Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009.03.27 0 0 288
Mit mond a forint?
Előzmény: Brummogo (278)
Brummogo Creative Commons License 2009.03.27 0 0 286
Vajon?
Ár/minőség alapon.
Előzmény: Regisztrált ingyenél (280)
Magic Horse Creative Commons License 2009.03.27 0 0 285
Állítólag reality show indítását tervezik, a nyertes lesz a miniszterelnök.
kibéd Creative Commons License 2009.03.27 0 0 284
"1990 Baromfitenyésztő vállalat (Románia), gazdasági vezető"

Ezt a beosztást a Román Kommunista Párt jóváhagyása nélkül nem tölhette be.
Előzmény: Törölt nick (196)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.27 0 0 283
hát én is kezdek aggódni. lassan a puttósorsolás megint gyakoribb lesz, mint egy új jelölt bejelentése.
Előzmény: Törölt nick (266)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.27 0 0 282
Egy SECU-s biztos tök jól elvan a sok KGBS-sel, MOSZAD-ossal, én értem a választást. Plusz ingyé fridzsider.
Regisztrált ingyenél Creative Commons License 2009.03.27 0 0 280
merre? :)
Előzmény: Brummogo (278)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.27 0 0 279
Ha a fény alaprészecskéje a foton, akkor a sötétségé a fleton...
Előzmény: mennyenabusz (263)
Brummogo Creative Commons License 2009.03.27 0 0 278
A Ft már árazza...
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.27 0 0 277
Annyi jó márka van még. Nem muszáj pont svédet venni...
Előzmény: mammamija (275)
sopa Creative Commons License 2009.03.27 0 0 276
straub elek ?
Előzmény: Törölt nick (266)
mammamija Creative Commons License 2009.03.27 0 0 275
Akinek elromlik kénytelen venni - aki csak a dizájn miatt cserélné, most meggondolja.
Előzmény: harisnyas_pippi (245)
mammamija Creative Commons License 2009.03.27 0 0 272
Ehhez a hírhez azé' nem árt megemlíteni, hogy a svédek világszerte 3000 embert bocsátanak el.....
Előzmény: kibéd (226)
seeman Creative Commons License 2009.03.27 0 0 271
Lágy átmenet Surányiból Bokrosba. Bajusz már van! :)
Előzmény: Törölt nick (266)
hátmagát Creative Commons License 2009.03.27 0 0 270
És már tudja, hogy jelölték?
Előzmény: Törölt nick (266)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.27 0 0 269

Tisztítószer, háztartási gépek. Mi jöhet még? Egy ószeres?

komolyan kell venni
lilaköd mámor Creative Commons License 2009.03.27 0 0 267

Dr. Erős János alelnök, és ez a legkevesebb....

Előzmény: ex_lx (262)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.27 0 0 264
Amúgy teljesen érthető, ha valamennyi nagyágyú beint Fletónak: öreg, te lapátoltad össze a sz@rt, hát nehogy már én takarítsam el...
mennyenabusz Creative Commons License 2009.03.27 0 0 263
ezt az idézetet a bölcs vezérünk blogjából vettem:

OKULJON HÁT MINDEN BALOS!

"Ezt nem tudom, de azt igen, hogy Magyarország az elmúlt hét évben 25 százalékkal növelte gazdasági teljesítményét. Negyedmillió új lakás épült fel, azaz negyedmillió családnak jutott új otthon. 500 ezer új autót vásároltak, mára minden második családban van autó. Magyarországon a szélrózsa minden irányába autópályák vezetnek, jövőre autópálya éri el Pécset is. Képviselőink és a kormány elkötelezetten dolgozik azért, hogy Bihar és Békés irányába mielőbb eljusson a 4-es. Magyarországon több gyerek születik, mint korábban. Ezeknek a gyerekeknek már természetes lesz a híd Dunaújvárosnál, Szekszárdnál vagy éppen a csodálatos Megyeri-híd."
ex_lx Creative Commons License 2009.03.27 0 0 262
Én csak a magyar-svájci kk egyik tagját ismerem. A gátlástalan adócsaló a legfinomabb, ami elmondható róla.
Előzmény: lilaköd mámor (259)
kibéd Creative Commons License 2009.03.27 0 0 261
Főleg, hogy idő sincs rá... A C-átvilágítás több hétig tart...

De még egy kérdés:

Miért csak 23 évesen kezdte el az egyetemet?
Előzmény: Törölt nick (253)
ex_lx Creative Commons License 2009.03.27 0 0 260
Csak a képről. Mert feltételezem, hogy bizalmas viszony nélkül nincs ember, aki egy képen szerepelne Havassal.
Előzmény: harisnyas_pippi (257)
lilaköd mámor Creative Commons License 2009.03.27 0 0 259
Nem akarok lelombozni senkit, de nézegetem ezt a MGYOSZ névsort, uram atyám... Ez a maffia maga...


http://www.mgyosz.hu/progr/pr.php


ébresztő fiúk! át lettünk bszva megint...
zvolo Creative Commons License 2009.03.27 0 0 258
Szerintem az mszp-sek üvegezéssel döntik el, hogy ki legyen a jelölt :)))
Megpörgetik, és akinél megáll azt gyorsan bedobják a médiába.
harisnyas_pippi Creative Commons License 2009.03.27 0 0 257
Ezt a havas dolgot honnan tudhatni?

márc. 27. 12:47Szőrzete miatt választották ki Takácsot a szocialisták
Gyurcsány Takács Jánost állítólag az egyre veszélyesebb Révész Máriusz (Fidesz) semlegesítésére találta ki. Meg nem erősített információink szerint a legkúlabb átmeneti miniszterelnöknek egy feladata lesz: egy éven át bajuszt akasztani Révésszel, akit Orbán állítólag az utolsó pillanatban akart maga helyett jelöltként bevetni.

Előzmény: ex_lx (237)
seeman Creative Commons License 2009.03.27 0 0 256
Pesze: Tudunk, merünk, teszünk.... rátok!
Előzmény: kibéd (243)
meghallhatom Creative Commons License 2009.03.27 0 0 254
Ez disznosag nekem 3 allampolgarsagom van es meg nem szoltak hogy legyek miniszterelnök.Mi ez a trehanysag???
mennyenabusz Creative Commons License 2009.03.27 0 0 252
látjátok, hogy nem a neveken múlik a forint árfolyama...A+ kategória kell
zvolo Creative Commons License 2009.03.27 0 0 251
A balosok ledermedtek, érzik ez már a vég :))
eFigyelő Creative Commons License 2009.03.27 0 0 249
Electrolux a megoldás:
-fagyasztó a kiadások befagyasztásához
-mosógép a lopott vagyon tisztára mosásához

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!