Keresés

Részletes keresés

Macsek-007 Creative Commons License 2007.08.28 0 0 4272
"láthatod a különbséget éppen az adózásban"

Ja. Beleesek a 42%-os adósávba.
ÁFA 21%
Eg. bizt. és nyugdíj 6,5%
Előzmény: barkasarja (4270)
ergenrmzu Creative Commons License 2007.08.28 0 0 4271

Úgy van úgy van.Igazad van.

Annyira igazad van, hogy az már hihetetlen.

Így én egy szavad sem hiszem.Remélem így van ezzel a többi fórumozó is !!

 

Mi ez itt, főzőlecke ?Egy sor gazdaság elvegyítve egy kis reformmal, aztán meg úgyis mindnyájan hibásak vagyunk de főleg a nagykutyák akik úgyis mind egyformák, éljen a többesszám első személye, poszt akkó uccu fogd meg vissza a koronát a múzeumba.

 

Előzmény: Macsek-007 (4267)
barkasarja Creative Commons License 2007.08.28 0 0 4270

Ha te valahol kint is dolgozol (dolgoztál), akkor láthatod a különbséget éppen az adózásban. A jóléthez vezető út egyik záloga az arányos adózás. E téren amit ez a kormány tesz, ahogy sarcolja a népet, az már a gyalázat határát súrolja...

Előzmény: Macsek-007 (4266)
Hierro Nyh. Creative Commons License 2007.08.28 0 0 4269
Gondolom, épp annyian vannak, mint amennyien nem tudnak aludni az Országházba való áthelyezése óta.
Előzmény: Macsek-007 (4267)
barkasarja Creative Commons License 2007.08.28 0 0 4268

"ő már párszor megpróbálta elmondani, hogy nincs ám ingyen leves, mindennek ára van."

 

Nincs ám!

El tudom képzelni, milyen keményen megdolgozhatott Fecó a vagyonáért. Ahogy ott éjt nappallá téve, izzadva gürcöl szegény, remegő kézzel kanalazza híg leveskéjét az ebédszünetekben, majd ismét a testet, lelket nyomorító embertelen munka... Látszik is szegényen, hogy megviselték ezek az embertpróbáló évek... :)) 

Előzmény: Macsek-007 (4261)
Macsek-007 Creative Commons License 2007.08.28 0 0 4267
Amúgy tegye fel az a kezét, akinek álmatlan éjszakái voltak, amíg a korona a Nemhzeti Múzeumban volt...
Macsek-007 Creative Commons License 2007.08.28 0 0 4266
Hát azért megy az becsületesen is. Ha pedig végképp nem megy otthon becsületesen, vagy többre vágysz, mint amit a becsületes út biztosít, hát el lehet jönni otthonról. pár évet lehet külföldön is dolgozni. (én is eljöttem otthonról)
Előzmény: barkasarja (4263)
Macsek-007 Creative Commons License 2007.08.28 0 0 4265
A baj ott kezdődik, hogy nem mindenki dolgozik becsületesen. Azért kell a becsületeseknek magas adót és járulékot fizetni, mert sokan - bár tehetnék - nem fizetnek szinte semmit. És amíg ezt elnézzük nekik, addig nem fog Magyarországon változni semmi.
Előzmény: asmo (4262)
asmo Creative Commons License 2007.08.28 0 0 4264
Neked is igazad van!
Előzmény: Hierro Nyh. (4260)
barkasarja Creative Commons License 2007.08.28 0 0 4263
Úgy, hogy a főnökök mutattak példát és a nép csak követte őket. De most már kénytelen lopni, csalni, mert annyira nyúzzák, hogy becsületesen egyszerűen nem megy...
Előzmény: Macsek-007 (4258)
asmo Creative Commons License 2007.08.28 0 0 4262
Így igaz! Én kikérem magamnak, hogy állandóan engem hibáztassanak és sarcoljanak. A mindenkori kormányok a tizedét dolgoztak volna olyan becsülettel mint sok honfitársam és jómagam akkor nem itt tartana az ország. Ezért merem kritizálni a kormányt, mert megvan az erkölcsi alapom hozzá!
Előzmény: barkasarja (4256)
Macsek-007 Creative Commons License 2007.08.28 0 0 4261
Fletó szemléletén nem kell változtatni, ő már párszor megpróbálta elmondani, hogy nincs ám ingyen leves, mindennek ára van.
Előzmény: barkasarja (4259)
Hierro Nyh. Creative Commons License 2007.08.28 0 0 4260
Nem a beszéd a gaztett, hanem az, hogy mekkora hallgatóság előtt mondta, mikor mondta, illetve hogy miknek a következményeként mondta.
Előzmény: asmo (4257)
barkasarja Creative Commons License 2007.08.28 0 0 4259

"...de az országot csak akkor sikerül rendbe tenni, ha az emberek szemlélete is megváltozik."

 

Talán, ha a kormány, élén  a Fecó gyerekkel ebben is példát mutatna...

Előzmény: Macsek-007 (4253)
Macsek-007 Creative Commons License 2007.08.28 0 0 4258
Tudod, a hal is a fejétől büdösödik...
Hogy lehetséges az, hogy már Gyurcsány előtt is ugyan ez folyt az országban?
Előzmény: barkasarja (4256)
asmo Creative Commons License 2007.08.28 0 0 4257
Az öszödi beszédet én felháborító gaztettnek tartom, Te egészen másnak. Nem fogjuk meggyőzni egymást. Isten legyen Veled!
Előzmény: Macsek-007 (4253)
barkasarja Creative Commons License 2007.08.28 0 0 4256

A Fecónak meg azt kellene megértenie, hogy éppen az elkúrt gazdaság és egyebek miatt az ország népe tovább lop, csal ahol csak lehet, mert csak így lehet túlélni ezt a tébolyt, amit ez a kormány csinál. És addig ez nem is lesz máshogy, ha bele szakadnak is, amíg nem irányítják tisztességesen és becsülettel az országot. Sajnos itt tartunk... Tudod, a hal is a fejétől büdösödik... 

Előzmény: Macsek-007 (4248)
Macsek-007 Creative Commons License 2007.08.28 0 0 4255
Na most mi van? A koronát a király fejére tették, vagy nem? :)
Előzmény: sztrájktörőtörő (4250)
sztrájktörőtörő Creative Commons License 2007.08.28 0 0 4254
Az emberek szemlélete megváltozott. Soha többé SZDSZ :)
Előzmény: Macsek-007 (4253)
Macsek-007 Creative Commons License 2007.08.28 0 0 4253
Hát az lehet.
De nem lehet mindent Gyurcsány nyakába varrni. Tény, hogy nem fogunk rá úgy emlékezni, mint egy kiemelkedő tehetségű államférfira, de az országot csak akkor sikerül rendbe tenni, ha az emberek szemlélete is megváltozik. Szerintem.
Előzmény: asmo (4249)
sztrájktörőtörő Creative Commons License 2007.08.28 0 0 4250
Majd kezdetét veszi a nagy mise és a király a nép felé fordulva, Szt. István kardjával három vágást tesz, annak jeléül, hogy a vallást bárhonnan jövő támadással szemben megoltalmazni kész. Az episztola és az evangélium között pedig az oltár felső lépcsőjére térdel és a prímás a nádor segédletével fejére teszi a Szent Koronát. A királyválasztás idejében a nádor a néphez fordulva háromszor kérdezé: "Akarjátok-e, hogy a jelenlevő N. N. Magyarország királyává koronáztassék?" Mire a felelet volt: "Akarjuk, éljen a király!" Jelenleg (1912) pedig a kalocsai érsek szólítja fel a prímást e szavakkal: "Főtisztelendő atya, a katolikus anyaszentegyház kívánja, hogy a jelenlevő N. N.-t Magyarország királyi méltóságára emeljétek". A prímás kérdezi: "Méltónak és hasznosnak vélitek-e őt e méltóságra?" A kalocsai érsek válaszol: "Tudjuk és hisszük, hogy méltó és hasznos Isten egyházára, az ország kormányára". A korona feltétele után a király, hobb kezében a királyi pálcával, baljában az aranyalmával, a prímás és a zászlós urak által a trónhoz vezettetik, hol a prímás e szavakat intézi hozzá: "Tartsd meg e helyet, amelyet eddig az örökösödés jogán bírtál!" A nádor pedig a nép felé fodulva kiáltja: "Éljen a megkoronázott magyar király!" Erre éljenzés, ágyúdörgés és harangzúgás közt felhangzik a hálaadó ének (Te Deum).
Előzmény: Macsek-007 (4236)
asmo Creative Commons License 2007.08.28 0 0 4249
Macsek! Mi ketten kurvára nem értünk egyet!
Előzmény: Macsek-007 (4248)
Macsek-007 Creative Commons License 2007.08.28 0 0 4248
Tény, hogy Gyurcsány elcseszte, de az embereknek meg kellene végre érteni, hogy az amit az állam fizet, az nincs ingyen, az nagyon sokba van. Meg kellene érteni, hogy amikor "spórol" és nem kér áfás számlát, az nagyon sokba van neki.
Valami ilyesmit megpróbált Gyurcsány is magyarázni, de nem kell ám ezt elfogadni, meghallgatni, mert az a szemét Gyurcsány mondta. Bezzeg a koronáért harcolni kell, mert milliók kérésére, a magyarság többezer éves álmát valóra váltva viktor átvitte a parlamentbe. (pár száz milliós költséggel...)

Gyurcsány pont az öszödi beszéd után nőtt nagyot a szememben, kár, hogy ezt nem merte vállalni a nyilvánosság előtt.
Előzmény: asmo (4243)
hotib Creative Commons License 2007.08.28 0 0 4246
Gyurcsány tudja a hiba okát/ HIszen öh okozta nagyobb részét, az SZDSZ nek éngedi lezülészteni a kórházakat csak hogy tömhesse a saját és haverjai zsebét.
Előzmény: Macsek-007 (4238)
ergenrmzu Creative Commons License 2007.08.28 0 0 4245

Má', hogy ne lenne, te ?

Én a múltkor ottjártam és láttam, hogy szépen el van helyezve.Sőt ha kell még úgy legalább száz elférne ott.

Ha esetleg meg nem, hát helyet könnyen lehet csinálni.Mondjuk az SZDSZ már úgysem lesz sokáig ott, így az ő helyük felszabadul.Így szükség estén azt is telerakhatjuk koronákkal !!

Előzmény: pellerin (4229)
gulag Creative Commons License 2007.08.28 0 0 4244

ok.

 furcsány buzi.  :)

Előzmény: Hierro Nyh. (4242)
asmo Creative Commons License 2007.08.28 0 0 4243
Macsek!
Te a gyurcsánynak én meg a szememnek hiszek. Miért kell állandóan csomagozni ebben az országban? Nem ezt kellene már egyszer megvizsgálni, a többség lassan beledöglik annyit gürcöl, a kisebbség pedig gazdagodik és éli a világát, mint mondá gyurcsány az öszödi bevallásban nem csináltunk semmit! Hazudtunk reggel este meg délben ! Látod ezt én is elhiszem neki meg is van az eredménye 7 %-os reálbér csökkenés egy év alatt. El kellene már felejteni azt a kommunista demagógiát a kormány a dolgozik mint a
sztahanov csak a nép az nem az valahogy nagyon zavarja ezt az egészet, mindig enni akar meg lakást meg kocsit akar, hát melyik kormány bírja ezt?
Te Macsek! Biztos, hogy igazat beszél ez a gyurcsány biztos, hogy jót akar, biztos, hogy ért a miniszterelnökséghez? Te Macsek! Volt már nekünk rákosink, kádárunk, hornunk most meg gyurcsányuk. Tudod mi nem volt még? Normális életünk, az még nem volt. Itt a fél falu fát lop mert megfagyna télen, nem tudja kifizetni. Na ehez mit szólsz Macsek?
Üdvözöllek asmo!
Előzmény: Macsek-007 (4238)
Hierro Nyh. Creative Commons License 2007.08.28 0 0 4242
Csak aztán nehogy azt találja mondani, hogy az öregecskedő feleséget le lehet cserélni húszéves fiúra. :)
Előzmény: gulag (4240)
uzbence Creative Commons License 2007.08.28 0 0 4241
Nyuszifül, ha hozzá tudsz szólni, tedd azt, de ha nem, akkor maradj légy szíves csöndben, mint vakbél a műtőben. Eszem az az artificial translator szivedet.
Előzmény: Törölt nick (4112)
gulag Creative Commons License 2007.08.28 0 0 4240

Ez jó.

 

Gyurcsány nem elég erős hogy a munkályát jól végezze, de a női szavazók és a homokos pasik fejét el tudja csavarni voksoláskor.....

 

(itt most dehogy arra gondoltam, hogy a férfi gyurcsány szavazók buzik lennének.   :)) )

Előzmény: Macsek-007 (4238)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!