"Kétségbeesetten keresi mindenütt a szakdoliját! :D"
"Látom, a böszme szakdolgozata már a kutyát se érdekli."
Na, hát ez az! A kutya...! A Toto kutya. Nekem nagyon gyanús a család kutyája. Először csak megnyalta Putyint, azután nyilvánvaló, hogy a szakdolgozattal folytathatta a kis puli... És volt, nincs a corpus delcti.
Talán az értekezést is ő írta, ki tudhatja ezek után...? Vagy ezt is a nyuszika.
"Lehet, hogy a végsőkig azt hiszi majd, hogy az ő gesztenyéjét kapirgálják"
Igen ez lehetséges, elfogadom. Ebből persze az is következik, hogy nem fog nekiállni horthysta csendőrpofonokat osztogatni akkor, amikor erre még lehetősége lenne. Amint pedig nyilvánvalóvá válik az új felállás, a kezét is eltörik, ha ezzel mégis megpróbálkozna.
Nem biztos. Ha Orbán tényleg félrevezeti saját magát ( (23089)) akkor nem biztos, hogy lecsinálja. Lehet, hogy a végsőkig azt hiszi majd, hogy az ő gesztenyéjét kapirgálják :-)
"Persze! Genetikailag kódolt, avagy a Teremtő cseszte el a programot...:D "
"God is good, I never understood All the darkness in his soul. And God made man, the only way he can, But for a heart he left a hole..."
De hogy jön ez Gyurcsányhoz? Hiszen neki van szíve. Igaz, hogy durva dolgokat akart csinálni, de látszott, hogy fáj neki, mint Gombperec Hídlakónak, amikor letagadta St. Antonio főherceget. :)
Gyurcsány Ferenc és a DK elárulta a baloldalt: "Gyurcsány Ferenc és a Demokratikus Koalíció hatalmas öngólt rúgott a ma kiadott közleményükkel Kádár Jánossal kapcsolatban. Nem tudják megérteni, hogy a támogatóik többsége nosztalgiával gondolsz vissza Kádár Jánosra, és ezzel a hazug, elferdített nyilatkozattal, mennyi embert löknek el maguktól. Ezzel a nyilatkozattal a DK elismeri azt, hogy egy velejéig romlott, korrupt rendszert (a kapitalizmust) támogat, elhallgatva a szociális biztonság gyökereit. Aki ezek után is a DK-t támogatja, szíve-joga, csak KÉREM SZÉPEN: NE NEVEZZE MAGÁT BALOLDALINAK. Akik azt mondják, '56 a társadalom tragédiája volt, akkor én visszakérdezek: Akkor mi volt a holocaust?" (Nyári Zsolt, a Zöld Baloldal szóvivője)
Szerinted a magánnyugdíjpénztárakból mennyit vert el Orbán. Ja, hogy az nem tünik most rögtön a szemedbe? Attól még hiéányzik.
Orbán azt ugatta Csikágóban, hogy Gyurcsány zaciba vágta az országot. Hát Orbán vagy 3 nemzedék jövöjét vágta zaciba. az elmúlnyócévezés mellé ved fel a repertoárba nyugodtan a jövőhúszévezését is.
Az a rendszerváltás olyan volt, mint a kgst, amire egy tanaram mondta pár bor után, hogy aza tipikus piac, ahol két rühes macskát cserélünk egy rühes kutyára.
Azzal a különbséggel, hogy a leváltott macskák legalább megfogták az egeret. míg a rendszerváltás kutyái csak ugatták a gazdaság-politikát. Érzelmesen, hosszan vonyítva magukat előre a második, harmadik sorból.
Tudom, hogy nimand, meg csak blog, de hajlamos vagyok azt hinni, hogy Orbánék beszálltak egy olyan hatalmi játékba, amiről csak a hülye hiheti, hogy megnyeri. Vagy maga fog jobbrább tolódni, vagy úgy jár, mint Hindenburg.
a régi, kommunista rendszer bennfentes, beltenyészetes, kéz kezet mos felállású csoportjak jelképes figurája, ahol nem kellett a tehetség csak pusztán a kapcsolatok."