Keresés

Részletes keresés

tobc Creative Commons License 2015.02.06 0 0 805

Az, hogy a upc-nél nem tudják, az nem meglepő! Elméletben, a 2012 után gyártott sony tv-k mind kompatibilisek a kártyával! Persze az előtte lévők között is bőven volt  alkalmas készülék, de ezt követően nagyobb az esély. Az én tv (2013-as) se volt fent a upc kompatibilitás listáján, de hibátlan vele. 

Frissíteni meg érdemes, de nem szükséges. Talán egy picit mindig jobb lesz a készülék tőle!  A frissítés menetét, + az új verziót megtalálod a sony.hu-n "terméktámogatás" menüben.  ITT

Előzmény: splattalon (796)
Törölt nick Creative Commons License 2015.02.01 0 0 804

Igen rosszul írtam,mert nem letölteni,hanem felvenni akarod a filmeket.

De felvenni se engedi,szerintem.

De én sok sikert kívánok.

Szólj ha működik,mert akkor én is bejáratom ezt a vonalat.

 

Előzmény: Maross2 (803)
Maross2 Creative Commons License 2015.02.01 0 0 803

Nem letolteni akarom a filmeket, hanem felvenni hdd-re. Felvevos set top box meg azert felvevos set top box 1000ft havidijjal, hogy fel tudjon venni. De ha mar a tevenek is van ilyen funkcioja, es van folos hdd-m, akkor minek fizessek havi egy ezrest?

Előzmény: Törölt nick (800)
Törölt nick Creative Commons License 2015.02.01 0 0 802

...azért mert a set-top-box-on keresztül  sem tudod rögzíteni az adást....

Előzmény: Törölt nick (800)
Törölt nick Creative Commons License 2015.02.01 0 0 801

Dobd be ide a kérdésedet,lehet előbb kapsz választ.

Előzmény: Maross2 (799)
Törölt nick Creative Commons License 2015.02.01 0 0 800

Szia!

Nem hiszem,hogy a Telekom engedné,hogy így letöltsd a filmket...

De majd valami nagyobb szaki válaszol.

Üdv.:István

Előzmény: Maross2 (799)
Maross2 Creative Commons License 2015.02.01 0 0 799

Sziasztok. Aposom vett egy Sony Bravia TV-t, pontos tipust nem tudok, de valami ujabb dragabb modell. Tettem ra neki egy kulso hdd-t (rec feliratu usb portra). A teve felismerte, formatalta, regisztralta, minden oke. Namarmost ha megnyomom a felvétel gombot, akkor kiirja hogy:

 

"A felvétel nem indítható el, mert nincs megfelelő adás. Ellenőrizze a csatlakozásokat, és próbálja meg újra".

 

T-home settopbox, hdmin csatlakoztatva, digitalis adas, nem tudom hogy szamit-e, de havidijas felvevos (ezt szeretnénk kivaltani a sony felvetellel ).  Google nem dob ki semmit a problémára, mintha nekem lenne egyedül ezzel gondom, ugyhogy remelem csak en benazok el valamit. Van valakinek otlete?

wastegate Creative Commons License 2015.01.31 0 0 798

Üdvözletem!

 

Szeretném megkérdezni, hogy van e tapasztalata valakinek a 2.1  HT-CT370 ... ?

 

Éri a pénzt vagy nézzek másikat ...?

Esetleg ajánlat más opcióra ...?

 

Nem egetrengető hangerőre lenne szükség csak némiképp élvezetesebb audio hatásra. 

A TV egy KDL50W81 ...

 

Köszönöm.

 

w

the_godfather Creative Commons License 2015.01.30 0 0 797
splattalon Creative Commons License 2015.01.27 0 0 796

üdv

Vettem egy KDL-40w4500-s tévét.

Ezen lendülettel át is rakattam magam a UPC-nél digitális csomagba.

Kérdés volt,hogy médiaboxot vagy kártyát adjanak viszont ezt nem tudtuk kideríteni.

Valaki meg tudja mondani nekem,hogy beletehető-e a médiakártya?

Állítólag "comon interface+ os a kártya és nem tudják,hogy le tudja kezelni a tévé.

Szoftverfrissitésről is olvasgatok mindenhol,annak van jelentősége és mi a menete?

Köszönöm a válaszokat

 

tobc Creative Commons License 2015.01.25 0 0 795
Előzmény: mazsi11 (794)
mazsi11 Creative Commons License 2015.01.24 0 0 794

Sziasztok!

 

Bravia KDL-40W605B -hez keresek magyar kezelési leírást.

Tud valaki segíteni?

Köszi,

Zoli

ocsa1985 Creative Commons License 2015.01.20 0 0 793

Sziasztok!

Segítséget kérnèk!

Van egy sony bravia kdl32w705b smart tv-ém....bluetoot-os csatlakozásnál akadt problémám! Nem làtja az eszközöket, se telefont se tabot se egeret. Teló és a tab látja a tv-t, de párosításnál azt a választ adja, hogy a jelszó vagy a pin nem helyes. Ilyenkor mi a teendő? Van olyan vezeték nélküli billentyűzet ami tuti jó hozzá? Előlre is köszönöm!

13fox Creative Commons License 2015.01.11 0 0 792

Sziasztok!

 

Segítséget szeretnék kérni, vettem egy  bravia KDL-40W605B tv-t és nem tudok a netre csatlakozni vele. Próbáltam wifi-vel és kábellel is. A kapcsolat ellenőrzésénél minden jó, kábeles csatlakozás OK, helyi elérés OK, net elérés OK. Mikor elakarom indítani a böngészést kiírja, hogy a netes tartalmat frissíteni kell előtte, rányomok az OK-ra és ekkor nem frissít hanem azt írja ki hogy a konfigurálás meghiúsult a csatlakozás során, nincs kapcsolat.

Tudna valaki segíteni mi a teendő ilyenkor?

btamas288 Creative Commons License 2015.01.09 0 0 791

Üdv.

Sajna csak a nagy fiamnak van ilyen telefonja.

Engem és a feleségemet már nem hoz lázba egy ilyen okos telefon,csak a fiatalságot.

Szóval én maradnék a billentyűzetnél.

Nem támogat a Sony touch pados,vagy bluetooth billentyűzetet?

Előzmény: miniszorny (790)
miniszorny Creative Commons License 2015.01.08 0 0 790

Szia,feltételezem hogy van olyan mobilod amire letudod tölteni a tv side view alkalmazást,ebben van egér és billentyűzet is + mindig kéznél van...:-) 

Előzmény: btamas288 (789)
btamas288 Creative Commons License 2015.01.07 0 0 789

Üdv. mindenkinek!

 

Segítségeteket kérem!

Van egy Sony Bravia Smart KDL-40w605b készülékem.

Kérdésem a következő: Milyen billentyűzettel lehetne kényelmesebbé tenni rajta a böngészést?

                                      Létezik hozzá való kompatibilis billentyűzet?

Ugyanis a távirányítójával kicsit macerás és amit próbáltam billentyűzetet(három féle gyártótól) egyik sem működik(Az USB eszköz nem támogatott)!

miniszorny Creative Commons License 2015.01.06 0 0 788

Igen,és ezeket a videókat én is végigböngésztem. Csak ugye azt mind tudjuk hogy más egy videó meg élőben látni...sajnos egy üzletben se találtam meg mindkét készüléket ezért nemtudtam összehasonlítani. Igazából nagyon jónak hangzik a 800 hz az olcsóbb kategóriás készüléken,viszont ugye nemképes 4k-ra illetbve a másikban ugye márt a triluminos technika van viszont csak 200 hz-en.... Ezért vaciláltam melyik lehet a jobb.... :-) 

Sipylos Creative Commons License 2015.01.06 0 0 787

Szia.

 

Tudsz angolul?

 

https://www.youtube.com/watch?v=tvkv16YevYI

https://www.youtube.com/watch?v=hyJXkT_TZvg

Előzmény: miniszorny (786)
miniszorny Creative Commons License 2015.01.03 0 0 786

Sziasztok kedves Sony fanok,segitségeteteket-véleményeteteket szeretném kikérni. Két Bravia modell között vacilálok. Az egyik a kdl50w829b a másik a kd49x8505b. Van esetleg valakinek valamelyik? Tapasztalat?

zbacsko Creative Commons License 2014.12.31 0 0 785

Ez esetben a TV sideview sem a hálózatod beállítása miatt nem múködik (nem működne routeres környezetben sem), hanem mert a TV-d nem támogatja a hálózaton keresztüli távirányításhoz szükséges funkciót.

A sony virtual remote jobb klikk kontext menüjében van egy "Get device doc" menüpont. Arra klikkelve meg tudod nézni a tv-d által támogatott szolgáltatásokat.

a távirányításhoz ez kell:

 

<serviceType>urn:schemas-sony-com:service:IRCC:1</serviceType>

 

Előzmény: marsenal (784)
marsenal Creative Commons License 2014.12.26 0 0 784

Köszi, a program megtalálja a TV-t, de azután azt írja: "Cannot Initialize IRCC service!", illetve "Cannot Get Sony X_CERS URL !"

Előzmény: zbacsko (783)
zbacsko Creative Commons License 2014.12.26 0 0 783
Előzmény: marsenal (782)
marsenal Creative Commons License 2014.12.22 0 0 782

Sziasztok!

Adott egy bravia KDL-40HX800, laptopon keresztül vezetékesen net rajta (hálózati híd a wifi ill. az ethernet között). Kérdés: lehet-e így rajta használni a Tv Sideview app-ot, ill. ha nem, van-e valami alternatíva? (A tv távirányítóján bepötyögni a karaktereket elég nehézkes, egy billentyű féleséget kínáló app jó lenne). Az app nem találja egyébként az eszközt (a TV-t), próbáltam az IP-t beírni, de úgy se találja. Közvetlen a routerre sajnos nem tudom kötni, mivel túl messze vannak egymástól (megoldható ha az a baj), vezeték nélkülit szolgáltató eszközöm amit a TV-re lehet kötni pedig nincs (azt nem szeretnék venni, annyit nem szeretnék szánni erre az ősi TV-re :p ) Köszi előre is.

 

Sipylos Creative Commons License 2014.11.18 0 0 781

Ne aggódj. Pont ezért vettél okos tévét hogy ne kelljen aggódnod :) Persze hogy kiírja.

Előzmény: GFlow (780)
GFlow Creative Commons License 2014.10.19 0 0 780

Sziasztok!

 

Nekem Sony Bravia KLD40W605BBAEP van pár hete.

 

A kérdésem az lenne, hogy van-e tapasztalat a TV frissítésével kapcsolatban?

Mivel ugye fel van csatlakozva a TV az interneten így felkínálja a frissítést.

 

Előre is köszi!:))

Martin Vazquez Creative Commons License 2014.09.26 0 0 779

Félsiker, bizonyos filmeknél, amelyek szintén avi. kiterjesztésben vannak, konvertálás nélkül CP1250 kódolással tökéletesen jön a felirat, más filmeknél semmi, ki sem írja, hogy látja a feliratot...

Előzmény: Martin Vazquez (778)
Martin Vazquez Creative Commons License 2014.09.26 0 0 778

Sziasztok!

Van egy KDL-40W605-ös tévém, az a gondom, hogy a médialejátszó egyáltalán nem illeszti a filmekhez a feliratokat. Az srt fájlokat egy online programmal UTF-8-ra konvertáltam, az options-nél arra állítottam a kódolást, de semmi. Tud valaki segíteni?

Sipylos Creative Commons License 2014.08.05 0 0 777

Köszi :)

Előzmény: ac07 (776)
ac07 Creative Commons License 2014.08.04 0 0 776

2,5 hüvelykes külső winchesternek elég az egy USB-ből kivehető energia, a 3,5-esnek kell külön táp.

Előzmény: Sipylos (775)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!