Keresés

Részletes keresés

semmipanick Creative Commons License 2016.12.01 0 0 3805

Írtam mailt, nem kaptam még választ.

Előzmény: Robotdoc (3801)
csabi782 Creative Commons License 2016.12.01 0 0 3804

Üdv. Robot doki, vásároltam egy Roomba 782 porszívót. ki kellet cserélnem az aksilyát, s igy nem megy vissza a dokkolóra. próbáltam  újra indítani de semmi. rátettem a dokkolóra onnan indítottam de akkor sem ismeri fel? Kérlek tudsz e ebben nekem segíteni? válaszodat előre is köszönöm.

Törölt nick Creative Commons License 2016.11.25 0 0 3803

Dokkolorol valo inditast kovetoen 60 percet takarit. Ezt kovetoen kezdi keresni a dokkolot. A siker attol fugg, hogy mennyire messzire jutott, hogy eppen hol tartozkodik. Egyebkent a dokkolot akar 8-10 meter tavolsagbol is erzekeli, a baja azzal van, hogy a jel iranyt es a jel erosseget nem kepes feldolgozni. Ezen mondjuk lehetne javitani.

Előzmény: Robotdoc (3797)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.25 0 0 3802

Egy 650-est hajtok minden nap korbe-korbe130nm-en, csak kemenyen. Olyan az ingatlan, hogy a hagyomanyos parkettaszegobol sajnos boven talalhato, ezert azokat jo esetben kuszobnek veli, es ezert ezeket igyekszik is megmaszni. A "fuzzy logikaja" es a kvazi falkovetese (jobbra tart) tovabb rontja a dolgot, igy nalam egy-egy bajuszkefenek 3 honap az eletereje. Ezeket lelkesen cserelgetem is, amibol folyamatosan utanpotlasra szorul, de etetni kell. A 3 darabos keszletben, az 1db 3-as csillagfeju csavarert, keves muanyagert, kis szorert, a kozel 5000huf-ot kicsit sokallom... oke, az eredetihez kepest talan kicsivel mintha hosszabb lenne a szor. Volt meg egy akkucsere (15e huf) is a regi, fitt koraban 3 evet elment a gyarival 200 percet, ez most legfeljebb 140 perc.

 

Azutan az akksi cserevel egy idoben csereltem kefemodult is, ez is 15e huf, de ez kellett neki, most sokkal jobb.

 

Egyebkent szeretni valo darab!

 

Amugy a Roomba is vegre kirantotta a fiokbol a navis cuccat! Ez esetleg lehetne megoldas.

Robotdoc Creative Commons License 2016.11.25 0 0 3801

Szia csak1user!

 

Mennyire vagy türelmetlen? iRobot nem jöhet szóba?

 

Ami az iRobot mellett áll!

  • Modulos rendszerű
  • Van support
  • Van múltja (2002->)
  • Alkatrészek és tartozék árai nem elrugaszkodottak

Nézz utána a többinek.

 

Üdv:Robotdoki.hu

Előzmény: csak1user (3800)
csak1user Creative Commons License 2016.11.22 0 0 3800

Kedves Robotdoki és többiek!

 

Robotporszívó vásárlás előtt állok, de elég tanácstalan vagyok.

Annyi biztos,h feltérképezős, szisztematikusan takarító készülék kell, mert sok a törés, + asztal/székláb, stb. ahol az össze-vissza takarító bebolondul.

Két típus között billegek.

 

Az egyik a NEATO BOTVAC D75,

A másik a SAMSUNG VISIONARY MAPPING SYSTEM.

 

Kérem,h segítsetek a döntésben!

Előzmény: Robotdoc (3799)
Robotdoc Creative Commons License 2016.11.20 0 0 3799

Szia Szgida!

 

Mi első lépésnek mindig robotporszívót javasolunk. De ha napi szinten kis mennyiségű kutyaszőrt kell összeszedni, akkor érdemes a Braava-t vásárolni.

 

Üdv:Robotdoki.hu

Előzmény: szgida (3798)
szgida Creative Commons License 2016.11.16 0 0 3798

Üdvözlöm!

A segítségét kérném, hogy van-e értelme felmosórobotot venni (Braava 390t) porszívórobot helyett olyan lakásba, ahol rövid szőrű kutya van. Az egész lakás laminált padlós. Köszönettel.

Robotdoc Creative Commons License 2016.11.14 0 0 3797

Szia Gefe52!

 

Nem szabad ám a dokkolót eldugni! Csak 1,5m-ről látja meg a készülék amikor keresi. Nem tanulja meg a szobát, lakást. Csak a 980-as képes céltudatosan.

Amikor merül vagy végzett a takarítással, akkor keresi a dokkolót!

 

Üdv:Robotdoki.hu

 

Előzmény: gefe52 (3796)
gefe52 Creative Commons License 2016.11.14 0 0 3796

Üdvözlet !

A minap vettem egy irobot774 est. Alig lepődtem meg, hogy a származás KÍNA.  Tanulgatjuk egymást... egy kérdés máris volna: miért nem talál vissza a dokkolóra magától?

A magyar leírás elég szűkszavú, meg nem is mindent ír le... talán itt bővebben tudok esetleg tájékozódni?! köszi!

Robotdoc Creative Commons License 2016.11.14 0 0 3795

Szia Feek!

 

Találsz ott 3300Ft/3db-os +szállításos kiszerelést is...

 

Üdv:Robotdoki.hu

 

Előzmény: Feek (3793)
mitvisz1 Creative Commons License 2016.11.13 0 0 3794

270 Ft három darab ebay-en . Érdekes ez a 16 x -os árképzés.

Előzmény: Feek (3793)
Feek Creative Commons License 2016.11.12 0 0 3793

A 780-ashoz szeretnék oldalkefét vásárolni, valóban 4500 Ft. / 3 darab ára?

Ez azért mellbe ütött. Könyörgöm, mi kerül egy ilyen kefén 1500-ba?

Robotdoc Creative Commons License 2016.11.11 0 0 3792

Szia Tihamér!

Köszönöm hogy felkerestél!
Mivel ezt a készüléket nem láttam, így konkrét véleményem nem lehet.

Általában egy ilyen korú robotnál a következő javítani való modulokat szoktunk cserélni:

  • Akkumulátor
  • Kefemodul
  • Oldalkefe modul
  • Tartály

És persze egy karbantartás.Ez mind együttesen:56Eft

Add hozzá a vásárolt robot árát...

De ez nem minden esetben van így. Állapot függő!

Ha érdekel az üzletünkben van felújított robot is, gyere be nézd meg a kínálatot. Persze kapsz hozzá garanciát és szak-tanácsadást is.

 

Üdv:Robotdoki.hu

Előzmény: sogtihi (3791)
sogtihi Creative Commons License 2016.11.08 0 0 3791

Szia Robotdoki!

 

Erről a készülékről bővebbet tudsz esetleg? Ha komoly baja van, pl. egy alaplap javítás, csere, akkor milyen költségre lehet számítani?

 

http://haztartasigep.vatera.hu/haztartasi_kisgep/takaritogep_porszivo/porszivo/irobot_roomba_555_robotporszivo_2370046199.html

 

Köszönettel:

Tihamér

Előzmény: Robotdoc (3788)
Kicacica Creative Commons License 2016.10.03 0 0 3790

Sziasztok! 

Most készülök robotporszívót venni, és kíváncsi vagyok a tapasztalataitokra, véleményetekre, hogy milyet érdemes venni. 

Törölt nick Creative Commons License 2016.10.03 0 0 3789

Szia,

 

ez majd komoly logisztikát kíván tőlem, de reményeim szerint hamarosan jelentkezem és egyeztetünk, addig is köszönöm a választ!

Előzmény: Robotdoc (3788)
Robotdoc Creative Commons License 2016.10.03 0 0 3788

Szia kb51!

 

Mivel már 4-éves a robotod, egy belső karbantartást javaslok a készüléknek.

Szervizünk elérhetőségeit a weboldalamon megtalálod.

 

Üdv:Robotdoki.hu

Előzmény: Törölt nick (3787)
Törölt nick Creative Commons License 2016.10.01 0 0 3787

Sziasztok!

 

Kerdeznek, hatha van ra evidens es egyszeru megoldas:

Nalam egy 650-es jarkal minden nap korbe-korbe, immaron 4. eve. Imadom, szeretem, azota hagyomanyosan nem porszivoztam (kar, hogy a portorlesre meg nincs megoldas). Eddig egy akkucsere volt, (ket honapja), de kenyszerusegbol az is nikkel, ezzel szerintem nincs is baj.

Viszont, mar az akkucsere elott is, neha butan dokkolt, es idonkent most is. Ez azt jelenti, hogy neha gyorsan ratalal ugy mint ujkoraban, neha meg elotte forgolodik 10cm-re, de nem latja es elmegy-visszamegy, es ezt vagy 5-6x kepes megcsinalni mire vegre ramaszik. Esetleg szetturja... Tisztan tartom, kivul belul, evente szetszedem, mindent kipucolok, hetente ecsettel takaritom, lassan a gumikefet cserelni kell, de egyebkent figyelek ra.

 

Valami otlet, arra, hogy idonkent mert benazik a dokkolassal?

 

Koszonom!

gerg0 Creative Commons License 2016.09.23 0 0 3786

Több helyen láttam 621 és 616 modelleket.  Ezek között mi a különbség? Vagy 6xx et már nem is érdemes venni? Elég zavaros a számozás. 

pimmi Creative Commons License 2016.09.18 0 0 3785

Köszi, azt hiszem nem érthetően írtam, én a forgókefe hiányát az alsó vizszintes dupla hengerekre értettem, az első forgókefék azok ok. az szinte mindegyiken van, de pl az aldison nincs az alsó dupla henger, erre gondoltam igazán, hogy ez keménypadlónál hátrány -e, mert ahogy nézegettem ez a dupla hengeres kefe vagy gumi inkább a drágábbakon van.

Előzmény: Serin555 (3784)
Serin555 Creative Commons License 2016.09.18 0 0 3784

Szia pimmi,

 

A kis forgókefe azért kell, hogy a sarokból és fal mellől is kiszedje a koszt. A miénk kifejezetten jól kotorja be a kutyaszőrt a gép alá, ahol fel tudja már szívni. És igen, azon a 10 centin szív csak a gép, de ezt a gép is tudja persze, tehát ezt a felületet tekinti takarítottnak. Szerintem amin nincs kefe, az valószínűleg csak valami gagyi.

A 30-40 ezres kategóriában is lehet jókat találni, pl haveromnak Aldis robotja van és ránézésre kb ugyanazt tudja, mint a Roomba. Nem tudom, mikor vette, de 40 alatt volt, lehet akciós volt épp. Tehát ez is dokkol, forgókefés, körbenavigál, munka végén helyére megy. A szemetes tartálya kisebb és nehezebb üríteni, de ezen kívül nincs jelentős különbség  ránézésre - maximum hatékonyságra lehet más.

 

A dokkoló mindegy, igazából nem számít - ha nem tud a helyére menni, akkor mindegy, hogy kézzel teszed a dokkolóra vagy kézzel dugod a töltőre. Mindenesetre szerintem kényelmesebb a dokkoló és ha épp azon a  területen takarít, akkor magától fel  is megy.

Előzmény: pimmi (3783)
pimmi Creative Commons License 2016.09.17 0 0 3783

sziasztok,

Nézegettem élőben pár gépet, eléggé gagyinak tüntek de nyílván kb 34-40 ezerig, max ennyit szánok rá, csak kemény padlón lenne használva és nincs szőnyeg.

Jól gondolom hogy amelyiknek nincs alul forgókeféje az még a kemény padlón is eléggé hiányosan dolgozik, mert azoknál kb 10 cm hosszú kis rés van, aztán ott szív és annyi, ha pl megy valamerre nagyon valószínű hogy pont kimarad a morzsa, stb...? vagy amelyiken van alul ilyen az sem szív nagyobb felületen? erről írna valaki? Mert nekem a kefe nem kéne, nincs szőnyeg, de félek a túl kicsi szívórésztől.

A másik hogy a lakásban 3 lépcső szintkülönbség van 2helyen is, ide nem lenne jobb dokkoló nélküli gép? köszi

Robotdoc Creative Commons License 2016.09.15 0 0 3782

Szia Vizslatulaj!

 

Személy szerint a 621-es modelltől felfele bármelyik modell alkalmas a leírtak alapján.

A házirobotok oldalon, a "porszívó robotok" kategóriában van termék szűrő a bal oldalt. Kiválaszthatod mely szolgáltatás és tulajdonság fontos a számodra.

További kérdés esetén hívhatsz is.

 

Üdv:Robotdoki

Előzmény: Vizslatulaj (3781)
Vizslatulaj Creative Commons License 2016.09.13 0 0 3781

Sziasztok,

 

most készülök robotporszívót venni, nem vagyok egy műszaki zseni, lsz segítsetek.

Kb. 60 nm takarítása a feladat -konyha-étkező+nappali egyben (a hálókba, fürdőkbe ahogy olvasom majd külön kell betenni, magas a küszöb)- kerámialap, szokásos mennyiségű bútorral.

Alapvetően a vizsla miatt van rá szükség, mindenütt ahol megrázza magát a kis drága, áll a szőr. A robot mellett marad 1 humán :) takarítás /hét.

 

Azért vagyok gondban, mert a különböző típusok között nagyon nagy az eltérés árban, ugyanakkor nem tudom eldönteni, kell-e nekem a sok okosság ami miatt pl. a 980-as 300e fölött van. Vagy elég lenne pl. a 774  130-ért. Nem mindegy.

 

Köszi előre is a válaszokat! 

Robotdoc Creative Commons License 2016.09.06 0 0 3780

Szia m54-b!

 

Mivel ez idősebb gép mint 2-éves, így érdemes egy diagnosztikával együtt egy karbantartásra és akku cserére behozni a szervizünkbe.

 

Címünket a weboldalamon megtalálod!

Már van bizonyos akkura kiterjesztett 2 év garancia. Csak nálunk!

 

Üdv:Robotdoki.hu

Előzmény: m54-b (3779)
m54-b Creative Commons License 2016.09.03 0 0 3779

Sikerült annyira feltölteni, hogy elindul, majd rögtön kéri, hogy rakjam töltőre.

Előzmény: m54-b (3778)
m54-b Creative Commons License 2016.09.01 0 0 3778

Szervusz Doki!

 

Az 564-esem különböző okokból nem volt töltőn hosszú ideig... (Több hónap.) Most természetesen semmi életjelt nem mutat, még töltőre rakva sem. Az akkucseréhez vigyem be a szervizbe, vagy elég, ha megveszem az újat, és ennek alapján kicserélem, nincs szükség semmi "varázslatra" az elektronikában?

 

Robotdoc Creative Commons License 2016.08.26 0 0 3777

Szia DarkSunConspiracy!

 

Kérj egy másolatot a kereskedőtől. Küld el mailben. megnézzük!

Utána hozd a gépet,dokkolót és adaptert is!

 

Üdv:Robotdoki.hu

 

Előzmény: DarkSunConspiracy (3776)
DarkSunConspiracy Creative Commons License 2016.08.26 0 0 3776

Szia Robotdoki,

 

az eredeti (iRobot) X Life akku garanciális idejéről szeretnék még egyszer érdeklődni. Júniusi válaszod alapján 1 év a garancia, más helyeken 6 hónapot mondanak - például a vásárlás helyén, ahol egy számlamásolatot szerettem volna kérni (az eredetit ugyanis nem találom :) ).

 

Az akkut tavaly szeptember végén vettem, április-május környékén kezdett látványosan gyengülni a teljesítménye. Először újraformázással, szenzortisztítással próbálkoztam, siker nélkül.

A fél éves garancia már áprilisban is lejárt (volna), ha tényleg 1 év van rá, még el tudom vinni szervizbe.

 

Válaszodat előre is köszönöm.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!