Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006.11.06 0 0 565
azzal nem lehet gitározni, amire én gondoltam, csak lóbálni
Előzmény: noir2 (564)
noir2 Creative Commons License 2006.11.06 0 0 564
és közben gitározott?
Előzmény: Törölt nick (562)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.06 0 0 563
arról nem ír a cikk, hogy jajgatott közben, egyáltalán milye törött? tán csak nem...?
Előzmény: geszthi (561)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.06 0 0 562
be is takarták vele, azzal köpölyözték a lapockáját, utána vitték a füstölőbe
Előzmény: noir2 (560)
geszthi Creative Commons License 2006.11.06 0 0 561
"tömegben rengeteg nyugdíjas tapogatta meg az október 23-án megvert képviselő hátát."

TOROTT LAPOCKAT tapogatnak egyfolytaban?!

Oh ez a Revesz milyen borzalmas fajdalmakat alhatott ki, csak hogy a tomeg tapogathassa ot.
Előzmény: Törölt nick (558)
noir2 Creative Commons License 2006.11.06 0 0 560

vajon a májiuszra jutott-e mécses?

ehhh

..

Előzmény: Törölt nick (558)
hegyes szeg Creative Commons License 2006.11.06 0 0 559
Hát erre tényleg nem tudok mit mondani, mert a fideszesek mind szép, jámborarcú emberek. Bocsáss meg, nem vagy ezek után vitapartner. Ignore.
Előzmény: jegec (556)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.06 0 0 558
„Révész Máriuszt tapogatták” Révész Máriuszt népi szimpátia övezi, az Astoria felé oszló tömegben rengeteg nyugdíjas tapogatta meg az október 23-án megvert képviselő hátát. Spontán érdeklődés mutatkozott a fideszes képviselő hogyléte iránt. A képviselő már kötések nélkül vett részt a felvonuláson. Tudósítónknak elmondta, hogy bár a válla még nem a régi, azért nagyjából rendbe jött. A Gerlóczy utca Károly körút sarkánál a tüntetők lerakták mécseseiket, és csendesen oszolnak a szélrózsa minden irányába.
noir2 Creative Commons License 2006.11.06 0 0 557

most már látszik hogy sok jó ember kis tereken is elfér..

de azért ott vannak a dunából visszaszívárgók...

 

ezért én tartok otthon egy kunczét 

 

igaz hogy qrva agresszív de nyugi: láncon a fagyott földön bakanccsal oldalba rúgva  kezesbárány válik belőle

 

(esküszöm: ezek a magukat jobboldalinak vallók nem normálisak)

 

 

 

 

Előzmény: hegyes szeg (554)
jegec Creative Commons License 2006.11.06 0 0 556

Konkrétan itt belül, a lélekben, Kuncze brutális, verőlegényes ábrázata nem sok jót igér.

Egyre többet habzik a szája a pacáknak,  valami megfelelési kényszer okozhat nála ilyen mellékhatást.

 

 

Előzmény: hegyes szeg (553)
hegyes szeg Creative Commons License 2006.11.06 0 0 555
Sőt! Májiusz agysejteinek 90%-át azonosították Kuncze ujjbegyén, mivel Kuncze is részese volt a 2006-os hugyosforradalom eltiprásában!:)))
Előzmény: noir2 (552)
hegyes szeg Creative Commons License 2006.11.06 0 0 554

A jobb karján én azt is láttam, hogy "Újköztemető"!

 

Ez a Kuncze egy BRUTÁL!:)))

Előzmény: noir2 (552)
hegyes szeg Creative Commons License 2006.11.06 0 0 553
Hol fájt? Konkrétan.
Előzmény: jegec (551)
noir2 Creative Commons License 2006.11.06 0 0 552

akkor láttad a kezét?

vazze...:  üss van a bütykeire égetve

 

teljesen kész vagyok magam is ettől

:O)

Előzmény: jegec (549)
jegec Creative Commons License 2006.11.06 0 0 551
Igen. Ma este a királyi tévében akkora tapló volt, hogy az fájt.
Előzmény: hegyes szeg (550)
hegyes szeg Creative Commons License 2006.11.06 0 0 550
Bántott Téged jegec barátunk? Tegyél ellene feljelentést.
Előzmény: jegec (549)
jegec Creative Commons License 2006.11.06 0 0 549
Kuncze egy agresszív állat.
geszthi Creative Commons License 2006.11.06 0 0 548
Idokozben (lasd a linkelt topik alabb) mar Mariuszka maskent emlekszik.

Szepen kihagy dolgokat amikt az MNemzetnek meg elmondott. Jeee de erdekes...
Előzmény: hegyes szeg (545)
noir2 Creative Commons License 2006.11.06 0 0 547

Májiusz-nak akkora kötés volt a fején és a karján mint aki min  II. világháborúból maradt itt... tartott neki 3 napig

 

kunczéval pedig tényleg jó viccelődni, sokkal jobb mint pl májiusszal

geszthi Creative Commons License 2006.11.06 0 0 546
Nem ez a lenyeg, hanem hogy Revesz taho modjara masok csaladjaval probzlt politkai host krealni magabol. Az erintett meg frappansanb visszaszolt neki. NEKI es nem a csaladjanak.

Ti meg a taho bunko Reveszt veditek es az erintett Kuncze poenos viszontvalaszat probaljatok bunkozni.

Hiaba, nem csak Revesz ti is magatokbol indultok ki ugy latszik (= nincs humorerzek, iletve alszentseg)
Előzmény: Műveleti Terület (544)
hegyes szeg Creative Commons License 2006.11.06 0 0 545

Szerintem a következő történt.

 

Májiuszka a családjával részt vett vekkerviki szeánszán, a családjával. Ezután hazamentek, majd a hős hallván a rádiókban, nézvén a fidesztv-n, megtudja hogy balhé van az Astorián. Átöltözik játszóruhába /farmerdzseki, egyebek/, majd visszamegy az Astoria környékére. Addigra már a fideszes normálisok rég elmentek, maradtak párszázan a csőcselékkel. Kiváncsiskodók, csőcselékké válók.

Na elkezdett hősünk mutogatni. Mutogatta a rendőröknek az igazolványait,  papírjait, félcéduláját, ez őket nem hatotta meg.

 

És itt szünet, mert erre Májiuszkánk sem emlékszik.

 

Hogy mitől kapta a sérüléseit, nincs rá tanú! Kaphatta rendőrtöl is, kaphatta a tüntetőktől is. De ő nem emlékszik már itt semmire, mivel elvesztette eszméletét és csak a kórházban tért magához. Miközben eszméletlen állapotban leledzik, a Libri könyváruház kirakatát nézegeti. Közben természetesen fotózzák a szerencsétlent.

 

 

Ezután Kuncze kétségét fejezi ki az egész Májiuszka eset miatt, erre ez a kis szar, Kuncze szüleit emlegeti.

 

És erre mondte Kuncze azt amit mondott, nem bántva senki apját, anyját, csakis a kis szart említette.

Műveleti Terület Creative Commons License 2006.11.05 0 0 544
kamunick. régi mániád. hidd el, nem mindenki érinthetetlen itt a fórumon, ezért időre időre kénytelen új nicket regisztrálni, mert indoklás nélkül és azonnal rootolják. még akkor is így van ez, ha erről neked túl sok tapasztalatod nincsen
Előzmény: geszthi (543)
geszthi Creative Commons License 2006.11.05 0 0 543
jaj de meglepo, hogy egybol eloveszik a kamunicket egyesek..

Igen a Revesz TAHO polgar modjara masok csaladjat keveri bele politikaihos sztorijaba, de az nem baj. Az erintett meg frappanasan valaszol akkor taho.

Aha. Akkor Revesz, aki raadasul szenne egett hogy SAJAT MAGABOL INDULT KI, micsoda?!

Előzmény: Műveleti Terület (542)
Műveleti Terület Creative Commons License 2006.11.05 0 0 542
Ilyenkor a tisztességes politikus hozzáállása: bár politiikailag helytelenítem az utcai politizálást, és nem értek egyet azzal, hogy Máriusz ott volt, sajnálom, ami történt vele, és mielőbbi gyógyulást kívánok!
Kuncze a tahó verziót választota. Talán azért, mert végsősoron ő is egy tahó
geszthi Creative Commons License 2006.11.05 0 0 541
Ne jatszd magad !

Bunko taho Revesz Mariusz volt az aki Kuncze csaladjaval jott taho modra. Raadasulmint kiderul (a hulye elszolta magat az MNemzetnek!) SAJAT MAGABOL indult ki.

Ergo, Kuncze mint erintett nagyon is jogosan vagott vissza. Es ami jo, hogy nem polgari taho modra a csaladjarol, hanem nagyon is frappansan a Martiruszkarol!


IME!


"Miközben ezt mesélték, hívtak fel nyugdíjas szüleim – édesanyám és édesapám is ott volt a megemlékezésen –, hogy a rendőrség figyelmeztetés nélkül elkezdte lövöldözni a könnygázgránátokat a tömegbe a Rákóczi útnak azon a szakaszán, ahol ők állnak....Szüleim elmondták: az Uránia filmszínháznál találkoztak velem, s én utána továbbmentem, hogy országgyűlési képviselőként kérjem meg a rendőröket, hogy fejezzék be azt, hogy egy engedélyezett ünnepi nagygyűlés feloszlóban levő résztvevőit lövik könnygázzal.

...Kuncze Gábor annyira liberális, hogy valószínűleg saját nyugdíjas szüleit is otthagyta volna a könnygázgránátok sűrűjében."



Előzmény: DegeneraBocsinka (-)
h.laca Creative Commons License 2006.11.05 0 0 540

 

No,ha nem haragszol nézzük meg azt a lovat:

 

Máriuszunk szülei a tüntetés után elindulnak haza,de éppen a rendőrosztagok rohamába futnak.Ugyi?Miután a dzsembori már délelött elkezdődöt,és tisztán látszot,hogy balhé lesz ők a csatazaj felé indulnak haza.Teljesen életszerü ugye?De igazad van lelkük rajta joguk volt hozzá,de ezt hívják úgy ,hogy rossz döntés.Nem győzök hivatkozni de ismét megteszem:

 

Annak kapcsán, hogy sok sérülttől lehet hallani, hogy ő nem dobált követ, csak ott volt, és bámészkodott, Takács Albert megjegyezte: – Ezeket a dolgokat én hiszem is, meg nem is. Néha elképedek a meggondolatlanságon vagy a felelőtlenségen, máskor pedig azt gondolom, hogy ez egy jobb híján előhúzott érv. A rendőrség a személyes felelősség vizsgálata nélkül intézkedik ilyenkor. Utóbb az nem teszi jogellenessé a rendőrségi fellépést, hogy én nem dobáltam, csak arra jártam, a kulcsomat kerestem a kapualjban. Olyan helyen tartózkodott, ahol nem szabad – mutatott rá az ombudsman.

 

És most nem a kődobálókról volt szó részemröl sem.De menjünk tovább.

 

Barátunk értesül,hogy szüleit "megtámadták" a rendőrök.Most erre az apró csúsztatásra nem is reagálok,és odasiet.Emberileg érthető valszeg én is ezt tettem volna a magam kockázatára.Mikor konstatálja,hogy szüleit mégsem érte semmilyen sérülés,kórház stb.,kezébe veszi a törvényt a további népirtást megelőzendő, intézkedni kezd.Nem örül,hogy nem történt baj és haza slisszol apuékkal, hanem intézkedik.Ezt úgy hivják újabb rossz döntés.Képzeld el a másik oldalt.Az oszlató, bocs a támadó rendőrök azt látják,hogy valamivel a kezében egy farmerdzsekis csákó elindul feléjük.Biztos leülnek vele diskurálni.Örüljön annak,hogy három napon belül gyógyuló törést szenvedett.

 

Az amnéziával kapcsolatban igazat adok.Nekem egy jogvégzett ember mondogatta,ha valamit nem akarsz bevállalni mond,hogy nem emlékszel.Ennyi.Ha az amnéziája is olyan durva mint a törése volt akkor az igazság hozzám áll közelebb,nem?De tényleg nem törhetünk pálcát fölötte.Az én szememben így néz ki az a ló.

Előzmény: Megy Peti (536)
Libera nos, Domine! Creative Commons License 2006.11.05 0 0 539
Az ember jót tud röhögni Kuncze viccén - de szerintem nevekkel nem illik viccelni. (Révész Máriusz meg azt kapta, ami járt neki. Miért nem ment haza?)
Előzmény: DegeneraBocsinka (-)
sashimi Creative Commons License 2006.11.05 0 0 538
19. § (1) A jogszabályi előírások végrehajtását szolgáló rendőri intézkedésnek - ha törvény vagy nemzetközi megállapodás másként nem rendelkezik - mindenki köteles magát alávetni, és a rendőr utasításának engedelmeskedni. A rendőri intézkedés során annak jogszerűsége nem vonható kétségbe, kivéve, ha a jogszerűtlenség mérlegelés nélkül, kétséget kizáróan megállapítható.

Martiriusz ellensegult egy, az oszlatasra szolo felhivasnak. Nem hivatkozhat arra, hogy az "intezkedes nyilvanvaloan torvenyserto volt" , hisz nem is volt ott azon a helyen ,ahol oszlatni kezdtek a rendorok, arra a helyre csak kesobb, masoktol kapott informaciok alapjan ment. Ezek az infok azonban semmikepp sem alapozhattak meg
a "intezkedes nyilvanvaloan torvenyserto" voltat, hisz eleve elfogult szemelyektol szarmaztak.

Előzmény: Törölt nick (519)
eke Creative Commons License 2006.11.05 0 0 537
nos dehogy tudjuk onnattól csak mese van, hogy mi történt a képviselőigazolvány belengetése után.

Amit látunk: a Libri kirakatában állva ömlik a fejéből a vér.

Majd nyilatkozza hogy a kórházban tért magához és úgy gondolja megverhették a rendőrök.

Aztán eccere eltörik a lapockája ami harmadnapra begyógyul.

Nincs egy folyamatos történet csak össze nem ileszthető töredékek, meg találgatás.
Az sem biztos hogy a kirakat előtt álló vérző krapek az ugyanaz a Félész Mártíriusz e aki amnéziával ébred a kórházban.

Szerintem ennyi hiányt egy jólirányzott parlamenti bizottság nem lesz képes egy ciklusban kibogozni...
Előzmény: Megy Peti (536)
Megy Peti Creative Commons License 2006.11.05 0 0 536
A bántalmazott országgyűlési képviselő esete
állatorvosi ló.
Azt hittem, mire ide jut a beszélgetés ez már körüljáratott.

Nos, a címben nevezett, részt vett a gyűlésen a családjával. A végén a másutt hazafelé készülődő szüleitől telefonon értesült, hogy megtámadták őket a rendőrök. Egyéb zavargások (árpádsávval hadonászó kukaborogatás meg a többi csöcselékminősítő epiteton ornans) nem értesült.
Ekkor hazaküldte a családját és a szüleihez sietett. Ott látta, amit látott és a "köztársaság demokratikus rendvédelmi szervének" jelenlévő képviselőihez lépett, hogy a szemmel láthatóan vétlenek elleni intézkedések mérsékléséről tárgyaljon.

A többit már tudjuk. -Már, aki nem hamísít tényeket.-
Nem álltak vele szóba, összeverték stb.

Látható tehát, a "jogszerű, arányos, stb" eljárás minden tényezőjét megtalálhatjuk ebben a történetben

(Azon meg fölösleges orvos nélkül polemizálni, hogy az őt ért trauma következtében valamennyi időre visszamenőleg is elvesztette emlékeit. Én például, autóbaleset, infarktus miatt elveszett eszmélet és klinikai halállal kapcsolatban hallottam már ilyet. De erről, a sokkot követő amnézia- tünetről tényleg orvos nyilatkozzon.)

---
Előzmény: h.laca (529)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!