Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.04.14 0 0 152
Kb. 100 nickemet tiltották már le az indexfórumon. Nem egyszer írtam ebbe a topikba is korábbi nickeken.
Előzmény: skíz (151)
skíz Creative Commons License 2008.04.14 0 0 151

> Néha felhozom a topikot

 

Összesen 4-szer írtál bele, és mindet a múlt héten ...

Előzmény: Törölt nick (150)
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.13 0 0 150
A gyerekek játéka érdekes, mert elvileg ugye 18 éven aluli nem játszhat a szabályzataik szerint. Aztán apuka anyuka csodálkozik hó végén a megemelkedett számlán. Egy gyerek mégkevésbé képes felfogni a csalást.

Az ATV-t speciel már csak azért sem nézem, mert az adás kb. január végétől kódolt.
RTL-t és a TV2 játékát is csak háttérteleviziózásként szoktam "követni". Nagyon újat nem mondhatnak nekem.

Néha felhozom a topikot, ha látom, hogy elsüllyedt. Csak figyelmeztetni akarom a jónépet, hogy ezek a betelefonálós műsorok átverések. Tudom sokan nem olvassák a fórumot, de hagy legyen egy kis kellemetlensége a TV2-nek. Szerintem legszívesebben törölnék ezt a topikot a fórumról, ha megtehetnék.
Előzmény: skíz (149)
skíz Creative Commons License 2008.04.13 0 0 149
OK, ebben Neked teljesen igazad van. Ez tényleg felháborító - de ettől még mosolyoghatok azon, hogy olyan is van, aki  háromszáztizenkettedszer is rájön arra, hogy az egész csalás, ennek ellenére tovább nézi, és háromszáztizenharmadszor is megírja.
Előzmény: Törölt nick (148)
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.12 0 0 148
Persze, de nagyon sokan bedőlnek a játéknak. Rengeteg gyereket és nyugdíjast meg lehet ám vele szédíteni. Akik csak az első telefonszámla után döbbenek rá, hogy micsoda hülyeség ez, és amúgy sem kerülnek be, ha meg igen, akkor sem nyernek, vagy, ha igen, akkor 5-10 ezer forintot, de a telefonszámla 50 ezer. Nem egy ilyen emberrel találkoztam már a postán.
Előzmény: skíz (147)
skíz Creative Commons License 2008.04.12 0 0 147
Köszönöm, most már majdnem mindent értek, már csak két dolog nem világos: hogy jut eszébe valakinek, hogy betelefonáljon azért, hogy megmondja, hogy a villamos sárga, és hogy tényleg sajnálni kell-e valakit, ha nem kap pénzt azért, mert a villamos tényleg sárga.
Előzmény: Törölt nick (144)
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.12 0 0 146
Maximálisan egyetértek.
Előzmény: Törölt nick (144)
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.12 0 0 145

"Melyiket érdemes nézni"

 

Egyiket sem. Most mondjuk volt egy olyan hangulatom, hogy kíváncsi voltam mennyire tudnak elmenni pofátlanságban?

 

Az a legújabb, hogy mindenkit megdícsérnek milyen kreatív stb. stb. közben senki nem nyer egy lyukas fillért sem.

Az ATV-re haragszom a legjobban, mert nem elég neki naponta és hétvégenként napi 2 és 3/4 óra tarhálás, még éjszaka is rátesznek egy lapáttal. Sajnos nagyon sok hülye van és ezt a csatorna maximálisan kihasználja.

Előzmény: skíz (143)
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.12 0 0 144
Nézni persze lehet, *játszani nem érdemes*. A tévék nem jótékonysági intézmények!
Kb. 10-szeres hasznuk biztos van a játékokból a tévéknek.

"Ez a villamosos kérdés nem volt túl nehéz?"
Az a lényeg, hogy ne legyen nehéz --> sokan telefonálnak.
Műsor közben végig mondják, hogy jaj milyen nehéz a feladvány, senki nem telefonál, bemutatják a búgó hangot, hogy tényleg senki nem telefonál --> még többen telefonálnak.
Mindegyik betelfonálós (csaló) játékban így megy. Nem sok különbség van köztük, sőt az utóbbi időben már egymástól lesik el az újabb lehúzós mondatokat, trükköket.
Előzmény: skíz (143)
skíz Creative Commons License 2008.04.12 0 0 143

Tegnap éjjel belenéztem egy kicsit az ATV telefonos játékába...

 

Melyiket érdemes nézni? Szerinted az ATV a legjobb? Ez a villamosos kérdés nem volt túl nehéz?

Előzmény: Törölt nick (142)
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.12 0 0 142

Tegnap éjjel belenéztem egy kicsit az ATV telefonos játékába. Az volt a feladvány, hogy mondjanak olyan szót amivel a sárga összefüggésbe hozható. Egy pasi megfejtette az egyik megoldást: villamos, később visszatelefonált, hogy nem kapcsolták a nyereményt intéző kollégájához, hanem letették a telefont.

Azt hiszem ez elég bizonyíték, hogy nem adják ki a nyereményeket, hanem megvárják mig a delikvens lerakja a telefont....

Törölt nick Creative Commons License 2008.04.08 0 0 141
Tegnapi Kvízió betelefonálós csaló műsorban az első percben nyert egyvalaki 100.000 forintot, majd fél órán át volt visszaszámlálás, az adás utolsó percében, mikor máskor pedig elvitték a 250.000-et. Rohadt nagy átbaszás.
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.17 0 0 140
Telefonos játék

80 éves nagyapa betelefonál a tévébe

- Halló a játékra jelentkeznék!
- Nagyszerű!!!Lenne három kérdésem, felkészült?
- Igen!
- Szóval mi az: két kereke van és gurulni lehet vele?
- Bicikli!
- Nem rossz,de mi konkrétan a mountain-bike-ra gondoltunk...
- Második kérdés: Mi az négy kereke van, meg motorja is meg
kormánya is?
- Autó!
- Nem rossz,de mi konkrétan az Audi-ra gondoltunk...
- Harmadik kérdés, de erre jó választ kell adnia: Mi az szárnya
van, motorja van, kerozinnal megy és repülni lehet vele?
- Repülő!
- Nem rossz,de mi konkrétan a Concorde-ra gondoltunk... Sajnos
nem nyert majd legközelebb!
- Elnézést,ne haragudjon, lehet nekem is egy kérdésem?
- Termeszétesen!
- Mi az,az utcasarkon áll, és pénzért árulja magát?
- Hát kurva!
- Nem rossz,de én konkrétan az anyádra gondoltam...



Törölt nick Creative Commons License 2008.01.10 0 0 139
Érdekes igen ez a téma, véletlen rá is bukkantam egy oldalra gportal.hu/telefonosjatekok. Elég naprakész az oldal és még ráadásul 1-2 dolgot meg is tudhatunk. Tanulságosak.
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.06 0 0 138

Hát pénteken is majd összefostam magam...

Az "Érettségi találkozó" betűiből kellett szavakat kirakni. Betelefonál egy olyan ötvenes hangú nő (!) - és hótt komolyan benyögi: "LÓSZAR..."

Kis csaj: - Micsodaaa? Hát csak ennyire tellett???" - de látszott rajta, hogy ő is alig bír a röhögéstől megszólalni.

Törölt nick Creative Commons License 2007.12.26 0 0 136

Az ATV műsornak a múltkor volt pár jó epizódja.

Egyikben a "Kukoricasaláta" szó betűiből kellett szavakat kirakni. Csörög a telefon, egy manusz bemondja: "-Kuki!" Műsvez: öőőő, igen, ez is kijön, de a rokonértelmű kifejezéseit ne mondják!  Ugyanez a műsor, másik telefonáló: "-Csurka!" Műsvez teljesen ledöbbenve: -Mi...micsoda??

A másik műsor dettó ugyanez, csak az alapszó a "Vaníliafagylalt" - és a bögyös kiscsaj vezeti. Hang alapján ítélve valami idősebb fószer betelefonál, és ezt tippeli: "-A megfejtés az, ami neked is van ott hátul. Valag!"

A kis nő kevés híján elsüllyedt, nehéz volt neki műmosolyt vágnia...

Törölt nick Creative Commons License 2007.12.25 0 0 135
Tudom hisz én írtam be. Szemét banda! Persze nincs egyedül...
Előzmény: Törölt nick (134)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.25 0 0 133

Te még nem hallottál játékszenvedélyről? Pontosan ezeket az embereket célozza meg a média és kiharácsolja belőlük a lóvét....

 

Teljesen ledöbbentem, amikor megnéztem a texen az ATV tegnapi, mai és holnapi műsorát. Képesek még a szeretet ünnepén is lenyúlni a hiszékeny embereket...létezik, hogy ennyire remegnek a lóvéért??? Legalább a többi csatorna az ünnepekre leállt...

Előzmény: annyi baj legyen (131)
NGid Creative Commons License 2007.12.23 0 0 132
Van benne igazság, ez egy ilyen világ lett és még ilyenebb lesz.
Mi a végeredmény? Le van szarva minden.
Inkább nem kezdek moralizálni, mert:
1. nincs kedvem
2. nincs értelme

:)


Előzmény: annyi baj legyen (131)
annyi baj legyen Creative Commons License 2007.12.23 0 0 131
Vazze, vegyetek elő inkább egy könyvet, minthogy megfejtéseket keresgéltek, és közben habzó szájjal üvöltötök, hogy csalnak, csalnak!
Ki nem szarja le?
Akinek van esze, az nem telefonál emelt díjas számra nem egyértelmű feladatot megoldani, akinek meg nincs, azt nyugodtan átkúrhatják, mert vele is csak többen vagyunk ezen a bolygón.
Az pedig, hogy ezek a műsorok megélnek, csak azt bizonyítja, hogy zsúfolt a Föld.
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.23 0 0 130

"A többihez már hozzáfűzni sincs mit, mint a topikból kiderül az a hülye aki foglalkozik vele és próbálna vmi emberhez méltót tenni (felnyitni a hülyék szemét). Még a jó anyjába nem küldték talán el miatta, de már az se nagyon késik. A többség teljesen természetesnek veszi a dolgot és örül hogy ő milyen intelligens, valszeg még annak is hogy szivatják a nála ostobábbakat."

 

Abszolút egyetértek. Nyitottam egy topicot pontosan ebből a célból az origon, erre elkezdtek engem fikázni....

 

Késő este szoktam bekapcsolni a TV-t, akárhova nézek majd mindenhol tarhálnak, azért ez nagyon irritáló, de megtehetik hisz törvényesen le van védve, holott mindenki tudja, hogy csalással szedik be a pénzt a szerencsétlen hiszékeny emberektől, akik még hisznek benne, hogy nyerni fognak. Közben meg a csatornák megszedik magukat a mindennapi tarhálásból.

Előzmény: NGid (129)
NGid Creative Commons License 2007.12.22 0 0 129
Én nagyon régen láttam ilyet, akkor az volt kiírva, hogy hány magyar forint található a képen.
Ott ha jobban megnézted voltak hibás részek a pénzen, már amit észre lehetett venni. Némelyikhez nem ártott volna hd felbontás, mert egyébként lehetetlen megmondani. :)

Lényeg a lényeg, vérköcsögség ilyesmit csinálni, de úgy látszik, mégis szabadon mehet.

A többihez már hozzáfűzni sincs mit, mint a topikból kiderül az a hülye aki foglalkozik vele és próbálna vmi emberhez méltót tenni (felnyitni a hülyék szemét). Még a jó anyjába nem küldték talán el miatta, de már az se nagyon késik. A többség teljesen természetesnek veszi a dolgot és örül hogy ő milyen intelligens, valszeg még annak is hogy szivatják a nála ostobábbakat.
...
Előzmény: Törölt nick (123)
pizarro2429 Creative Commons License 2007.12.22 0 0 128

elég sz#r lehet az életed, ha ilyenekkel foglalkozol.

 

Főleg, mivel csak a hülye nem látja, hogy mennyire manipulatívak ezek.

 

Előzmény: Törölt nick (-)
skíz Creative Commons License 2007.12.22 0 0 126
Addig még nyerhetsz annyit valamelyik SMS-küldős játékon, hogy elő tudj fizetni arra is.
Előzmény: Törölt nick (125)
skíz Creative Commons License 2007.12.22 0 0 124
Ha csak a végére kapcsolsz oda, akkor lemaradsz a legjobb részekről. Szerintem Neked érdemes végignézni.
Előzmény: Törölt nick (123)
skíz Creative Commons License 2007.12.22 0 0 122
Már rászántam annyi időt, amennyit megért.
Előzmény: Törölt nick (121)
skíz Creative Commons License 2007.12.21 0 0 120
Neked hanyszor kell ahhoz telefonálnod, hogy többször tippelhess?
Előzmény: Törölt nick (118)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.21 0 0 119
Sterintem ez úgy műxik, hogy valaki a stúdióban felírja a telefonálók által megtippelt számokat, a végén pedig megmutatnak "helyes megoldásként" egy olyan számot, amely egyszer sem hangzott el...
Előzmény: Törölt nick (117)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.11 0 0 116

ATV-n a múltkor "HÓ"-val kezdődő szavakat kerestek. A műsor végén nagyon gyorsan megmutatták a ki nem talált megfejtéseket.

A kétszázezres főnyeremény-boríték a következő kifejezést tartalmazta: "Hólyagbomlasz"

Magyarázza már el a hülye műveletlen tapló fejemnek valaki, hogy ez mit jelent, mert még a Google se hallott ilyen szóösszetételről...

Törölt nick Creative Commons License 2007.11.22 0 0 115
Náluk mindent el lehet képzelni, hisz még halottak napján is tarháltak nem is akárhogy! Mindenhol undorító ez a "lenyúlás", de legfőképp náluk, mert annyit hazudnak, amennyit nem szégyelnek. Persze ki kell fizetni a sok MSZP-SZDSZ-st, akik minden nap ott osztják az igét!
Előzmény: Törölt nick (113)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!