Keresés

Részletes keresés

AndyWolf Creative Commons License 2020.08.14 0 1 631

Sziasztok! Túl vagyok rajta... Tegnap 15kor megkapta a lakótársam. Próbáltunk az éjszaka összebarátkozni de nem igazán sikerült. Óránként hányás a köztes időben meg próbáltam valami vállalható fekvőpozíciót felvenni. Mostanra kicsit csillapodott a hányás 3 órája volt az utolsó és a hideg ice tea is elég jól bentmaradt. De a mozgás még mindig nehézkes, bármit csinálok nyomja, feszíti a gyomrom és ettől van hányingerem. Sav eddig semmi. Remélem hogy megszűnik ez a feszítő érzés. 

Krpe Creative Commons License 2020.08.13 0 0 630
  1. Sziasztok! Holnap megyek 6 hónapos ballon beültetésre, szorítsatok! ☺ 
Törölt nick Creative Commons License 2020.08.13 0 0 629

Kedves Judit811. Ne keseredj el, és nehogy kivetesd, nekem elmondták amikor a berakták a ballont, hogy teljesen természetes az első pár napban az ilyen panasz, meg kell szokja a gyomor, örülj neki, hogy nincs hányás (nekem volt) a hányinger meg el fog múlni :) Szerintem ne akarj kekszet enni, nekem ezt is mondták, hogy az első héten inkább folyékony dolgokat fogyasszak, egyszerre keveset, de szilárdat semmiképp, a savlekötőt meg úgyis szedni kell, az biztos segíteni fog a savadon. 

Előzmény: Judit811 (628)
Judit811 Creative Commons License 2020.08.13 0 0 628

Szia Kriszta!

Hogy bírod? Nekem az elsö éjszakám és a másnap délelött semmi panaszom nem volt. Na de utánna. Ugyan csak egyszer hánytam, de folyamatos hányingerrel küzdök. Se ülve se fekve se állva nem jó. Az éjszakát átszenvedtem valahogy. Remélem ez tényleg csak pár napig tart különben megyek vissza  kivetetni. Nagy volt a kísértés hogy korpás kekszet vagy háztartási kekszet rágcsáljak a gyomorsav felszívására, de szerencsére egyik sem volt itthon így eddig csak vizet ittam. De a napi 1 litert nem tudom magamba eröltetni. Remélem te jól vagy! J.

Előzmény: Kriszta1701 (614)
Timikeh Creative Commons License 2020.08.12 0 0 627

Kedves AndyWolf :) ne idegeskedj a vásárlás miatt. Nekem ez a második nap, hogy benn van a ballon. Csak vizet iszom, és gyümölcslevet, esetleg egy kis tyúk húsleves levét. De utána is el tudsz menni vásárolni. Holnaptól ehetek folyékony joghurtot és tejet is. Igazából ezeket ehetem de egyáltalán nem vagyok sem éhes sem szomjas. Fel a fejjel :) kemény az első két nap, esetleg három, max egy hét, de utána sokkal jobb lesz. :) 

Előzmény: AndyWolf (626)
AndyWolf Creative Commons License 2020.08.09 0 0 626

Sziasztok! Mindjárt itt a 13-a 😊 tudnátok tippet adni hogy a behelyezés után mikor és mit ettetek először? Milyen gyakran? KB hogy alakult a következő hét? Tudom hogy egyén függő de mégis miből vásárolják be előtte? Köszi! 

Törölt nick Creative Commons License 2020.08.07 0 1 625

Hedike27. Minden másnap legalább 40 perc szobakerékpár, a köztes napokon torna valamilyen videóra (has, comb, kar) súlyzóval kiegészítve, hogy feszesedjek :)

Előzmény: Hedike27 (624)
Hedike27 Creative Commons License 2020.08.07 0 0 624

Mazsimanó! Igen, lehet hogy azért nem sikerült soha egy fogyási kísérletem sem, mert a párom azt kódolta nekem, hogy úgysem tudod megcsinálni. Remélem, hogy felszabadulva a nyomás alól most már csak magamra fogok tudni koncentrálni és elkezdenek olvasni rólam a kilók. Jaj de várom már!Te mit sportolsz a diéta mellett?  

Törölt nick Creative Commons License 2020.08.07 0 1 623

Szia Hedike27. Nekem az első héten -5-6 kg ment le, nekem is 1 éves ballonom van. Az étkezés is kialakul 2-3 héten belül, a mennyiségre figyelj, az nagyon fontos, amikor kicsit többet ettem, akkor rögtön nem éreztem, hanem utána kis idővel, fú, de nagyon szenvedtem, minden bajom volt, legközelebb már figyeltem, hogy mennyi az elegendő mennyiség és így gyorsan megtanultam. Nagyon jól tetted, hogy szakítottál, ő nem a társad volt, egy igazi társ nem viselkedik így a párjával, hanem támogatja mindenben! Majd figyeld meg, hogy elindul a változás, a fogyás, mert kikerültél egy nyomasztó kapcsolatból, nincs ami lehúzzon, én hiszek abban, hogy ez is számít. Fel a fejjel, ne sajnáld, most előtted egy új élet lehetősége, amit csak te irányítasz :)

Előzmény: Hedike27 (622)
Hedike27 Creative Commons License 2020.08.07 0 0 622

Szia Mazsimanó! Köszi, hogy érdeklődsz. Nálad mikor indult meg a fogyás? Tudom, nem szabad türelmetlennek lenni mert a plusz kilók se pár hét alatt mentek fel. Nagyon elszánt vagyok, de igazából még az étrendem nem alakult ki. A tiltólistás termékeket egyáltalán nem eszem (kenyér, tészta, péksütemény stb). Próbálok odafigyelni a max napi 160 g ch-ra is. Nekem múlt héten csütörtökön volt a beavatkozás tehát még bőven van időm. 1 éves ballonom van. Az én helyzetemet az nehezíti, hogy a párom egyáltalán nem támogat ebben, azt mondja, hogy a lustaságomat fizetem meg a gyomorballonnal (minden diétát kipróbáltam, sportoltam és nem ment le pár kilónál több) és szerinte úgysem fog sikerülni. Kedves, nem? A beültés előtt pár nappal voltunk strandon ahol rámutatott egy sörhasú férfira és azt mondta, hogy "nézd, olyan nagy a hasa mint a tiéd". Ez színtiszta gonoszság volt a részéről. Szakítottam is vele, azóta nem állok vele szóba. Ez most nem tartozott annyira szorosan a tárgyhoz, de kikívánkozott belőlem.

Törölt nick Creative Commons License 2020.08.06 0 1 621

Szia Pacqu75. Én el sem tudom képzelni, hogy lehet, hogy valakinek nem sikerül- sikerült, hiszen alig tudok enni a ballon mellett... Szerintem ez ne befolyásoljon, mindenki maga tudja, hogy mit szeretne, én elszántam magam és nagyon akarom a fogyást, az életmódváltást és szerintem ez a lényeg, aki meg csak nyavalyog, hogy túlsúlyos, tenni meg nem akar érte az ne csodálkozzon, ha nem fog változni. Az anyagiak.. persze valóban nem olcsó, de ahogy korábban is írtam, ha átgondolom, hogy mennyi pénzt költöttem anno én is tabikra, teákra, turmixokra stb. áhhh, hagyjuk is, mert elszégyellem magam. Szóval szerintem ha akarod a változást minden pénzt megér :) 

Előzmény: Pacqu75 (620)
Pacqu75 Creative Commons License 2020.08.05 0 0 620

Köszönöm Mazsimanó! 

Izgulok és bizonytalankodom... A fórumot olvasva vannak, akiknek nem sikerült, akik megbánták. Rengeteg pénz ez... 

De évek, évtizedek alatt 74 kg-ról különféle diétákkal, fogyokúrákkal sikerült "lefogynom" 110  kg-ra, hála a jojo effektusnak 😕

Jelentkezem majd a behelyezés után, addig is olvasom a fórumot, követem a sikereitek 😊

Ha van esetleg zárt face csoport, légyszi írjátok meg

Előzmény: Törölt nick (618)
Törölt nick Creative Commons License 2020.08.05 0 0 619

Szia AndyWolf. Jajj, nagyon aranyos vagy, köszönöm :) :) Ha altatásban, bódításban csinálják mint nekem, akkor nem érzel semmit, majd írd meg, hogy milyen volt és hogy vagy. Sok sikert.

Előzmény: AndyWolf (613)
Törölt nick Creative Commons License 2020.08.05 0 0 618

Szia Pacqu75. Jó döntést hoztál, szerintem a legjobb helyet sikerült kiválasztanunk :) Az én célom 1 év alatt -40 kg, ebből a fele már lement :) :) Biztosan minden rendben lesz, ne feszülj rá (írom én akinek tele volt.. mielőtt bekerült a ballon :) :) ) így utólag nem is kellett volna izgulnom előtte. Majd írj, hogy vagy, sok sikert.

Előzmény: Pacqu75 (616)
Törölt nick Creative Commons License 2020.08.05 0 0 617

Szia Hedike27. De jó, nagyon örülök, hogy jól vagy :)  Igen, milyen furi nem, hogy kevés kajával is milyen jól el van az ember, csak megszokás kérdése, biztos sokat fogysz majd :) Kitartást, majd írj "helyzetjelentést" :)

Előzmény: Hedike27 (615)
Pacqu75 Creative Commons License 2020.08.05 0 1 616

Sziasztok!

Én szept.8-ra kaptam időpontot a Semmelweis Egyetemre, Hritz dr. úrhoz. Én a gyomorballon.hu -n keresztül jutottam el hozzájuk

Mazsimanó, jó olvasni, hogy jókat írtál róla, róluk, remélem, minden rendben lesz. Nem tudom, másnak van e esetleg velük tapasztalata

Én 110 kg-ról szeretnék lefogyni 79-re 1 év alatt, ami nagyon sok, tudom, de bízom benne, sikerül

Előzmény: Törölt nick (604)
Hedike27 Creative Commons License 2020.08.05 0 0 615

Szia Mazsimanó! Köszi, igen, elmúlt már a hányás, utána lévő nap még kellemetlen volt mert feszült a hasam, de azóta semmi bajom, nem is érzem, hogy lenne benn gyomorballon. Döbbenettel tapasztalom, hogy milyen keveset tudok enni, ezen a héten még pépeseket eszek, a jövő héttől már "rendes" kajákat is tudok enni. A beültetés óta (egy hete) 2 kilót fogytam, remélem ez tovább fog még fokozódni. Nagyon várom már, hogy újra az a "vékony" nő legyek aki korábban voltam. 

Előzmény: Törölt nick (611)
Kriszta1701 Creative Commons License 2020.08.04 0 0 614

Nekem megérte nagyon, 6 hónapos volt nekem, bár én 2 hétig nagyon sokat szenvedtem alig éltem de szerintem mert én próbáltam enni pár nap után igaz csak levest és tésztát de nem kellett volna! A szénsavas csípős dolgokat kerülni kell! De hidd el, ha fejben már eldöntötted menni fog! Nem tanult ki a gyomrom, nem híztam vissza, a terhességem alatt sikerült csak hozni ezt szeretném leadni , mert tudom hogy igy menni fog, és mielőtt kidobom a pénzt felesleges ilyen olyan diétára inkább erre költöm mert ez biztos! 
Ne gondolkozz , vágjál bele!!!!

Előzmény: Nyuszi78 (610)
AndyWolf Creative Commons License 2020.08.04 0 0 613

Sziasztok!

Mazsimanó te vagy a példaképem :D Nem jön esetleg valaki augusztus 13-án Salgótarjánba? Nekem akkor lesz a Nagy Nap! :) Nagyon félek a gyomortükrözéstől, igy 36 évesen még soha nem volt benne részem. Remélem nekem is csak 2-3 nap haldoklós napom lesz, több nem lehet, remélem ezt is túlélik nélkülem a gyerekek :D :D :D

Törölt nick Creative Commons License 2020.08.03 0 0 612

Szia Csinkupinku, Nincs konrét, amit lehet enni, igazából a kevés mennyiségen van a hangsúly. Pl: sok zöldség, gyümölcs, hal, sovány húsok, kefir, joghurt, feta sajt, sok sima víz. Nekem azt mondták, hogy kerüljem a tésztát, rizst, mert megtapadhat a ballonon, illetve ne fogyasszak cukrot, zsírt és alkoholt, szénsavas dolgokat egyáltalán ne.

Előzmény: Csinkupinku (605)
Törölt nick Creative Commons License 2020.08.03 0 0 611

Szia Hedike27, Elmúlt már a hányás, hogy vagy? Nekem 3 napon belül minden panaszom megszűnt, azóta csak élvezem a fogyást :) 

Előzmény: Hedike27 (606)
Nyuszi78 Creative Commons License 2020.08.02 0 0 610

Kedves Kriazta1701!

Ha te már egyszer végigcsináltad,mi a tapasztalatod?Megéri?Sokan írják,hogy nagyon  kitágul a gyomor és kivétel után többet eszik sokkal..stb.Neked mennyi ideig volt 6 vagy 12 hónap.Mennyit lehet vele fogyni kb?

Köszi

Előzmény: Kriszta1701 (608)
Nyuszi78 Creative Commons License 2020.08.02 0 0 609

Köszönöm szépen,felhívom őket

Előzmény: Kriszta1701 (608)
Kriszta1701 Creative Commons License 2020.08.02 0 1 608

Szia! 
2017 -Ben 460.000ft volt most biztos drágább az euró miatt! De felhívod őket és telefonban elmondják , én augusztus 11.-én megyek újra de Pesten csinálhatom ! 

Előzmény: Nyuszi78 (607)
Nyuszi78 Creative Commons License 2020.07.31 0 0 607

Sziasztok!

Most szántam el magam,hogy megcsinálom a gyomorballon behelyezést,megnéztem rengeteg lehetőséget,sokan a salgótarjáni lehetőséget ajánlják,mert az a legolcsóbb,de arról nem találtam ár infót. Ahogy láttam kb 750-890.000 ft körül mozog a dolog.

Valaki megírná,hogy salgótarjánban mennyi ez?Esetleg privátba ha nem akarja nyilvánosan az endrei.agnes@gmail.com címre!

Előre is köszi

Hedike27 Creative Commons License 2020.07.31 0 0 606

Sziasztok! Tegnap berakták a gyomorballont, miutàn hazaengedtek végighànytam az utat, illetve azóta is hànyok, egész éjjel nem aludtam. Ez mikor múlt el nektek? Mire lehet számitani a továbbiakban? Köszi előre is.

Csinkupinku Creative Commons License 2020.07.30 0 0 605

Sziasztok!

Van valakinek olyan listája, hogy mit ajánlatos enni és mit nem, vagy esetleg hol érhető el ilyen lista?

Köszönöm szépen előre is és sok sikert mindenkinek!

Törölt nick Creative Commons License 2020.07.21 0 0 604

Szia Szandika Szandika, Én 4 hónapja élek a ballonnal, igazából semmi extrát nem tudok mondani. Az első pár nap kellemetlenségeit leszámítva, 1 hét után már észre sem vettem, hogy bent van a ballon. Az egyetlen amit érzek, hogy nem tudok sokat enni mellette :) és fogyok :) Sport megy, közben sem érzem, szóval semmi különös. Többen is írtunk itt korábban erről, nézd vissza esetleg a bejegyzéseinket :)

Előzmény: Szandika Szandika (603)
Szandika Szandika Creative Commons License 2020.07.21 0 0 603

Sziasztok !

Azokhoz fordulnék akik àtestek màr egy gyomorballon "kúràn" 

Sokáig gondolkodtam ,olvasgattam hogy számomra melyik lenne a legjobb beavatkozás. A gyomorballon mellett maradtam . 

Esetleg valaki aki átesetmàr a beavatkozáson , tudna róla irni egy pàr szót hogy végülis hogy is kell elképzelni vele azt a 6-12 hónapot? 

 

Előre is köszönöm a válaszokat !! Kaszandi7@gmail.com -ra bàrmikor írhattok ha személyesebben szeretnétek írni . Köszönöm

Kriszta1701 Creative Commons License 2020.07.16 0 0 602

Köszönöm szépen! 😊

Előzmény: Betti8 (601)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!