Keresés

Részletes keresés

ó-vodás5407070 Creative Commons License 2009.01.19 0 0 39

 

nekem már egy ideje zöld(alul kell nézni)

 

ja és egyik nap páros,másik nap páratlan

Előzmény: Illetékes úr (24)
Levike Creative Commons License 2009.01.19 0 0 38

Azert elmondhatnad mi az, amirol beszelsz pontosan....

Szerencsere en nem esek a tiltasba, de ha ma nem, majd holnap.

Nem jarok plazakba, csak nagyon ritkan, mert utalom azt a milliot ami ott van.

En mint egyszeru ember csak ugy gondolom, hogy mint nalunk szinte mindig, most is a rossz vegerol kozelitik meg a dolgokat. Nem a legszarabb autokat kell kitiltani, hisz abbol van a legkevesebb, es van mellette egy csomo olyan ipari mertekben szennyezo vallalat, akiket nem lehet betiltani. Teherautot BKV-t nem lehet, marpedig ok a fobunosok. Ha most betiltanak par csorot nem tortenik erdemi javulas de rossz sem lesz, hiszen nem kepviselnek jelentos szavazoerot. Ha szelesiteneke a kort tortenne valami de ezt nem merik. Ez az amitol hupililat hanyok.

Tokeletesen egyetertenek egy olyan megoldassal ami valoban hatasos, legyen barmi is az ara. Sajnos 19 eve nem mernek lepni semmit sem, ami kozelit a jozan esz diktalta menetrendhez, semmilyen teren.

Előzmény: Cs. András (27)
Hannibal_Lecter Creative Commons License 2009.01.19 0 0 37
No, kicsit komolyabbra fordítva: már évek óta aszerint élek, hogy minél kevesebbet kelljen Pestre mennem, a cég székhelye még ott van, de lehet, hogy nem sokáig.

Magam is kerülöm a belső részeket, pont a dugók miatt, de ezt saját döntésemként szeretem tenni, nem pedig azért, mert valami idióta f....fej ki akar utálni és szarakodik velem, velünk. (ld: párospáratlan, ld öregautó stb stb)
Előzmény: Cs. András (35)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.19 0 0 36
fasse akarja bemesélni, de figyelj ha felmerül egy koncepció hogyan mozogjon a plebs úgy hogy közben ózon termelődjön, akkor tegyék köré a feltételeket is, vagy ez már nagy kérés?

Lehet nyomni a szöveget, hogy tilcsák be, de akkor ne az legyen a címoldalon hogy szétesik a busz, meg ne az legyen a tapasztalat hogy teli van tetves hajléktalanokkal a 4/6 akik ott melegednek, mert akkor én nem teszem ki sem magam, sem szeretteim ennek, és szarok a szmogra.
Előzmény: Cs. András (25)
Cs. András Creative Commons License 2009.01.19 0 0 35
Én nem tartok vissza senkit. Szerintem jó ötlet. De aztán tényleg vágj bele.
Előzmény: Hannibal_Lecter (33)
ági anyu Creative Commons License 2009.01.19 0 0 34
Ja, de fúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúj VOLVO!
Előzmény: Törölt nick (15)
Hannibal_Lecter Creative Commons License 2009.01.19 0 0 33
Ja, de a cégemet is kihozom ide az agglomerációba, mert nem vagyok hajlandó egy petákot sem adózni köcsögszitinek.
Előzmény: Cs. András (31)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.19 0 0 32

És miért kell sárga csillaghoz hasonló matrica?

Bennem félelmet kelt.

Előzmény: Vahren (-)
Cs. András Creative Commons License 2009.01.19 0 0 31
"Van kintebb is pláza és egyéb vásárlóhely, így ott növelem a bevételeket."

Ez szuper, ugyanis Pesttel pontosan az a baj, hogy túlságosan is centralizát. Helyes, ebből mozgamat lenne érdemes csinálni.
Előzmény: Hannibal_Lecter (29)
ági anyu Creative Commons License 2009.01.19 0 0 30
legföljebb nem a ház előtt parkol, hanem ott, ahol majd át kell szállnia
Előzmény: Rübezahl (10)
Hannibal_Lecter Creative Commons License 2009.01.19 0 0 29
Na végre valaki, aki hozzám hasonlóan utálja az álságos f......ságokat!

Személy szerint én NEM üdvözlöm a rendelkezést, mert:

-régebbi az autóm
-egy kalap alá akarnak venni a bugrisokkal, holott nekem negyértékű, klasszikus autóm van
-utálom, ha szarakodnak velem
-sokkal komolyabb dolgok is vannak, minthogy ilyen idióta dolgokkal packázzanak


De hát ez magyarhon, mire is számíthat az ember, mert jóra nem.


De nem baj.
Nem megyek be a városba.
Nem ott megyek moziba, nem ott vásárolok ruhákat, fogyasztási cikkeket
Nem ott tankolok (pedig sokért szoktam sokszor)
Így nem ott költöm el a pénzemet.
Van kintebb is pláza és egyéb vásárlóhely, így ott növelem a bevételeket.
Amúgy is egy retek a város, hála demszky, úgyhogy eszerint kölcsönös érdeklődés hiányában majd mégkevesebbet fogok szép fővárosunkban tartózkodni.
A teljesítményadót sem oda fizetem már.
Előzmény: Levike (22)
Fejtágító Creative Commons License 2009.01.19 0 0 28

Meg aki Pesten, pláne a belvárosban autót tart, az nekem ne akarja bemesélni, hogy csóró.

 

A csóró nem feltétlenül az éhhalállal küszködő hajléktalant jelenti.

Előzmény: Cs. András (25)
Cs. András Creative Commons License 2009.01.19 0 0 27
Jah, de kötelezőt fizetni meg a benzint adagolni, az ingyen van. Arra bezzeg fussa. Mert a nagykörúti döcögés nélkül nem élet az élet.
Előzmény: Levike (26)
Levike Creative Commons License 2009.01.19 0 0 26
Csak nezzel korul.
Előzmény: Cs. András (25)
Cs. András Creative Commons License 2009.01.19 0 0 25
Jó tudni, hogy csak a felső tízezer érzi a büdöset. Ettől hirtelen olyan jómódúnak érzem magam. Meg aki Pesten, pláne a belvárosban autót tart, az nekem ne akarja bemesélni, hogy csóró.
Előzmény: Levike (22)
Illetékes úr Creative Commons License 2009.01.19 0 0 24
az ismerősöm már dec embert elején lecseréltette a sárgát zöldre és még plusz pénzbe sem került.
Előzmény: Illetékes úr (16)
Levike Creative Commons License 2009.01.19 0 0 23

Mondjuk erdekesnek tartom a dolgot, mert pl. ram ez az 1990es toyotammal meg nem vonatkozik, es ahogy korulnezek jartamban keltemben autostarsaimnak igen KICSINY hanyada az, akiknek gurulaskeptelenne tetelerol van szo.

ELLENBEN az ozonviz elotti BKV jarmuvek es teherfuvarozok GARANTALTAN felmentest elveznek majd. Pedig az o tenykedesuk megfekezese lenne, ami aranyaiban valtoztathatna a legkepen.

Jo idoben robogozom, ha busz mogott vagyok es indul a lampanal garantaltan eltunok a fekete fustben. Egy rossz szemelygepjarmu kb. 1 honap alatt bocsat ki annyi karos anyagot, mint egy busz 1 indulasnal. Akkor most hogy is van ez ?

Előzmény: Levike (22)
Levike Creative Commons License 2009.01.19 0 0 22

Nem csalodtam.

Miert tortenne ebben az orszagban barmi is tisztessegesen ?

Szopassuk meg a csorokat, hogy a felso tizezernek ne kelljen dugozni meg a budoset szagolni. Alternativa az nincs kert a BKV az egy vicc.

Szoval bravo, uton vagyunk a jo vilag fele csak meg par szaz ev majd kibirjuk !

==T== Creative Commons License 2009.01.19 0 0 21
Belefér, de akkor én már kitiltanám a 2000ccm fölötti gépeket + a dízeleket is...
Előzmény: Vahren (-)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.19 0 0 20
Tessék, pont erről beszélek :(

Demszkáj a főkefés terepjárójában, meg a többi okoska a közpénzen fenntartott autójában előbb ismerje meg a döntései hatását!
Előzmény: Törölt nick (15)
Fejtágító Creative Commons License 2009.01.19 0 0 19
Igazuk van, nem tudom eddig is mit keresett a csóró ladás a belvárosban. Húzzon el a fenébe.
Előzmény: Vahren (-)
Cs. András Creative Commons License 2009.01.19 0 0 18
Hát nekem nem az, de szerintem már kint kellene lenniük a tábláknak, októberben pedig leszedni róluk a sárga matricát. Ennyit azért szerintem elvárható. Az új szmogriadó is előkészítetlen volt. A sárga matricások kitiltása pedig szerintem jó ötlet, kár lenne ezt is elbaltázni.
Előzmény: Törölt nick (11)
Illetékes úr Creative Commons License 2009.01.19 0 0 16

ez kb kéthónapos hír!

már topikja is volt.

Törölt nick Creative Commons License 2009.01.19 0 0 13
Zseniális húzás, a bukás mellé lincselést is akarnak? A nyomorult zsúfolt buszaik széthullanak az utcán, meg kigyulladnak, még jó hogy nem jár az sem bkv-vel akinek esetleg jobb is lenne...
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.19 0 0 12
Az hol van? Mármint a közig. határon kívűli hely?
Előzmény: Rübezahl (10)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.19 0 0 11
Októberben vezetik be, nem? Az nem mély víz.
Előzmény: Cs. András (3)
Rübezahl Creative Commons License 2009.01.19 0 0 10
A városon belül valóban el lehet menni akárhova, de pl. a fiam a közig határon kívül dolgozik, olyan helyen, ahol semmiféle tömegközlekedés nincsen. Csak kocsival tud járni, de csak egy autója van. Nem tudom, az ilyen esetekre mi lesz a megoldás.
Előzmény: Cs. András (7)
Cs. András Creative Commons License 2009.01.19 0 0 7
Szerintem Bp. tömegközlekedése is elég tisztességes.
Előzmény: Qqberci (4)
Pávek úr Creative Commons License 2009.01.19 0 0 5
>de a kommunikáció is csapnivaló, amit a városháza művel.

Demszkynek mennie kell.
Előzmény: Cs. András (3)
Qqberci Creative Commons License 2009.01.19 0 0 4
Meg ott azért van tisztességes tömegközlekedés is.
Előzmény: Cs. András (3)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!