Keresés

Részletes keresés

Tu-154 Phd Creative Commons License 2020.12.16 0 0 7917

Hali Grisa !!

 

Képzeld el az Amik kifejlesztettek egy covid elleni gyógyszert !!! 

Nem kell mááá beóóójtatni magunkat ,meg száraz 60 napos időszakot átszenvedni !!

 

Sőt szerintem most azt a változatot keresik amit kimondottan RUMMAL,,, vagy sörrel szabad csak bevenni ....hehehehehehe

 

Az eddigi leghatékonyabb koronavírus elleni gyógyszert fejleszthették ki.

Az amerikai kutatók szerint a Molnupiravir képes lehet 24 óra leforgása alatt megakadályozni, hogy a megfertőződött ember továbbadja a koronavírust. A készítményt már a betegeken tesztelik.

 

De itt a link is hozzá ,bár ezek egy idő után nem mutatnak semmit ,,,,ezért jobb ha némi szöveget is alá másolunk a cikkből !!!

Előzmény: grisin100 (7916)
grisin100 Creative Commons License 2020.12.15 0 0 7916

Szeva TU!

 

Az apa férfi !

Az anya nő !

 

Ha ezt v.ki nem így gondolja, az ÉN szememben nem EMBER!

 

Persze az ereszcsatorna lehet bádog is! hihihi

Előzmény: Tu-154 Phd (7915)
Tu-154 Phd Creative Commons License 2020.12.06 0 1 7915

Hali Grisa !!

 

Mondjuk a tervezete már meg van a gránit szilárdságú ,,Már 10-szer módosított,,hahaha, tákolmány 11-dik módosítása is .Igaz előtte ,egy nemzethy konzultációt ,még indít a csútibohóc,,Meg az óriás plakátok is hamarosan kikerülnek  a simicska,,,jaj dehogy simicska,, mészaros lölőgázszerelő'stróman hírdetési tábláira 

 

Előzmény: Tu-154 Phd (7912)
Tu-154 Phd Creative Commons License 2020.12.05 0 0 7914

Na tessék ,, ezt jó ha tudjuk ,,és feleslegesen nem költünk rá !!,,Hahahahahahahahaha

 

Tu-154 Phd Creative Commons License 2020.12.04 0 0 7913

Hali Grisa !! 

 

Na ezt nézd meg ez már meg is született a bukás újabb változata 

 

""hitler reagál szájer rosszalkodására ""

 

https://www.youtube.com/watch?v=60zBiTATMSM&fbclid=IwAR3ywiQEciRXd8ZJ5vwIUpA9Vb63cUmagyZBL5zwvv35N64-9V-lmkO-fWo

Előzmény: grisin100 (7911)
Tu-154 Phd Creative Commons License 2020.12.04 0 0 7912

Hali Grisa !!

 

Én meg úgy tudtam hogy ez egy K'eresz'TÉNY ember .. Háát igen a tákolmánya rogyadozik ,,főleg az a passzusa

hogy "" az anya az nő ,,az apa az férfi ,, az ereszcsatorna ,meg bádog!! "",,

na jólvan na ez még nincs benne a tákolmányba, de hidd el benne lesz hamarosan !

 

Előzmény: grisin100 (7911)
grisin100 Creative Commons License 2020.12.03 0 0 7911

Hali

 

Úgy repkednek az események, hogy nem győzzük kapkodni a fejünket

most éppen száj(er) józsika van az RSZ csatornán,...na xöval, én a borkai féle csapatot

dicsőítem!hihihihi

Előzmény: Tu-154 Phd (7910)
Tu-154 Phd Creative Commons License 2020.11.25 0 0 7910

Hali Grisa ,,Hali MI...!

 

Most olvastam hogy ez a narkós maradona is le lépett a nagy manituhoz . Pedig Figyel Castro ,,((,Hallod Castro te hol csámborogsz ?? Nem figyelsz ?? hehehe))- hányszor próbálta gyógykezelni ezt a nem normálist ..Persze azt mondják akik narkoznak,főleg a kemény drogosok,no  azok már nem tudnak lejönni sosem ... Mivel már írtam hogy mindenki a saját sorsának a kovácsa ,vagyis így járt ,hát ha hüje volt hát bizony hüjén végezte ..Most aztán a dillerjei kereshetnek egy másik ilyen hüje pénzel teli faszt ,,hogy el vegyék az eszét ,és a pénzét 

a többi idióta meg biztos hogy még szobrot is fog állítani ennek .Bár igaz Dél Amerikában szinte kötelező narkozni .Jó kis példakép lesz ,,

Tu-154 Phd Creative Commons License 2020.11.14 0 0 7909

Hali Grisa ! Hali MI ...! 

 

Mivel erősen kötődünk MI is a Szovjet társadalomhoz ,mi sem természetesebb a megemlékezés,és nem köpködünk hátrafelé ,és hazudjuk le a múltunkat  .

Heeeej pedig mennyi párt titkár meg KISZ titkár ,,meg 19-es vöröskatona unoka ,hogy szeretné végképp eltörölni a múltat ,,De hát nem tudják ,és bizony az emberek szemében a köpönyeg forgatók ,neméppen a legmegbecsültebbek közzé tartoznak. Pedig csak egyszerűen ezzel kellene együtt élniük ,és nem szemen köpködni az apjuk ,anyjuk ,és saját maguk kommunista voltát.

Roza luxemburgnak ( 1871-1919 )- például ma is szobra van Németországban ,úgy mint Ernst Thälmann-nak is , a német és a nemzetközi munkásmozgalom kimagasló vezetőjének, a Németország Kommunista Párt főtitkárának.De Marx ,és Engelsz is megbecsült emlékekkel él a Német nép emlékei között ..Ma is Van Marxdorf ,és Engelsdorf is ( Marx falu ,Engels Falu )-

Utcák Terek,Intézmények  vannak elnevezve róluk ,és a Németeknek eszük ágában sincs köpködni ,meg komcsizni ,meg leverni az utca táblákat,mint az az idióta Győri polgármester tette  ,meg szobrokat eltávolítani ,,Például a Mi Reiner Szibériai barátunk is a Thälmann utcában lakik .Ami az NDK-ban is Thälmann utca volt .

Ez az utálom a régmúltat ,meg a történelmet csak a kis stilű tolvajgeci bandának a beszűkült gondolat világa .De ezen a történelem nem tud változtatni ,,mint ahogy azon sem ,hogy orbánviktor KISZ titkár volt ,meg a deuchtompika is,meg az áderjankó is,meg a köteles kövér is az MSZMP munkatársa volt,vagyis KOMMUNISTÁK voltak ,a fent nevezett Németek ELVTÁRSAI  ...

Előzmény: grisin100 (7908)
grisin100 Creative Commons License 2020.11.08 0 0 7908

Hali!

 

Alig vártam, hogy nov.7.-e legyen mert gondoltam, hogy

felteszed a NOSZF győzelmét!

Az ünnep nem csak tegnapra vonatkozott,  úgy, hogy folytassuk tovább ma is!

Előzmény: Tu-154 Phd (7907)
Tu-154 Phd Creative Commons License 2020.11.07 0 0 7907

 

Hali Grisa Hali Mi...   !!

 

Vaze ma 103 éve ,hogy győzött a nagy Szovjet Októberi Forradalom Lenin vezetésével. ! Heeej micsoda idők voltak azok .egy évre rá kitört a Spanyol nátha ,és aratott rendesen .. 

Ma meg nyakunkba a covid virus ,és ez is arat rendesen . Keddtől minden (m)agyar kórház virus kórház lesz .Szóval akkora a baj ,hogy már nem ér a fényestekintetű,tetűgeneralisszimusz  azon nyilatkozata ,hogy lesz első vonal, lesz második vonal ,és ha muszáj, lesz harmadik vonalas kórház ,,erre púúúf neki ,már a negyed vonalasokat is besorolták .Szerintem azért a Szocializmusban lett volna kórház is meg ORVOS is ,meg ÁPOLÓ is ,és mindenféle gyógyító orvosságok .Ebben a gci általi világban ,meg éld túl ahogy tudod ,ha nem,, dögölj meg ..De közben fennen hirdeti hogy micsoda védekezés van kipcsakföldön...

Na mindegy ,ma ünnep van ,és ilyenkor egy jó kis vodka segít a fertőtlenítésben..is !!! 

 

Tu-154 Phd Creative Commons License 2020.10.25 0 0 7906

Hali Grisa !!!

 

Dehogy akarok ejrót venni ,kell a fenének ,csak gond van az átváltásával .Néztem a bankok árlistáját ,ha én akarok ejrót venni tőlük ,,hááááát öregem nem szégyelnek elkérni 374 Ft-ot ,,de bezzeg,, ha én akarom az ejrót eladni nekik ,hát leárazzák 354 forintra ..Látod vaze !!!  így lehet nyilvánosan fényes nappal büntetlenül lopni ,,,mert a pénzváltók is kb ilyen 20 Ft-os különbséggel adják veszik a valutákat .. Jaaaa és plusz minimum 290 Ft váltásonként ,oda is ,és vissza felé is.Persze ha több lóvét váltasz akkor ez a 290 forint is emelkedik ,Vagyis a valósan kiírt ár alatt minimum 3 ft-tal adnak kevesebbet .... Ezért jó Szlovákiában váltani ,mert ott nem kell ezt a minimum 290 Ft-t lejattolni ,,kuszaszemnek meg o1gnek na  ezt kell kell megköszönni ...Mert így azért már nagyjából a pénzed reális értékénél vagy ...

Előzmény: grisin100 (7905)
grisin100 Creative Commons License 2020.10.16 0 0 7905

Hali

 

Nohát ha ejrót akarsz venni akkor bekék nyúlnod a buxád mélyére mert

az ejró közepe most 364,5441és ugyi 370 alatt nem kapsz, legfeljebb tőlem hihihihi

Na és mindezt kinek köszön(jem)jük,..hát a Viktornak!

Előzmény: Tu-154 Phd (7904)
Tu-154 Phd Creative Commons License 2020.09.28 0 0 7904

hali Grisa Hali MI....! 

 

Persze persze ,monnyuk szelektálok is ,,mielőtt  csendesen kiosonunk a tengerre ezzel a """bárkával"" ,,oszt mi is posztolunk képeket ,hogy közben ezerrel dolgozunk a létrán ,,,hehehehe

Monnnyuk pákó dalát azért lecserélem ,,nem illik a mi társaságunkhoz ,ez a bunkóknak való nóta .Nálunk a "hej mambó " fog szólni. Ismered ezt a nótát ??? Na ugye !!!Majd privátba megírom ,mert nem szeretném ha sláger lenne belőle ,oszt még a jogdíjból is Ejurót lennék kénytelen venni ....hehehehe

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=dpkzoxWnAjI

 

Előzmény: grisin100 (7903)
grisin100 Creative Commons License 2020.09.17 0 0 7903

Szeva Tu!

 

Pont ez az, hogy a ner lovagok, az ellenkezőjét vallják és bort isznak hihihi

Biztos voltam benne, hogy neked nagyobb van, mint

Szijj Lacikának!

Jövőre a te nevedet is megismerik, remélem az Usztyi társakat is meghívod,.... na jóóóó legalább engemet! Hehehe

Előzmény: Tu-154 Phd (7902)
Tu-154 Phd Creative Commons License 2020.09.08 0 0 7902

Hali Grisa ! ... Hali Mi ... !

 

Hogy is írod ??

"""Na szóval nálunk több adria kevesebb magyar a jelszó :-))""

Apukám mintha a ner lovagokat hallanám 

 

https://www.youtube.com/watch?v=_df9Wi0oxcw

 

akik azt szajkózzák hogy több Balaton kevesebb Adria ,,közben meg ők csak az Adriára röpködnek ,meg hajókáznak .Olyan ez mint a pedópap ,""vizet prédikál ,de bort iszik "" .Aztán hogy befejeződött a lázas,össze-vissza hazudozott luxus  nyaralásuk ,rögtön koronás lett a fél ország ...De érdekes pont szeptember 1-gyel indult a második hullám ..Érdekes ez a hülye elméleti megfogalmazásuk is .Hisz gyakorlatilag nem tűnt el a tavasszal elkezdődött virus fertőzés ,csak a kevés teszt eredményeként ,kevés megbetegedésről tudtunk ,de folyamatosan fertőződtek újabb ,és újabb emberek    NO ???? most Második hullámról akkor beszélhetnénk ,ha az első TELJESEN befejeződött volna ,és nem csak nálunk ,hanem a világon is,,és egyszer csak ÚJBÓL FELÜTNÉ A FEJÉT ,,na az volna a Második hullám !

Azért egy ilyenen jól ellehet ,hallgatni "az ide a didit "

       Na én inkább maradok a sajátomnál ...hehehehe Kicsit nagyobb kicsit jobb ,meg mindenben jobb ....hehehehe

Előzmény: grisin100 (7901)
grisin100 Creative Commons License 2020.08.17 0 0 7901

Hali!

 

Az van, hogy nem a balcsin nyaraltunk és

sokkal drágábban mint z olaszoknál, hogy csak 1 kis ízelító

3dl pet víz 990ft

3dl sör 1100ft

2 dl bor 1890ft

igaz ez várt ránk a hűtőben, mondtam is, hogy ez a no-go zóna :-)

Nyilván nem mindenhol ennyire horroresztikus az ár, de azért ez háborgatós!

Na szóval nálunk több adria kevesebb magyar a jelszó :-)

Előzmény: Tu-154 Phd (7900)
Tu-154 Phd Creative Commons License 2020.07.31 0 0 7900

Hali Grisa ,,hali Mi ...! 

 

Szóval te csak azt hiszed hogy a Balcsi most a megoldás ,,he hmmm ! Pedig lehet hogy jobb lenne az occó , Olasz tengerpart ,még ha meg is kostól egy egy cápa . Ugyanis mint hírlik 

"""""Tömegesen jelentek meg kékalgák a Balaton vízfelszínén. A Balatoni Limnológiai Intézet napokban vett mintái azt mutatják, hogy a kékalgák mennyisége meghaladta az egészségügyi határértéket a Keszthelyi- és a Szigligeti-medencében.. Allergiás reakciót, hasmenést okozhat """ ,,,Na pufffff neki .

Szerintem az udvar közepén egy lavorban lesz az idei ideális pancsikolás ...hehehehehe

 

Na valahogy így ,,,, hehehehe

 

 

Előzmény: grisin100 (7899)
grisin100 Creative Commons License 2020.07.18 0 0 7899

Hali!

 

Az van, hogy nem olaszba meünk, mert rizzantós, meg xeressük a drága helyeket

tehát marad a....magyar

Szegény cápák nem TUdnak, fincsi magyar húsokat enni! :-)

Előzmény: Tu-154 Phd (7898)
Tu-154 Phd Creative Commons License 2020.07.05 0 0 7898

Hali Grisa Hali MI....!!

 

Készülödj nem sokára nyitnak az Olasz tengeri büfék,-( no nem a parton ,hanem benn a tenger alatt )--,ahol is cápáknak szolgálják fel a sok finom turistát ,No nem azt a volt szalámisat -( turistaszalámi )-,,hanem eleve ,élő, friss turistákat ...hehehehehe ..Komolyra fordítva ,,nem sok jót ígér ez a mostani újbóli belobbanása ennek a korona vírusnak, itt a környező országokban .Persze azért is dacolva az Unióval a csúti nem enged be senkit a 14 megajánlott országból ,,mert hogy ""ő védi a nép egészségét ""  ,,erre mit csinál ?,,megnyitja az ukránok előtt ,ahol jelenleg is tombol a virus ,, és a Szerbek előtt,ahol szintén megugrott a napi fertőzések száma ..Nesze neked buta madzsar ,hátha megint lehet rendeletileg parlament nélkül is kormányozni ,,,hát ha jól megfertőződik a madzsarnép a nemzetthy koronával ..Mert nálunk még a koronavírus is nemzetthykoronavírus  lett !Meg már az átutazoknak is koridorokat tervez nyitni, akik csak keresztül robognak az országon ,gondolok itt a románok,meg a bulgárok , horror karavánjaira ,meg a Németországból  Törökországba szabadságra haza utazóknak...

 

Előzmény: grisin100 (7897)
grisin100 Creative Commons License 2020.06.29 0 0 7897

Hali!

 

Mondjuk ezt már kiveséztük és fogalmunk sincs, hogy miért 2020 június 24-én tartották meg! ?

egyébként tényleg szinpompás volt az egész!

 

Katka meg lehet, hogy személyesen nézte a felvonulást! :-)

De tényleg naon eltüntél Katka, mert a facén sem látlak!!!

Előzmény: Tu-154 Phd (7896)
Tu-154 Phd Creative Commons License 2020.06.24 0 0 7896

Hali Mi ....! 

 

És akkor jöjjön a Monumentális katonai Díszszemle a Moszkva-i Vörös térről ,MA 2020 június 24-én..Mert Május 8-án a koronavírus miatt elmaradt a megemlékezés .Nálunk G1o ,országában,melyet bitorol ,meg különösen ,a nemzethy koronavírus miatt,,Azért írtam Monumentálist ,,mert ,,mert ,szóval jó sok ország részvételével tartották meg a fasiszták feletti győzelmi megemlékezést ,,India ,,Mongolia,, Kina,, Szerbia,,,és hát a tag köztársaságok ,vagy utód államok ,, na jó, Ukrajna az nem ,meg a baltikum sem ,De ez a 4 ország a 28-hoz képest elenyésző kisebbségben van ,oszt verhetik a nyálukat ,meg a kopasz seggüket a földhöz Az Oroszok nélkül egy rakás szerencsétlenségek,, szegények ,nincs semmi nyersanyagjuk ,,de hát a nép az majd meg veszi dupla áron is a gázt az amiktól ha fázik ,,hát vegyék ,és rágják a száraz kenyeret .tramli meg Fehér házban ,a festett haját tépi mérgében ,ekkora katonai összefogás láttán !

Nézzétek akkor a 2020 június 24-én a fasiszták feletti 75-dik évi Győzelmi megemlékezésre , megrendezett Katonai parádét ..

 

https://www.youtube.com/watch?v=keb2CG6Np28

 

 Katyusa !

 

 

tényleg hova tűnt Katyusa ???Hahó Katkat !

pipo906 Creative Commons License 2020.06.07 0 0 7895

Szevasz, Mindenki!!! Azért óvatosan dolgozok, több nap mint kolbász!!

Előzmény: Tu-154 Phd (7893)
Tu-154 Phd Creative Commons License 2020.06.04 0 0 7894

Hali Grisa ,hali MI... !

 

Tényleg a napszemüveges ,,Szásáról tud valaki valamit ?? Aztán a Matyi ,meg a pipo is ott van ,,Na gondolkodjál csak hogy merre csöviztél ekkoron ?? ,,,,,,,,,,,,,,,,,Szerintem a Nyinocska szoknyája szélén üddőgéltél 

Előzmény: grisin100 (7892)
Tu-154 Phd Creative Commons License 2020.06.04 0 0 7893

Hali Mi... hali pipo !!

 

Hááát akkóóó várunk ,, Csak ne hajtsd túl magad ,,kezdesz mááár te is öregedni ,,nem való már a sok munka ,,hogy is mondja a ""katona  nóóta"" a Csilagok csillagok ban ?,,  söpörtem már tán eleget ,,söröjön most már más is !! Szóval helyet az ifjúságnak ...hehehehe 

Előzmény: pipo906 (7891)
grisin100 Creative Commons License 2020.06.03 0 0 7892

Sziasztok!

 

Pár emberkét felismertem,

már csak azon gondolkodom, hogy hol a francba császkáltam én ilyenkor?! :-)

Előzmény: pipo906 (7889)
pipo906 Creative Commons License 2020.05.24 0 0 7891

Hali Tu, Mindenki!! Sajnos kevés az időm, de ha nyugger leszek ,,igérem bepótolom.

Előzmény: Tu-154 Phd (7890)
Tu-154 Phd Creative Commons License 2020.05.23 0 0 7890

Hahóó pipo !!  

 

Ezt a képet honnan varázsoltad ????

Tényleg,jut eszembe , még tartozol a Gyulai fotókkal is ....pedig van vagy 2 éve is hogy megígérted ,,hogy csak ""győzzük majd nézni"" annyit teszel fel ,,

Előzmény: pipo906 (7889)
pipo906 Creative Commons License 2020.05.20 0 0 7889

Tu-154 Phd Creative Commons License 2020.05.17 0 0 7888

Hali Grisa !!!

 

Azért ne maradjatok teljesen Parád nélkül ,küldöm a Belorussz Minszki dísz szemlét . Itt nem foglalkoztak a vírussal a győzelem az győzelem minden felett ...

 

https://mail.google.com/mail/u/0/?pli=1#inbox/FMfcgxwHNMVzxNKmQhnTWwgjDkQZHJGh?projector=1

 

Majd nem olyan mint a Moszkvai ,de azért ez mégis egy kisebb ország !

Előzmény: grisin100 (7886)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!