Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

9M31 Creative Commons License 2019.08.18 0 0 189

Üdv mindenkinek!

Párom lecserélte a telefonját, átmentette a dolgait, programjait...

Viszont a SYGIC újból kéri hogy vásárold meg a Pro verziót?!

Van valami mód arra hogy a régi telóról átvigyem az újra a, valahova elmentett infót?

 

Fischi Creative Commons License 2019.08.08 0 0 188

Hoppá, motorra nem is kell matrica náluk? Akkor megmenekültem  😊

Előzmény: vjano (187)
vjano Creative Commons License 2019.08.07 0 0 187

Itt a szlovák hivatalos lapon.

Előzmény: Fischi (184)
Smíró Creative Commons License 2019.08.07 0 0 186

De ebből ne csináljatok gondot, irány be, és amikor látjátok a táblát, akkor elég filózni, hogy valahol vesztek-e matricát, egyáltalán kell-e, vagy nem. Én keletről, Miskolc felől támadtam. Kassa mellett el, Eperjes, Poprád és észak.

Előzmény: Smíró (185)
Smíró Creative Commons License 2019.08.07 0 0 185

Pár éve!!! voltam utoljára Lengyelországban, és emlékezetből: TALÁN valahol Poprád környékén volt. Még a városban, a határ felé volt útdíj tábla eléggé értelmezhetetlenül, alatta valami szláv - nem odavaló -nyelven. Kérdeztem néhány embert, de repkedtek össze-vissza, nem értették az őseik nyelvét, vagy nem akarták. Így nem vettem matricát, de számítottam a büntire. Igazság szerint az út mellett lévő benzinkút is zárva volt, valahogy arra hivatkoztam volna, ha megállítanak. Nagy zuhé is volt, így részben annak tudtam be, hogy nem állítottak meg. Nem pálya volt, hanem sima főút tábla volt kint.  Autóútnak sem nevezném, de szélesebb út volt, arra gondoltam, hogy mint nálunk, Ferihegy után - sarcolják a népet. De ott még korlát sem volt a két sáv közt. Lehet, hogy nem kell fizetni, de több tucatszor vettem ki én is az útdíjat és a pályát, amire folyamatosan vissza akart fordítani, mint ha előttem autópálya lett volna. Ahogy túljutottam a szakaszon, helyreállt a rend és vitt tovább normálisan. Szóval érthetetlen dolog. Ráadásul a Sygic is szlovák fejlesztés, szóval legalább ott rakhatnának rendet a házuk táján. 

Előzmény: Fischi (184)
Fischi Creative Commons License 2019.08.07 0 0 184

Köszi a választ de - valóban hol találom hogy hol vagyis hova kell váltani matricát? 

Előzmény: Smíró (182)
vjano Creative Commons License 2019.08.07 0 0 183

...és hol van ez a 20km ?

Előzmény: Smíró (182)
Smíró Creative Commons License 2019.08.07 0 0 182

Ja, lehet, hogy a Maps meg nem tudja, hogy azért a 20 km-ért fizetni kell... Csendben jegyzem meg, hogy nem autópálya... csak egy szélesebb út és elég félreérthetően útdíj tábla kint van az elején.

Előzmény: Fischi (179)
Smíró Creative Commons License 2019.08.07 0 0 181

A tótoknál van egy rövid fizetős autóút rész. Sajna arra rátervez valóban.

Előzmény: Fischi (179)
Fischi Creative Commons License 2019.08.07 0 0 180

Bocsánat - Kalocsáról - Prágába. 

Előzmény: Fischi (179)
Fischi Creative Commons License 2019.08.07 0 0 179

Hali  

 

Valaki bele futott már abba a problémába,  hogy bár ki vannak véve a fizetős utak  autópályák stb. - erre Krakkóba akarok terveztetni vele - kiirja hogy így is érint az út autópályát... De hogy hol,  melyik országban,azt már nem írja  ki. Azért így elég buli...

Maps meg lazán letervez egy autópálya nélküli utat 

Elég gagyi.. 

Nándor Solymosi Creative Commons License 2019.08.06 0 0 178
Sziasztok !Érdeklödni szeretnèk a felöl,hog vàsàroltam trafic örök lcenszet pàr napja és nem kaptam semilyen kodot !kapni fogok ,vagy ujra meg kell vàsàrolnom ha ha màsik ezzközrere is rá akkarom telepiteni .

TomTomG Creative Commons License 2019.07.31 0 0 177

Köszönöm a választ! Akkor megnézem a cockpit lehetőséget és írok a fejlesztőknek, max megírják, hogy lehet-e jelezni vagy nem. Köszi mégegyszer!

Előzmény: Smíró (173)
bekesi.csaba Creative Commons License 2019.07.31 0 0 176

Nyolcmagos proci, 4gb rammal kevés? Ahogy írtam a symbian-on is tökéletesen ment, sőt még azt követően a Huawei Ideos-on is amiben csak 256mb ram volt.
Ha meg a P20pro 6gb rammal kevés, akkor nagyon sajnálom a fejlesztőket!

 

Előzmény: Smíró (175)
Smíró Creative Commons License 2019.07.31 0 0 175
Most is az lesz. Az előző telód gyenge volt ehhez. Más hang nincs sajnos.
Előzmény: bekesi.csaba (174)
bekesi.csaba Creative Commons License 2019.07.31 0 0 174

Nálam működik a Sygic androidos verziója rendesen, attól eltekintve, hogy eddig néha magától kilépett. Ezt megírtam a fejlesztőnek, aki kérte hogy küldjek a hibajelenségről képet. Normális? Ha kilép akkor mit fotózzak? Ez egy Elephone P8 mini készüléken volt, de most egy Huawei p20pro-t vettem, meglátjuk hogyan megy rajta. Én is megvettem az öröklicens-et, jó lenne ha rendben lenne. Viszont ami engem érdekel, hogy hangokat hogyan tudnék csinálni hozzá? Olyan bénák a gyári hangjai. Korábban tök jó hangok voltak hozzá. (Ja, én a Sygic-et még symbian-os Nokián kezdtem használni. Akkor tuti volt)

Smíró Creative Commons License 2019.07.31 0 0 173

Közben megnéztem, kiírja ott a tengerszint feletti magasságot egyebek mellett.

Előzmény: Smíró (172)
Smíró Creative Commons License 2019.07.31 0 0 172

Nem-Igen.

 

Ha letöltöd most szűk 4 "júrójért" a Cockpit öröklicenc bővítményt, abban van talán, de ellenőrizd, mert nincs nálam teló.

 

A változást jelezheted írásban, a koordináták megadásával, de hogy változtatnak-e, azt nem tudom. Most majd kiderül:) Anno, amikor még az Igo-t is csak tesztelgették, sok infót küldtem be magam is a környékről (trafizós helyek, sebességhatár) és ott módosították is. Ez TomTom alapú, nem tudom, hogy hajlandók-e belenyúlni. Majd írd meg:)

Előzmény: TomTomG (171)
TomTomG Creative Commons License 2019.07.30 0 0 171

Sziasztok! Két kerdésem lenne az applikációval kapcsolatban.Gps koordináták és tengerszint feletti magasság megjelenítésére van mód az appon belül? 

Van lehetőség jelezni a fejlesztőknek lakotterület kezdete-vége változást? Ugyanis a környékünkön olyan másfél kilométeres szakaszon kilencvennel engedne menni, pedig már vagy 3 éve 50 a határ.

Smíró Creative Commons License 2019.07.16 0 0 170

Igazad van, ez bosszantó. Szerintem itt is érvényes a "visszaababaruhát", ha pár napon belül nem válik be.

Előzmény: grandegabor1 (163)
grandegabor1 Creative Commons License 2019.07.13 0 0 169

Mindkettő ugyan azt tudja. A "Car navigation" tükrözhető autó fejegységére  - bizonyos autótípusokkal, bizonyos telefonokkal - lehet használni a telefonon is, de ott a címkeresés és egyéb beállítás macerásabb, mert a rendszere kocsi fejegységre van optimalizálva. Ha nem akarod kocsihoz kötni, akkor mindenféleképpen - szerintem legalább is - a GPS Navigation jobb.    

Előzmény: Paprika.J. (167)
vjano Creative Commons License 2019.07.13 0 0 168

A Car navigation kivetíthető az arra alkalmas fejegység képernyőjére (pl. SYNC3 a Fordnál)

Előzmény: Paprika.J. (167)
Paprika.J. Creative Commons License 2019.07.13 0 0 167
Androidra melyik a jobb? Amelyik "Sygic" néven van a Play Áruházban vagy amelyik "Sygic Car Navigation" néven? Egyáltalán mi a különbség köztük? Személygépkocsihoz kellene.
grandegabor1 Creative Commons License 2019.07.12 0 0 166

Szia! Én a letöltött app-on belüli vásárlást tanácsolom, mert ha később pl. telefont cserélsz, akkor a Googleból csak egyszerűen letöltöd és akkor nem kell különböző aktiváló kódokkal bajlódnod. Megmaradnak a licenceid. Letöltöd az új telóra és kész. Nálam legalábbi így volt. 

Előzmény: tamasg73 (164)
Tomi9200000 Creative Commons License 2019.07.11 0 0 165

Sziasztok!

Mobilos premium Sygicet használja valaki mostanában?
Látszik a menüben, hogy aktiválva van a világ forgalom csomag, legfrissebb verzióm van, de csak Pesten belül mutat pár lezárt utat, azon kívül szinte sehol és amik egyértelműen hónap óta le vannak zárva, azokon is vinni akar. A dugó 'csíkokat' is csak Pesten látom.
Sávasszisztens fel sem ugrik, legalábbis út demóban biztos nem.

Fix traffikat sem mutatja a térkép. Alapértelmezettre visszaállítás volt, de semmi..

 

Pl ha megnézitek a Hungaroringnél M3 sztráda sornál az új körforgalmat, nálatok lezártnak mutatja?

tamasg73 Creative Commons License 2019.07.11 0 0 164

Sziasztok. A most akciós örök licencet hogyan érdemes megvásárolni? A letöltött android appon keresztül, vagy webes felületről belépve?

Köszönöm!

grandegabor1 Creative Commons License 2019.07.11 0 0 163

Én ezt azért különválasztanám.

Igazad van, az ingyenes programok olyanok, amilyenek, - waze, here maps, stb - én is ha lehet a fizetőset választom. Az androidos verzióból is inkább áldoztam rá. Nem is panaszkodom.

Ezen a fórumon inkább csak segítségkérés volt, hogy adva van egy telefon és maga a program - ezen a fórumon a Sygic - és valamiért nem "passzolnak egymással" erre keresi a megoldást mindenki.

A másik inkább a szolgáltató felé szól - itt a Sygic-hez -, hogy ő árulja úgy a programjait, hogy 7 napos próbaidő amikor tesztelheted a rendszerüket. A mobilos verzió az adott. Feltelepíted navigálgatsz vele működik , akkor megveszed - tényleg nem drágán - az örök licencet.  De amiről pl én is segítséget kértem és egy kicsit bosszantott, hogy letöltöttem az autóhoz csatlakoztatható verziót - természetesen próbaverziót - , de ott éppen azt a funkciót nem tudom kipróbálni, amiért azt megvenném - történetesen az autó fejegységéhez való tükrözést. Ez nem visszás egy kicsit? Megkerestem őket és azt a választ kaptam, hogy előbb vegyem meg a licencet. De,ha nem tudom, hogy jó-e akkor minek is.

Ennek ellenére megvettem - nem olcsón, bár relatíve kinek mi az olcsó és a drága - de nem működött a tükrözés. Ezért - szerintem - jogosan éreztem azt, hogy ebből a szempontból a Sygic nem volt korrekt. Kidobtam az ablakon majd 20E Ft-ot.

Most ott tartok , hogy vagy veszek egy másik telefont most, vagy várok még amikor a jelenlegi - HuaweiP10 - csereérett lesz és lecserélem egy olyanra, ami alkalmas lesz a feladatra, de addig is benne áll a pénzem.  Tudom nem vész el, de akkor is....a kérdés még mindig adott lesz : Az akkor megvett telefonom alkalmas lesz rá?

Előzmény: Smíró (159)
grandegabor1 Creative Commons License 2019.07.11 0 0 162

Bocsáss meg ,de kijavítalak, mert a mondatom így hangzott :

 

Ha itt vártál választ, akkor a lentebb íróhoz hasonlóan én csak azt tudom írni, hogy vélhetően senkinek nincs ilyen telefonja, vagy gondja.

 

A lényeg a végén volt, de vélhetően ez elkerülte a figyeled.

 

 

Előzmény: kormos* (158)
utazni Creative Commons License 2019.07.09 0 0 161

Igen, lehet mások ilyen telefonon nem használja.

tegnap az új A70 re töltöttem le, de még nem haználtam.

Előzmény: Smíró (159)
Smíró Creative Commons License 2019.07.07 0 0 160
Rogán helyett röhögök... Hülye telefon, pedig kifizettem 🤭
Előzmény: Smíró (159)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!