Keresés

Részletes keresés

Piroska69 Creative Commons License 2014.08.30 0 0 86276

Én valóban társat keresek, nem kamuzok, "fogtam" már törököt, arabot, amerikait, 17-től 66 éves korig kaptam "szexkapcsira" ajánlatot (45 éves vagyok). Se törökkel, se arabbal, se amerikaival nem akarok kapcsolatot, nem vagyok pedofil sem és elsősorban nem szexkapcsira vágyom. 

Találkoztam személyesen is egy-pár normálisnak tűnő magyar, korombeli férfivel. Nincs fenn ágyon fetrengős, fürdőruhás, mindent kidobok képem, három szolid profilképet töltöttem fel. Akivel pár mondat után nem vagyok hajlandó szexkapcsira, olyan szöveget kapok, amitől az életkedvem is elmenne, ha nem lenne megfelelő önbizalmam, kivéve a fiatalokat, mert ők "szomorúan" de tudomásul veszik, hogy nem vagyok pedofil.

Aki veszi a fáradtságot és nem csak az adatlapomat nézi meg naponta többször is, hanem üzenetet is küld, sok esetben nem is értem minek nézte meg az adatlapomat, mert a legfontosabb infókat (pl özvegy vagyok egy autista gyerekkel) nem tudja. 

Néhány gyöngyszem azért akad, és remélem előbb-utóbb megtalálom azt is, aki valóban társat keres és nőként tisztelni és szeretni akar.  

+ én egyetlen férfinak sem küldök üzenetet, max pontozom a fényképét, aki viszont üzen, annak válaszolok,

nagyon remélem már nem sokáig keresek

Előzmény: Lorne Malvo (86275)
Lorne Malvo Creative Commons License 2014.08.29 0 0 86275

az ezredfordulónál még elnézhető volt...

 És akkor normálisabban is zajlott, lehetett reménykedni a válaszban, izgalmasabb volt, még nem fedezték fel maguknak a lelki betegek, azok, akik csak virtuális bókokat keresnek (kicsit turbózva a hiúságot). Emlékszem, az első netes találkozóm is ilyen volt, valamikor 2000 tájékán, ráadásul a nő írt nekem. Fényképe egyikünknek sem volt, de akkoriban nem is nagyon volt erre lehetőség, viszont az adatlapon lehetett pontoznunk a külsőnket, nagyvonalúan 4/5-öt adtam magamnak, ő 3/5-öt, azt hiszem, mindketten kicsit túlpontoztuk magunkat.

 

De a fényképekkel sem megyünk már sokra: persze mindenki a legelőnyösebbet rakja fel, így a férfiak szuper izgalmas életművészek lesznek (hegymászós fotó, vízisíelős fotó, stb.), a nők meg mind mosolygósak, meg szexik, de a ruha second hand, a csizma műbőr...mind-mind egy-egy véletlenül elkapott jó pillanat, ami élőben alig jön elő.

Előzmény: Törölt nick (86247)
Lorne Malvo Creative Commons License 2014.08.29 0 0 86274

Arra lennék kíváncsi, hogy vajon hány valódi nő társkeresőzik? Mert szerintem azok, akiknek 3-4 éve ugyanaz a képük van fent, és nem szakadt meg a regisztráció (tehát 3-4 éve keresnek társat), azok valószínűleg vendég csalogatók. Merthogy az előfizetők 80%-a férfi lehet.

 

A kezdőlapokon rendszerint kamu profilok vannak, vendégcsalogató gyanánt. Odabenn aztán folytatódik, bár ezt társkeresője válogatja, de pl. a legnagyobb ilyen üzleti vállalkozás gyanúm szerint működtet ilyeneket. Fent voltam ugyanis az oldalukon régen (fizetős volt), és mivel nem nagyon akartak válaszolni, beleuntam, és kiírtam az adatlapomra, hogy X nap múlva törlöm, ha valaki nagyon akar, válaszoljon. Hamarosan érkezett is egy levél egy női profiltól, elég mesterkélten az volt benne, hogy ne töröljem magam, mert ő is itt találta meg "Ő"-t. Még csak nem is a közelből írt, elvileg foglalt is volt, gondolom, a pénzemért akart maradásra bírni.

Előzmény: Törölt nick (86232)


Törölt nick Creative Commons License 2014.08.29 0 0 86273

Hát, pedig de :) 

Valószínűleg az ötperces szabályon kívül az is baja volt, hogy mások a preferenciáim. Erről meg pont annyira lenne értelme vitatkozni, mint az ízlésről. De most kicsit más színben előadni még jó lehet.

Előzmény: nyílméregbéka (86269)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.29 0 0 86272

képből nyilván csak annyit lehet látni, hogy csúnya-e, kövér-e annyira, hogy már nem érdekelne, esetleg ha nagyon bohócszerű a megjelenése.

mondjuk a tekintet már nem feltétlenül jön le, mindenesetre szép szemek, kedves őszintének tűnő mosoly nagyon pozitív, míg ennek ellentéte nem.

 

írásban meg nyilván egy fórumos beszélgetés többet árul el valakiről mint egy reglap

Előzmény: nyílméregbéka (86271)
nyílméregbéka Creative Commons License 2014.08.29 -1 0 86271

Akkor elnézést kérek, lehet, hogy összekevertem, te másért, más meg ezért...

Neked mi az, amiből rögtön kiderül, hogy nem? A látvány, vagy inkább a megnyilvánulás?

Előzmény: Törölt nick (86270)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.29 0 0 86270

nem emlékszem, szerintem ilyesmiért nem szóltam meg.

Előzmény: nyílméregbéka (86269)
nyílméregbéka Creative Commons License 2014.08.29 -1 0 86269

Hűha! Nem éppen a minap szóltad meg Borzit, mert nem pazarol energiát arra, akivel rögtön látja, hogy nem? 

Előzmény: Törölt nick (86267)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.29 0 0 86268

életemben nem ismerkedtem fényképet megosztva.

régen ez volt a bevett módi, ma ez kizáró ok.

különösebben nem is izgat, de mint tény azt rögzítem hogy régen könnyű volt a neten ismerkedni, ma meg nem lehet.

átlagemberekről beszélek.

Előzmény: nyílméregbéka (86266)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.29 0 0 86267

az állandó randizgatásnak semmi értelme, kinek van ahhoz ideje-kedve? akivel rögtön látni, hogy nem, arra kár sok időt-energiát pazarolni, és ez így rendben is van.

Előzmény: Törölt nick (86263)
nyílméregbéka Creative Commons License 2014.08.29 -1 0 86266

Na de a fénykép-változásnak mi az oka?

Előzmény: Törölt nick (86265)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.29 0 0 86265

a fénykép

Előzmény: nyílméregbéka (86264)
nyílméregbéka Creative Commons License 2014.08.29 -1 0 86264

Szerinted mi az oka annak, hogy régen volt élet, meg demokratikusabb volt a rendszer, mára meg ez megváltozott?

Előzmény: Törölt nick (86263)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.29 0 0 86263

fordítom akkor magamat:)

akkor régen, amikor nem volt ez a fényképes őrület, akkor levelezni kellett.

vakrandira menni.

és ebben volt amit írtam, hogy bizony jött olyan akivel rögtön látszott hogy nagyon nem nyerő.

de: volt élet a neten, jöttek-mentek az emberek, találkozgattak.

hogy úgy mondjam demokratikusabb volt a rendszer, arányosabban oszlott meg a találkozásszám, mindenki találkozgathatott. és a sok találkozásból azért volt siker is, szinte mindenkinek.

pl a vakrandin elővezetett tulajdonságaid egy bizonyos szintig kompenzálni tudták a nem_csúcs külsőt.

 

ma ezzel szemben nem tud találkozni csak a csúcskinézetű emberke.

(annak meg minek a net?)

Előzmény: Törölt nick (86261)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.29 0 0 86262

így van. pár óránál többet én sem töltöttem rajta.

Előzmény: Törölt nick (86261)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.29 0 0 86261

nem tudlak követni.

mindenesetre azért halt be, mert sok a hazug, az alacsony színvonalú vagy idióta ember, normálisabbak meg egyre inkább eltünedeznek onnan.

Előzmény: Törölt nick (86260)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.29 0 0 86260

ezzel szemben ma az egész netes társkeresés komplett behalt.

de cserébe szépek:)

akkor megérte?

Előzmény: Törölt nick (86257)
nyílméregbéka Creative Commons License 2014.08.29 -1 0 86259

Ezzel semmi gond. A megfogalmazással volt csupán.

Előzmény: Törölt nick (86257)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.29 0 0 86258

LOL

Előzmény: alrgiii (86256)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.29 0 0 86257

kép nélkül szóba sem jöhet, nagyon kövér, nagyon csúnya, nagyon ellenszenves képpel kilőhető, anélkül nem.

hát ez van.

Előzmény: nyílméregbéka (86255)
alrgiii Creative Commons License 2014.08.29 0 0 86256

A feleségem komolyan vette. Meg a másik két nő is, akivel randiztam. Más oka is lehet a fényképhiánynak: valamennyire ismert arc (tanár, oktató, stb.), nem akarja minden arrajáró orrára kötni, hogy ő is ott van.

 

A társkeresés (minden fajtája!) unfair a fiatal férfiak számára - de "igazságot" vagy társat keresel?

Előzmény: Törölt nick (86252)
nyílméregbéka Creative Commons License 2014.08.29 -1 0 86255

Csak a saját nevemben tudok nyilatkozni. Én most nem a férfiakkal csipkelődöm, csupán az ilyen megfogalmazással, miszerint te igényes vagy, ezért nem érdekelnek az akárkik. És semmi másról nincs szó, csak a fénykép meglétéről, vagy nem létéről.

És igen, egyetértek az utánam szólóval, a kép sokszor többet árt, mint használ.

Persze vannak, akiknek a külső az elsődleges szempont, nekik tényleg nagyon fontos, na de ezt ne nevezzük már igényességnek!

Előzmény: Törölt nick (86252)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.29 0 0 86254

na ezért hülyeség a netes társkeresés...

Előzmény: Törölt nick (86253)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.29 0 0 86253

aki meg szép, az szerinted miért a neten keres?

mármint egy szép fénykép tulajdonosa. 

az a felső 10 százalék, ami a neten mindenkinek megmozgatja a gondolatvilágát.

aki NEM LÉTEZIK. 

nem létezik (na jó, persze biztos van 1-2-3 aki a kivétel), de ez a szépember tömeg akire cuppan a netes világ, az NINCS.

mármint nem társkereső.

mást kereshet (lelki vigaszt, vacsorát, like-okat, fizetős partnert stb).

de társat nem.

nyugodtan ki is lehetne őket tiltani.

(feltéve persze ha nem a társkereső portál tulajdonosa delegálná őket:)

úgyhogy a fénykép többet árt mint amennyit használ sajnos.

Előzmény: Törölt nick (86252)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.29 0 0 86252

nézd más szemszögből:

mennyire veszi komolyan az a netes társkeresést aki regisztrál, de nem tölt fel képet magáról?

 

tapasztalataim szerint: a kép nélküli regek is elvárják hogy képpel rendelkező pasi írjon nekik. így pedig kicsit unfair a dolog.

 

aki nem tölt fel képet magáról az vagy azért van, mert a kép jelentősen csökkentené az esélyeit vagy azért mert tilosban jár, szeretőt keres.

 

szoktalak olvasgatni titeket. mi ez az örökös csipkelődés a férfiak és nők között?

te miért csipkelődsz?

Előzmény: nyílméregbéka (86250)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.29 0 0 86251

A kép annyira sok dolgot nem ad vissza. Nincsenek mozdulatok,hang, mimika, nevetés,kacagás, cinkos mosolygás......

Lehet egy férfi szép, de az összképet simán elronthatja a szövegével, a stílusával.

 

Gondolom, ugyanez érvényes a női nemre is.

 

Egy netes ismerkedőn kép nélkül nem lehet ismerkedni, ha valaki oda kitesz egy képet, az nagyon válogassa meg,milyet választ. Előbb nézik meg a képet,utána olvassák a szöveget. Ha abba valaki humort csempész,talán nyert ügye van. Talán....

Előzmény: nyílméregbéka (86250)
nyílméregbéka Creative Commons License 2014.08.29 -1 0 86250

Aki nem teszi ki a fényképét a netre, az az akárki? 

Aki csak egy fényképes mustra után tud valakivel kapcsolatot kezdeményezni, az igényes?

Előzmény: Törölt nick (86249)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.29 0 0 86249

társat keresek . nem pedig akárkit...

 

igényes vagyok ebben is.

Előzmény: alrgiii (86248)
alrgiii Creative Commons License 2014.08.29 0 0 86248

Te társat keresel vagy kifogásokat?

Előzmény: Törölt nick (86247)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.29 0 0 86247

szerintem a fénykép alap. 21. század van. 

 

az ezredfordulónál még elnézhető volt...

Előzmény: alrgiii (86246)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!