Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007.09.16 0 0 64

No, a MotoGP se volt piskóta...

Szerintem ha ezt Newton bácsi látja, megköpködi és összetépi a gravitációval és kapcsolatos fogalmakkal foglalkozó műveit.

Törölt nick Creative Commons License 2007.09.16 0 0 63

Most is ott volt az újabb motor Talma részére. Ö nem akart vele indulni, nem bízik benne. Mint ahogy a 3. csapattárs be is bukta azt a motort. De hát csodák nincsenek sajnos. De akkor is huszárosan küzdött és volt olyan pillanat, mikor a Faubel megint hajszál híjján koccant. Tanulékony, mert utána visszavett és figyelt.

Ilyen az élet.

Előzmény: Árpi (62)
Árpi Creative Commons License 2007.09.16 0 0 62
Faubel lenyomta Talmát a végén, a célegyenesben. Alig látszik, hogy sokkal erősebb a motorja...
Árpi Creative Commons License 2007.09.16 0 0 61
Alonso szerintem elég rendesen levizsgázott ezzel a kémüggyel, ha valóban zsarolással próbálkozott. Ezek után ha én lennék, akinek kedvezett, akkor sem alkalmaznám.
Előzmény: Törölt nick (59)
Árpi Creative Commons License 2007.09.16 0 0 60
Hajnalig néztem Lékó partiját.
http://partidas.chessmexico.com/
A középjátékban nekem úgy tűnt, hogy jobban áll, de aztán a végjátékban döntetlenre bicsaklott a dolog. 100 lépéses parti volt... Nem emlékszem, mikor kezdődött, de valamikor hajnal 5 körül ért véget. Ennyit egy helyben ülni is komoly sport, kérem! :o)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.16 0 0 59
Szerintem a spanyoloknak legyen elég egy világbajnok Alonso személyében. Úgyis ő lesz a nyerő. (Bár.. én szurkolok a szinesnek.) Talma legyen az első magyar a motorsport történetében!
Előzmény: utkocsi (58)
utkocsi Creative Commons License 2007.09.16 0 0 58
Talma vagy Faubel ez itt a kérdés.Hajrá Talma!!!!!
Előzmény: Törölt nick (57)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.16 0 0 57
MA (vasárnap) délután 1-kor versenyez Talma. Mindenki drukkoljon neki. A finisben van a világbajnokság. Ha kimondatlanul is, de reménykedjünk és szorítsunk a srácért!
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.14 0 0 56
Már lement a bünti 30 milkóra.
Előzmény: Érd Emese (49)
rebondo Creative Commons License 2007.09.14 0 0 55

(Zárójelben és mellesleg:meg szokták nézni a bíró multját ,jellemét,pályafutását
meccs előtt.Ez a bíró híresen bünteti a szinészkedést,tudni róla.Gerának tessék
szépen gólt rúgni próbálni,nem a bíró torkán a békát át.)
rebondo Creative Commons License 2007.09.14 0 0 54

Híresen bocsánatkérő nemzet a skót.Különösen ez a Stuart Dougal nevű!

Híresen önámító a magyar.

Nem képzeled,hogy egy skót bíró telefonál magyar barátjának ...megnyilatkozik ebben
az ügyben.
Ugyanis utánakeresek ennek a bocsánatkérésnek,hát a B rádió adásában egy
betelefonáló hallgató a forrás...
Lehet,hogy eljut Dougalig is.
otterlo Creative Commons License 2007.09.14 0 0 53

A "videobíró" kapcsán hallottam egy érdekes paradoxont tegnap du. az egyik rádióban:

 

Ma már, amikor egy komoly labdarugó mérkőzés esetében akár több millióan is vannak, akik a vitás helyzeteket előlről hátulról, több tucat kameraállásból, lassítva stb. megnézhetnek és értékelhetnek, akkor éppen annak az egyetlen embernek a kezébe adják a döntés jogát, aki mindezeket nem látja, nem veheti figyelembe!

Előzmény: Árpi (51)
Érd Emese Creative Commons License 2007.09.14 0 0 52
Korrekt.
Előzmény: Árpi (51)
Árpi Creative Commons License 2007.09.14 0 0 51
Pontosan ez van. A bírónak joga van tévedni, ezért a pályán hozott döntése ellen nem lehet jogorvoslatot keresni. (Más lehet a helyzet, ha egyértelműen bunda, és szándékosan fúj félre a bíró. Na de ezt bebizonyítani...) Sajnos a videóbírót nem akarják bevezetni, pedig épp az ilyen helyzetekre csak az adhatna megoldást, ha a bírók beismernék, hogy ők sem istenek, ők is tévedhetnek. Én leginkább arra leszek kiváncsi, hogy Gerának az egyértelműen tévesen "kiutalt" piros lapra milyen büntetést találnak ki az okosok, mert az már abszurdum lenne, ha nem elég, hogy ő kapott lapot a kapus helyett, még a bíró helyett is őt tiltanák el.
Előzmény: Érd Emese (50)
Érd Emese Creative Commons License 2007.09.14 0 0 50
Várhidi azt nyilatkozta, hogy a bíró dönti el az ilyen helyzeteket. Ezek ellen óvási lehetőség nincs. Erre állítólag a Skót tegnap elnézést kért a Magyaroktól. Ilyenkor mi van?
Előzmény: rebondo (47)
Érd Emese Creative Commons License 2007.09.14 0 0 49
Aha. Akkor "szegény" Ron Dennis nem ilyen. Pedig ott is sok a pénz. Őket most a "nagyszerű" Alonso közreműködésének köszönhetően 100 millió Dollárra büntették, és elvették a csapatpontjaikat. Na akkor hol a hatalmas pénz? :o))))
Előzmény: utkocsi (48)
utkocsi Creative Commons License 2007.09.13 0 0 48
A fociban annyi pénz van ,hogy külön törvényekkel rendelkezik.Nincs benne jog igazság ez a foci.A törököknek van FIFA tagjuk nekünk nincs.A törökök két évre voltak eltiltva és most tértek vissza.A skótot majd csendben elfelejtik
Előzmény: Érd Emese (46)
rebondo Creative Commons License 2007.09.13 0 0 47
Mégis foci.
Tegnap is a jobb győzött,ez nem kétséges.
Mégis,a fociban vannak csodák,egy kicsi pedig készülőben volt ebből a csodából,
amit vágyunk.
Tévedett-e a bíró?
A bírók egy része nem szereti eldönteni a meccset,azt szeretik,ha a csatár
lő egy nagy gólt és cumi...nem kell magyarázni,lehet vinni a labdát középre.
Gera nem ezt az utat választotta.Gera fejében volt egy tizenegyes ,csakhogy
a bíró lehet látta az előző meccsek eredményeit...ő is ember...Gera nem óriási
gólokat lőtt,hanem tizenegyeseket.
A magyar csapat a második félidőben már kimerült volt,fejben fáradt.
A 100% tizenegyesben a bíró azt az egy százalékot látta meg,ami Gera fejében
villant.
A bíró döntötte el a meccset.Már korábban persze,mert a kapus Fülöp
fejberugását azonnal kiállítással kellett volna jutalmaznia.

http://index.hu/sport/foci/070913turhun/
Érd Emese Creative Commons License 2007.09.13 0 0 46
Na msot ilyet?! Én írom, hogy nem foci. Aztán meg beírja ide magát egy bíró. Én meg vagyok lepve, hogy a 60 valahanyadik percben nem 11-est, hanem hidegzuhanyt kaptunk. Ilyen van? (Én nem értek a focihoz. Nem kellene itt óvni?) Nálunk a kajak-kenuban szoktak óvni, és sokszor eredménnyel is.
Árpi Creative Commons License 2007.09.05 0 0 45
Ha minden jól alakul, még sok ideje van rá. :o)
Előzmény: rebondo (44)
rebondo Creative Commons License 2007.09.05 0 0 44

Szerencsére vannak olyan esetek a sportban,amikor a jobb győz.Ma ez történt.
Szávay néhányszor éretlen megoldást próbált egy érett teniszező ellen.Vesztett.Nekem fáj.Gondolom neki is.
Meg fogja tanulni!
Árpi Creative Commons License 2007.09.05 0 0 43
Igen, ott tegnap továbbjutottak. :o)
Ma persze valójában nem sok esélye volt, Kuznyecova irgalmatlanul erős, de az szerintem már most látszik, hogy két-három év múlva Szávay ellen senki nem mehet biztosra. Nagyon kemény a csaj, és lelkileg is komoly dolgokra képes, az látszott.
Előzmény: otterlo (42)
otterlo Creative Commons License 2007.09.05 0 0 42
Jó volt, párosban még mennek! Ugye?
Előzmény: Árpi (41)
Árpi Creative Commons License 2007.09.05 0 0 41
A csodára még egy kicsit várni kell. Bár azért csodálatos volt ez még így is. :o)
Árpi Creative Commons License 2007.09.05 0 0 40
Lottóznom kéne? :o)
Előzmény: Árpi (39)
Árpi Creative Commons License 2007.09.05 0 0 39
Mivel azonos pályán játszanak, mint a Chakvetadze és Peer, ott meg 6:4, 0:1 az állás, nem hiszem, hogy egy bő fél órán belül el tudják kezdeni.
Előzmény: Érd Emese (37)
Árpi Creative Commons License 2007.09.05 0 0 38
És ha valaki nem tudja tévén nézni:
http://www.usopen.org/en_US/scores/index.html
Minden folyamatban lévő meccs adatai. Game-ek set-ek állása, legutóbbi szervák sebessége... Jelzi, ha valaki ászt szervál. Nem mondom, hogy olyan élvezetes, mint a játék, de még meccs közben is érdekes lehet nézni, hiszen itt más pályákról is tudósítanak.
Előzmény: Érd Emese (37)
Érd Emese Creative Commons License 2007.09.05 0 0 37

Meg abban is, hogy eddig azt sem tudtuk, hogy van, most meg élő közvetítés lesz 18:30-kor az M1-en!

 

ÉS KAJAK-KENU MARATON VB: Győrött. Ezen a hétvégén! Hajrá mieink!!!!

Előzmény: Árpi (36)
Árpi Creative Commons License 2007.09.04 0 0 36
Szávay párosban elődöntős!
Lehet abban valami, hogy tehetséges... :o)
haaef Creative Commons License 2007.09.04 0 0 35
S.Foretz [FRA]
Y.Shvedova [RUS] 6 3 3
Last Serve Speed:86 mph
A.Szavay [HUN] (14)
V.Uhlirova [CZE] (14) 3 6 6

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!