Keresés

Részletes keresés

kb100 Creative Commons License 2018.07.28 0 0 947

...és még mindig nem lehet javítani :(

Előzmény: kb100 (946)
kb100 Creative Commons License 2018.07.28 0 0 946

Szia,

előre kijelentem, hogy nem vagyok adu-ász a témában, csak fél éve vagyok a szakmában, így nekem is lenne kb. még1024 kérdésem. Keverni sem igazán régen kezdtem el a cuccot.

Saját tapasztalatom szerint minden keveréshez kell valamennyi türelmi idő, még akkor is, ha "csak" az alapnál maradva 18-as löttyhöz keversz 0-ás lötyit vagy éppen 6-hoz keversz hozzá még plusz nicotint, ezeket is rázogatni, szellőztetni és ha teheted, akkor legalább 48 órát érdemes várni velük, hogy homogénnek érezzed a katyvaszodat. Persze ha bármilyen oknál fogva nincs erre időd, akkor jól összerázod, de nagyon alaposan, és elszívod, ez így igaz itt mindenre. Titkos vágyam, hogy egyszer 100VG-t 9-es nickel, mindenféle íz nélkül kipróbálom...

 

Viszont ha van egy időd, akkor ha ízeket is szeretnél, akkor itt pl. megkülönböztetünk két nagy csoportot: aromából vagy koncentrátumból készül majd el életed legjobb keverése? A következő mindig jobb lesz... Megítélésem szerint bármilyen aromából keversz bármit, azt legalább 7 napig (mester szám) kellene rázogatni és szellőztetni, de nekem van több hónapos dohányos amit már hűtőszekrényben tárolok, és tök jó, kellemes érett íze van.

 

Koncentrátummal kutyult alapok összerázást követően elméletileg azonnal szívhatóak (mint innen minden más keverés is) sokkal kevesebb az érlelési idő, de ha csak teheted, akkor ezekkel is érdemes 3 napot szórakozni, rázogatni és szellőztetni, mert közben folyamatosan alakul az ízviláguk.

 

A mindenhova beivódó (azért nem úgy mint az analógé) dohányos ízek-illatok miatt előbb-útóbb romlott diófa "illat" lesz mindenhol, és neked is, ezért szerintem ne ragadj le azoknál, hanem már csak kalandvágyból is próbálj ki gyümölcsöst, sütist is, inkább a drágábbakból.

Előzmény: 965HD (942)
ZORDNEMES Creative Commons License 2018.07.28 0 0 945

Sziasztok! Kérdésem lenne, vettem egy elektromos cigit Smok Mag kit-ez azt mondták nem érdemes rosszabbal kezdeni. A lényeg a lényeg hogy kaparja a torkom és van hogy kiköhögöm egyből az egészet aztmondták 1-2 hét alatt hozzászokok de hogy szokjak hozzá ha nem is tudom sgivnn6? KB. 

25.0wattrs van állítva 0.418 ohm

Tippek? Tanácsok? 

965HD Creative Commons License 2018.07.28 0 0 944

Szia. Nekem van egy https://turultrafik.hu/termek/elektromoscigarettasilvercigevodfekete.html ilyen készülékem. Ez szerintem elég jól visszaadja az ízeket. Eladóvá vált, mert vettem egy másik készüléket mivel nekem 2 hónap után kevésnek bizonyult. Ha gondolod jelezd. Ja és még van hozzá egy tartalék porlasztó is. Üdv

Előzmény: Szilvi8877 (943)
Szilvi8877 Creative Commons License 2018.07.27 0 0 943

Szeretnék ötletet kérni, mert rengetegszer mellényúltam.  Kifejezetten az aromára gyúró, lassú gőzzel üzemelő szerkezetet keresek, lehetőleg nem külön szerelős, összelegózóst, hanem ami szettben elérhető és működik. A hirtelen, torokra szaladó, fullasztó nagy gőzös verziókkal befürödtem és a másik véglet a teljesen íztelen kategória volt. Löttyök tesztelve, mert másnál működnek az ízei.

Köszönöm.

965HD Creative Commons License 2018.07.27 0 0 942

Köszönöm szépen a válaszod. Még egy kérdés. Ha higítani akarok a cuccon, akkor mennyi az érlelési(elegyedési) idő? Mármint, hogy mennyit kell várni az összekeveredésre? Itt is van érlelési idő?

Előzmény: kb100 (941)
kb100 Creative Commons License 2018.07.26 0 0 941

Egyéb okok miatt csak felkapaszkodtam.

 

A kérdésed második felére azt gondolom, hogy nagy valószínűséggel elszívható. De ennyire nem mennék le a költségek terén. Ha bemennék a patikába, ott max 400ml-es biztonsági záras üveget vásárolnék, mert az nagyon király...

 

Kérdésedre a válasz az, hogy igen, hígítható, de csak 100%-os VG-vel (ami természetesen nem tartalmaz vizet).

Előzmény: 965HD (939)
kb100 Creative Commons License 2018.07.26 0 0 940

Nagyon eros bagos voltam, es ezek a kerdesek egyaltalan nem hulyek. Sokat ragodtam ezeken magam is. Ha a 18-at megis erosnek erezned -bar javaslom, hogy egyelore maradj ott-, akkor rendelj melle 0-t is, igy nagyon konnyen tudsz lemenni pl. 16.3-ra, mert neked csak akkor, csak ott hozza neked es csak azzal a cuccal a kello th-t... csak hozzakevered, ennyi. Tok detox, de megeri.

 

Amugy sokkal jobban josz ki, ha magad kevered, es meg akkor is ha kicsit alul multad az elkepzelesidet. Amennyiben vannak tartalekbekban nickboost-ok, mert ezekkel max 3 nap alatt tudod azt hozni amit eredetileg elkepzeltel.

Előzmény: 965HD (939)
965HD Creative Commons License 2018.07.26 0 0 939

Sziasztok. Lenne egy olyan kérdésem, hogy ha az általam vásárolt lötty túl erős, akkor az higítható? Gondolok itt arra pl. hogy bemegyek a patikába veszek propilén glikot és glicerint, amit megfelelő arányban keverek( jelen esetben 30pg és 70vg) és a megfelelő mennyiséget(kiszámolva ml-re hogy mennyi kell) hozzáteszem a meglévő nikotinos alaphoz és akkor az úgy már jó lehet? Bocs a hülye kérdésért.

kb100 Creative Commons License 2018.07.19 0 0 938

Sajnos ehhez a cajghoz nem tudok hozzaszolni. 2db 30W-os kisistivel kezdtem, azokhoz lehetne tanacsom, illetve elmentem a DL fele. Gondolom ezt tipikus modon tettem meg, sub ohm, nagy teljesetmenyu modok. Ha egyszer ezekkel is leallok mire lesznek jok? E-cigi muzeumba vagy levelnehezeknek. Viszont fura modon a kisistikkel kezdtem par napja "cigis" aromakat tolni MTL stilusban, azaz fekve.

 

PG/VG aranyhoz is csak annyit tudoknek hozzatenni, hogy nalam viszonylag hamar eldolt ez a kerdes, mert pg erzekeny vagyok, igy probalgatom a 100vg alapokat, es ezekbol kikeverni valami szivhatot. Emlekeimben annyi maradt meg, hogy az ego aio-ban inkabb a magasabb vg a meno. Ertheto modon, mert viszonylag kicsi, kicsi a kazan, melegszik, megfolyik. Probalj ki vele magas vg-t, 18-as lottyot. Ha nincs meg a kezdeti th-d nem jossz le regi cuccrol.

Előzmény: 965HD (937)
965HD Creative Commons License 2018.07.19 0 0 937

Azt már észre vettem, hogy az Ego AIO Pro C nem szereti a pg többletű és az egyensúly típúsú löttyöket.

Előzmény: kb100 (936)
kb100 Creative Commons License 2018.07.18 0 0 936

Az eddigi elegge bena konkluziom:

Ezt igy am nagyon nehez, mert sajnos az van, ha eros bagos voltal, akkor harom mod es harom harom tank alatt nem jossz ki. Ebbol, fantaziadra szabva ketto dl, es egy kvazi dohanyos izu mtl-nek kellene lennie.

 

Keverd vagy rendelj ezt is azt is, mert -innen lesz fekete palya- minden tank mashogy szol minden modon, de minden porlasztoval minden kazannal is mashogy szol minden mod. Tiszta matrix.

 

Okolszabalykent azt gondolom, hogy inkabb keverj vagy rendelj erosebbet mint gondolnal, menj vissza az erosebbre, legfeljebb beszelgetes kozben elmegy a hangod vagy legkesobb masnapra. Ez lehet ezzel a legnagyobb para, de mindig tartsd szem elott a legfontosabb dolgot, hogy az analogra nem tertel vissza.

Lehet par hetig vagy akar honapokig is, ilyen-olyan cuccal de talan meg maradnek a 18-on.

 

Előzmény: 965HD (935)
965HD Creative Commons License 2018.07.18 0 0 935

Sziasztok. Szerintetek milyen erősségű liquidet keverjek. 18-asról áltam át 12mg-osra de ez gyenge. Talán túl hamar akartam csökkenteni az erősséget. 15mg-osat érdemes megvenni vagy a 18mg-osat? Nagyobb kiszerelésben gondolkozom. Válaszokat előre is köszönöm. Üdv

Előzmény: Garryson69 (934)
Garryson69 Creative Commons License 2018.07.11 0 0 934

Szia! Biztos, hogy a leírt boltból vetted? Ők úgy hirdetik az NRG 5ml-es tankot, hogy pót üveget is adnak hozzá a dobozban. Nekem 2 ilyen tankom is van, mindkettő pót palásttal együtt érkezett (nem onnan vettem).

Viszont szerintem a TC60-al nem biztos, hogy ez a tank a jó választás. A gt8 coil 50-110 W között érzi jól magát, az ajánlott watt tartomány 60-80W.

Előzmény: Kari1972 (925)
klachaza Creative Commons License 2018.07.04 0 0 933

 

Ez pl kifejezetten tetszik,  a szipka sem vastag.

De nem tudom milyen màrkàkat kell kerülni, meg jólenne ha tölthető lenne ,  nem kiveszegetni az akksit...

 

 

 

Elektronische Zigaretten Witcher 75W TC E-Zigarette Mit Einstellbare Verdampfer Starterset, Mod Box Top Refill Sub Ohm Verdampfer Tank TC(Temperaturregelung) E Shisha Set https://www.amazon.de/dp/B076FC9XB3/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_UvrpBbZC8BCS6

klachaza Creative Commons License 2018.07.04 0 0 932

Sziasztok.

 

Analógot màr vagy 3 éve nem szîvok,  de kedvem szottyant az E cigire. Sokat nassolok,  eszek azóta. sokat vezetek,  ha az ember csinàl valamit,  nem olyan àlmos. Vagy 10 kilót felszedtem.

De a lényeg. Nem szeretnék ködgépet,  nem is kèllene több füst , mint a normàl ciginél. 

Jó lenne talàn olyan,  aminél minden cserélhető a későbbiekben.

Megbîzható,  nem csöpögő legyen.

 

Kell bizonyos időnként valamit cserélni?  Ez a vattàzàs minek?

Valamint szivesen kevergetnék Liquidet,  nulla Nikotinnal akàr.  De az alap folyadékban is van több Pg-Vg aràny. 80-20,  50-50, stb. 

Ebay, Amazon ahol a legkönnyebb vàsàrolnom. 

 

Minden hasznos vàlaszt köszönök.

 

Horváth Bendegúz Creative Commons License 2018.07.03 0 0 931

Hello! 700ft/10ml mentest tudok adni neked Budapesten belül.Ízek:-cseresznye,sárgadinnye,banán,energia ital,erdei gyümölcs,eper.Csak propilén-glikolt(pg)Növényi glicerint (vg) aromát tartalmaz.

Előzmény: susta (911)
diceboii Creative Commons License 2018.06.26 0 0 930

Köszi a gyors választ. Csak féltem mert azért nem mind1 hogy mit szív az ember :D

Előzmény: Törölt nick (929)
Törölt nick Creative Commons License 2018.06.26 0 0 929

Szia!

 

Igen, ugyanúgy tudod használni.

Előzmény: diceboii (928)
diceboii Creative Commons License 2018.06.26 0 0 928

Sziasztok,

 

Egy olyan kérdésem lenne hogy ha esetleg valami növényvédő szerekkel foglalkozó boltból vennék VG folyadékot 99,5%-os gyógyszerészeti tisztaságút, akkor azt ugyanúgy tudnám használni mint amit mondjuk liquidhall-ról veszek? Szóval tulajdonképpen ugyan az a kettő? Csak mert amíg ecigis boltokban 2-3000 forint fél liter, addig ezeknél a növényboltoknál max egy ezres/liter.

Tulip990911 Creative Commons License 2018.06.25 0 0 927

Szia!

 

Itt kapsz hozzá tartalék palástot: https://www.heavengifts.com/product/Vaporesso-NRG-Glass-Tube.html

 

Előzmény: Kari1972 (926)
Kari1972 Creative Commons License 2018.06.22 0 0 926

Várom az esetleges építő jellegű tanácsokat és hozzászólásokat, véleményeket!

Kari1972 Creative Commons License 2018.06.22 0 0 925

Hello! Üdvözlök mindenkit! Sajnos az e cigi témában ért egy negatív élmény amit szeretnék megosztani! 9 hónapja e cigizek egy eleaf istick tc 60 ast használok. Eddig melo 2 tank volt rajta de egy kollégám tanácsára az eliquidtrafik.hu oldalról vettem egy vaporesso nrg 5 ml es tankot kb. egy hete. Egy gt8 as porlasztóval használtam nosmoke liquid folyadékkal, majd észrevettem hogy a tank nahyon melegszik aztán ma 16 fokban a palást elrepedt használat közben a szilánk majdnem a szemembe ment. A boltosnak az volt a reakciója hogy nem a tank hibája biztos nem jó a liquid folyadék meg sajna palástot meg tömítést nem lehwt hozzá kapni! Most egy 9300+1500 Ft os papírnehezék lett. A bolt Szlovákiában van.

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2018.06.20 0 0 924

Youtube-ra is, ha beírod keresőbe, kidobja a teszteket. Ott videón is meg tudod nézni :)

Előzmény: Nőcisen (923)
Nőcisen Creative Commons License 2018.06.19 0 0 923

Szia!

Kedves hogy segítesz köszönöm. Mindenképp megnézem. Persze forumra próbáltam regizni többször, sikertelen sajnos. Tovább keresgélek hátha :)

Előzmény: kb100 (922)
kb100 Creative Commons License 2018.06.19 0 0 922

Sajnos csak a magam módján tudok hozzátenni, de azt tudom, hogy honnan NEM kell infókat gyűjtened: innen.

 

Szerintem itt lenne érdemes nézelődnöd:

ecigiforum.com - közepesen nehéz betalálni, regizni, de ne add fel. Viszont ha már bent vagy, innen feltétlenül olvass el mindent!

 

Illetve amit még szoktam olvasgatni, és néha hülyeségeket is írnak, ahol mostanában arcvesztős, és sértődős lett a hely, az ez:

https://prohardver.hu/tema/elektromos_cigaretta_avagy_az_e-cigi/friss.html

 

Ezeken a helyeken is keresgélned kell, de megéri, 2 hét alatt simán kilehet túrni a neked szükséges infókat.

 

Egyébként nagyon jól látod, mert rohamosan fejlődik, egyre nehezebb dönteni :)

 

 

 

 

Előzmény: Nőcisen (920)
TFarkaska Creative Commons License 2018.06.19 0 0 921

Sziasztok eladásra kínálom középszintű szettem állítható moddal 2 tankkal és 50 mili liquiddel.

A nagyobb tankhoz nincsen szipka, kerámia porlasztó van benne. A modon kissebb karcok kopások vannak de ezen felül hibátlan állapotú. Iá.:35000 képet e mailben tudok küldeni az frkstbrks@gmail.com email címről!

Nőcisen Creative Commons License 2018.06.18 0 0 920

Sziasztok!

 

Tudom már biztos unalmas, de szeretnék egy kis segítséget kérni. Totál elvesztem a bőség zavarába. Hónapok óta foglalkoztat a gondolat hogy változtatni kéne a dohányzási szokásomon. Sajnos teljesen analfabéta vagyok. Ahány netes oldal annyi infó. Ezeket néztem ki magamnak kezdésnek. Tudnátok véleményezni? Köszönöm előre is.

 

Joyetech eGo AIO, Joyetech eGo AIO Box, Joyetech Penguin SE 50W Atopack Starter Kit 2000mAh

 

kb100 Creative Commons License 2018.06.17 0 0 919

Igazad van, mert tök kezdőként alapvetően modokban gondolkodtam, és csak most kezd valamennyire tágulni az e-bagós világom... viszont ahogy most írod, úgy sokkal költséghatékonyabb, ezzel egyetértek!

 

Sajnos nem ismerem se az 1-es, se a 2-es belépő szintű EGO szetteket, ezeket az eleve 2db 30W-os Istivel helyből kihagytam (bár a mostani Dwarvomat éppen EGO kazánnal hajtom). Talán mert a vergődésem közben tisztában kezdtem azzal lenni, hogy most eldobom vagy nem, de ez legalább biztos, viszont azzal is képbe kerültem, hogy sok próba dobásom már nincs. De ha már rámegyek az e-cigis cuccokra, akkor azon most már komolyan rajta is akarok maradni.

 

Alapvetően ebben a témában még én is pongyolán fogalmazok, hiszen magam is csak tanulgatom, de igen, ezzel is, így már egyet tudok érteni, köszönöm az igazítást :)

Előzmény: MortalWombat (918)
MortalWombat Creative Commons License 2018.06.17 0 0 918

Bocsánat, még egyszer elolvastam a hozzászólásod, és újrabootoltam magam.

Igazad van, 2 akku mindenképpen kell, mert egy töltöttnek lenni kell. 

De mondjuk nem feltétlen MOD-nak kell lenni, csak egy pl. EGO akkunak.

A tankhoz pedig mindig legyen egy tartalék kazán, ez is jogos.

 

Inkább úgy mondanám, hogy egy 2-es belépő EGO szett (2 akku+2tank+töltő) elég kezdésnek.

Ha Te is erre gondoltál, akkor elnézést, félreértettelek.

Előzmény: kb100 (915)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!