Keresés

Részletes keresés

triplaharom Creative Commons License 2026.02.28 0 0 14638

Használd sokáig baj nélkül, jó egészséggel !

Előzmény: Mnagy (14634)
triplaharom Creative Commons License 2026.02.28 0 0 14637

Tudom, van ott egy jó kis üzlet, a legtöbb gépet kibontás nélkül küldik tovább, külön van egy depójuk. Az üzlet rész jó hlyön van abuszmögálló mellett. Jó kis csaladi vállalkozás.

Előzmény: Mnagy (14635)
Mnagy Creative Commons License 2026.02.27 0 0 14636

Előzmény: Mnagy (14634)
Mnagy Creative Commons License 2026.02.27 0 0 14635

Kiszombor.

Előzmény: triplaharom (14633)
Mnagy Creative Commons License 2026.02.27 0 0 14634

Előzmény: triplaharom (14633)
triplaharom Creative Commons License 2026.02.27 0 0 14633

Nem mutassa môg, valami csokit akar +int !

Előzmény: Mnagy (14631)
triplaharom Creative Commons License 2026.02.27 0 0 14632

Honnan ?

Ha ezt előre tudom, akkor föl ültem volna rá !

Előzmény: Mnagy (14631)
Mnagy Creative Commons License 2026.02.27 0 0 14631

Megjött a kis billenős pótkocsi is triplahárom szomszéd falujából.

https://fullmarkt.hu/Utanfuto-HECHT-7100-hoz-es-7970-hez-HECHT-57100

Előzmény: Mnagy (14612)
kavicsos1964 Creative Commons License 2026.02.25 0 0 14630

Hihhihihihihi ((::!! 

Előzmény: triplaharom (14629)
triplaharom Creative Commons License 2026.02.25 0 1 14629

Az akkus gépeket hasznalni köll néha, mozogjanak az elektronok !

Előzmény: abnm (14628)
abnm Creative Commons License 2026.02.24 0 0 14628

Nekem bosch villanyosban van ilyen, tán ha egyszer kellett használnom.

Sajnos sok kacatot összevettem az elmúlt években, olcsó volt, sok parksidének már a jótállása is lejárt, de ha kell, ritkán, van a satupad alatt.

Előzmény: botsinkai (14614)
triplaharom Creative Commons License 2026.02.23 0 0 14627

Ha ennyi géped van, érdemös tartalékolni, mert biztosan nem egyedi motor van benne, másik gépbe is bele szerelik azt.

Előzmény: botsinkai (14626)
botsinkai Creative Commons License 2026.02.22 0 0 14626

Az pont nincs, de elvileg rendelhető.

Alkalomadtán rendelek egyet, bár most épp nem sürgős. :-)

Előzmény: triplaharom (14625)
triplaharom Creative Commons License 2026.02.22 0 0 14625

Akkor van tartalék motorod is már gondolom. 🤔😉

Előzmény: botsinkai (14624)
botsinkai Creative Commons License 2026.02.22 0 0 14624

A gyári (kínai) se vészes.

A kefe nélkülihez elektronika is kell.

 

Pont ezt a típust gyártottam anno, pár ezer megfordult a kezeim között. :-)

Előzmény: triplaharom (14622)
botsinkai Creative Commons License 2026.02.22 0 0 14623

Köszi

Előzmény: triplaharom (14621)
triplaharom Creative Commons License 2026.02.22 0 0 14622

Nem lehet benne nagy a motor. Lehet hozzá kapni kefe nélkülit ?

Előzmény: botsinkai (14620)
triplaharom Creative Commons License 2026.02.22 0 0 14621

Használd ezt is egészséggel sokáig !

Előzmény: botsinkai (14617)
botsinkai Creative Commons License 2026.02.22 0 0 14620

Igen.

Nem pont ez volt, hanem két akkuval 117e-ért, de a lényeg ugyanaz.

 

Lehet hogy a megdöglött Boschban (pmf 10.8li) is kicserélem a motort (kb 8-10e lehet). Van hozzá 3 akku és egy szatyornyi tartozék, ami nem kompatibilis a dewalttal sajnos, kár lenne kidobni.

Előzmény: Mnagy (14619)
Mnagy Creative Commons License 2026.02.22 0 0 14619

Gratulálok!
Az a sok kiegészítő mind benne van a dobozban?

Előzmény: botsinkai (14614)
botsinkai Creative Commons License 2026.02.22 0 0 14618

Köszi

Előzmény: kavicsos1964 (14616)
botsinkai Creative Commons License 2026.02.22 0 0 14617

Van kb 15 különböző (főleg akkus) dewaltom, egyikkel sem volt gond garanciálisan.

Az egyik gyakran használt akkus csavarozón kellett (fém gyors)tokmányt cserélni 6 év után.

Előzmény: triplaharom (14615)
kavicsos1964 Creative Commons License 2026.02.22 0 0 14616

Gratulálok hozzá !

Előzmény: botsinkai (14614)
triplaharom Creative Commons License 2026.02.22 0 0 14615

Elég jó áron adják, de biztosan jó garancia is jár hozzá. Több ismerősnek is volt ilyen márkájú sarokcsiszolója, fúrógépe, elégödöttek voltak vele. Neköm is volt a kezemben, de nem sokat használtam.

Előzmény: botsinkai (14614)
botsinkai Creative Commons License 2026.02.22 0 0 14614
Előzmény: kavicsos1964 (14611)
kavicsos1964 Creative Commons License 2026.02.20 0 0 14613

Kérdés milyen vaskosak az alu alkatrészek ! Én már jártam úgy hogy alig voltak 3 mm anyagból ,nem is volt tartós 1 év megválasztotta .

Előzmény: Mnagy (14612)
Mnagy Creative Commons License 2026.02.20 0 1 14612
Előzmény: kavicsos1964 (14611)
kavicsos1964 Creative Commons License 2026.02.20 0 0 14611

Senki nem vett semmit sem ? 

triplaharom Creative Commons License 2026.02.12 0 0 14610

Indulhat a szerelő képzés akkor ... 😁😂

Előzmény: idejétmúlt (14609)
idejétmúlt Creative Commons License 2026.02.11 0 0 14609

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!