Keresés

Részletes keresés

pozsonyi muflonlovas Creative Commons License 2023.09.27 0 0 3913

Nem a "percek" miatt vitatkoznak rajta, hanem amiatt, hogy Dukász Mihálytól jött-e/jöhetett-e a Szent Korona alsó abroncsa, vagy sem. azt Géza kapta, vagy sem, egyáltalán, kaptunk-e ilyen "görög koronát".

 

S gondolom, akkor az sem fontos - hisz csak perc -, hogy a talált lelet új, eddig ismeretlen fajé-e, vagy pedig egy már ismert fajból egy süldőlánykáé?

Előzmény: kétszerkettő öt (3911)
kétszerkettő öt Creative Commons License 2023.09.27 0 0 3912

Nem a benyögésekkel van a baj, hanem az egyes topiktársak és a velük szimpatizáló módik intoleranciájával! Te is belebetegednél, ha csak egyszer is igazat adnál valamiben s nem is voltál emiatt beteg, nemde? 

Előzmény: Ulrich_von_Lichtenstein (3910)
kétszerkettő öt Creative Commons License 2023.09.27 0 0 3911

Már sokszor írtam, csak buta emberek nem képesek felfogni, hogy a múltat nem lehet percre  megismerni. DE vitatkozni lehet rajta napestig, mindenféle értelem és eredmény nélkül!

Előzmény: pozsonyi muflonlovas (3909)
Ulrich_von_Lichtenstein Creative Commons License 2023.09.27 -1 0 3910

Magad írtad, hogy ~20 éve látogatod a fórumot, közben úgy alsó hangon 10+ db végleges kitiltás szedtél össze.

Egy átlagember már rég tanult volna belőle és mellőzné az ilyen és hasonló benyögéseket:

 

"Szórakozom közben ezzel az együgyű társasággal, akik akár a tűzokádó sárkány hét fejét  képeznék! Egyet levágsz, hét nő helyette! A butaság ugyanis örökéletű mondást demonstrálják!"

 

"Szomorú látni ilyen sok rosszindulatú emberszabásút egycsomóban."

 

"Ez rád az érvényes, te pofátlan vadmarha!

 Érdeklődj már Bernát haverodnál, hogy kivel is szemtelenkedsz s mars Mea culpázni!"

 

Szóval, ilyenekért.

Felesleges eljátszani az áldozatot és mindenre egy újabb összeesküvés-elmélettel válaszólni:

"...vagy ordináré lenne a stilusom, csak egyszerüen útban vagyunk itt páran, a belterjes topikokban."

 

 

 

 

Előzmény: kétszerkettő öt (3903)
pozsonyi muflonlovas Creative Commons License 2023.09.27 -1 0 3909

Nem azt vitatják, hogy Géza és László testvérek-e? :)

Abban nem értenek egyet, hogy melyikük felesége lett a bizánci hercegnő, akitől viszont - bármelyikük is volt a férje - nem született gyerek.

 

Szóval?

Előzmény: kétszerkettő öt (3908)
kétszerkettő öt Creative Commons License 2023.09.27 -1 1 3908

Szerinted miből állapítják meg a rokonságot, nem csontokból kivont DNS-ből? S az nem biológia véletlenül? Mutasd ki te matematikailag!

Előzmény: pozsonyi muflonlovas (3907)
pozsonyi muflonlovas Creative Commons License 2023.09.27 -1 1 3907

Nem, sírnod nem kellett volna, sírni én sírok rajtad.

Meg, tippem szerint, még jó páran mások is.

 

No akkor: Géza vagy László kapott bizánci hercegnőt nejül?

A szomszéd topikban történészek vitatkoznak erről épp.

Erről mit mondanak a csontok?

 

 

Előzmény: kétszerkettő öt (3903)
kétszerkettő öt Creative Commons License 2023.09.27 0 0 3906

Ezt írtam volna, mintha arra emlékeznék, hogy  a kettő közt van valahol! 

Előzmény: pozsonyi muflonlovas (3901)
kétszerkettő öt Creative Commons License 2023.09.27 -1 1 3905

Az ellenőrzési lehetőségre utaltam. 

Előzmény: B. Hernát (3900)
kétszerkettő öt Creative Commons License 2023.09.27 -1 1 3904

Szaladj már megint Aventinus haverodhoz, hogy ezt is tiltsa le!

Előzmény: Ulrich_von_Lichtenstein (3902)
kétszerkettő öt Creative Commons License 2023.09.27 0 1 3903

Ugyan már, nem azért vagyok sorozatosan kitiltva mert bárkit is megbántanák, vagy ordináré lenne a stilusom, csak egyszerüen útban vagyunk itt páran, a belterjes topikokban. Voltám már  a napokban letiltva s értesítve  emailon, mert olyant mertem írni (válaszolva  safi kérdésre, hogy miért válaszolgatok a bennszülötteknek): mert szórakozom, vagy mert jól mulatok. Ez szerinted komoly ok a letiltásra, sírnom kellett volna? 

Előzmény: pozsonyi muflonlovas (3898)
Ulrich_von_Lichtenstein Creative Commons License 2023.09.27 -1 0 3902

Úgy tűnik, csak egy eldobható nicknévvel lett kedved egy kicsit trollkodni.

DNFTT

Előzmény: kétszerkettő öt (3897)
pozsonyi muflonlovas Creative Commons License 2023.09.27 -1 0 3901

Teljesen igazad van, a matek az nem reál, az humán. S ha netán új irányultságú kormány jön, még a képletek is át lesznek írva. :D

Pl. Thalészét eddig pontosan 64.142-szer írták át.

Előzmény: kétszerkettő öt (3896)
B. Hernát Creative Commons License 2023.09.27 -1 0 3900

Dehogy nem! Ahogy megláttam a felkiáltójeleidet ...

Előzmény: kétszerkettő öt (3899)
kétszerkettő öt Creative Commons License 2023.09.27 -1 1 3899

Látom nálad sem esett le a tantusz!

Előzmény: B. Hernát (3893)
pozsonyi muflonlovas Creative Commons License 2023.09.27 -1 1 3898

Amúgy - megnéztem az illetékes topikot, s megtehetted volna te is ugyanezt - a korábbi nicheddel nem is ebből a topikból vagy kitiltva, hanem a másikból, az őstörténetesből. :D

 

No de, mivel az Árpádok rokonainak rokona vagyok, így ab ovo érdekel, kik ők, s miként lettek azok, amik, nem térhetnénk inkább vissza az Árpádokhoz?

Előzmény: kétszerkettő öt (3892)
kétszerkettő öt Creative Commons License 2023.09.27 -1 1 3897

Megirt értelmezési problémáid vannak: azt írtam, hogy nekünk nincs rá ellenőrzési lehetőségünk! 

Előzmény: Ulrich_von_Lichtenstein (3894)
kétszerkettő öt Creative Commons License 2023.09.27 -1 1 3896

A matematika nem tisztán reál tantárgy/tudományág. átmenet a humáné természettudományok közt! Az utóbbiak: fizika, kémia, biológia, földtan, földrajz. Az általam felsorolt tantárgyakban valamennyi szerepel, s amikre kijelentetted, hogy nem érdekelnek! Nos? 

Előzmény: pozsonyi muflonlovas (3895)
pozsonyi muflonlovas Creative Commons License 2023.09.27 -1 1 3895

Nem. Én nem itt vagyok modi.

 

Amúgy - bár nem vagyok matematikus -, hogy lehetnék matekból teljesen tudatlan, ha gimiben matektagozatra jártam - heti 8 óra matek -, s mat.stat.-ból írtam a diplomamunkám, aminek a kivonata meg is jelent egy szakfolyóiratban? :)

Előzmény: kétszerkettő öt (3892)
Ulrich_von_Lichtenstein Creative Commons License 2023.09.27 -1 0 3894

"Hivatkozások nyakrafőre, az ellenőrzés minimális lehetősége nélkül."

 

???

Mutass már ilyet.

Előzmény: kétszerkettő öt (3891)
B. Hernát Creative Commons License 2023.09.27 -1 1 3893

Hivatkozások nyakrafőre, az ellenőrzés minimális lehetősége nélkül.

 

??

 

Olvasd el még egyszer az előbbi posztom. ÉPPEN a forrás pontos megadása a cél. MIT akarsz még "ellenőrizni", link, könyv cím, kiadó, megjelenés éve, oldalszám mellett?

 

 

Egymást akarjátok meggyőzni? 

 

A butaságot száműzni.

 

 

itt meg miért csak akkor elfogadott, ha ti egymást közt művelitek

 

??

 

Most is éppen veled foglalkozom ....

 

 

Idegen meg ne merjen belepofázni-alapon!

 

 

Éppen teszed. És tök "idegenként", mert láthatóan gőzöd sincs nem csak a topik témájáról, hanem a fórumozás értelméről.

 

 

Előzmény: kétszerkettő öt (3891)
kétszerkettő öt Creative Commons License 2023.09.27 -1 1 3892

Nemcsak humán témájú lehet a műveltség. Míg tőlünk elvárják, hogy irodalom, történelem, művészetek terén  naprakészek legyünk, ti büszkén dicsekedtek az iskolai fizikai, kémia, matematikai, biológiai tudatlanságotokkal! 

Azért van új nick, mert valakinek a "félistenek" közül ugyanúgy nm tetszett amit írtam, mint neked? Nem te voltál véletlenül? 

Előzmény: pozsonyi muflonlovas (3890)
kétszerkettő öt Creative Commons License 2023.09.27 -1 1 3891

Mivel ez a fórum s a topik sem tudományos konferencia téma, hanem egy társalgás akarna lenni, érthetetlen, hogy mind ti, mind a módik mennyire elzárkóztok a kötetlen eszmecserétől!  Hivatkozások nyakrafőre, az ellenőrzés minimális lehetősége nélkül. Egymást akarjátok meggyőzni? Ez lenne célja a Fórumnak? Más index fórumokon miért tudnak társalogni a résztvevők, itt meg miért csak akkor elfogadott, ha ti egymást közt művelitek. Idegen meg ne merjen belepofázni-alapon! Miért is? 

Előzmény: B. Hernát (3889)
pozsonyi muflonlovas Creative Commons License 2023.09.27 -1 1 3890

Neked ezek jutnak eszedbe az emberről? Sanyarú gyerekkorod lehetett ...

 

Jusson inkább eszedbe az epidauroszi színház, vagy Szepsy István borai, vagy Villon versei, vagy Assisi Szent Ferenc, vagy Stevenson gőzmozdonya, vagy Greco Péter és Pálja, vagy Zidane gólja a BL döntőben, vagy Leonidaszék/Dobóék helytállása, vagy Archimédesz fürdőmedencéje ... :)

 

(Amúgy ehhez minek kellett új nich?)

Előzmény: kétszerkettő öt (3887)
B. Hernát Creative Commons License 2023.09.27 -1 1 3889

A keresőkben való turkálás meg a dicséretes!

 

Hogy idézni tudjál kompetens szakirodalmat, korrekt módon, ahhoz előbb meg kell keresni, nem? Vagy te szó szerint, fejből tudod idézni mondjuk László  Gyulát?

Előzmény: kétszerkettő öt (3886)
B. Hernát Creative Commons License 2023.09.27 -1 1 3888

Küldheted finnugorrul is

 

Éppen úgy írtad! Néhány nyelvi átvétellel megtűzdelve.

Előzmény: kétszerkettő öt (3887)
kétszerkettő öt Creative Commons License 2023.09.27 -1 1 3887

Háát pl. a sorozatgyilkosságnál, pedofiliánál, hazaárulásnál nem hivatkoznák az emberi mivoltra. Küldheted finnugorrul is. 

Előzmény: pozsonyi muflonlovas (3885)
kétszerkettő öt Creative Commons License 2023.09.27 -1 1 3886

A 3880. hozzászólással mi a franc baja volt bárkinek is? Na igen, ahol a tudás az baj és bűn! A keresőkben való turkálás meg a dicséretes!

pozsonyi muflonlovas Creative Commons License 2023.09.27 -1 1 3885

Mondjuk, pl. ezt: "Ember vagyok, semmi sem idegen tőlem, ami emberi." :)

 

Kéred latinul is?

 

 

Előzmény: kétszerkettő öt (3884)
kétszerkettő öt Creative Commons License 2023.09.27 -1 1 3884

Ennyi sületlenségre mit lehet felelni? 

Előzmény: pozsonyi muflonlovas (3883)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!