Keresés

Részletes keresés

[virgo] Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1413
Akkor fölényeskedj, nekem aztán mindegy
Előzmény: Törölt nick (1411)
damm Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1410

"Ha valaki csak burkoltan gyalázkodik, ámde kifinomult stílusban, az egy fokkal talán gusztustalanabb."


Hú, de mennyire egyetértek!!!


Ez is például egy remek példa 2002 agusztus(talan)ából:
"Az MTV épülete felé fordulva Orbán kijelentette, ma is sokan vagyunk, s erősek vagyunk, azt is gondolhatnánk, hogy felemelhetnénk ezt az épületet - de nem adunk ki ilyen jelszót, mert nem szeretjük a lökdösődést, s nem vagyunk úgy öltözve - mondta Orbán."

 

Aztán voltak, akik egyáltalán nem burkoltan kivitelezték a "lökdösődést"...

Előzmény: [virgo] (1349)
PoliBili Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1409
Friderikusz sok mindenkinek jókat írt, de nekem és sokunknak nem.Szerintem egy elfogult és öntörvényű.
Előzmény: hatodikk (1401)
hatodikk Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1408
A világirodalom összes szennyét nem olvasom el.
Előzmény: Törölt nick (1403)
[virgo] Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1407
Nem szeretnék veled stílusokról vitatkozni, mert az csak mellébeszélés.
A szokásos terelésed, már megszoktam.
Mantrákról viszont ne papolj nekem...
Előzmény: Törölt nick (1406)
[virgo] Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1405
Ez természetesen nem jelenti azt, ki van ez találva. Mással mondatjuk meg a frankót.

Szóval, én nem szeretnék itt stílusokról vitázni, mert a tartalmat többre értékelem. Meglehet, Bayer meg Lovas stílusa direktebb(és ezért egyeseknek undorítóbb), de a lényeg ugyanaz: ahogy az egyik oldal zsidózik, úgy a másik nyilasozik, fasisztázik stb. A kettőnek ugyanannyi az igazságtartalma.
Előzmény: Törölt nick (1367)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1404

Fridi megírta előre:

 

"hogy penetráns hangon beszélnek mindenkiről, aki nem az ő táborukat erősíti,"

 

Válaszok:

 

"Fridi egy szervilis nyaló- és fikagép.
  Egybeépítve.

Mit várjunk Buzerikusztól?

Ő csak egy k@cs@g

ez a barom

megvásárolható, érdekember

Ennyire hülye

idióta

ez a pojáca

bérfirkász

aljas, lefizetett fletóista

ezek a csicskák

Túl van a szellemi klinikai halálon.

Előzmény: hatodikk (1401)
hatodikk Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1401

KENDE PÉTER, DEBRECZEI, FRIDERIKUSZ.

 

Díszes névsor....

Aki idáig süllyed, annak már nincs visszaút.

Túl van a szellemi klinikai halálon.

hatodikk Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1400
Lásd 1386. Nem mondta, hanem írta....
Előzmény: Stoppermutter (1394)
dancie Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1397
Az a baj, hogy a kolléga, azon túl, hogy kétségtelenül elég sötét, és a perverzió bizonyos formái sem állnak távol tőle, egyszerűen olykor a saját kérdéseit sem érti. Nem elég koherens hozzá a gondolkodása.

Reménytelen egy alak.
Előzmény: Törölt nick (1392)
Reménytelen_ Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1396
Mennem kell, szevasztok.
Stoppermutter Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1394

Józsi, nyilvánosan mondta volna, hogy gyűlöli a magyarokat?

 

Hol, mikor? Ha már mindent tudsz, állítólag...

Előzmény: hatodikk (1384)
Reménytelen_ Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1393
Szerinted ezek honnan vannak?
Előzmény: Törölt nick (1392)
Reménytelen_ Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1391
Gyere Pixykém ide, a kis buksidat a vállamra hajtsad, és mondjad mit nem értesz?
Előzmény: Törölt nick (1388)
Stoppermutter Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1390

Fridi is egy lejárt lemez.

 

Szerinted.

 

Szerintem viszont még vígan televíziós lesz, amikor téged már rég kitöröltek a tárolókból, mint érdektelent, aki csak a helyet foglalja fölöslegesen.

 

A magyar televíziózás elmaradhatatlan megújulása Fridi nevéhez fog fűződni, nem is nagyon fűződhet máshoz, mert senki nem készül fel rá olyan tudatosan, mint ő.

Előzmény: Törölt nick (1352)
Reménytelen_ Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1389
Petekorunk óta tart minket rettegésben a barna veszedelem, már porbafingó kis lárvaként rettegtünk a közbeszéd kútmérgezõitõl, talán ezért nevettünk annyit deutch fuhr tom levelén, amit gyermekjáték-ügyben írt. A fasiszták már a gyerekszobában vannak!
Előzmény: Reménytelen_ (1387)
Reménytelen_ Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1387
Ciikéből:
Draga Bolgar ur!

annak a mocskos szolotolvaj orbannak meg van pofaja azt mondani, hogy itt nincs szelsojobboldali veszely. a gyerek keteves szuletesnapjara vasarolt jatekokon megdobbenessel vegyes felhaborodassal tapasztaltam a feliratot, hogy gyartja es forgalmazza a Fuhrer Bt.!

de nem am egyen, hanem tendenciaszeruen!

en nem fogom megvarni, draga bolgarur, az andrassy uton masirozo keretlegenyeket, az uj deportalasokat. vagy most mar a marhavagonnal is sporolnak majd, es mindannyiunkat dunaba akarnak loni froccsontott kinai homokozolapattal?

ez az a pont, ahonnet egy igazi demokrata nem hatralhat. miert nem veszik eszre mi folyik itt?

errol miert hallgat orban viktor? miert nem hatarolodik el a Fidesz?

_deutch fuhr tom
Előzmény: Törölt nick (1381)
hatodikk Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1384

Az 1375-ben szerepel a neve.

Amúgy meg NYILVÁNOSAN mondra.

Előzmény: Stoppermutter (1382)
hatodikk Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1383
De. Nyakig sáros benne ő is. Az őseredő egy padödö.
Előzmény: Törölt nick (1380)
Stoppermutter Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1382

Hol mondta bárki, hogy jobban gyűlöli a magyarokat, mint stb, stb, stb?

 

Előzmény: hatodikk (1369)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1379
khm szanyi és index kreálmány - amit szanyi a mai napig tagad.
Előzmény: Törölt nick (1370)
Reménytelen_ Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1378
Nem link, hú most lebuktam.:-)))
Mi köze a Führer bt-hez, ami alapja volt Bolgár cikknek.
Előzmény: Törölt nick (1377)
Reménytelen_ Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1376
Mi köze a linkemhez?
Előzmény: Törölt nick (1368)
hatodikk Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1374
Bayert, mert hazudott. SZERINTED!!!!
Előzmény: Törölt nick (1373)
hatodikk Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1372

Akkor perelj.

 

Az ellésnek meg már utánanéztem. Nem fideszkörből terjedt el:-((

Előzmény: Törölt nick (1370)
hatodikk Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1371

"Bolgár műsorában leleplezi magát az ún. jobboldal és ez kínos?"

 

Most komolyan. Te nem hallottad  drágabolgárúr betelefonálást? Sztem rajta van valahol az interneten. Mikor egy hülye nyögdíjas betelefonált, hogy csomagoljon drága, mert ha a fidesz nyer, ezek belelőnek a Dunába. És drágabolgárúr évődött az öreggel, hogy de így, de úgy, talán mégse, .....adta a lovat a hülye alá.

Előzmény: Törölt nick (1354)
hatodikk Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1369

Mi ezzel a probléma?

Talán nem mondta a nagy írónk, hogy mi jobban gyülöljük a magyarokat, mint ők minket?

Mert akkor be kell perelni ezt a Bayert.

 

Tényleg: azt ki mondta, hogy Lévai Anikó MEGELLETT????

Az volt a nemzeti megegyezés bajnoka?

Előzmény: Törölt nick (1339)
Ebura Fakó Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1366

Mindenesetre elég hülye nevet választott a Bt-jének...

Vagy a bélyegzőn is ott van a név alatt: (mer engem hínak így)?

Előzmény: Reménytelen_ (1364)
Reménytelen_ Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1365
Még több is van.:-))
Előzmény: [virgo] (1363)
Reménytelen_ Creative Commons License 2008.12.23 0 0 1364
1 egész cikk, erre a vélemény:
" Kedves Homár!

Apró kiegészítést szeretnék eszközölni a Bolgár György és a budaörsi nácik c. cikkhez. Mivel jómagam is játékokkal foglalkozom, és ismerem is ezt a Budaörsi céget, kissé meglepett, hogy vkinek egybõl ilyen dolgok jutnak eszébe egy szóról (Führer...). A lényeg: a Vedes nevû játékbolt neve innen ered: "Vereinigung Deutscher Spielwarenhändler" és 1904 óta létezik. A hazai bolt ugye a Führer Bt. termékeit (is) forgalmazza, ami nem meglepõ, hiszen maga a bolt is az övék. És miért Führer Bt??? Mert a tulaj neve: Andreas Führer. Szerintem ez így már talán érthetõ, és kevésbé felháborító.

Üdv: Merdock"
Előzmény: Törölt nick (1351)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!