Keresés

Részletes keresés

Patreides Creative Commons License 2012.05.25 0 0 23131

"Kétségbeesetten keresi mindenütt a szakdoliját! :D"

 

"Látom, a böszme szakdolgozata már a kutyát se érdekli."

 

 

Na, hát ez az! A kutya...! A Toto kutya. Nekem nagyon gyanús a család kutyája. Először csak megnyalta Putyint, azután nyilvánvaló, hogy a szakdolgozattal folytathatta a kis puli... És volt, nincs a corpus delcti.

Talán az értekezést is ő írta, ki tudhatja ezek után...? Vagy ezt is a nyuszika.

 

:)

Előzmény: alpesikefir (23124)
FreedomTrail Creative Commons License 2012.05.25 0 0 23130

Úgy látszik hogy egyedül lassan halad...

Előzmény: Törölt nick (23118)
Törölt nick Creative Commons License 2012.05.25 0 0 23129

Még mindig nem találta meg a Gyurcsányi a dolgozatát? Miért nem ér meglepetésként?:))

MrJones Creative Commons License 2012.05.25 0 0 23128

"szvsz meg jogi értelemben NEM plagizált."

 

Nem kérlek, jogi értelemben NEM BIZONYÍTHATÓ, hogy plagizált.

(Az "SzVSz" viszont egy egészen más kategória.)

Előzmény: Törölt nick (23079)
krampács Creative Commons License 2012.05.24 0 0 23127

Köszönöm !

Hát ez kevés, mondhatni semmi...

Előzmény: Peter_Cs (23104)
alpesikefir Creative Commons License 2012.05.24 0 0 23124

Látom, a böszme szakdolgozata már a kutyát se érdekli.

KanapéKözgazdász Creative Commons License 2012.05.24 0 0 23123

"Te tényeket írsz itt, adatokat?

Szerinted érdekelnek itt bárkit is a tények?"

 

Talán ebben fejlettebb nálunk a "fejlett" nyugatnak hívott világ - ha nem is sokkal, de valamivel jobban érdkelik őket a rájuk vonatkozó tények...

Előzmény: Patreides (23060)
dorongoló Creative Commons License 2012.05.24 0 0 23122

Politikus. Az a dolga, hogy akarjon valamit. Ha "szociálszdsz"-t, hát azt... :o)

 

Az LMP szvsz (fideszes) trójai faló. Tökéletesen érdektelen, hogy mit kezdenek a gatyájukkal.

 

 

Előzmény: Törölt nick (23120)
Peter_Cs Creative Commons License 2012.05.24 0 0 23121

Hajrá LMP!

Előzmény: Törölt nick (23120)
dorongoló Creative Commons License 2012.05.24 0 0 23119

Gyurcsány Ferenc - 2012.05.22. - Parlamenti felszólalás - Az adótörvényekről

Két napja. Máris hiányzik? :DDD

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=e4ZEwfgelz0#!

 

 

Előzmény: Törölt nick (23117)
dorongoló Creative Commons License 2012.05.24 0 0 23116

"Lehet, hogy a végsőkig azt hiszi majd, hogy az ő gesztenyéjét kapirgálják"

 

Igen ez lehetséges, elfogadom. Ebből persze az is következik, hogy nem fog nekiállni horthysta csendőrpofonokat osztogatni akkor, amikor erre még lehetősége lenne. Amint pedig nyilvánvalóvá válik az új felállás, a kezét is eltörik, ha ezzel mégis megpróbálkozna.

Előzmény: Chrystalline (23115)
Chrystalline Creative Commons License 2012.05.24 0 0 23115

Nem biztos. Ha Orbán tényleg félrevezeti saját magát ( (23089)) akkor nem biztos, hogy lecsinálja. Lehet, hogy a végsőkig azt hiszi majd, hogy az ő gesztenyéjét kapirgálják :-)

Előzmény: dorongoló (23098)
CsirkePöri Creative Commons License 2012.05.24 0 0 23114

inkább kulturális öröklődés, a saját környezetünkből, magunkat neveltük ilyenné

Előzmény: Törölt nick (23112)
Patreides Creative Commons License 2012.05.24 0 0 23113

"Persze! Genetikailag kódolt, avagy a Teremtő cseszte el a programot...:D "

 

"God is good, I never understood
All the darkness in his soul.
And God made man, the only way he can,
But for a heart he left a hole..."

 

De hogy jön ez Gyurcsányhoz? Hiszen neki van szíve. Igaz, hogy durva dolgokat akart csinálni, de látszott, hogy fáj neki, mint Gombperec Hídlakónak, amikor letagadta St. Antonio főherceget.  :)

(A mostaniakon mindenféle látszik, ilyesmi nem.)

Előzmény: Törölt nick (23112)
szamárium Creative Commons License 2012.05.24 0 0 23111

A fidesznek ott van a Köz(pénztár)gép.

Előzmény: Törölt nick (23109)
szamárium Creative Commons License 2012.05.24 0 0 23107

"Azért is helyeslem a Patástól,hogy nulla ft a Pártoknak két évig."

 

Ez mind szép és jó, de ez esetben a fidesz lenne az egyetlen kivétel.

Előzmény: Törölt nick (23106)
Peter_Cs Creative Commons License 2012.05.24 0 0 23104
Előzmény: krampács (23103)
krampács Creative Commons License 2012.05.24 0 0 23103

Mi az a Zöld Baloldal ?!...))) Több mint a 4K ? Vagy ugyanaz  ???...)))

Előzmény: Peter_Cs (23102)
Peter_Cs Creative Commons License 2012.05.24 0 0 23102

Gyurcsány Ferenc és a DK elárulta a baloldalt: "Gyurcsány Ferenc és a Demokratikus Koalíció hatalmas öngólt rúgott a ma kiadott közleményükkel Kádár Jánossal kapcsolatban. Nem tudják megérteni, hogy a támogatóik többsége nosztalgiával gondolsz vissza Kádár Jánosra, és ezzel a hazug, elferdített nyilatkozattal, mennyi embert löknek el maguktól. Ezzel a nyilatkozattal a DK elismeri azt, hogy egy velejéig romlott, korrupt rendszert (a kapitalizmust) támogat, elhallgatva a szociális biztonság gyökereit. Aki ezek után is a DK-t támogatja, szíve-joga, csak KÉREM SZÉPEN: NE NEVEZZE MAGÁT BALOLDALINAK. Akik azt mondják, '56 a társadalom tragédiája volt, akkor én visszakérdezek: Akkor mi volt a holocaust?" (Nyári Zsolt, a Zöld Baloldal szóvivője)

Előzmény: Törölt nick (23096)
Szénahátha Creative Commons License 2012.05.24 0 0 23100

De igen.

Előzmény: szamárium (23099)
szamárium Creative Commons License 2012.05.24 0 0 23099

Tíz évvel ezelőtt nem gyengitette? :-))

Előzmény: Törölt nick (23097)
dorongoló Creative Commons License 2012.05.24 0 0 23098

Két év múlva lesznek a választások. Havi 4% jobbikos növekedés és Viktor lecsinálja a cipőjét... :DDD

Előzmény: Törölt nick (23096)
szamárium Creative Commons License 2012.05.24 0 0 23095

Álmodik a nyomor, ezért 300Ft egy € és nem 240.:-))

Előzmény: Törölt nick (23092)
Szénahátha Creative Commons License 2012.05.24 0 0 23094

Három óra alatt két forintot erősödött.

Előzmény: Törölt nick (23092)
Chrystalline Creative Commons License 2012.05.24 0 0 23093

Tündérbogár,

Szerinted a magánnyugdíjpénztárakból mennyit vert el Orbán. Ja, hogy az nem tünik most rögtön a szemedbe? Attól még hiéányzik. 

Orbán azt ugatta Csikágóban, hogy Gyurcsány zaciba vágta az országot. Hát Orbán vagy 3 nemzedék jövöjét vágta zaciba. az elmúlnyócévezés mellé ved fel a repertoárba nyugodtan a jövőhúszévezését is.

Előzmény: Törölt nick (23035)
szamárium Creative Commons License 2012.05.24 0 0 23091

Itt csak gengszterváltás volt, semmi más.

Előzmény: Törölt nick (23088)
Chrystalline Creative Commons License 2012.05.24 0 0 23090

Az a rendszerváltás olyan volt, mint a kgst, amire egy tanaram mondta pár bor után, hogy aza tipikus piac, ahol két rühes macskát cserélünk egy rühes kutyára. 

Azzal a különbséggel, hogy a leváltott macskák legalább megfogták az egeret. míg a rendszerváltás kutyái csak ugatták a gazdaság-politikát. Érzelmesen, hosszan vonyítva magukat előre a második, harmadik sorból.

Előzmény: Törölt nick (23088)
Chrystalline Creative Commons License 2012.05.24 0 0 23089

Tudom, hogy nimand, meg csak blog, de hajlamos vagyok azt hinni, hogy Orbánék beszálltak egy olyan hatalmi játékba, amiről csak a hülye hiheti, hogy megnyeri. Vagy maga fog jobbrább tolódni, vagy úgy jár, mint Hindenburg.

http://endresy.blogspot.com/2012/05/zavarhorgaszatigesztenyekapirgalas.html

Előzmény: Törölt nick (23064)
Chrystalline Creative Commons License 2012.05.24 0 0 23087

De leaglább nem mondta az ágyékkötőről, hogy aranypaszományos ünneplő.

 

a jelen kormány viszony a sérvkötőt is annak akarja beállítani.

Előzmény: nemezis 2 (23080)
szamárium Creative Commons License 2012.05.24 0 0 23086

"

a régi, kommunista rendszer bennfentes, beltenyészetes, kéz kezet mos felállású csoportjak jelképes figurája, ahol nem kellett a tehetség csak pusztán a kapcsolatok."

 

 

Most ugye az Orbán kormányról van szó? :-DD

Előzmény: Törölt nick (23076)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!