Keresés

Részletes keresés

Caroux Creative Commons License 2019.09.22 0 0 1709

37 éves budapesti férfiként ismerkedős/randizós csoportos programokban tervezek részt venni (kirándulás, játékos estek, borkóstolás), de nem szívesen mennék egyedül, jó lenne egy kis "erősítés", aki szintén kipróbálná ezt a módszert, és nyitott új emberek megismerésére is, vagy csak szórakozni szeretne egy jót. Értelemszerűen férfi jelentkezőket várok, esetleg eszmét is cserélve a nőkkel való ismerkedésről, tapasztalatokról. Budapest és környéke, keresett korosztály: kb. 34-38 év. 

 

E-mail: caroux1982@gmail.com

mono678 Creative Commons License 2019.09.21 0 0 1708

50 éves nő vagyok barátnőt keresek.Nem férfiakkal szeretnék megismerkedni.Szeretem a színházat,kiállításokat,mozit,

zenét ,zenei rendezvényeket.Kirándulást ,személyes beszélgetést.nem levelező partnert nem facebookos ismerőst keresek.

Egy barátsághoz tudom idő kell és ilyen korban talán nehezebb is de hiszem hogy lehetséges.

email: admaras@citromail.hu

Tinasun Creative Commons License 2019.09.12 0 0 1707

Sziasztok ahogy látom inkább Budapestről ír a legtöbb tag de ha akad közöttünk aki Dunaújvárosi vagy környéki és barátnőt keres,akkor csatlakozzon bátran :)


https://www.facebook.com/groups/387086355533464/
mi&ti Creative Commons License 2019.09.07 0 0 1706

Sziasztok!_64 / 69 fiatalos nem unatkozó, csak 'barátság hiányban szenvedő' házaspár vagyunk. Győri v. környékbeli ápolt, korrekt, nyitott párok írjatok. E-mail: la.gyb2017@gmail.com Bemutatkozás továbbiakban ezen a levelezési címen lehetséges.

Zsagica Creative Commons License 2019.09.05 0 1 1705

Üres fészek. Társtalanok munka után a délutánok, hétvégék is. Vannak terveim, nyelvtanfolyam, valamilyen közösségi mozgás (joga, pilates, és ehhez hasonlók). Jó néhány FB csoport tagja vagyok.

Eljárok ide-oda kirándulni, színházba. Ezt mind jobb lenne ismerős barátokkal, barátnőkkel együtt, de mindig új arcokat látok egy-egy eseményen, amire elmegyek.

 

Összekovácsolna a közös érdeklődési kőr. IT területen tevékenykedem. Kíváncsiságot ébresztenek bennem a kütyük (szeretem az új dolgokat kipróbálni pl. IP kamera, SUP, e-bike). Olyan jó lenne ha valaki beavatna a falfúrás, és egyéb apró-cseprő technikai fortélyba. Nőneműként a főzés mellett ez is érdekel :) Egyszerűbb dolgokat a kerékpáromon, vízcsapon is megszerelnék!

 

Rendszeresen kerékpározom a városban (Budapest belvárosában élek) és azonkívül is (Velencei tó, Tisza tó, Balaton kis kőr, Garda tó, Szlovénia).

Csendes vizeken szívesen evezek. Télen saját tempómban, a tájat is élvezve  (kék pályán) síelek, bel és külföldön egyaránt. Kipróbálnám a hótalpazást is.

Közben beszélgetnénk, mesélnénk egymásnak a mindennapokról, családi élményekről!

Kérem írjatok pár soros bemutatkozást, ami segít a kapcsolat felvételhez a zsagi.1@gmail.com címemre!

 

 

Mex1969 Creative Commons License 2019.08.24 0 0 1704
Sziasztok kozepkoru par vagyunk (46,50)baráti párt keresunk kozos programokhoz. Fejer megyeiek vsgyunk de utazni tudunk
Ferrara00 Creative Commons License 2019.08.22 0 0 1703
Sziasztok

Van itt valaki esetleg Dunaújvárosból?Hosszú évek után újra odaköltözöm és nagyon jó lenne új barátnőkre lelni.
38 éves vagyok és tudom ebben a korban már nem egyszerű nyitni és igazi barátságot kialakítani de én hiszek benne hogy lehetséges :)

Email címem :ferrara0231@gmail.com

a6bazsa Creative Commons License 2019.08.14 0 0 1702

Sziasztok Gyulán keresnénk párommal (40/45 ) 21.-23 ig hölgyet , párt aquva hotelbe leszünk fényképpel varom aki ismerkedne
Hella &. Balazs 
florance.bazsa@icloud.com

Melaa-d. Creative Commons License 2019.08.13 0 1 1701
Sziasztok! 🙋‍♀️

Barátokat keresek Budapest és környékéről. 25-40 közötti korosztály.
31 éves vagyok, most költöztem haza külföldről. Anno sokszor próbálkoztam így ismerkedni, és jó barátság is született :)
Koncert, filmezés, séta, túra, tánc... Szinte bármire vevő vagyok, csak jó társaság legyen :)

linnda87.dm@gmail.com címre tudok írni! :)


Freecute Creative Commons License 2019.08.11 0 0 1700

Sziasztok!

 

Budapesten lakom , 26 éves làny vagyok és sajnos az élet úgy hozta,hogy már egy hónapja egyedül lakom,messze az otthonomtol,és az ismeroiseimtol,barataimtol. Olyan társaságot keresek aki nem csak emailezne vagy neten beszélgetne,hanem közös programokban is benne lenne ami a korosztàlyunknak megfelel. Örülök,ha van ötleted és írsz nekem. :) 

 

emilytheone92@gmail.com

mono678 Creative Commons License 2019.08.09 0 0 1699

email:marokko@citromail.hu

mono678 Creative Commons License 2019.08.09 0 1 1698

49 éves nő vagyok Budapestről barátnőt keresek.Nem férfiakkal szeretnék ismerkedni.Csak barátnőt keresek .Szeretem a zenét,zenei rendezvényeket,múzeumokat,utazást,beszélgetéseket.Szeretem a vidámságot.olyan barátnőt keresek aki hasonlókat kedvel.Van ideje barátkozni és szeretne majd később velem találkozni.Nem levelező partnert keresek.

Te pillanatnyilag nem vagy számomra más, mint egy ugyanolyan ember, mint a többi száz- meg százezer. És szükségem sincs rád. Ahogyan neked sincs énrám. Számodra én is csak ugyanolyan ember vagyok, mint a többi száz- meg százezer. De ha megszelídítesz, szükségünk lesz egymásra. Egyetlen leszel számomra a világon. És én is egyetlen leszek a te számodra...

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2019.08.06 0 1 1697

Szia, ha gondolod ismerkedjünk. Mi 50+ pár vagyunk szeretünk kirándulni, moziba járni, Érden élünk kertes házban lehet sütögetni... stb

Előzmény: sallaimarcsi (1661)
Törölt nick Creative Commons License 2019.08.06 0 0 1696

Sziasztok, 50+ házaspár vagyunk barátokat keresünk közös programokhoz kirándulás, mozi, színház, geocaching... stb :)

Caroux Creative Commons License 2019.08.04 0 0 1695

Lenne kedve valakinek kiugrani egy napra a horvát tengerpartra busszal? A 2-3 napos utak sajnos beteltek. Lehetséges időpontok: augusztus 17. és 31. között. Indulás Budapestről a éjszakai órákban, hazatérés a teljes napot követő nap hajnali óráiban. Keresett korosztály: 30-40 év.

Szofi 46 Creative Commons License 2019.08.04 0 0 1694

Keresem barátnőmet Budapest és környéke, 48 éves vagyok. Email:karicsszofia@citromail. hu

tryo Creative Commons License 2019.08.02 0 1 1693

Barátkozni szándékozó h.párt, esetleg barátot keresnék Budapesten és környékén.

Mi 45-50 évesek fiatalosak vagyunk.

Programok,  beszélgetés, biciklizés stb.

Mail:edenke30@citromail.hu

Törölt nick Creative Commons License 2019.08.01 0 0 1692

sziia

egy jo Strand fesztivál?? :)

Előzmény: RMárk91 (1639)
sunday2 Creative Commons License 2019.07.28 0 0 1691
Sziasztok

Olvasgattam a fórumon pár tagnak írtam is,de gondoltam én is írok egy hozzászólást hátha így találunk egymásra.
Barátnőt keresek mint itt oly sokan 😅.
Amit hirtelen rólam tudni kell hogy 37 éves vagyok Budapesten élek újra és sajnos pont ez miatt az "újra" miatt barátnők terén nagyon rosszul állok 😔.Pedig nagyon hiányoznak a kávézós beszélgetős délutánok de sajnos az én baráti köröm teljesen lemorzsolódott (elköltözött,férjhez ment és teljesen csak a család létezik stb stb)
Sok szabadidővel rendelkezem,nyitott barátságos nőszemély vagyok és hiszem hogy megtalálom barátnőben is a "másikfelem" akinek nem gond ha hívom telefonon,akit az is érdekel én hogy vagyok akivel jókat tudunk beszélgetni és nevetni és tudja számíthat rám bármikor.

Ha szeretnél jobban megismerni akkor irj :sunday0037@gmail.com email címre.

Sunday
andici0035 Creative Commons License 2019.07.27 0 1 1690

Sziasztok! 35 éves nő vagyok, jelenleg Budán élünk, hamarosan Perbálra költözünk. 10 hetes veszélyeztetett várandós kismama vagyok,így a napjaimat most itthon töltöm, sok a szabadidőm. Szeretek kirándulni, olvasni, jó filmeket nézni, és önfejlesztő dolgokról beszélgetni. Szeretnék hasonló érdeklődésű barátnőket találni Buda / Perbál környékéről. Jó lenne valakivel elmenni sétálni, beszélgetni, beülni egy kávéra, megnézni egy filmet, vagy vásárolni :)Szívesen beszélgetek Neten / telefonon is. Az e-mail címem: a.candrea831228@gmail.com

Caroux Creative Commons License 2019.07.26 0 0 1689

Sziasztok! 


Ha nem is feltétlenül barátokat, de olyan embereket keresek a korosztályomból, akikkel jól érezhetnénk magunkat együtt hétvégenként - néha esetleg hétköznap is - a Balatonnál és esetleg a Velencei-tónál. A kánikulai napokat lehetőleg nem a fővárosban töltöm (vannak itt is strandok, de az mégsem teljesen ugyanaz). Belföldön nem szoktam nyáron szállást foglalni több napra, csak akkor utazom, ha biztos ideális idő van (lehetőleg kánikula, sok napsütés, kellemes vízhő), és 1-1 napokra. Kivételes esetben több napra is.

Figyelem! Ez egész napos program reggeltől kora estig, tehát fontos, hogy hozzám hasonlóan végig szabad legyél a megbeszélt napon! Több órás egyedüllétet senkiért nem vállalok be! Ha nincs elég szabadidőd még hétvégén sem, vagy túlságosan be vagy táblázva, akkor ez a program nem Neked való.

Mint már kiderült, Budapesten élek és csak innen várok jelentkezőket. Férfi, nő mindegy, csak korban közel álljunk egymáshoz (32-38) és legyen kitartás, lelkesedés a program iránt, tartós jó idő esetén hetente is.

U.I.: Nem az aktív pihenés és a sportolás a célom (bár strandokon eszköz-kölcsönzéssel lazább változata sem kizárt és nyitott vagyok a tanulásra is). Ha jönni szeretnél valamelyik héten, akkor ezt legyél szíves előre jelezni felém, ha már egyszer megtiszteltél az érdeklődéseddel! Én ugyanis nem foglak ezzel "zargatni", főleg ha semmi aktivitást nem mutatsz a tervezéshez, azaz magaddal sem vagy tisztában, hogy mire vállalkoztál, vagy a hülyítésnél jobb szórakozást nem találsz magadnak. Legtöbb esetben megoldom valakivel a programot, de azért örülnék új és megbízható ismeretségeknek is.

 

 

E-mail: pasquier82@gmail.com

Nelli Czakó Creative Commons License 2019.07.26 0 0 1688
Sziasztok. 34 èves vagyok, Budapesten élek. Vidékrôl koltoztem ide lassan ket eve es a kollegaimon kivul nem ismerek senkit. Hasonlo koru (27-40) nokkel - lanyokkal ismerkednek szivesen , baratsag celjabol. Erdeklodesi korom nagyon szeles spektrumu.. szinhaz, mozi. kirandulas, koncert, setak, beszelgetesek, jo helyek felfedezese, kiallitas, strand.. beulni valahova vagy felfedezni az ejszakai eletet , kiulni egy teraszra vagy a Duna partra egy uveg borral vagy egy pohar vodkaval vagy aperollal :-))) Jelenleg nincs parkapcsolatom es amennyiben lehetseges olyan lannyal szeretnek programolni beszelgetni aki hasonlo cipoben jar es szinten nincs kapcsolata.. Mail cimem : czako.nelli.84@gmail.com
Marrakech Creative Commons License 2019.07.25 0 0 1687

Sziasztok ! Van köztetek olyan akinek lenne kedve a Balcsiban csobbanni egyet ? Én egy 27 éves budapesti srác vagyok : ) Sajnos a jóbarátaim már annyira elfoglaltak munka + párkapcsolat miatt, hogy már szinte alig tudunk találkozni :( Fontos megjegyeznem azt is, hogy a saját korosztályom társaságát keresem ! 

Email : timelessgarden@citromail.hu

magányos szív Creative Commons License 2019.07.25 0 0 1686

Sziasztok Marika vagyok zala megyéből barátokat keresek levelezőtársakat. 31 éves vagyok és sajnos nincs egy barátom se. Fiúk és lányok leveit egyaránt várom nyugodtan írjatok!

h.marika31@freemail.hu

rosa rossa Creative Commons License 2019.07.21 0 0 1685

Sziasztok !

Vannak barátnőim, de sajnos úgy alakult, hogy mindenki messze került tőlem .
Nem érzelmileg, csak földrajzilag :) 
Olyan barátnőt szeretnék találni, aki nem csak levelezni szeretne, hanem valóban keresi a személyes kapcsolatokat.

Szeretnék kirándulni,sétálni, egy kávézó teraszán ücsörögni, nagyokat beszélgetni egy finom kávé vagy  akár egy pohár bor mellett egymás történeteit hallgatva.
Mozi, színház, kiállítások szintén kedvenc időtöltéseim.
De nyitott vagyok egyéb jó programokra is :) 

Tudom egy barátság egy folyamat része, idő kell hozzá. ezért olyanok levelét várom, akiknek van idejük és kedvük találkozni, közös programokat szervezni.

Szeretnék valakiben megbízni és viszont érezni, hogy bíznak bennem.

Megbízhatónak tartom magam, ezért egyetlen elvárásom, hogy Te is az legyél :)
49 éves vagyok, Budapesten lakom.
Az én korosztályommal és nálam  fiatalabbakkal jövök általában jól ki.
Férfiak társaságát itt nem szeretném keresni, nem párkapcsolat miatt regisztráltam az oldalra.


Ha úgy érzi valaki, hogy nekünk meg kell ismernünk egymást, ezen az email címen megtalál :

 

  sopratutto11@gmail.com 

 
Én bizakodva várom jövendőbeli Barátnőm levelét :) Addig is napsütéses napokat kívánok mindenkinek :)

Clara38 Creative Commons License 2019.07.21 0 0 1684

Sziasztok!

 

Klári vagyok, 40 éves, elvált nő. Dunakeszin élek a 14 éves kamaszlányommal.

Mikor ide költöztünk valahogy nem alakult ki baráti kör.

Érdeklődési köröm széles. Myitott vagyok úgy gondolom.

Kirándulás, szabadtéri programok, zene, sport, önkénteskedés, vagy csak egy séta, kávé egy jó beszélgetéssel.

Barátokat keresek...hátha itt találok...

 

klara.veres@gmail.com

alaposfogorvos Creative Commons License 2019.07.20 0 1 1683

Sziasztok!

Láttam mostanában pörög a fórum ezért én is írok hátha.

Budapesten élő 27 éves normális férfiként szeretnék barátokat találni.

Kevés szabadidőm van, de azt a keveset szívesen tölteném értelmes emberekkel akiknek van igényük a társaságra a munkatársakon és a párjukon kívül.

Rengeteg minden érdekel, szerintem nem is érdemes ezt itt részletezni.

Egyébként szívesen fogadnék olyan érdeklődőket akiknek lenne még kedve a budapesti éjszakában is néha bulizni vagy italozni egyet. Nyitott vagyok sportolásra és minden egyébre ami nem az otthonülés és virtuális beszélgetés. Kortól nemtől függetlenül ismerkednék. :)

Ha úgy gondolod írj a nonassamat@gmail.com címre :)

Andrea1298 Creative Commons License 2019.07.17 0 0 1682

Nem gondoltam volna, hogy itt hasonló korú (nálam valamivel idősebb) emberek is keresgélnek interneten barátokat. 20 éves lány vagyok, de 18-30 éves korig akár szívesen barátkoznék. Érett gondolkodású, érzékeny lánynak tartom magam. Bár van egy nagyon jó párkapcsolatom, nem háríthatom rá minden magánnyal kapcsolatos problémámat , a legtöbb barátommal megszakadt a kapcsolat. Sajnos nagyon egyedül érzem magam ilyen szempontból és nekem elég fontos lenne, hogy legyen egy barátnőm aki nyitott mindenféle kellemes időtöltésre (mozi, séta, buli, beszélgetések)

Talán kicsit "szánalmasnak" tűnhet, hogy itt keresgélek, ha az, ha nem, ez egy segélykiáltás is a részemről. Szerintem nincs velem semmi probléma, talán érzékenyebb vagyok az átlagnál és ez sokaknak sosem tetszett. 

Melaa-d. Creative Commons License 2019.07.14 0 0 1681
Sajnos az emberek többsége ilyen, de azért van kivétel. Türelem kell hozzá, nem kevés. Nem értek egyet ezzel, mert igen is lehetséges így baratokat találni.. Én találtam, nem is egyet.
Úgyhogy bárki így érez, tartson ki és keresgeljen tovább :)
Előzmény: Törölt nick (1653)
Marcsi37 Creative Commons License 2019.07.12 0 0 1680

Sziasztok!

46 éves  győri nő vagyok és hasonló korú nőkkel barátkoznék, ha lehet környékbeliekkel.

Szívesen beszélgetnék, kávézgatnék, mozi, egy séta.

E-mail címem:gamermailadress@gmail.com

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!