Keresés

Részletes keresés

Camo_BDU Creative Commons License 2022.07.05 0 0 11912

Rendszerint valami álhírblogról szednek hamis számokat. Az egyik pl. azt állította hogy 2019-ben 800 vagy hány tömeglövöldözés volt az USA-ban. Ez azért érdekes mert az FBI szerint meg 25 vagy mennyi. De a sajtó ne ma hivatalos számokat mutogatja, hanem a hamisakat, mert nem a valódi alacsony, hanem a hamis magas számok hozzák az olvasókat. :-/ Így működik ez... 

Előzmény: midnight coder (11909)
Camo_BDU Creative Commons License 2022.07.05 0 0 11911

Én be akartam menni a városba megnézni a felvonulást, de a végén az lett hogy aludtam egész délelőtt. Ez van, jövőre is lesz Július 4., talán majd 2023-ban lesz kedvem bemotorozni. :) Virslit se ettem, viszont  előtört belőlem a szakács-ösztön és speciális olajban sütött serpenyős pizzával ünnepeltem a napot. :-) 

Előzmény: 77evesen (11901)
77evesen Creative Commons License 2022.07.05 0 0 11910

az egyik born in the usa haverom floridaban szerint polgarhaboru folyik csak bunozesnek hazudjuk mert alacsony intenzitasu    en imadom amerikat tudod nyugdijat adnak de nem normalisak ugyanugy mint a magyarok vagy nemetek vagy oroszok

Előzmény: midnight coder (11909)
midnight coder Creative Commons License 2022.07.05 0 1 11909

Azért egy-egy ilyen lövöldözés mellé a CNN-ben odatehetnék a statisztikákat hogy évente hányan halnak meg az amcsiknál lövöldózében, mindeközben hány embert tépnek szét évente a kutyák ugyanott, és ugyanakkor hányan halnak meg naponta autóbalesetben. Mindjárt árnyaltabb lenne a kép.

Előzmény: Camo_BDU (11888)
77evesen Creative Commons License 2022.07.05 0 0 11908

na vegre pasadena fali-kornyia tuzijatek meg csak mont jon cnn-en IS    vili ott meg nem volt eleg setet

77evesen Creative Commons License 2022.07.05 0 1 11907

fura     5:10 AM budapest es hatkor vege a cnn show-janak      most jon a fura semmi rolatok     nyilvan ti is unnepeltetek de nashville kentucky volt a max nyugat fele      nyilvan kezdodik a repubi meg trump gyalazas atlantaban mert ott a cnn kozpont

Előzmény: Camo_BDU (11893)
77evesen Creative Commons License 2022.07.05 0 0 11906

buliztak csikagoban   mno.hu/kulfold/2022/07/usa-3 

77evesen Creative Commons License 2022.07.05 0 0 11905

smart    valoszinuleg tetorol lott a sniper chicagoban azert nincs meg        magyarhirlap.hu/kronika/ 

77evesen Creative Commons License 2022.07.05 0 0 11904

megoregedett a romesz    pedig ez volt a nick-je itt      romesz.blogspot.com     szeretett pufogtatni es maga ontotte a golyokat otthon mert ugy olcsobb

77evesen Creative Commons License 2022.07.05 0 0 11903
77evesen Creative Commons License 2022.07.05 0 0 11902

fox sajnos nincs meg a keglimben 

Előzmény: 77evesen (11901)
77evesen Creative Commons License 2022.07.05 0 0 11901

hello buddy budweiser      az tortent hogy most felebredek 3:37 AM es megy a cnn    nagy buli nyc   any way you want it straight from nashville  buli   es megy a tuzijatek is nyc-bol      tiszta nyugi   pedig az a jo kis krimi akronban jobb lenne     6 rendor 60 golyo 1 fekete      jol szorakozom

Előzmény: Camo_BDU (11893)
77evesen Creative Commons License 2022.07.05 0 0 11900

akronban adtak ki a katolikus magyarok vasarnapja cimu ujsagot 1993-ig      nekem volt ra elofizetesem     az ujsag ma is olvashato      guglin keresse aki raer

77evesen Creative Commons License 2022.07.05 0 0 11899

azt hiszem 10 rendor uldozte az egy pasast     testkameras video        tehat 6x10 golyobis    mind a 10 felfuggesztve    AKRON ohio   amugy "magyar" varos 

77evesen Creative Commons License 2022.07.05 0 0 11898

en is csak most olvastam    nem autos uldozes volt       u;dozes volt de gyalog futva egy parkoloban     volt ott minden kabito lovedek meg igazi lovedek      tudom hogy cinikus egy alak vagyok de minden nap van minimum egy pufogtatas mint a hollywoodi filmek feleben

Előzmény: 77evesen (11897)
77evesen Creative Commons License 2022.07.05 0 0 11897

telex.hu/kulfold/2022/07/04/usa-ohio=lovoldozes-video-rendorseg-jayland-walker          jayWALKING     ROHOGOK

77evesen Creative Commons License 2022.07.05 0 1 11896

szerintem a telex bidenre szavazna ha lenne szavazati joga

Előzmény: Camo_BDU (11893)
77evesen Creative Commons License 2022.07.05 0 1 11895

megirta a telex      menekult a fekete a rendorok elol az istennek se akart megallni lehet hogy szaz merfoldet is uldoztek es ugye te tudod mert van fegyvered hogy mozgo autot es azon belul egy sofort kurva nehez eltalalni    csak rohogni tudok mert kurva cinikus vagyok 77 evesen

Előzmény: Camo_BDU (11893)
77evesen Creative Commons License 2022.07.05 0 0 11894

nem eliteloen irtam       tudom jol mi folyik ott hiszen kb megosztom az idomet budapest es kissimmee kozott     mar mehetnekem van de meg felhizlalom az ottani nyugdijamat hogy fillereskedes nelkul lakhassak csak moetekben hotelekben      inkabb aggodok hogy a cnn es tarsai ezzel a 60 golyoval ne robbantsanak ki ujabb fekete mini haborukat      talan megusszuk mert meleg van kulakani/kanikula

Előzmény: Camo_BDU (11893)
Camo_BDU Creative Commons License 2022.07.04 0 0 11893

Ja, bár nem tudom hogy a Telex megírta-e hogy miért. Pl. hogy a férfi elkövetett valamilyen közlekedési szabálysértést, azért ment utána a rendőr, majd a férfi tüzet nyitott a rendőrökre, és ők csak visszalőttek. Ezt a legtöbb helyen "elfelejtették" megírni. Megnézem a Telex cikkét, hátha ők megírták az igazat, bár kétlem...

Előzmény: 77evesen (11891)
77evesen Creative Commons License 2022.07.04 -1 0 11892

happy july 4 .    chicago felvonulas piff puff 6 halott 24 injured  happy happy happy termeszetesen nem a halottaknak orulok hanem a bunozesnek nevezett polgi haborut ITELEM EL ugyanakkor amikor unneplem a FUGGATLANSEGET

77evesen Creative Commons License 2022.07.04 -1 0 11891

telex.hu 60-szor lottek bele egy feketebe a rendorok      hiaba   no     az usa se unalmas

-= Big Boss =- Creative Commons License 2022.07.04 0 1 11890

Fordított diszkrimináció, ahol nagyvállalat és kormányszerv van ott minden szinten létezik. A segíteni akarás erőltetett megnyilvánulása amely mesterséges helyzetet állít elő. Hogy ez hova vezet gazdaságilag és társadalmilag kilogikázható, egy versenyképes ország attól kompetens, hogy változni képes a gazdaságot/társadalmat előrelendítő irányba. Ha nem akkor az enyészet elintézi.

Előzmény: Camo_BDU (11888)
77evesen Creative Commons License 2022.07.04 -1 0 11889

77 evesen minden evben megyek orvoshoz kivizsgalasra meg pfizer oltasra                     kell szedni kb 5 gyogyszert vernyomi koleszterin stb          a biztosito havonta kuldi a kulonfele ertesitoket meg reklamokat      pobox     a legkisebb van es amikor itt vagyok mondjuk 6 honapig gond nelkul osszegyujtenek mindent        de most jon a lenyeg      pl a gyogyszer kimutatast hogy mennyibe kerult stb   ott az aljan hogy hany nyelven kerhetnek tolmacsot es a nyelvek szama minimum egy tucat azaz 12      urdu/pakisztan/   tagalong lengyel kina japan meg persze nemet francia      

Előzmény: Camo_BDU (11888)
Camo_BDU Creative Commons License 2022.07.04 0 0 11888

A nyelvhasználat érdekes, de én eddig arról még nem írtam. A kérdés hogy ha a spanyol nyelvet használja a kormány, akkor a magyart miért nem? Érted, ezen akkor azonnal bukik az egyenlőség is, mert vagy legyen minden nyelven dokumentum, vagy csak angolul. Maga a nyelvhasználat nem igazán volt terítéken szerintem, az már annál inkább hogy a hivatalos dokumentumoknál csak angol legyen, vagy más nyelv is.

A fegyverviselés az alkotmányos jog, arról elvileg nem is kéne beszélni, de sajnos azt ki akarják nyírni a demokraták. Azért van harc folyamatosan azzal kapcsolatban.

Esélyegyenlőség az van, teljesen mindegy a bőrszín, a vallás meg a többi. A tehetség és a pénz a meghatározó, jó esetben.

Igaz, iskolákat és cégeket/vállalatokat tekintve már nem úgy van. Pont tegnap kaptam egy emailt a Google-től, hogy ha valaki fekete, latino vagy LMBTQ+ -os, akkor mostantól azokat előnyben fogják részesíteni. A felsőoktatásban pedig a feketéknek és a hispánoknak kevesebb pont kell a bejutáshoz mint az ázsiaiaknak és fehéreknek. Na ez még elég kemény rasszizmus...

Biden most jelentette be hogy ő nekimegy a legfelsőbb bíróság döntésének is. (Mert volna ilyeneket mondani Trump, húha...)

A legfelsőbb bíróság csak azt mondta ki, hogy mivel nincs az alkotmányban semmi az abortuszról, így nem az alkotmánybíróság jogköre eldönteni hogy legális legyen-e egy államban vagy nem. Nem alkotmányos, hanem népszavazásos ügy. 

Ide a végére bemásolom hogy mit küldött a Google. Mondjuk van ilyen más helyeken is. Amazon, Etsy, stb...

 

 


Dear Partner,

In 2020, one of our buyers, Display & Video 360, began highlighting self-identified Black-owned publishers within Marketplace, as part of Google’s commitments to racial equity. This program has allowed interested advertisers to thoughtfully design campaigns that support underrepresented businesses.

Now Display & Video 360 has expanded this program to Women-owned, Latino-owned and LGBTQ+ publishers. Display & Video 360’s program is one element of a broader initiative across Google to make our products more inclusive and make it easier for customers to find and support underrepresented businesses.

To be eligible to participate:

• Publisher must have their own Google Ad Manager or AdSense account
• Publisher’s organization must be majority owned and controlled by members of the group they are self-identifying as (Black, Women, Latino or LGBTQ+)

Please note this program will highlight businesses owned by underrepresented groups, not content aimed at specific audiences. Display & Video 360 does not allow advertisers to target ads based on categories such as race, religion, ethnicity, or sexual orientation.

If your business meets the criteria above and would like to be included in this beta program, please submit your details here. We will be periodically adding new publishers who apply. Should you change your mind in the future, you may also opt-out here at any point. This is a voluntary program; if you do not wish to participate, no action is required.

Sincerely,
The Google AdSense Team

 

 

Előzmény: Meleg a Klumpa (11884)
77evesen Creative Commons License 2022.07.04 0 0 11887

egy ottani born in the usa haver  :  kis intenzitasu polgarhaboru van de BUNOZESNEK hivjuk         marmint az amerikaiak

Előzmény: Meleg a Klumpa (11884)
77evesen Creative Commons License 2022.07.04 0 0 11886

valami olyasmi         minden nap tortenik valami amugy magyarban is      

Előzmény: Camo_BDU (11883)
77evesen Creative Commons License 2022.07.04 0 0 11885

azert nem erted mert internetrol nem lehet megismerni       objektivitas  part harcok helyett ?     ilyen nincs se az usa-ban se magyarorszagban         folyamatos harc van         semmi masert mint penzert           madach : valami olyasmi hogy az egesz elet kuzdelem = ember tragediaja

Előzmény: Meleg a Klumpa (11884)
Meleg a Klumpa Creative Commons License 2022.07.04 0 0 11884

Megneztem ketszer is, ugy tunik, a juli 4-i unnepsegeken eleg sok minden elokerulhet.:-(

 

Amugy a kommentjeidet nem igazan ertem, amerikai ketparti rendszernel 1980-as evek ota az angol/spanyol nyelvhasznalat, a fegyverviseles, az eselyegyenloseg (bor, nem vallas, majd kesobb szexualis allapot es egyebek) rendszeresen szakitoprobak, es a partok rendszeresen a jogi es egyeb intezmenyek fole akarjak magukat helyezni - ezert is indult be a FED, meg legfelsob birosag es egyebeknel a letszamemeles, hogy az adott part emberei keruljenek tobbsegbe, nem az objektivitas, hanem a parthuseg a lenyeges a kinevezesnel.

Előzmény: Camo_BDU (11879)
Camo_BDU Creative Commons License 2022.07.04 0 0 11883

Láttam, valami 49 éves? fickó aki (verte az asszonyt?), a rendőrség kiment, erre bekattant és elkezdte kinyírni a rendőröket. Láttam róla fotót, a férfi arca teljesen szét volt verve, úgyhogy szerintem amikor elfogták a rendőrök, elég csúnyán megverhették. (Mondjuk megérdemelte az biztos...) 

Előzmény: 77evesen (11882)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!