Keresés

Részletes keresés

Joker-007 Creative Commons License 2006.03.12 0 0 790

Még valami:

 

Ha esetleg valakinek most van a keze alatt először a Lambo Gallardo;

Szóval ez...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Akkor leg először a kocsi magasságát tegye maximumra.

Így kezesebb lesz, mint a Báró "Cayman S"-e.

Megfelelő beállítás

Joker-007 Creative Commons License 2006.03.12 0 0 789

Megint haladtam egy picit!

 

Mingből váza lett!

 

Elnyertem a kocsiját is! (Lambo Gallardo)

 

Következik a Kopasz!

 

Ehhez már a Bounty is megvan. (Ezzel együtt 3.303.598)

 

Egy kis érdekesség a kedvenc rendőrünkről...

 

A Custom Cars-nál már elérhető a Viper is.

 

Joker-007 Creative Commons License 2006.03.11 0 0 788

Szia! Üdv közöttünk!

 

POÉN: Ha készülsz a felvételire, akkor nem válaszolok; első a tanulás! ;-))

___________

 

Speedbreakert használjátok?

Én szoktam, mert 200km/h fölött nem mindíg látom, hogy elférek-e az akadályok között.

 

"mi ez a one stop shop?"

Az a játékban a TESCO! :-D

Mindent meg lehet kapni. Azért "One-Stop-Shop", mert nem kell külön boltokba rohangálni, mint az U2-ben. (Body; Performance; Paint; Specialities)

 

"itt használhatók fel a markerek?"

Igen, ha jókat húzol ki, azt a boltban fel lehet használni.

 

"...nem a tollbooth volt..."

Vagy mégis? ;-)

A "Tollbooth" nagyjából az autópályán játszódik, és elsődlegesen időre megy.

A "Speedtrap"-ben is "checkpointok" vannak, de itt a futam végére összeadódó sebesség számít, amit a traffipaxoknál összeszedtél.

 

Üdv: Béla

Előzmény: sssssss (786)
sssssss Creative Commons License 2006.03.11 0 0 787
Még egy megjegyzés.

A magyarítással fagyogat a játék (még uninstall után is, úgyhogy újrarakom...)
sssssss Creative Commons License 2006.03.11 0 0 786
Sziasztok!

Új vagyok itt, nagyon tetszik a játék, a látvány, a kiégett őszi színek, a szembesütő nap, a halvány fekete vinyetta, a szűrők stb., iszonyú ötletes, és jó a hangulata. (A nitronál előjövő blur effekt ua, mint ami a doom3-ban a berzerk módban van. Nem tudja valaki, mi a szűrő neve?)

Na persze lenne egy-két kérdésem is.

Ja igen, még mielőtt. Speedbreakert használjátok? Amellett, hogy nagyon látványos, hasznos is, például a legtrágyább kocsival is viszonylag egyszerű farolás nélkül megfordulni vele. Meg a pursuit breakereket is jól be lehet célozni vele. Meg kanyarodni is....

A kérdésem: mi ez a one stop shop vagy mi a fene, ahol felhasználhatnám a gyűjtött markerjeimet? Hol vannak? Most asszem alulról a negyedik vagy 5. csávónál tartok bl-en. A térképen nem látok ilyeneket, csak sima shopokat. Egyáltalán tényleg itt használhatók fel a markerek? vagy hol?

Aztán.. volt még egy fura versenytípus... nem a tollbooth volt.. vagy az?... affene nem emlékszem, csak azt tudom, hogy nem tudom, mi volt a lényege... jó vagyok, mi?...

A challenge listán csak a legutolsót próbáltam ki, őrült jó, ahogy az intro-ból megszakítás nélkül átveszem az irányítást, ilyesmivel én szintén a doom 3-ban találkoztam először (lehet, hogy műveletlen vagyok :)). A speedbreakeres fordulások nagyon sokat segítenek, az 500,000-et viszonylag könnyen elérem, de még nem sikerált evade-elnem.

Kár, hogy felvételire kell készülnöm :)...
kalap_ur Creative Commons License 2006.03.10 0 0 785
De sok "ilyesmit" írtam. :o
Most azt olvastam valahol, hogy BIOS frissítés segített hasonló porblémánál.
Előzmény: kalap_ur (784)
kalap_ur Creative Commons License 2006.03.10 0 0 784
Azért nem értettem, mert még soha nem hallottam ilyesmiről.
Más is használ ilyesmit?

Hol lehet ilyesmit találni?

Előzmény: Mirrmurr (783)
Mirrmurr Creative Commons License 2006.03.10 0 0 783

Olyan fájlokra gondolok, amik, teszem azt, XY videokártyával felszerelt gépekhez valók, ha NFS-et akarsz játszani. Mint pl. a zenei szoftvereknél (pl. Cubase) van Audigy hangkártyához való driver, hogy ne a saját, lassú Sound Blaster drivert kelljen használni, hanem a gyorsabbat.

Nem vagyok egy bitguru, de talán érthetőm, amit írtam.

Szerintem a videokártyád miatt szaggat a grafika.

Előzmény: kalap_ur (781)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.09 0 0 782
Értem amit mondasz. Engem is sokkolt, hogy egy Lambot / Frod GT-t (sőt a játékban bármit, hiába is fullos) simán lenyom... Nem tudom... nem értem, de ezt így oldották meg az EA-nál. Az élet kegyetlen. :-)
Azért én tovább nyomulok a kedvenc kis Aston Martinommal meg a Murcival, aztán lesz ami lesz... :-)
Előzmény: cápaFeri (780)
kalap_ur Creative Commons License 2006.03.09 0 0 781
"Meghajtó fájlok, .dll-ek rendben vannak?"

Gondolom. Mi lehetne velük a baj?

"Talán drivereket találsz a játékhoz valahol a neten."

Ezt abszolút nem értem.
Előzmény: Mirrmurr (778)
cápaFeri Creative Commons License 2006.03.09 0 0 780

Hali dingo!

Akkor én ehhez a játékhoz túlságosan realista vagyok? De az is lehet, hogy csekély a tudásom az autókhoz, nem ismerem a jellemzőiket eléggé. Azért furcsa amit mondasz, mert nekem úgy tűnik, hogy ez a Lamborghini négykerekes a bömös meg csak hátsó. Lóerőre talán hasonszőr, (mármint a valóságban) tehát jobban kezelhető. Ami meg a végsebességet illeti...hát nem hallottam még történeteket olyan bömösről, amelyik 300 körül repesztett volna az autópályán, ellenben egy-két Lamborghinivel.

De még mielőtt félreértenéd: nem vagyok olasz autó párti, sőt! Mondjuk ha már választani kellene a valóságban, akkor valami japán.

Bár ha jobban belegondolok nem is értem magam, hogy ezen az apróságon fennakadok, mert van még jónéhány dolog a játékban ami elég meseszerű..:-))

További jó játékot!

Csá

 

Előzmény: Törölt nick (776)
cápaFeri Creative Commons License 2006.03.09 0 0 779

Na jó...azért mondtam ezt így, mert talán egy hónapja, hogy megvan a játék és előtte minden nap nyomtam egy kicsit esténként..:-))

Talán nem vagyok függő....:-))))

Üdv

Előzmény: Joker-007 (775)
Mirrmurr Creative Commons License 2006.03.09 0 0 778
Meghajtó fájlok, .dll-ek rendben vannak? Talán drivereket találsz a játékhoz valahol a neten.
Előzmény: kalap_ur (777)
kalap_ur Creative Commons License 2006.03.09 0 0 777

Sziasztok!

 

Az a problémám, hogy a játék (legrosszabb felbontásban is) akadozik. A gépemmel elvileg rendesen kellene menni (P4 3.0 GHz, 1GB RAM, 6600GT), semmi más játékkal nincs baj.

Van ötlete valakinek?

Törölt nick Creative Commons License 2006.03.09 0 0 776
„...nehezen tudom elképzelni, hogy egy BMW GTR -vagy mifene-, amit elkoboztak az elején jobban megy!...”

Légy erős. Pedig de. :-(
Offline módban könnyen lelehet nyomni, de online játékban... szinte lehetetlen.
Előzmény: cápaFeri (773)
Joker-007 Creative Commons License 2006.03.08 0 0 775

"...mert vagy 10 napja nem játszottam..."

 

Orvos látott már? :-DDDDDDD

(bocs!)

 

Igaz, én már egy hónapja hanyagolom, de a suli mellett nem sok időm (és kedvem) van száguldozni. Mert, ugye ehhez kedv is kell, különben a zsaruk pikk-pakk elkapnak... :-))

 

//B

Előzmény: cápaFeri (774)
cápaFeri Creative Commons License 2006.03.08 0 0 774

Hali megen!

Nyahhh..rosszul emlékeztem. Most megnéztem a játék állását mert vagy 10 napja nem játszottam. 74%-os a karrierem, bónuszpontom 6.267.010, dolcsiból meg 821.800-et szedtem össze eddig. Csak azok a fránya szögesszőnyegek ne lennének!

Egyébként van négyes fokozat után is. Jelenleg éppen ötös szorzóval vagyok és qrvára idegesek rám a zsaruk, meg fognak most izzasztani, mire továbbjutok asszem!  

Na menek és próbálkozom, mint a kiskutya.

Hali mindenkinek!

Előzmény: Lovep (768)
cápaFeri Creative Commons License 2006.03.08 0 0 773

Hali!

Hát konkrétan nem tudom, hogy merre vagy a versenyben, de eddig engem mindig akkor engedett tovább, ha megfelelő számú rendőrjárgányt is kinyírtam. Valami bónuszpontokat ad akkor, ha kellőképpen elbánsz a zsarukkal és az adott városrészben előírt dolgokat is teljesítetted.

Megfigyeléseim szerint egyébként van olyan rész, amikor bármit csinálhatsz, akkor is elkapnak! Jelenleg én is itt tartok, mert a Corvette rendőrautók elől, meg a Blazer, -vagy mifene kettős-fronttámadás elől -jönnek szembe, mint a kamikazék- qrva nehéz meglépni és hiába nitró, a zsaruCorvette is úgy gyorsul! (Valamikor el kell a zsaruknak kobozni azt a sok riválistól elkobzott börtönből szabadító bónuszt is:-))

Tehát bosszantsd csak fel direkt a rendőröket, ha másképp nem megy, akkor törj be a rendőrség udvarára és döntsd le a tornyukat, arra egyből begőzölnek!.:-))

Amíg nincs megfelelő menniységű bónuszod, hiába nyertél meg minden versenyt, nem enged versenyezni és a ranglistán feljebb. Vigyázz, mert ha elkapnak, akkor viszont elölről kell a bónuszt gyűjtögetned! (Bal oldalon a körbe futó narancssárga csík és a szorzója)

Jelenleg negyedik vagyok egy Labborghini Gallardo-val, kb 3.600.000 ponttal és 680.000 dolcsival. Az értékei majdnem maximumon vannak a sok tuning után, nehezen tudom elképzelni, hogy egy BMW GTR -vagy mifene-, amit elkoboztak az elején jobban megy! Minden autót nem érdemes megvenni, csak aminek legjobbnak tűnnek a mutatói (csúcsseb., gyorsulás, kezelhetőség), meg aztán úgyis elnyerhetsz kocsikat. Nekem ez még csak a harmadik autóm a Golf GTI és a Lancer EVO VIII után. Megy mint a disznó kb 380km/h, (a hangja is hasonlít hozzá:-)), de az EVO-t jobban szerettem. Talán mert az EVO az első elérhető összkerekes autó.

Ja és még valami a sikeresebb előrejutás érdekében: Ha valaki már unná, hogy elkapják párszor és elkobozzák az autóját, az mentse el a játékállását egy másik helyre a gépen. Az eredeti mentéskönyvtárat a játék a "Document and Settings"-be egy Most Wanted alkönyvtárba  rakja azon a néven, amit adsz neki a karriernévnek. Ha az ember nem bír a sok zsaruval egy mentés mindig jól jön és könyebb a mentés utáni pár versenyt újrajátszani, mint elölről építeni az egészet! Na egyenlőre ennyi, ami eszembe jutott. 

Csá

 

Előzmény: Lovep (768)
Joker-007 Creative Commons License 2006.03.07 0 0 772

Maradhat!

Bár én újrakezdtem...

Előzmény: chevyfan (771)
chevyfan Creative Commons License 2006.03.07 0 0 771

Hella!

 

Eddig csak a "letöltött" változat volt meg, most vettem meg az eredetit. Újra kell installálnom, vagy maradhat minden? Sajnálnám a kocsikat!

 

Valaki segítsen légyszíves

Náitszirk Creative Commons License 2006.03.03 0 0 770
Sziasztok!
Ma találtam meg a topicot és szükségem lenne a tanácsotokra.
Nagyon élvezem a játékot, sikerült eljutnom a 3. helyig. Még a telepítéskor találtam egy olyan jegyzetet, hogy " ha túl lassú volna". Volt valamilyen kód, csak nem tudom, hogy hogy lehet betölteni.
Igazából a rendes játék végigjátszása mellett nagyon élvezném, ha lehetne teljesen őrült (úgy hallottam, hogy van valamilyen 400-zal menő kukáskocsi, na azt mindenképpen ki szeretném próbálni az életben) dolgokkal is kiereszteni a felgyülemlett gőzt. Előre is megköszönöm a választ.
Lovep Creative Commons License 2006.03.01 0 0 768

Sziasztok!

 

Oylan problémám lenne,hogy eljutottam a 9. helyre,valami kínai csajjal kellene versenyeznem.Megcsináltam az összes utcai versenyt+ a traffipaxokat is,de nem ad kihívást.Csillag sehol.Volt egy olyan felirat,hogy leszedtek a fekete listáról,de gőzöm sincs mit kell tenni.A Porsche már agyon van tuningolva,205000 pénzem van.Hogyan jutok kihíváshoz?

Mirrmurr Creative Commons License 2006.02.27 0 0 767

Ehh, hát nem tanultál az elején? Azonnal megfőtt a Bömbi motorja!:)

De ha az megnyugtat, hogy babgulyást vacsorázom, akkor tessék, azt vacsorázom:)

Ja, a Lexus oldalán ott feszít a 69-es szám! Állat!

 

Előzmény: Törölt nick (766)
Mirrmurr Creative Commons License 2006.02.27 0 0 765

Német cuccot? Ugyan már!

:)

Előzmény: Törölt nick (764)
Izom Szem Creative Commons License 2006.02.27 0 0 763
Kipróbáltam. Nekem nem jött elő olyan ikon, ahol tuningolhattam volna az elnyert autóimat, vagy vehettem volna egy jobbat. A my car menüben megtehettem, de ingyen. Akkor hogy költsem el a 145950 fabatkámat?
Előzmény: Izom Szem (762)
Izom Szem Creative Commons License 2006.02.27 0 0 762
Köszi, kipróbálom!
Előzmény: Mirrmurr (761)
Mirrmurr Creative Commons License 2006.02.27 0 0 761
A szervizes ikon, ha jól tudom, a sárga házikó. Talán. Ha nem versenyben vagy, hanem a Free Roam-ban, akkor escape, és a Safe House-t kell választani. Ott meg az autókhoz kell lapozni, és - persze ha időközben összegyújtöttél egy rakás pénzt - ott tudsz vásárolgatni. De vigyázz, mert közben nem árt tuningolgatni a szekeret, szerintem jobban jársz. De én csak a Lexusról tudok nyilatkozni. Egyszer vettem egy Mitsubishi Eclipse-et, de nem tetszett a hangja, meg a Lexus már tuningolva van, így aztán két feladat után eladtam. Nem elhanyagolandó szempont: Eclipse vétel kb. 30.000 dolcsi, eladni 15.000-ért lehetett. Szóvel erős az értékcsökkenés:)
Előzmény: Izom Szem (760)
Izom Szem Creative Commons License 2006.02.27 0 0 760

Köszönöm a gyors választ.

Lenne még egy kérdésem: hogy juthatok be az utcáról a szervizekbe, és hogy tudok autót venni a versenyeken megszerzett pénzemen? És mit jelent a láng szerű piktogram,és benne 1 vagy2?  Bocs, ez három lett! :)))

Előzmény: Mirrmurr (758)
Mirrmurr Creative Commons License 2006.02.27 0 0 759

Igen, a Skodákat és Renault-kat eddig tartott kiprogramozni belőle:)

Előzmény: Törölt nick (756)
Mirrmurr Creative Commons License 2006.02.27 0 0 758
Szervizpontok, autóvétel, versenykihívás, ezeket jelntik a kis házikók, zászlók. Ne is nagyon foglalkozz velük, menet közben úgyis rájössz. Annyi érdekes viszont, hogy ha a rendőrök üldöznek, és lerázod őket, megjelenik a "cooldown" felirat egy kék sávval, a kis térképen meg kék szaggatott karikák jelennek meg, hogy hol bújhatsz el a rendőrök elől.
Előzmény: Izom Szem (757)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!