Keresés

Részletes keresés

vámmentes Creative Commons License 2006.08.07 0 0 55

Köszi a választ.

 

Shalom Nektek!

Előzmény: Domestos (52)
seus Creative Commons License 2006.08.05 0 0 54
Tolem is johet kiring.
a legkisebb ugrifüles Creative Commons License 2006.08.01 0 0 53
de én csak addig, amíg muszáj :)
Előzmény: Domestos (52)
Domestos Creative Commons License 2006.08.01 0 0 52
Az alapítók közül ugrifüles, Semsei Ferenc és én.
Előzmény: vámmentes (51)
vámmentes Creative Commons License 2006.08.01 0 0 51

Összekevertem a Párbajteremmel...

 

Kik a Grémium tagjai? Az alapítók?

Előzmény: Domestos (49)
vfo Creative Commons License 2006.07.30 0 0 50
Szerintem nem
Előzmény: kiring (46)
Domestos Creative Commons License 2006.07.30 0 0 49
Talán, mert nem vagy a Grémium tagja. :)
Előzmény: vámmentes (48)
vámmentes Creative Commons License 2006.07.30 0 0 48

Felőlem is jöhetsz.

 

Azt mondja már meg valaki, hogy vajh miért nem enged bé engem a "Grémium - tanácsterem" c. topikba a gépegység, kiírva olyat, hogy "nem rendelkezem erre jogosultsággal".

 

???

 

vm

Előzmény: kiring (46)
kiring Creative Commons License 2006.07.30 0 0 46

 

Jelentkezem a klubba, és várom a döntést.

fish12 Creative Commons License 2006.04.03 0 0 45

Elolvastam a klubszabályzatot ( --még akkor,  amikor  ugrifüles felhívta rá a figyelémemet)..és ott azt  olvastam hogy egy héten belül  kellene dönteni  a jelentkezők ügyében..Szóval a fegyelem itt is laza.

 

De megkönnyítem a döntést. Elállok a felvételi kérelmemtől. :-)

Előzmény: Domestos (44)
Domestos Creative Commons License 2006.03.23 0 0 44
Lehet itt nyilatkozni, akinek kedve van, de a szavazásnak ott van a helye, ennyi.
Előzmény: fish12 (43)
fish12 Creative Commons License 2006.03.22 0 0 43

Thanx. (meg a korábban  voksolóknak is)

 

--Domestosnak: de így  legalább meg tudtam köszönni egyeseknek, akik itt nyilatkoztak :-)

Előzmény: Nemo (41)
Domestos Creative Commons License 2006.03.22 0 0 42
Grémiumi közlemény: kéretik mindenkitől a Párbajteremben szavazni!
Nemo Creative Commons License 2006.03.22 0 0 41
Szerintem Fish jöhet a klubba.
seus Creative Commons License 2006.03.19 0 0 40
Koszi!
Előzmény: vámmentes (38)
fish12 Creative Commons License 2006.03.18 0 0 39

Szia.

 

A követelményt megértettem.

 

Jelentkeztem fishként is , de nem kaptam választ még (november óta:-)). Na, nem  mintha  sürgetni akarnám a dolgot. Ráérek. :-)))))

 

De szeretnék 1- 2 szóban reagálni edninek...Írtam neki a "Kérdések a Hgy-s topikba, de ott nem  szólt vissza a témájához. Szóval  akkor ezennel  jelentkezem megint.

(ha jól számolom, akkor  kb szeptemberre  kapok választ)

Előzmény: vámmentes (35)
vámmentes Creative Commons License 2006.03.18 0 0 38

Szia Seus!

 

Amiatt "lassú folyású" mostanság a klub, mert Ugri (aki összefogta eddig) nem ír már vagy egy hónapja sem ide, sem máshová a fórumon.  

 

Shalom Neked "odaátra"!

 

vm

Előzmény: seus (37)
seus Creative Commons License 2006.03.18 0 0 37

Kedves Havazo, ha belenezel a topicokba, akkor lathatod, mikrol van szo. A legtobbjet barki megnezheti, csak irni nem irhat mindenki, hogy kevesebbet dohogjunk es tobbet beszelgessunk ertelmesen (en ugyan nem, en is inkabb csak olvasom :)). Nem doglott, csak lassufolyasu a klub. Es  szeretnek bocsanatot kerni, hogy nem valaszolt senki.

Előzmény: Havazó (33)
vfo Creative Commons License 2006.03.18 0 0 36
Egyetértek. Meg azzal is, hogy fish tag legyen.
Előzmény: vámmentes (35)
vámmentes Creative Commons License 2006.03.18 0 0 35

Szia Fish!

 

"A klubban egy ember csak egy nicken lehessen tag" - mondta Neked Ugri az első jelenkezésedkor. Azaz Ő mást mondott, mit amiként Te itt visszaadod! Ennek tehát az az értelme, hogy ha ezt betartod, akkor akár tag is lehetsz. Ha ezt nem kívánod betartani, akkor nem lehetsz tag.

 

Magyarán ide mindenki egy nicken ír (tudtommal), még ha használ máshol más nicket is.

Magyarán maradhatsz ettől Te még "kétnickű" a fórum más részein, csak nem itt.

Ennyire egyszerű ez - itt a klubban! Ha ezt vállalod, akkor kérd ismét a felvételedet - egy nickkel...

 

 

vm

Előzmény: fish12 (32)
Havazó Creative Commons License 2006.03.18 0 0 33

Azért mégis kéne tudni miről folyik ott a szó,hogy tudjam akarok e abban én résztvenni.Mivel eddig nem reagáltak vagy halott az egész hely vagy nem akarnak már senkit.Mindkét esetet megpróbálom feldolgozni.

Előzmény: fish12 (32)
fish12 Creative Commons License 2006.03.17 0 0 32
Nem a téma a titkos, hanem a "beavatottak" belső kifürkészhetetlen bűvkörének kegyét kell kiérdemelni :D (Én nem  érdemeltem ki, amit  ugyan máig sem indokolt meg a tisztelt ítélőszék ..azzal próbálták meg  "nicktesómat" meggyőzni, hogy kétnickűeket nem szívesen  látnak ..ez viszont  nem igaz, ha jól szétnézünk köztük...úgyhogy sumák.. )
Előzmény: Havazó (31)
Havazó Creative Commons License 2006.03.14 0 0 31

Szevasztok!

Nem kristály tiszta elöttem mi az a téma amit csak zártkörűen lehet megtárgyalni,amennyiben az embereket stílusuk alapján szűritek azzal mélyen egyetértek.Ha pár szóban ecsetelnétek mi a kritérium és miben lehet részem ha jelentkezem.Megköszönném.

esefi Creative Commons License 2005.12.26 0 0 30
"Majd, ha lesz egy liberális klub, ahol szabadon lehet filozofálni, talán oda felvesznek..."

Liberális klub a valfilen biztos nem lesz. Filozófiait pedig csinálj magadnak! Nem tilos ugyanis. Összejöttök néhányan, aztán szóltok a modiknak, hogy nektek márpedig kell egy ilyen és stb. Sok sikert hozzá!
Előzmény: Törölt nick (29)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.24 0 0 29
Úgy látom, ez a klub nem valfil-klub hanem inkább VAL-KLUB...

Ezért nem vesznek fel akárkit.

Jobb is...

Nem a megfelelő helyre akartam bejutni. Itt valóban nics helyem. Elnézést hogy nem körültekintően jelentkeztem.

Hiszen nem vagyok vallásos...őrizz isten... :)

Majd, ha lesz egy liberális klub, ahol szabadon lehet filozofálni, talán oda felvesznek...
Előzmény: Biga Cubensis (28)
Biga Cubensis Creative Commons License 2005.12.17 0 0 28
Nem várok semmit, semmi bajom sincs veletek. Az sem probléma, hogy big4-et nem vettétek fel (végülis ettől zárt a klub, ez az értelme, hogy demokratikusan dönt a tagokról), csak egyszerűen nincs időm erre is. Szóval kellemes további beszélgetést a klubban mindenkinek.
Előzmény: a legkisebb ugrifüles (27)
a legkisebb ugrifüles Creative Commons License 2005.12.17 0 0 27
Te másképp gondolkozol, mégse rekesztett ki a klub.
És látod: Te sem kívánsz bármiről vitázni, pusztán a vita kedvéért. Hát akkor tőlünk se várd el ezt.
Előzmény: Biga Cubensis (26)
Biga Cubensis Creative Commons License 2005.12.17 0 0 26

Az élet=változás. Csak önmagam mellett maradok meg kitartóan :-) Én viszont sajnálom, hogy intelligens emberek hülyeségek mellett tartanak ki, az élet meg hamar elmúlik. Nem bántam meg semmit, amik mellett egykor kitartottam.

Szerintem semmi értelme ennek a zárt klubnak, ami kirekeszti azokat, akik másképp gondolkoznak, s jelenleg az életem problémáit nem oldja meg, ha háromságról vagy pásztori szolgálatról vitázom.

Előzmény: Szombatosok (25)
Szombatosok Creative Commons License 2005.12.17 0 0 25

Azt birom Benned,, hogy minden mellett olyan hosszan és kitartóan megmaradsz :)
Előzmény: Biga Cubensis (24)
Biga Cubensis Creative Commons License 2005.12.16 0 0 24
Én szeretnék kijelentkezni a klubból.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!