Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007.09.24 0 0 106

És ezt mind próba nélkül vetted? Elismerésem. :))

A párodat nem győzöm csodálni, már szült és ilyen bomba alakja van. (Láttam a pocak(nélküliségét) a Teltlányosban! :))

Kényelmes, tartós daraboknak tűnnek, remélem, a viselet során is beválnak. :)

Előzmény: silence fiction (105)
silence fiction Creative Commons License 2007.09.24 0 0 105

Szia Ió!

 

Itt látható a külföldi vásárlásom eredménye. A márka Hunkemöller (ez itt nem a reklám helye). Ebben a boltban mindig található ekkora méret (80G) de persze nem olyan nagy választékban, mint más méretből. Ezúttal ilyeneket vettem. A fekete minimizer (persze, hogy ebből van a legtöbb:-(( ) a fehér fantázianeve Marylin.

 

Előzmény: Törölt nick (102)
hNeo Creative Commons License 2007.09.20 0 0 104

hi

mi a véleményetek erről a combfixről? Divatos combfix
Combfix

A harisnya fehérneműnek számít? mindegy. ilyen cuccot vennék a barátnőmnek.

amúgy itt találtok még sok olasz harisnyát: Harisnya, jó ámuldozgatást. :)




Előzmény: Törölt nick (97)
silence fiction Creative Commons License 2007.09.17 0 0 103

Állítólag szülés körül a legynagyobb a mell, utána visszaesik egy kicsit a méret,

 

A saját otthoni tapasztalat alapján ezt megerősíthetem.

 

szoptatás után pedig sokszor kisebb lesz, mint eredetileg volt.

 

Ez nem feltétlenül van így, a párom előtte 85D-t viselt, és utána is egy ideig, amíg rá nem jöttünk - többek között egy Spektrum TV-s szakműsor nyomán - hogy az bizony kicsi. Utána egy ideig ment a 80F és 75G, de mint utóbb kiderült, most a legjobb a 80G. Hozzáteszem, feltételezhetően már szülés előtt sem volt igazán jó a 85D, csak nem tünt fel. A szülés pedig nem járt számottevő alakváltozással.

 

Hát igen, a próba nélküli vétel kicsit rizikós, de te már komoly szakértő vagy. :)

 

Igen rizikós, de abban bízom én is, hogy van már akkora tapasztalatom, hogy nem lesz gond..:-)

Előzmény: Törölt nick (102)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.17 0 0 102

H-I, nem tudom. :) De annál nagyobb nincs az A-ban sem. :) Állítólag szülés körül a legynagyobb a mell, utána visszaesik egy kicsit a méret, szoptatás után pedig sokszor kisebb lesz, mint eredetileg volt. :( De a baba megéri. :)

 

Szerencsés utazást és vásárlást kívánok, utána meg várjuk a szép képeket. :))

 

Hát igen, a próba nélküli vétel kicsit rizikós, de te már komoly szakértő vagy. :)

Előzmény: silence fiction (101)
silence fiction Creative Commons License 2007.09.17 0 0 101

Először is gratulálok a 100. hozzászóláshoz!:-))

 

Mivel 2 nap múlva utazom, és gépközelben csak mához egy hétre leszek, annál hamarabb semmi képpen, de inkább a jövő hét közepéig:-))

A H-s ról jut eszembe: az egyik említett üzletben H-sat is kínáltak a Triumphból, de azt próba nélkül nem mertem megkockáztatni..:-)

 

A szoptatós melltartóval kapcsolatban azt tanácsolták, hogy a 30. hetet kell kivárni, mert az lesz a jó méret a szülés után,

 

Ne értsd félre: ez mit jelent, tipped szerint milyen kosár lesz a sztenderd nálad? H?

Előzmény: Törölt nick (100)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.17 0 0 100

Hogy oldom meg? Sehogy. :) H-s kellene, egyet vettem is az A-ban. Itthon dolgozom, napközben melltartó nélkül lófrálok, bár olvastam, hogy nem jó ilyenkor, amikor megnő a mell súlya... Hamarosan szeretnék szoptatós melltartót venni (a Triumph Mamabel legnagyobb kosarába is csak a mellem felét tudtam beprésenI, így marad az A... A szoptatós melltartóval kapcsolatban azt tanácsolták, hogy a 30. hetet kell kivárni, mert az lesz a jó méret a szülés után, tehát nemsokára itt az idő és ezt is lebonyolítom. Majd beszámolok, milyen sikerrel. :)

 

És mikor kerül sor az ígért képbemutatóra? :))

Előzmény: silence fiction (99)
silence fiction Creative Commons License 2007.09.17 0 0 99

Válasz Ió-nak!

 

Tehát: gondolom, miután pocaklakód van, már szóba sem jöhet a G. Hogyan oldod meg ezt a problémát?

Ma egy hete ajándékvásárlás céljából érdeklődtem 3 boltban az ország 2. legnagyobb városában. Hát mit mondjak, elég lehangoló volt a kínálat ahhoz képest, hogy melyik város központjában csekkoltam a kínálatot. Egy többféle márkát árusító üzletben összesen 3-féle 80G-s méretű volt, a Triumph-tól egy teljesen sima, és egy csipkés, de miután ezek szinte teljesen olyanok voltak, mint az a két anitás, amit képeken itt a topikban korábban bemutattam, természetesen otthagytam őket. A 3. nagyon jól nézett ki, Sariana volt, csakhogy az volt az utolsó darab belőle és volt rajta egy apró foltocska. Azt sajnáltam otthagyni, mert jól nézett ki, az ára is viszonylag jó volt, csakhát foltos. A másik két üzletben ugyanazt a 2 Triumphot kínálták. Abban viszont majdnem biztos vagyok, hogy ahová külföldre utazom, ott sikerül majd beszerezni jó cucco(ka)t.

Üdv.

Törölt nick Creative Commons License 2007.09.17 0 0 98
Itt vagyok. :)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.07 0 0 97
A Bécsi út másik végén kellene megkérdezni. A www.triuph.at oldalon van alkalmas rovat, ahol üzenetet tudsz beírni a Shops címszó alatt.
Előzmény: mimi_bacsi (96)
mimi_bacsi Creative Commons License 2007.09.07 0 0 96
A Triump marketingigazgatójával leveleztem és mondta, hogy NEM tartanak ilyen terméket hazai forgalmazásban.

Ezért gondoltam, hogy írok ide, talán valakinek van ötlete....
Előzmény: mcg90 (95)
mcg90 Creative Commons License 2007.09.07 0 0 95

Triumph esetében a Király utcai márkaboltban érdeklődtél? (ott elvileg mindent tartanak)

Előzmény: mimi_bacsi (94)
mimi_bacsi Creative Commons License 2007.09.07 0 0 94
A polar az nem minőséget jelent ebben az esetben, hanem márkát, azaz POLAR órával összekötött szabadidő ruházat, amelyre(be) egy érzékelő van beépítve és mér pár értéket (pulzus...)

Itt meg is nézheted, amennyiben érdekel...;-))

http://www.polarpersonaltrainer.hu/html/segments/HealthyLiving/A5/accessories.html

Előzmény: mcg90 (93)
mcg90 Creative Commons License 2007.09.07 0 0 93
Mitől lesz egy sportmelltartó "polar-kompatibilis"?
Előzmény: mimi_bacsi (92)
mimi_bacsi Creative Commons License 2007.09.07 0 0 92

Polar-kompatibilis (Triumph) sport melltartót keresek, tud-e valaki segíteni, mert eddig sem a:

 

FITNESS TRADE

ADIDAS

TRIUMPH

 

cégek NEM tudtak segíteni....

 

 

 

Ötlete van valakinek?  (elérhetőséggel, telefonszámmal várom a válaszokat, amennyiben lehet...)

mcg90 Creative Commons License 2007.08.31 0 0 91

Én már megelégenék valami törzsvásárlói kedvezménnyel is :) Régen a Felinánál volt is...

Engem tényleg felhívtak, amikor megjött a rendelésem, csak arra azért számíts, hogy 1-2 hét csúszás simán előfordulhat. Persze ez nem a bolton múlik...

Előzmény: kardhal001 (90)
kardhal001 Creative Commons License 2007.08.31 0 0 90

Szia!

 

Sajnos katalógust nem láttam. Az egyik boltban rendeltem egy Soft Shapert, és azt ígérték, hogy telefonálnak ha megkapják, illetve szólnak, ha megjönnek az új modellek. Ha megtudok valamit, akkor írok. Már nagyon várom, bár akkor ez megint egy nagy "beruházás" lesz (2-3 darab már egy kis vagyon). Szörnyűek ezek az árak, már csinálhatnának valami jó kis akciót!

 

Üdv!

 

Előzmény: mcg90 (87)
mcg90 Creative Commons License 2007.08.29 0 0 89

Tudomásom szerint nincs. Az egyik Aranypókban láttam, szerintem mindegyikben lennie kell(ene)...

Előzmény: silence fiction (88)
silence fiction Creative Commons License 2007.08.29 0 0 88

Szia!

 

A katalógus fent van a Neten?

Üdv.

Előzmény: mcg90 (87)
mcg90 Creative Commons License 2007.08.28 0 0 87

Szia!

 

Erről már én istöbbször írtam, köszi a megerősítést :) Pontos dátumot nem mondtak? (Nekem a tavasszal még augusztus közepére ígérték, így nem tudom, csúszhat-e még)

Te is láttad a katalógust? Szerintem nagyon szépek. Nekem különösen az egyik bordó csipkés tetszett.

Előzmény: kardhal001 (86)
kardhal001 Creative Commons License 2007.08.28 0 0 86

Sziasztok!

 

Azt az infót kaptam az egyik Triumph márkaboltban, hogy szeptemberben színes nagy kosaras modelleket kapnak majd.

Remélem így lesz :)!

 

Üdv

silence fiction Creative Commons License 2007.08.21 0 0 85

Köszi az infót! Nálunk most egy időre vásárlási szünet lesz ezen a téren, de ha van valami, jelzek!

Üdv

Előzmény: kardhal001 (83)
mcg90 Creative Commons License 2007.08.17 0 0 84

A fürdőruhákat most a Felinában is leárazták, de ilyenkor már nem szokott túl nagy választék lenni náluk...

Most legközelebb a Triumph-os új nagyméretű (G-ig) csini és/vagy csipkés kollekció jön szeptemberben. Ha megtudom, hogy megérkezett szólok, ha más tudja meg előbb, kérem, szóljon :)

Előzmény: kardhal001 (83)
kardhal001 Creative Commons License 2007.08.17 0 0 83

Szia!

 

Sajnos fürdőruhát már nem kaptam, mert eléggé kimazsolázták már az emberek a választékot. Viszont vettem egy sport melltartót. Igaz elég drága volt (9.000,- Ft), de legalább kaptam. A fehérnemű kínálattól nem voltam elájulva. Egyébként azt mondták, hogy március - április tájékán kapják meg az új fürdőruha modelleket, akkor érdemes menni, mert akkor még nagy a választék. Tudom, hogy ez még elég messze van, de érdemes elraktározni az információt!

 

Ha találtok még valami jó helyet, akkor feltétlenül írjátok meg! Köszi!

 

Üdv!

 

Előzmény: silence fiction (80)
palacska Creative Commons License 2007.08.16 0 0 82

De jó!

A pasimnak már neten is megrendelhetem a gatyáját, zokniját!

www.trend4men.hu

 

LilThekita Creative Commons License 2007.08.13 0 0 81
Aki szép, minőségi termékeket szeretne venni az még most menjen a Women Secret'sbe!
silence fiction Creative Commons License 2007.08.08 0 0 80

Szia!

 

Eredményes vásárlást! Azért ha sikerült venni valamit, nézz vissza ide egy beszámoló erejéig, OK?:-))

Üdv

Előzmény: kardhal001 (79)
kardhal001 Creative Commons License 2007.08.07 0 0 79

Szia!

 

Köszi az információkat. Én Pest mellett lakom, de sajnos elég sokáig dolgozom és az üzlet nyitvatartása nem a legjobb.

De most már, hogy leírtad a bűvös szót "AKCIÓ", most már biztosan elmegyek körbenézni.

 

Üdv

Előzmény: silence fiction (78)
silence fiction Creative Commons License 2007.08.07 0 0 78

Szia!

 

Azt elhiszem, hogy Neked ez kellemes gond, de Ő hogy viseli? Én volt, hogy már majdnem sírva jöttem ki a fehérnemű üzletből, mert legalább 20 melltatót felpróbáltam, de egyet sem találtam jónak.

 

Amióta bekapcsolódtam a cicifix vásárlásokba, egészen jól viseli. Mivel igyekszem felkutatni olyan helyeket, ahol ilyen méretekben is kapni, már általában mindig biztos, hogy nem jövünk ki üres kézzel.

 

Egyébként az Anitában vannak jó fürőruhák is? Mert a honlapjukon nagyon jó modellek vannak, mind fürdőruha, mind fehérnemű terén? Mert ha nem olyan nagy a választék, akkor inkább nem bumlizok el oda. Köszi!

 

Igen, vannak fürdőruhák is, és bikini is. Ráadásul most még akció is van, bikinit pl. ilyen méretben már 6.000-ért lehet venni. Választék tehát mindenből van.

Honnan "bumliznál" egyébként? Igaz, hogy egy előzetes látogatás után, amikor csak érdeklődtem, de nem vásároltunk, de mi is felbumliztunk vidékről, nem is olyan közelről a cél érdekében.

 

Üdv.

 

Előzmény: kardhal001 (76)
kardhal001 Creative Commons License 2007.08.06 0 0 76

Szia!

 

Azt elhiszem, hogy Neked ez kellemes gond, de Ő hogy viseli? Én volt, hogy már majdnem sírva jöttem ki a fehérnemű üzletből, mert legalább 20 melltatót felpróbáltam, de egyet sem találtam jónak.

Egyébként az Anitában vannak jó fürőruhák is? Mert a honlapjukon nagyon jó modellek vannak, mind fürdőruha, mind fehérnemű terén? Mert ha nem olyan nagy a választék, akkor inkább nem bumlizok el oda. Köszi!

 

Üdv

 

Előzmény: silence fiction (71)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!