Keresés

Részletes keresés

nyanya2 Creative Commons License 2008.07.22 0 0 947
A moderátorok olyan személyek ha promléma van egy topikon akkor pártatlanul, részre hajlás nélkül alaposan mérlegelve döntenek
- nem történt semmi
- az átmozgatás,
- a határozott ideig történő kitiltás
- végleges kitiltás lehetőségei közül
Olvastad a levelemet kértem hogy nézzenek erre a topikra.
Megtörtént és Ők ilyen döntést hoztak, mert valószínű komoly problémát láttak ami sérti a fórumot.

Kérlek ne csináld a mutogatást hogy ő is.
Aspen egy recept lapot tett fel azt nyílik meg ha rákattintasz. Igaz,
te pedig egy fogyókúrás reklám oldalt és ha rákattintasz akkor egy reklám jön fel.
Nagy a külömbség kérlek ne mutogass.
Előzmény: csogu (941)
csogu Creative Commons License 2008.07.22 0 0 946
A diétát vagyis sok friss nyers zöldség gyümölcs már jó ideje csináljuk.

Csak ebben a mondatában is felfedezhető egy nagy hiba...a gyümölcs!!!
Előzmény: nyanya2 (942)
csogu Creative Commons License 2008.07.22 0 0 945

Kérlek ne a bechterewes topikon lúgosodjatok.


Ez nem a Bechterewes topik, ez a BECHTEREW CSODATERÁPIÁK topik, így itt a helye minden olyan gyógymódnak, ami jelenleg a csodával határos.
Előzmény: nyanya2 (942)
csogu Creative Commons License 2008.07.22 0 0 944
Ön milyen alapon mondja, hogy nem?

Én azt állítom, hogy igen! Ez a személyes véleményem!...és mivel ez maga lenne a csoda, így itt a helye ebben a topikban!!!...hiszen ez is a címe!:-)
Előzmény: nyanya2 (943)
nyanya2 Creative Commons License 2008.07.22 0 0 943
A topik címe bechterew csodaterápiák

Na most te milyen alapon mondod hogy a lug diéta meggyógyítja a bechterewet?

Előzmény: csogu (937)
nyanya2 Creative Commons License 2008.07.22 0 0 942
A diétát vagyis sok friss nyers zöldség gyümölcs már jó ideje csináljuk. Bechterewesnek ez a minimum amit tennie kell az egészsége érdekében de ha nem elég mert terjed és erős a kór a fájdalom akkor muszály gyógyszert bevenni-e.

Tudod mit?
Kösd a hátadra a nyújtódeszkát sállal de jól húzd meg hogy a bordáidat mellkasodat is szorítsa hogy fájjon. A nyakadat sem tudod mozgatni összenőttek a gerinc izületek ott is tehát úgy rögzítsd mint a hátadat.
Na most ugyan menj már le a lépcsőn a 2 em-ről próbálj wc-re menni, tisztálkodni, öltözni, pakolászni a lakásban, konyhában, közlekedni stb. Ezt csináld meg 1 napig, és örülj hogy a csípőd mozog mert ott is roncsolódott az izület pokoli fájdalom és protézis előtt állsz.
Na ezt éli át egy bechterewes nap mint nap, egész életében.

Kérlek olvass már vissza a DIÉTA TERMÉSZETES, friss zöldség, gyümölcs, hal, csirek.
Akkor te most kit vagy kiket is oktatsz ki diéta ügyben? Jó ha 8 hete próbálkozol vele de már magyarázod tapasztalataidat de pont ezen a topikon?


Ugye érzed a helyzet visszásságát.

Kérlek ne a bechterewes topikon lúgosodjatok.
Előzmény: csogu (935)
csogu Creative Commons License 2008.07.22 0 0 941
Bechterewes topikon vagy akkor légyszí ird le hogy Te milyen tapasztalatokkal rendelkezel mint rokon v beteg.

Nem-nem, kedves, nem így van!!!

Én a BECHTEREW CSODATERÁPIÁK topikban vagyok!!!!

Van esetleg önnek arról tanulmánya, hogy a lugosítás nem egy ilyen csodaterápia???

Én azt állítom, hogy az! És állíthatom ezt, mert ez a topik erről szól. Ez a címe!!!

Az lenne a kérdésem,hogy még meddig tetszik szét offolni ezt a topikot?

Látom...nem kerülhető el, hogy folyamatos offolásért a moderátorhoz forduljak:-(((

Önnek akkor lenne igaza, ha a másik topikban beszélgetnénk Dalmával erről...de mi itt, a csodaterápiás topikban tesszük ezt...és tehetjük, mert véleményünk szerint, ez egy csodaterápia rá...és ehhez semmilyen tanulmányt sem kell ide tenni, mert

1, Nem árulunk semmilyen terméket
2, A véleményem szabad...és ezért nagyon sokan harcoltak már, hoyg ez így is lehessen
3, a nickem előtt nincs Dr. így a megvezetés sem áll fent.


Van még kérdése kedves, vagy végre nem tetszik tovább offolni a topik témáját?

Mert türelmesek vagyunk, de azzal, hogy kitiltatta azt, akinek ezt a topikot nyitották, kicsit túl tetszett lőni a célon...:-(((
csogu Creative Commons License 2008.07.22 0 0 940
- ne itt reklámozd egy olyan betegség topikon amiről még nem is olvastál, tapasztalatod meg semmi. / Aspen csak receptet tett fel de te egy egész reklám - oldalt ha jól látom, ezt nem kéne tenned /

Ugyanazt az oldalt tettem fel...nem tetszett jól látni:-))) Csak másik oldala nyílik meg ugyan annak a weblapnak!!!
Előzmény: nyanya2 (936)
csogu Creative Commons License 2008.07.22 0 0 939
Pont ezért nem illene ilyen stílusban reagálni rá és udvariatlankodni vele.

Tessék már iderakni annak a hozzászólásnak a számát, amiben én vele tiszteletlen voltam!!!
csogu Creative Commons License 2008.07.22 0 0 938
Az hogy velem milyen stilusban kommunikálsz, az mindegy de hogy Aspennel így viselkedj az FELHÁBORÍT.

Ne háborogj kedves, nem vagy tenger:-))

Nézd meg, én azt a hozzászólást nem címeztem senkinek...az egy címzés nélküli hozzászólás...amennyiben ő magára ismert benne...arról nem én tehetek:-) Szóval ne háborogni tessék, hanem olvasni:-)
Előzmény: nyanya2 (936)
csogu Creative Commons License 2008.07.22 0 0 937
Kedves, ezt a topikot TI nyitottátok, hogy itt essék szó olyan alternatívákról, amit ti nem tudtok elfogadni

Amennyiben a hagyományos orvoslásról szeretnél társalogni, akkor kérlek menj IDE!!!!

Abban a topikban lehet tapsikolni az új gyógyszereknek stb...stb...

Mi itt olyan gyulladáscsökkentésről, a szervezet öngyógyításáról szeretnénk társalogni, amit te/ti nem tudtok elfogadni. Én tiszteletben tartom a kéréseteket, és nem megyek oda osztani az észt. Te miért nem tudod ezt megtenni?

Szóval megkérnélek szépen arra, hogy a másik topikban oszd meg a gyógyszeres-tanulmányos tapasztalataidat és ne itt ijesztgesd a felelősségteljesen gondolkodó embereket!

Kötyi!:-)

Még egyszer: EZT A TOPIKOT TI NYITOTTÁTOK NEKÜNK ÉS A HASONLÓAN GONDOLKODÓKNAK. AKKOR MIÉRT AKARSZ INNEN ELKÜLDENI BÁRKIT IS?

Az nem elég nagy öröm, hogy azt, akinek nyitottátok a topikot kitiltattad innen?
Előzmény: nyanya2 (936)
nyanya2 Creative Commons License 2008.07.22 0 0 936
Soha nem dicsértem a gyógyszergyárakat, de a bechtereweseknek szükségük van gyulladás csökkentőre. A topikon izgultunk a másikért hogy megkapja az OEP engedélyt valamelyik modern gyógyszerre és örültünk ha sikerült időben. Modern gyógyszert biologiai v bázis terápia mert ezek megfékezik a gyulladást mert aki kapja újra tud mozogni leülni felállni sőt lehet sportolni amit már talán évek óta nem, nem kell félni hogy tovább szűkül a tüdejének a légzés kapacitása, igen muszáj hogy ne terjedjen tovább az e kór és ne nyomorítsa meg egész életére. Igen modern mert ha nem akkor a régi erősen máj, gyomor károsító gyógyszereket kell szednie sajnos de igen muszáj szednie.Mert szeretnének önálló fájdalom mentes életet élni
Azt is írtam, hogy mi emberek ha kell ha nem könnyedén nyulunk a különböző gyógyszerekhez ezzel mi rontottuk el a helyzetet.
DE ez nem igaz a becht betegekre akik mindent megtesznek diéta mozgás csak lassítsák vagy megállítsák a kór elhatalmasodását a szervezetükben.

Csogu nagyon nem méltó amit csinálsz, hogy mint az "óvodában mutogatsz, ha kell , ha nem." Biztos hogy ez a stilus ide a topikra való?

Ismét ezerrel lúgosodtok a Dalmával, biztosak vagytok abban hogy erre ez a megfelelő topik?
Az hogy velem milyen stilusban kommunikálsz, az mindegy de hogy Aspennel így viselkedj az FELHÁBORÍT.
Felháborít, hogy meg sem hallgatod a másik tapasztalatát, véleményét sem a bechterewet érintő diétákban, gyógyszeres kezelésben, sportban. Aspennek sok éves tapasztalata van a bech kapcsolatos diétákkal, mozgással, mindig udvariasan de tájékoztató jelleggel tanulmányokkal támasztja alá a nézeteit. Pont ezért nem illene ilyen stílusban reagálni rá és udvariatlankodni vele.

Neki van tapasztalata, de neked milyen tapasztalatod van a bech kapcsolatosan?
Hogy és mi alapján jelented ki hogy a bechterew lúgosítással gyógyítható?

Te diétád a te dolgod csináld, te ezt az utat választottad hát járd
DE:
- ne itt reklámozd egy olyan betegség topikon amiről még nem is olvastál, tapasztalatod meg semmi. / Aspen csak receptet tett fel de te egy egész reklám - oldalt ha jól látom, ezt nem kéne tenned /
- hallgasd meg a más véleményen lévőket is főleg ha rokona v maga bechterewes
- tanulmányokra, érvekre hozz ellen tanulmányt ellen érvet ne azt hogy a könyvben az van írva, meg drY írta.

Bechterewes topikon vagy akkor légyszí ird le hogy Te milyen tapasztalatokkal rendelkezel mint rokon v beteg.
Súly és keringési zavarra sőt lúgosításra is van másik topik.
A régi topikot Kata és Dalma sikeresen szét rombolta a savasodással és stílusukkal
most ezt már ne tegyétek tönkre.

Ne itt savasodjatok ne itt reklámozzátok a sav- lug diétát van annak másik topik .


Előzmény: csogu (895)
csogu Creative Commons License 2008.07.22 0 0 935
Kedves, ebben mi a bűn??????

Vagy mi benne a természetellenes?
Vagy mitől olyan idegen tőled?
Miért természetesebb orvostól-orvosig rohangálni?
Gyógyszereket szedni? (természetesen ha már kialakult valamilyen betegség, akkor gyógyszeres kezelés mellett kell elkezdeni ezt az egészet).
Mire kell tanulmány egy természetes dologhoz???

Milyen szerencse, hogy lélegezni és társait nem csak akkor kezdjük el, ha olvastunk róla tanulmányt...mert akár mennyire is tetszik ellenkezni...ez ugyanolyan természetes...

Pont ezért nem favorizálják, mert ehhez nem kell diploma...ezzel nem lehet hűűűű de fontossá válni....egy odaadó feleség, társ elég hozzá, aki elkészíti és az ember elé teszi...ezt kérem nem lehet majd patikában árulni....és ennek az egésznek ez a legnagyobb BŰNE!!!
Előzmény: nyanya2 (932)
csogu Creative Commons License 2008.07.22 0 0 934
Gondolom Kata158 emailjét megkaptad te is, úgy mint én...nagyon sajnálom, hogy elérted azt, hogy azok ide nem kerülhetnek fel...

De jön majd (ha jól tudom) egy klinikai bla-bla-bla körülmények közötti is...

Minden ellenségeskedés nélkül mondom...minden egyes nap, amit késlekedtek, a szenvedést hosszabbítja meg!!!!

A lugosítás egy természetes folyamat...láthatod, olvashatod, én sem iszom (még) a zöldtrutyit...akkor miért nem lehet erre orientálódni?

Csaaaaaaak?

Jahh kérem, ez is egy válasz rá...könnyebb kételkedni, mint cselekedni...
Előzmény: nyanya2 (932)
csogu Creative Commons License 2008.07.22 0 0 933
Tedd már ide kérlek a lugosítással kapcsolatos tapasztalataidat, kérlek!

Vagy egy tanulmányt arról, hogy nem jó rá...nekem mind1...láthatod, rendi vagyok, még választási lehetőséged is van:-)
Előzmény: nyanya2 (932)
nyanya2 Creative Commons License 2008.07.22 0 0 932
Milyen tapasztalatod van a bechterewwel kapcsolatban, hogy kimered mondani a ennek a kórnak ez a gyógymódja?

jós vagy?

bechterewwel kapcsiolatos tapasztalatodat tedd már ide légyszíves!
Előzmény: csogu (901)
csogu Creative Commons License 2008.07.22 0 0 931
Bonyek....jó nagy béna vagyok...mivel csak a képet akartam belinkelni...abban reménykedem, hogy azért nem lesz töröltetve, mert nem én tettem be elsőként ezt a linket, hanem aspe...
Előzmény: csogu (930)
csogu Creative Commons License 2008.07.22 0 0 930
Tessék kedves, hátha új erőre kapsz:-)

De a legkomolyabban mondom, a fogyás csak egy plusz, amit ettél az életmódváltástól kapsz...és még én is milyen messze vagyok a "tökéletestől"...de ezt nem is bánom, mert ha már a félúton ilyen jól érzem magam, akkor mi lesz, amikor már totál rendesen csinálom?:-)))

...és ez igen nagy örömmel tölt el:-)))
Előzmény: dalma159 (926)
csogu Creative Commons License 2008.07.22 0 0 929
Nem azzal van a baj, hogy rántott (pontosabban nem ez a legnagyobb baj), hanem hogy együtt etted a keményítőt a szénhidráttal. A krumpli levest meg inkább meg sem láttam a tejföllel:-)))
Előzmény: dalma159 (926)
csogu Creative Commons License 2008.07.22 0 0 928
Jahh kérem, ha még a testkontroll szabályait sem tetszik betartani....akkor hol van még ehhez képest a lúgosítás?:-))

Ez egy sima vega cuccos, semmi extra...kicsit talán komolyabban kellene venni a dolgokat:-)

Nézd, azzal nincs semmi baj, ha megkívánsz valamit...akkor azt meg kell enni, nem szabad elfojtott vágyaknak lenni, mert akkor úgy éled meg ezt az egészet, hogy valami megvan vonva tőled. Viszont a nap további étkezéseiben szigorúbbnak kell akkor lenned, ha tudod, hogy "vétkeztél":-))
Előzmény: dalma159 (926)
dalma159 Creative Commons License 2008.07.22 0 0 927

Majd egyszer elárulod melyik viztisztitó  az? Forditott ozmózisos vagy más?

Most mennem kell hív az otthon

Előzmény: csogu (925)
dalma159 Creative Commons License 2008.07.22 0 0 926

Biztos,mert nem tartjuk be 100%-ig a lugosítást :(

Még kevés nyers dolgot eszünk és ma pl.rántott patiszon az ebéd jázmin rizzsel (most meg lehet kalapálni a rántott cucc miatt)Sőt hogy halmozzam: tejfölös krumplileves mert a kissebik fiam azt kivánta és nem tudtam neki ellenállni:(

Előzmény: csogu (923)
csogu Creative Commons License 2008.07.22 0 0 925
Közvetlenül a nyomócsőre szerelhető, de ez a legkisebb jó benne:-)

Én majd januártól kezdek el rá gyűjteni...ez van..:-(
Előzmény: dalma159 (924)
dalma159 Creative Commons License 2008.07.22 0 0 924
Hú,az akkor tényleg szuper lehet,csapra szerelhető vagy ez már az egész házban tiszta vizet ad? Igazából egy ilyenre vágynék.A fene megegye,ez most nálunk is a jövő zenéje,pedig nagyon kellene 
Előzmény: csogu (921)
csogu Creative Commons License 2008.07.22 0 0 923
Ha ettől a kajálástól nem fogytatok, akkor tuti valami alapvető hibát ejtettetek el...
Még az 55 kg-os párom is lement 52.4 kg-ra...nemhogy én:-))

Szóval valamit nem jól csináltok ez 100%...hogy mit, azt így nem tudom megmondani.
Előzmény: dalma159 (922)
dalma159 Creative Commons License 2008.07.22 0 0 922

Ebben is igazad van.Mennyi lenne neki az ideális ezt még nem beszéltük,talán 85-90 kg,de gondolom ha majd ugy érzi elég a fogyásból, megálljt parancsol.Mert mi az étrendtől nem fogytunk csak tartottuk a lefogyott sulyunkat.Muszáj fogyást segitő kiegészitő. Neked nem? De lehet hogy még mindig nem vagyunk elég szigoruak az étrenddel

Előzmény: csogu (919)
csogu Creative Commons License 2008.07.22 0 0 921
...de viztisztítót és néztem...nagyon jót, mert az tényleg nagyon nem mind1...de horror...289 ezer...az a jövő zenéje...igaz, így meg nem a legjobb vízre havi 30 ezer is elmegy már...de ez van.
Előzmény: dalma159 (918)
csogu Creative Commons License 2008.07.22 0 0 920
Hmmm...akkor utána nézek ennek a dolognak:-) Csak ez a sok kis befektetés a végére elég tetemessé duzzad...igaz, 1x-i befektetés...szóval egyértelmű, hogy megéri....
Előzmény: dalma159 (916)
csogu Creative Commons License 2008.07.22 0 0 919
Akkor a pároddal egy...gatyában járunk:-))

Nézd, ha én megvárom a gatyavásárlással, mire elérem az ideális súlyom(75kg), addigra szerintem vagy 100x bevisznek a rendőrök közszemérem sértésért:-))

Én nem szoktam nagy ügyet csinálni a ruhavásárlásból...beszédülök valahova, azt ami megtetszik...igaz, eddig a méretemre nem volt túl nagy választék..:-)

Párodnak mennyi lenne az ideális súly?
Előzmény: dalma159 (914)
dalma159 Creative Commons License 2008.07.22 0 0 918
Jaj de kár, olyan kiváncsi lennék mit néztél ki,mert én is akarok egy zöldségprést,gondolom te alaposan utánanéztél melyik lenne jó.Nem lehetne hogy mégis megird? És viztisztitón nem gondolkodtál?
Előzmény: csogu (909)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!