Keresés

Részletes keresés

Ilhilla Creative Commons License 2023.10.13 -2 0 6118

Nem volt a legjobb idejük Csabáéknak. 

Előzmény: flamingó88 (6117)
flamingó88 Creative Commons License 2023.10.13 0 2 6117

Igen, egyetértek azzal, hogy nem volt tét, nem volt értelme. Lehet, hogy normálisan futott az óra. Akkor se volt szabályos, ha azt vesszük alapul, amit az elején Balázs elmondott. Evelin semmire nem emlékezett, minden pontnál evett Csaba. Gyakorlatilag Balázs mondta, hogy mit kell csinálni. Mennyi idő alatt lehet megenni 6-7 fánkot? Úgy hogy még a feladatokat is megcsinálja? Olyasmi időre számítottam, mint Gáboréké. De semmiképp nem a legjobbra.

Előzmény: Legend92 (6115)
Ilhilla Creative Commons License 2023.10.13 -1 0 6116

Mintha  Balázs mögött a háttérben látszott volna Curtisék órája, ami 5 perc valamennyit mutatott.

Előzmény: flamingó88 (6110)
Legend92 Creative Commons License 2023.10.13 -4 0 6115

Valóban Csabáéknál semmi értelme nem lett volna az órával játszani, de mondjuk ez Joék esetében már nem igaz, mert ő olyan magas tétet rakott, hogy óriási liftezést csinálhattak volna.

Előzmény: crossfire1 (6113)
crossfire1 Creative Commons License 2023.10.13 -3 4 6114

azért sokkal szebb Evelin arca , mint Virág műfeje. és ez kortól teljesen független.

Előzmény: gombóc63 (6112)
crossfire1 Creative Commons License 2023.10.13 -3 0 6113

szerintem ez az eddigi játékoknál is furcsa volt, összevissza mutatnak mindent, akik gyorsnak tűnnek, azokról kiderül, h nem azok, és fordítva. 

pont Csabáék miatt "csalni" meg semmi értelme nem volt, hisz alig kockáztattak pénzt és mindenképpen utolsó helyen lettek volna.

Előzmény: flamingó88 (6109)
gombóc63 Creative Commons License 2023.10.13 -1 3 6112

Evelin csinos, de smink nélkül jó nagy telihold arca van. Tizenkettő egy tucat. Egyébként nem összehasonlítható a 40 éves Virággal, aki két gyerek után nem (csak) a plasztikának köszönheti remek alakját.Egyben hasonlítanak, mindkét hölgy otthon a nadrágot viseli.

Előzmény: szuszetti (6108)
Ashley-d Creative Commons License 2023.10.13 -2 1 6111

(Bocsánat😒)

Előzmény: Legend92 (6105)
flamingó88 Creative Commons License 2023.10.13 0 3 6110

Az előzőhöz még: Egyedül Laci ült le megenni a fánkot. Ez volt a feladat. Balázs nem szólt neki, hogy elég, ha betömi a szájába, és mehet tovább. Csaba még akkor se tudott beszélni, tele volt a szája, mikor már Balázs kérdezgetett valamit a játék után. Ez így elég inkorrekt. A játékosok nem látják egymást, nem tudják, kinek mennyi a valós ideje.
Hangosan felnevettem, mikor Laci gratulált Csabának és Evelinnek, és megjegyzi, hogy biztos a jó memória miatt lett jó az idejük. Ha visszanézik a műsort, akkor azért lesznek meglepetések.

flamingó88 Creative Commons License 2023.10.13 0 3 6109

Ma néztem meg a tegnapi játékot. Szerintem totál kamu időket mondott Balázs. Curtis teljesen le volt lassulva a babáknál, a cumisüvegnél, a ruháknál, aztán 5 perc 3 mp. Henry se volt gyors, de Curtisnél gyorsabban mozgott, nekik 6:29 az idő. Gábor kb minden kérdésnél evett, és csak 1 perccel lett rosszabb, mint Henry. Csaba 4:49????? Minden kérdésnél enni kellett, keresni kellett a ruhákat, stb. Valaki elhiszi ezeket az időket?

Arról nem beszélve, hogy az elején Balázs azt mondta, hogy ha segítség kell, akkor a fiúknak meg kell enni egy fánkot. Amikor megette valaki, akkor megy tovább a játék. Ehhez képest tele szájjal folytatták a játékot. Csaba még akkor se ette meg, mikor már a képet rakta fel a végén.

szuszetti Creative Commons License 2023.10.13 -4 1 6108

Evelin se egy matyóhímzés

 

Sztem nincs vele gond, smink és plasztika nélkül is vállalható helyes lányka, nem úgy, mint Virág.

És bármennyire ekézik mindenhol a visítása miatt szegény Evelint, nem tűnik butának, sőt, többször adok neki igazat, mint a többi fúriának. És tényleg normálisan áll Csabához.

Én Evelinnel vagyok :)

 

Amúgy Mónika is rommá van varrva, mégis kedves teremtés. Mondjuk, többnek gondoltam, mint 29.

 

Curtisék szimpatikusan is játszanak, sztem konfrontálódnak is, persze nem úgy, mint Csenge vagy Virág, de mintha beléjük nem állnának bele annyira, az csak a gyengékbe szokás

Előzmény: crossfire1 (6102)
szuszetti Creative Commons License 2023.10.13 -1 0 6107

Nemnem, nem arra gondoltam, amikor jogosan kiakadt a többiek (indokolatlan)  támadására, hanem általában, amikor a versenyszellem megszállja. Eddig ezt nem láttam benne.

 

Az tetszett, amikor ott eldurrant :)

Előzmény: Legend92 (6106)
Legend92 Creative Commons License 2023.10.13 -3 1 6106

VCS idegessége szerintem egy szint után abszolút érthető volt, ezt egy kis empátiával el lehet fogadni.

Hiszen mindenféle kreált dologgal álltak bele a feleségébe, egy idő után én is megvédtem volna már, mert sok volt.

Előzmény: szuszetti (6100)
Legend92 Creative Commons License 2023.10.13 -3 2 6105

Felvidéki magyarok.

De kinek mi...

Előzmény: Ashley-d (6103)
gombóc63 Creative Commons License 2023.10.13 -1 2 6104

Tegnap Evelin sipákolásától idegrohamot kaptam. Csaba tökre be van feszülve és a hadarása elviselhetetlen. Se őt, se Joet nem értem mit mond.

Előzmény: Ashley-d (6103)
Ashley-d Creative Commons License 2023.10.13 -4 2 6103

Nekem a szlovák páros és Curtisék a legszimpibbek. Evelin sipákolását már kezdem megszokni, a legjobban Joe idegesít, ahogy hadarva belehablatyol mindenki más dolgaiba.

crossfire1 Creative Commons License 2023.10.13 -2 2 6102

kíváncsi vagyok Virág férje meddig bírja ezt a nőt, szépnek se szép, kedvesnek se kedves... Evelin se egy matyóhímzés, de legalább Csabival kedves és nem varratta szét a fejét.

Előzmény: szuszetti (6100)
crossfire1 Creative Commons License 2023.10.13 -1 0 6101

VCS védelmében : abban tök igaza van, h felnőtt emberek ott piszkálják egymást hülyeségekkel, mintha nem lenne jobb dolguk. én tudtam, h ki tud akadni rendesen :) amúgy szerintem ők mennek haza.

Curtisék játsszák legjobban ezt a játékot, nyíltan nem konfrontálódnak, de azért mindenről tudnak :)

Előzmény: szuszetti (6100)
szuszetti Creative Commons License 2023.10.13 -1 2 6100

Érdekes, ahogy Csenge fel van paprikázva azon, hogy más is volt bántalmazó kapcsolatban, és azt el is meri mondani. Azt elfelejti, hogy az első kérdés az volt, mit változtatnál meg, nem az, hogy volt-e ilyen bárkinek.

 

Érdekes, Voksánné, amikor nincs ott az asszony, milyen jó kedélyű srác.

 

Meglep, mennyire fel tudja magát húzni VCs.

 

Virágban semmi báj, kedvesség, életigenlés nincs.

flamingó88 Creative Commons License 2023.10.13 0 1 6099

Igen, viszont nem mindenkinek segít. 

 

Előzmény: Ashley-d (6098)
Ashley-d Creative Commons License 2023.10.13 -2 1 6098

A tegnapiban is kvázi Balázs diktálja, h mit kell csinálni..:

Előzmény: flamingó88 (6097)
flamingó88 Creative Commons License 2023.10.11 0 1 6097

A tegnap esti közös játéknál nem tudom, hogy lett Curtiséknek ilyen jó ideje. Igaz, hogy Curtis jól olvasott, de sok idő elment azzal, hogy Judit kereste a dobozokat, a bogrács helyett a grillt tette be. A gyerekülést is betette, majd kivette, aztán Balázs szólt, hogy azt be kell tenni. Szólt nekik (és Virágéknak is), hogy a kismotor kimaradt. Időt vesztett az utazótáskával is.
Nem tudom, ki hogy van vele, de ha egy feladat arról szól, hogy helyesen kell elolvasni a szöveget, akkor nem túl igazságos, hogy Balázs segít valakinek, és konkrétan megmondja, hogy az van odaírva, hogy xy tárgy NE maradjon a kempingben.

Előzmény: gombóc63 (6094)
flamingó88 Creative Commons License 2023.10.11 0 1 6096

Egyetértek azzal, hogy túl hosszú lenne, ha mindenkit végig kellene nézni. Az se lenne mérvadó, csak ha látnánk az órát is végig.
Több évadot is láttam, csak néha az volt az érzésem, hogy az óra nem a tényleges időt mutatja. Tavaly is volt olyan feladat, ahol a Megyeri Csilla-Zsolti páros láthatóan lassabban csinálta a feladatot (Zsoltiról szakadt a víz, vonszolta magát), aztán mégis jobb lett az idő, mint másnak, aki sokkal gyorsabbnak tűnt.
Idén a reggelizős feladatnál volt olyan érzésem, hogy Csaba gyorsabbnak tűnt, mint pl Dávid vagy Laci, akik el is ejtették a tálcát, vissza kellett pakolniuk, stb. De ez most csak érzés volt, nem volt annyira látványos.

Eleniéknek nem szabadott volna utolsónak végezni a feladatokban, úgy végig lehetett volna vinni.

Előzmény: Apádfüle (6095)
Apádfüle Creative Commons License 2023.10.11 -2 1 6095

"Mivel mi nem nagyon látjuk az órát, az a végeredmény, amit csak akarnak"

Ez valóban zavaró, még akkor is, ha nem feltételezzük, hogy csalnak. De azt hiszem, még zavaróbb lenne, ha mindenki bénázását végig kellene néznünk. :)

Még a felénél sem tartunk, remélem, lesz olyan is, mikor mindenki egyszerre játszik, és látszik, ki mit művel valójában.

 

Dávid és Eleni korai kiesését borítékolni lehetett. Kulturált, intelligens, csöndes pár. Semmi hiszti, semmi cirkusz, magamutogatás... Gondolom, a későbbiekben várható sz@rkavarásokban sem jártak volna az élen. És olyan előéletük sem volt, ahonnan rajongótábort szerezhettek volna, szerintem a kutya se ismerte őket. Kilógtak a sorból, lássuk be. :(

Előzmény: flamingó88 (6093)
gombóc63 Creative Commons License 2023.10.11 -1 1 6094

Az, hogy mi mit és hogyan látunk természetesen a vágáson múlik. Ahogy több játék vagy vetélkedő előre lezsírozott ki tudja itt mi van?!

Előzmény: flamingó88 (6093)
flamingó88 Creative Commons License 2023.10.11 0 1 6093

Igen, Henry is mondta és szidta is magát. Azt mondta, hogy passzolni kellett volna az összes kérdésre a választ és csak arra figyelni, amit Balázs mond. Azon csodálkozom, hogy Csaba bármit is hallott az utasításokból, Evelin nagyon hangos volt.
A másik még: Fura, hogy közös játéknak neveznek egy random játékot (a vakondos és a tegnapi is). Ugyanolyan játék, mint a többi, ami időre megy. Mivel mi nem nagyon látjuk az órát, az a végeredmény, amit csak akarnak (Ez csak az én véleményem, mivel sokszor úgy látom, hogy egyértelműen gyorsabb párosnak valahogy mégis rosszabb az ideje). Az első adásban volt közös játék, amikor mindenki egyszerre játszik. Vagy régebbi évadokban, mikor kérdésekre válaszolva léphettek előre, vagy mikor volt pár feladat és maguknak választottak ellenfelet, stb.
Sajnálom, hogy Dávid és Eleni estek ki, ők jó páros szerintem. Persze, értem, hogy ez egy játék, de ha pl a vacsorás feladat a "közös" játék, akkor nem is ők vannak kieső helyen.

Előzmény: Apádfüle (6092)
Apádfüle Creative Commons License 2023.10.11 -2 0 6092

Azért lássuk be, többen is voltak, akik nem tudták értelmezni a feladatot. Nemcsak Csabáné visítozott a válaszokat követelve, hanem még a magát a világ eszének gondoló Virág is hisztizve követelte, hogy ne az asztal alatt matasson a párja, hanem RÁÁÁÁ figyeljen!!! Holott az volt a lényeg, hogy gyorsan legyenek kész, és másodlagos szempont volt, a különdíjért, hogy helyes választ adjanak. Tehát tök fölösleges volt agyalni egy-egy kérdésen.

Előzmény: Mackóbogár (6083)
Apádfüle Creative Commons License 2023.10.11 -2 0 6091

"... összetörte az újonnan vásárolt autójuk elejét, ... a férje félkész hajjal sietett haza hozzá a fodrásztól, hogy megnyugtassa."

Vagy inkább azért, hogy lássa, milyen állapotban van az új kocsi. :))

Előzmény: Ilhilla (6089)
gombóc63 Creative Commons License 2023.10.11 -1 3 6090

Maradjunk annyiban, hogy se a Csabáék, se Joeék nem együtt fognak megöregedni.

Ilhilla Creative Commons License 2023.10.10 -1 0 6089
Előzmény: Ilhilla (6087)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!