Keresés

Részletes keresés

troopdzsoj Creative Commons License 2006.09.19 0 0 584

Egész éjjel horkoltál,

Gyurcsány hajnali kettőkor helyetted is harcolt, négyéves kishazug:

Előzmény: toloba (582)
toloba Creative Commons License 2006.09.19 0 0 582
Ablak van, de az eszedet azt nem használod...
Előzmény: Törölt nick (578)
Droopy Creative Commons License 2006.09.19 0 0 580

Este nyilatkoztak, hogy megprobaltak kamerat emeleti ablakbol uzemeltetni, de folyamatos macskakozapor volt az eredmeny, az ajton belulrol amig tudtak addig kozvetitettek..

Előzmény: kalocsay (571)
Kettes számú törzsvendég Creative Commons License 2006.09.19 0 0 579
Oké, indítsatok impeachmentet Gyurcsány ellen. Megígérhetem, hogy én nem fogom felszedni a díszburkolatot és nem fogom bebaszni Orbán irodájának ablakán.
Előzmény: netizen (539)
Degeczi Creative Commons License 2006.09.19 0 0 577
"bátrabbak mar följutottak a lépcsőn...újabb rendőr rohamtól kell tartani..."

aki elítéli a randalírozókat, nem mond olyat, h tartani kell rendőrök rohamától... épp ellenkezőleg
Előzmény: fekete minden (567)
toloba Creative Commons License 2006.09.19 0 0 575
"az MTV a Kultúrház című műsort sugározta, miközben a kapujáőt rohamozták a tüntetők. :-))"

Szerinted hogy oldották volna meg, hogy kimenjenek?
Előzmény: kalocsay (571)
toloba Creative Commons License 2006.09.19 0 0 574
Hmmm...a rádiónál mér nem voltak ott?
Mér PONT az MTV-nél?
Hm?
Előzmény: kalocsay (571)
Degeczi Creative Commons License 2006.09.19 0 0 573
pedig szó szerint így volt: Bayer épp csak annyit mondhatott "nem értem miért kellett a rendőröket dobálni", már keverték is le, nem illett a képbe
Előzmény: fekete minden (568)
netizen Creative Commons License 2006.09.19 0 0 572
nezd az u.n gyurcsany csomag alias kormanyprogram egy jol dokumentalt valami ha jol emlekszem az europai unionak is meg lett kuldve, ergo a kormanyprogram vegrehajtasabak nem szukseges feltetele az, hogy a minelnokot gyurcsany ferencnek hivjak. ezt erdemes megfontolas targyava tanni, marmint hogy senki sem nelkulozhetetlen, kulonosen akkor ha a kerdeses gyurcsany ferenc hatalmi felfogasa a demokracia intezmenyrendszerevel es alapelveivel sulyosan inkompatibilis.
Előzmény: Törölt nick (559)
kalocsay Creative Commons License 2006.09.19 0 0 571

"Érdekes, hogy a HírTv az események előtt a tv-székháznál volt..."

 

Elvégre hírcsatorna és ez a dolga. Az viszont tényleg érdekes, hogy az MTV a Kultúrház című műsort sugározta, miközben a kapujáőt rohamozták a tüntetők. :-)))

Előzmény: toloba (565)
Kettes számú törzsvendég Creative Commons License 2006.09.19 0 0 570
Végignéztem, te fasz, és ha megnézed a szaktopikot, láthatod, hogy élőben idéztem a szövegeit, te fasz, és kommentáltam is, te fasz.
Előzmény: A kindertojás fantomja (494)
Curika Creative Commons License 2006.09.19 0 0 569
Az egyetlen hiteles TV nálatok az a HirTV a többi TV csatorna az csak gagyi
fekete minden Creative Commons License 2006.09.19 0 0 568
Nekem is megvan a felvétel, nem igaz amit állitasz.
Előzmény: prosz_tata (566)
fekete minden Creative Commons License 2006.09.19 0 0 567
"Egy tüntető kollega megerősítette, hogy a rendőrök provokálták az összecsapást!

„...a bátrabbak mar följutottak a lépcsőn...újabb rendőr
rohamtól kell tartani...""

Ebben mi a dicsőités?
Semmi.


""Ez mar nem tüntetés, ez forradalom! A fiatalok... istenem (köhögve).. a fiatalok változást akarnak.""

HOPPÁ...ezt én is hallottam, de ez igy HAZUGSÁG.
Idézet egy fiataltól, a fiatalt én is hallotam, csak megismételte a riporter, amit mondott a fiatal tüntető (ezzel mi a bajod?), mert nem volt kivehető a teljes bekiabálás.
nem a saját véleményét mondta közvetitő ripoter.
Ezzel ami a baj?
Folyamatosan a bemondásokat is közvetitte a riporter.
Nektek már ez is baj, és folyamatosan csúsztattok?
A forradalom kifejezés, és 56 kb. 10 percenként a tüntetőktől elhangzott.
Előzmény: Droopy (563)
prosz_tata Creative Commons License 2006.09.19 0 0 566
Bayert le is keverték végig sem mondhatta a mondókáját....

Ha végig néznéd a műsort még egyszer (én megtettem) akkor számos szégyenteljes megfogalmazással találkoznál, ami nem fogható az események sodrára. Itt bizony koncepció volt: a fiatalok forradalmat csinálnak... 56 mintájára.

Kedvem lenne a kb három óra felvételt, amit csináltam, feltenni valahová, hogy az ilyen állítások egyszerűen cáfolhatók legyenek. De téged az sem győzne meg, ezért inkább nem töltöm az időm ilyesmivel.

Az a minimum, hogy hirtévét az ORTT elé kell vinni.
Előzmény: fekete minden (564)
toloba Creative Commons License 2006.09.19 0 0 565

Érdekes, hogy a HírTv az események előtt a tv-székháznál volt...
fekete minden Creative Commons License 2006.09.19 0 0 564
Én végig néztem, hajnali 2-ig.
Sehol nem dicsőitette a hirtévé a b-közepet, és a dobálókat.
Bayer sem értette hogy miért kell dobálni a rendőröket.
Ennyit Rudi és hazug bandájáról.
Előzmény: kalocsay (561)
Droopy Creative Commons License 2006.09.19 0 0 563
"Egy tüntető kollega megerősítette, hogy a rendőrök provokálták az összecsapást!

„...a bátrabbak mar följutottak a lépcsőn...újabb rendőr
rohamtól kell tartani..."

"Jön a vízágyú, ki gondolta volna, hogy ebből háború lesz"

"Ez mar nem tüntetés, ez forradalom! A fiatalok... istenem (köhögve).. a fiatalok változást akarnak."

Előzmény: kalocsay (561)
fekete minden Creative Commons License 2006.09.19 0 0 562
Aug.20. is?
Előzmény: flugi (556)
kalocsay Creative Commons License 2006.09.19 0 0 561

"Az MTV azért nem engedi be a hírtévéseket, mert azok forradalmárnak nevezték és buzdították a népet, hogy az MTV székházat megostromolják. "

 

Attól, hogy sokan és sokszor elmondjátok ugyanazt a hazugságot, még nem lesz igaz.

 

Te például láttad a közvetítést? Fogadni mernék, hogy nem (most is megnézhetnéd pedig, ha akarnád, mert folyamatosan ad le részleteket a Hírtv). Azért csak mondod éd mondod a hazugságot, amit beléd tápláltak. A magadfajta hiszékenyek miatt tudott hatalomra jutni egy olyan hazudozó, mint Gyurcsány.

 

 

Előzmény: flugi (556)
toloba Creative Commons License 2006.09.19 0 0 560
No, a visszamutogatást nem én kezdtem el...visszanyal a fagyid...
Előzmény: netizen (552)
flugi Creative Commons License 2006.09.19 0 0 557
nem figyeltél. Az összes politikust közévágták. Későn kapcsoltál oda, épp lemaradtál fletóról meg a többiekről.
Előzmény: verkupfern (555)
flugi Creative Commons License 2006.09.19 0 0 556
amikor nekiment a figura a hírtévésnek, a másik barom rászólt: nyugi, ez a hírtévé.

A többi tévé azért volt képtelen közvetíteni, mert amint megjöttek, megdobálták őket. A tudósítást telefonon kellett intézniük, miközben többször is mondták, hogy szerencsére nem látszik rajtuk hogy riporterek a kereskedelmi adón.

Az MTV azért nem engedi be a hírtévéseket, mert azok forradalmárnak nevezték és buzdították a népet, hogy az MTV székházat megostromolják. Gondolod hogy a hírtévé örülne annak, ha az ő épületüket ostromoltatná egy másik tévé stábja, élőben? Kétlem..
Előzmény: fekete minden (542)
verkupfern Creative Commons License 2006.09.19 0 0 555
Jó fejek ezek ott az mtv-ben. Pártatlanságról beszélnek, az Orbán beszédet meg bevágták két kommentár nélküli tegnap éjjeli ostromjelenet közé.
Droopy Creative Commons License 2006.09.19 0 0 554
hacsak irogepre... de magyartanarra se...
Előzmény: beowolf (553)
beowolf Creative Commons License 2006.09.19 0 0 553

Már irógépre sem telik nekik?

 

Előzmény: Droopy (550)
netizen Creative Commons License 2006.09.19 0 0 552
jo erzes racionalizalni a vallalhatalant?
Előzmény: toloba (547)
netizen Creative Commons License 2006.09.19 0 0 551
de meg minszterelnok se aki ongoing modon dontotte meg de facto a demokratikus rendet es utana probalja racionalizalni.
Előzmény: figyelő (516)
Droopy Creative Commons License 2006.09.19 0 0 550

Nem neztem vegig a zeksont, csasziati vegulis beolvasta a hirtv-ben elcsuklo hangon a kijaltvanyot?

marmint ezt:

 

 

http://www.hirado.hu/download/dokumentum_1024.jpg

Előzmény: Törölt nick (536)
netizen Creative Commons License 2006.09.19 0 0 549
a hetfo ota szervezi a tuntetesre forrast kene talalnod mert ez nagyon eros vad.

Ha Bajnai miniszter... no igen, az hogy felmerult, hogy megoldhato a dolog "arnyekminiszterium" formajaban ez a fo problema. kesobb mar rajottek, hogy ebbol qrvanagy alkotmanyos valsag is lehet. persze mindez nem tortenik meg, marmint a lehetseges miniszteri pozicio, ha akozvelemeny es az ellnezeg _nem_tiltakozik_heteken_at_ az ex lex (alkotmanyellenes) kormanyzati struktura miatt.
problema meg az is, hogy a demokracia mukodeset a minalnok "tesze-tosza"sagnak tartja, amit a siker es a szent cel erdekeben erdemes megkerulni. Ennek a palinak a demokracia felfogasa alaphangon is aggalyos. igy igencsak nagy problema az, hogy sajnos miniszterelnoki szekben ul.
Előzmény: Törölt nick (536)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!