Keresés

Részletes keresés

C20NE Creative Commons License 2016.10.28 0 0 8310

Nem szeretem mert kétszer NAT-ol, lassabb mint ha a UPC cucca modemként funkcionál csak. A WiFi -t azért is érdemes lekapcsolni rajta mert lassan nincs zajmentes WiFi csatorna 2,5GHz-en.

Előzmény: blueye (8308)
ilias Creative Commons License 2016.10.27 0 0 8309

Néha egy csatorna váltás is javíthat a jelerősségen.

Előzmény: mimi_bacsi (8306)
blueye Creative Commons License 2016.10.27 0 0 8308

Meg csak nem is kell atkapcsolni, fut egymas mellett a ket router.

Előzmény: C20NE (8307)
C20NE Creative Commons License 2016.10.27 0 0 8307

Veszel egy rendes router-t, a UPC cuccát modem módba kapcsolod és ha jó router-t vettél akkor jó lesz a sebesség/térerő.

 

Ezek a beépített antennás cuccok elég viccesek.

Előzmény: mimi_bacsi (8306)
mimi_bacsi Creative Commons License 2016.10.27 0 0 8306

Hasonló a helyzet nálunk is, most még párhuzamosan megy a T-Home is, a 4 évvel ezelőtt a T-Home által szállított FritzBox (amihez lassabb net is van) sokkal erősebb a wifi jele!

Mit javasoltok, mit kellene tenni, hogy gyorsabb legyen a wifi?

Holnap jön ki a szerelő.... 

 

A képen a UPC8D67E42 amit a UPC "szolgáltat"

 

 

Előzmény: H416 (8268)
ilias Creative Commons License 2016.10.18 0 0 8305

Ez a gyerekeinkek jó.

Nálunk box van. Ha csiszolnának picit a kezelőfelületén, az nem lenne rossz.

Előzmény: Teo papa (8300)
Teo papa Creative Commons License 2016.10.18 0 0 8304

Hmm ..

 

Próbáld újraformázni.

Nekem Samu tv-n van HDD. Ehh .. már hányszor megszivatott. Időnként aszondja, hogy nincs vinyó. Jó esetben újraformázás segít, kevésbé jó esetben a kollégám a gépen leformázza, aztán újraformázás a tv-n és jó lesz. Rossz esetben vinyócsere. Mindez úgy, hogy a vinyó soha nincs lehúzva a tv-ről, csak és kizárólag a tv-ről veszek fel rá, majd nézem vissza. A tv kapcsolgatja ki és be. Okostévé .. ja.

 

Teo >

Előzmény: badmad (8299)
Teo papa Creative Commons License 2016.10.18 0 0 8303

Passz

 

Nekem kétféle volt, lehet mindkettő korábbi. A második ócskább volt, mint az első, a kártya még ócskább.

 

Teo >

Előzmény: GARFIELD (8296)
Teo papa Creative Commons License 2016.10.18 0 0 8302

jav: akármelyik

Előzmény: Teo papa (8301)
Teo papa Creative Commons License 2016.10.18 0 0 8301

Hmm ..

 

Felvétel tökéletes? A minőség lehet, de hogy a szolgáltatás az őskori videomagnónak megfelelő, miszerint csak azt tudod nézni, amit felveszel, az viccnek is rossz. Az, hogy egy napra látsz előre, szintén vicc. Már ha valaki akar felvenni, mert ha nem, akkor ez nyilván nem játszik. Ha viszont elmegyek szombat reggel, akkor a vasárnap délutáni forma 1 felvételét buktam (mondjuk egyre sz.rabb a forma 1, szóval ez talán nem annyira jó példa), de más műsoroknál ugyanez van. Ha egy sorozat epizódjait akarnám felvenni, felejtős. Ehhez képes a régi box fűtött, mint atom, de néztem egy műsort és felvettem két másikat. Egy hétre előre beállítottam, hogy miket vegyen fel. Volt olyan sorozat, aminek az összes epizódját felvettem akár melyik csatornán is ment, ehhez egy beállítás kellett. Videotárat már mondták. A tv-m Samu "okos" két távvezérlővel, internet eléréssel, nem volt olcsó, de egy felvett (vagy akár külső vinyón lévő) műsor lejátszója egy akkora f.s, hogy ahhoz képest a húsz éves video kezelése nagyságrendekkel jobb és egyszerűbb volt :o(

 

Teo >

Előzmény: mcll (8294)
Teo papa Creative Commons License 2016.10.18 0 0 8300

Jó neked

 

Kb az az egy előnye, hogy elég a tv távirányítója :o

 

Teo >

Előzmény: ilias (8292)
badmad Creative Commons License 2016.10.18 0 0 8299

A settopbox magának formatálja a HDD-t.

Előzmény: C20NE (8298)
C20NE Creative Commons License 2016.10.18 0 0 8298

A tippem az lenn elsőre, hogy rossz a file rendszer rajta. Dugd át gépbe és nézd meg, milyen.

Előzmény: badmad (8297)
badmad Creative Commons License 2016.10.18 0 0 8297

Sziasztok. Adott egy, az előző posztban szereplő, elvileg külső HDD-vel felvenni is képes UPC settopbox. Rajta lóg egy 320GB-s, az stb-vel leformázott samsung USB2.0-ás vinyó.

A menüben azt látom, hogy a HDD 2%-át jelzi foglaltnak, viszont amint felvételt akarnék indítani, abban a pillanatban közli, hogy szinte megtelt és eddig 6percnél hosszabb felvételt még sosem sikerült vele készíteni.

Valakinek tipp?

GARFIELD Creative Commons License 2016.10.16 0 0 8296

Ennél a selejtes izénél is van újabb?

 

Előzmény: Teo papa (8288)
mcll Creative Commons License 2016.10.16 0 0 8295

Így van. De ahogy írtam ezek nem érdekelnek, szóval nem vesztek semmit. Amúgy két mediacard-om van két külön TV-n (LG-k)

Előzmény: v_peti (8293)
mcll Creative Commons License 2016.10.16 0 0 8294

És mitől xarabb? ;)

Nincs külön box, nincs két távirányító. Úgy rendezem a csatornákat ahogy a kedvem tartja. EPG tökéletes. Felvétel tökéletes. Kép/hang hibátlan. Új csatornákat automatikusan berakja a listába, még csak keresgélnem sem kell. Ilyenek mint filmtár meg hason lovak nem érdekelnek. Akkor mi a probléma vele? ;)

Előzmény: Teo papa (8290)
v_peti Creative Commons License 2016.10.16 0 0 8293

A videótár nem használható kártyával, ha jól tudom. a MyPrime esetén nem tudom, hogy mi a helyzet.

ilias Creative Commons License 2016.10.16 0 0 8292

Nekem a kártyával nincs gondom. Az a jó benne, hogy elég hozzá egy távirányító.

Előzmény: Teo papa (8290)
ilias Creative Commons License 2016.10.16 0 0 8291

Nekem "sima" HD-s, felvevős Boxom van. Teljesen jó, csak a időközönkénti bekapcsolása zavar. Van kártyám is, csak arra nem lehet felvenni, így ment a gyerekekhez.
Persze az is közrejátszott, hogy jó kis kedvezményt kaptam rá.

Előzmény: mcll (8289)
Teo papa Creative Commons License 2016.10.16 0 0 8290

Hmm ..

 

A kártya még a boxoknál is sz.rabb :-(

 

Teo >

Előzmény: mcll (8289)
mcll Creative Commons License 2016.10.16 0 0 8289

Na ezért is használok én Mediacard-ot és nem boxot. Volt boxom, soha többet köszönöm. :)

Előzmény: GARFIELD (8287)
Teo papa Creative Commons License 2016.10.16 0 0 8288

Höhö

 

Próbálj ki egy újabbat, rájössz, hogy mekkora király a mostani :o))

 

Teo >

Előzmény: GARFIELD (8287)
GARFIELD Creative Commons License 2016.10.16 0 0 8287

Van ez az ipari hulladék, vagy mi a fene boxom. Az az egy hétig visszatekerhetős semmiresemjó doboz.

 

T. UPC, 

Ha nem fűtésre akarom használni a dobozt, akkor miért kapok még 20 másodperc büntit indításkor? Miért kell olyan lazásan megkérdezni, hogy eco mód vagy normál mód?

Egyszer már beállítottam nem? Akkor miért izélget a box, hogy milyen módon akarom indítani?

A box miért nem kommunikál HDMI-n? Miért nem tudom ezt a hulladékot vezérelni a tv távirányítójával?

 

Mikor lehet visszatekerni az élő adást?

Ha visszanézek egy filmet, akkor bizonyos csatornákon miért nem tekerhetek bele? Akkor sem nézem meg a reklámot....

Miért nem tudom megnézni egy csatorna műsorát előre, ahogy a régi boxnál?

Ez a rohadt nagy MOST felirat helyett nem lehetne azonnal kiírni a következő műsort? Miért kell gombokat nyomkodni a kínai játékszer távvezérlőn? Persze 10-ből 9x nem írja ki opcióként a következő műsort, fel le utána kiírja.

Miért nem lehet vele egy sorozatot felvenni?

Miért kellett ilyen retard "trendike" menürendszert csinálni? Használhatatlan szenny lett.

ilias Creative Commons License 2016.10.14 0 0 8286

Nos, kiderítettem, hogy a "hűségeseket" nem terhelik meg az emeléssel.

Előzmény: gorgo (8284)
dapa Creative Commons License 2016.10.14 0 0 8285

1. Fizetsz 370 HUF-fal többet.

2. Felmondod a szerződést.

 

De majd a zinternet áfa majd kompenzál...

Előzmény: gorgo (8284)
gorgo Creative Commons License 2016.10.14 0 0 8284

A legutóbbi számláról:

 

Tisztelt Ügyfelünk!


Bizonyára már Ön is értesült a sajtóhírekből az RTL Klub és TV2 csatornák terjesztésével kapcsolatos változásokról. Ezek az eddig ingyenesen elérhető csatornák a 86/2016. (IV. 25.) számú Kormányrendelet értelmében 2016. július 1-jétől jogosultak díjat szedni a műsoraikért. A csatornák által közzétett Általános Szerződési Feltételek szerint ezen díjak mértéke az RTL Klub esetében havonta bruttó 373 Ft, a TV2 vonatkozásában pedig bruttó 368 Ft.


A két csatornával az elmúlt időszakban tárgyalásokat folytattunk annak érdekében, hogy a felmerülő díjak mértékét
csökkentsük, és ügyfeleinknek a lehető legkedvezőbb feltételeket tudjuk biztosítani.


A tárgyalások eredményeként sikerült egy rendkívül kedvező megállapodást kötnünk, mely alapján ügyfeleink bruttó 741 forint helyett most ennek feléért, mindössze bruttó 370 forintért érhetik el a két csatornát. A csatornák részére beszedett műsordíjat és az ezáltal keletkező többletköltséget először az Ön következő havi számlája tartalmazza majd. Az áremelkedés kizárólag a csatornáknak fizetendő díjakat fedezi, mértéke tehát összesen bruttó 370 Ft. Bár a díjfizetés kötelezettsége 2016. július 1-jétől él, a díjnövekedést mi visszamenőlegesen nem alkalmazzuk, Önnek azt nem kell megfizetnie.

...

 

Jogi információk – kérjük, figyelmesen olvassa el!


Tájékoztatjuk, hogy a díjemelkedés az Ön határozatlan idejű, műsorterjesztési szolgáltatásra létrejött előfizetői
szerződésének az elektronikus hírközlésről szóló 2003. évi C. törvény 132.§ (2) b) és d) pontja alapján jogszabályváltozás, és az ezáltal előidézett, a körülményekben bekövetkezett, a szerződés megkötésekor előre nem látható lényeges változás, azaz költségnövekedés miatti egyoldalú módosítását eredményezi. Tájékoztatjuk, hogy a módosítás értelmében az Ön havi díja a következő hónaptól kezdődő hatállyal bruttó 370 Ft-tal emelkedik. A következő havi számláján megjelenő havi díj tehát már ezt a többletköltséget is tartalmazza majd. Amennyiben a módosítás az Ön számára hátrányos rendelkezéseket tartalmaz, Ön a jelen értesítéstől számított 15 (tizenöt) napon belül további jogkövetkezmények nélkül jogosult felmondani előfizetői szerződését. Az Általános Szerződési Feltételeink teljes szövege megtalálható ügyfélszolgálati irodáinkban, valamint a www.upc.hu honlapon.

 

 

Nem tudom mi van azokkal a szerződésekkel, ahol van élő hűség.

 

Előzmény: ilias (8282)
ilias Creative Commons License 2016.10.14 0 0 8283

Hát nem. Az egyik tv-nk nem olyan, csak a karaktereknél volt vele probléma.

Előzmény: nézek (8281)
ilias Creative Commons License 2016.10.14 0 0 8282

UPC ránk próbálja majd terhelni a TV2 és az RTL felárát? Ki tudja?

nézek Creative Commons License 2016.10.06 0 0 8281

Ezt elfelejtettem kiemelni:

 

 

" A UPC hálózatán kizárólag CI+ -al kompatibilis eszközök használhatóak."

Előzmény: nézek (8280)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!