Keresés

Részletes keresés

elterito Creative Commons License 2005.01.07 0 0 325
Hát ha nekem azt mondták volna amit neki, akkor kirugásnak minősíteném. Mit tett? Vfoval tartott szoros kapcsolatot fenn (házicsoport)
Előzmény: Cillit (323)
Cillit Creative Commons License 2005.01.07 0 0 323
Ödönkét "fizikálisan" kirúgták? Ha igen, mit tett ennek érdekében?
Előzmény: elterito (322)
elterito Creative Commons License 2005.01.07 0 0 322

Mit értesz pontosan az alatt, hogy jobban ott vagy, mint pl. belll? És ő mit szól mindehhez?

 

(ilyen alapon a vfo is ott van) :-)

Előzmény: esefi (321)
esefi Creative Commons License 2005.01.07 0 0 321
Fizikailag mostanában nem vagyok ott. De mégis jobban ott vagyok, mint mondjuk belll, vagy birs. Van ez így.
Előzmény: elterito (320)
elterito Creative Commons License 2005.01.07 0 0 320

Tényleg Ferenc,

 

Topik címére térve: Te ott vagy, vagy nem vagy ott?

Előzmény: esefi (319)
esefi Creative Commons License 2005.01.07 0 0 319
Aham. És az öreg Frajd Zsiga múzsaként csókolt közben homlokon. :-))
Előzmény: birs (305)
Cillit Creative Commons License 2005.01.07 0 0 318
Legyen a te hited szerint.
Előzmény: birs (316)
Cillit Creative Commons License 2005.01.07 0 0 317
Az olasz sógorom csodálkozott azon, hogy vannak olyan karizmatikusok is, akik nem katolikusok...
Előzmény: birs (315)
birs Creative Commons License 2005.01.07 0 0 316
Nem értek veled egyet. Szerintem egyáltalán nem sértő ez a cikk.
Előzmény: Cillit (309)
birs Creative Commons License 2005.01.07 0 0 315

A rögtönzött általánosítás ugyan valóban nem szép dolog, de Magyarországon azt hiszem a karizmatikus kereszténységet egyértelműen a Hit Gyülekezete testesíti meg.

 

Engem nem bánt a rögtönzött általánosítás. Sőt.

Vannak pl. karizmatikus katolikusok is, nem is kevesen - még sem kerülnek szinte soha szóba.

Előzmény: waomirtu (308)
esefi Creative Commons License 2005.01.07 0 0 314

Miből gondolod, hogy én azt nem tudom?

De mi köze ennek ahhoz, hogy

 

1. mindez a beírás éppen az "Ezért vagyok a HIT GYÜLEKEZETÉBEN" topikban íródott meg?

 

2. nem biztos, hogy ezzel dicsekedni kellene?

Előzmény: Törölt nick (304)
Cillit Creative Commons License 2005.01.07 0 0 313
Aszitte az újságíró, hogy szellemes...
Előzmény: Törölt nick (311)
birs Creative Commons License 2005.01.07 0 0 312
Látod? Megártott neked is a sok fórumozás, azért nem kapcsoltál azonnal. :)
Előzmény: elterito (307)
elterito Creative Commons License 2005.01.07 0 0 310
Tényleg olyan fazonok vannak ott zömmel. :-)
Előzmény: Törölt nick (304)
Cillit Creative Commons License 2005.01.07 0 0 309
Nem biztos, hogy olyan dicsérőleg gondolt a cikk írója a karizmatikus keresztényekre, mint te véled... Szerintem inkább ironizált rajtuk.
Előzmény: birs (305)
waomirtu Creative Commons License 2005.01.07 0 0 308

"Nekem ugyanis tetszett, hogy a  karizmatikus keresztényekről egyből a Hit Gyülekezete jutott eszébe az újságírónak."

A rögtönzött általánosítás ugyan valóban nem szép dolog, de Magyarországon azt hiszem a karizmatikus kereszténységet egyértelműen a Hit Gyülekezete testesíti meg.

Előzmény: birs (305)
elterito Creative Commons License 2005.01.07 0 0 307
Ja? Azt hittem, hogy azt a linkelést te gyártottad. Persze MO-on a karizmatikus keresztények zöme HGy, de nem mind.
Előzmény: birs (305)
birs Creative Commons License 2005.01.07 0 0 306
Örülök, hogy legalább Te figyelmesebben olvasol. :)
Előzmény: Törölt nick (304)
birs Creative Commons License 2005.01.07 0 0 305

NEM én linkeltem be, csak idéztem egy cikkből!

Nekem ugyanis tetszett, hogy a  karizmatikus keresztényekről egyből a Hit Gyülekezete jutott eszébe az újságírónak.

 

Gondoltam, rátok fér egy kis lazítás itt. Túl görcsösek vagytok.

Sajnálom, hogy nem értitek.

Előzmény: elterito (298)
esefi Creative Commons License 2005.01.07 0 0 303
Ugyan. Ez csak a birsizmus egy szemléletes példája. :-DD
Előzmény: elterito (298)
Domestos Creative Commons License 2005.01.07 0 0 302
Olybá tűnik, belülvalóknak is érthetetlen ez (hogy a szép elvekből hogyan lesz ilyen gyakorlat)
Előzmény: kamo777 (301)
kamo777 Creative Commons License 2005.01.07 0 0 301
Köszönöm szépen.

A kívülvalóknak érthetetlen ez.
De, nem az én tisztem ezek felett ítélkezni.
Előzmény: topik-maci (299)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.07 0 0 300
Akkor szedd össze magad!
Előzmény: topik-maci (299)
topik-maci Creative Commons License 2005.01.07 0 0 299

Tisztelt Kamo777 Úr!

 

Az ún. „off-topik” hozzászólásaimért ezúton is elnézést kérek. Röviden ismertetném, miért is vagyok a Hit Gyülekezetében zajló munka nézője és szimpatizánsa esetenként támogatója is.

 

1.Mert sok-sok éven keresztül is töretlen hittel és szellemmel mennek előre szerintem az Örökkéélő útján.

2.Mert magam is hitben vagyok, legalábbis igyekszem.

3.Mert a körülmények mellett is jól érzem magam.

4.Mert nem a láthatókra nézek, hanem igyekszem a hallott dolgokra figyelni.

5.Mert szeretem látni, ahogy az emberek újjászületnek, egészséges tejet kapnak itt a népségek között is, szopnak, növekednek, óvodába, majd iskolába járnak, feladatukat felismerik, betöltik, a fazekas-művész által formálódnak és közben én is változom.

6.Mert hiszem, hogy bennem is az Örökkéélő szelleme van.

7.Mert nem az emberek személyére nézek.

 

topikmaci

 

 

elterito Creative Commons License 2005.01.07 0 0 298

Hát, őő, izé, nem is tudom mit akarsz ezzel.

Miért linkeltél a Karizmatikus Keresztények kifejezéssel a HGy honlapjára, mi köze a HGy-nek a kocsiablaktörlőhöz, és mi köze ennek ehhez a topikhoz?

Szerintem felejtsük ezt el.

Előzmény: birs (297)
birs Creative Commons License 2005.01.06 0 0 297
Most olvastam:

 

Tekintve, hogy a nemrég bemutatott új Mitsubishi Colt is érdekes, aszimmetrikus koncepcióval kedveskedett az ablaktörlés gourméjainak, meg most itt az Altea - hát, ahogy a karizmatikus keresztények mondanák, nagy az ébredés az ablaktörlő-szektorban.

 

(http://totalcar.hu/teszt/altea20tdi/)

Törölt nick Creative Commons License 2005.01.06 0 0 296
Borzaszto amit a hit kontose alatt megengedtek magatoknak. :( Az ilyenek miatt, mint ti vagyok en ateista.
CSerfa Creative Commons License 2005.01.06 0 0 295

Na figyelj, sorról sorra froclizó arrogáns hgys kamo777!

 

Ha annyi eszed nincs, hogy képtelen vagy felfogni, mit ír az ember, csak egyes sorait látod, nos, én meg ilyen emberekkel e fórumon nem vitázok, évek óta így teszek, és így is fogok tenni. Az ostoba híg becstelen alakoknak meg szokásom beolvasni.

 

Neked meg semmi alapod tőlem elvárni bármit is, leszerepeltél, megvizsgáltalak, és könnyűnek találtattál. Nem is fogom a fiaknak járó dolgokat istentelen arrogáns alakokra pazarolni, ha fáradság, ha tisztesség, ha valami jó, te az megtaposod, meg is taposnád, ugyan ki lennél te, hogy neked lennének elvárásaid? De titok is, ki vagy, csak jössz a sötétből lövöldözni tüzes nyilaiddal. Ám tök feleslegesen, meg sem közelítenek.

Te csak ne tetszelegj a világosság gyermekinek szerepében, te csak ne állítsd magad felebarátnak, mert nekem nem vagy az. Ha pedig azt gondolod, hogy engem ide, s oda hajt valami emberi szeszély, tévedsz, ha én erre eljutottam, bizony nagyon nehezen vonom vissza. Jóval azután, ha már tudom, ki vagy, ismerem arcodat, nevedet, téged. Számon meg te rajtam nem kérhetsz semmit, mert mondom, leszerepeltél.

 

Intettek téged hgys társaid is, ha jót akarsz a Hgynek, abbahagyod ocsmány szórkozásodat, ha továbbra is gyakorlod, amit edig tettél, én bizony szemét provokátornak is foglak gondolni, aki báránybőrbe bújt farkasként akar rosszat a Hgynek. Bizony, bizony nagyon úgy tűnik, te feljöttél e fórumra, végigsértegeted a Hgy ellen írogatókat, csak, mert csökkent a Hgy ellen írogatás. Bizony, nagyon úgy tűnik, te serkenteni akarod a Hgyellenességet!

Szégyelld magad, hogy nem engedtél gyülekezettársadnak, ha valóban hgys vagy, vagy még inkább szégyelld magad, hogy embereket manipulálsz, ilyen ocsmány módszerekkel akarod lejáratni az a gyülekezetet, mely ezt nem érdemelné.

 

Ha valaki ilyen becstelen módszerekkel küzd, semmiképpen Istentől nem lehet, bármi is a te célod, hamis vagy.

 

CSerfa

Előzmény: kamo777 (292)
esefi Creative Commons License 2005.01.06 0 0 294

Ez már kezd flood-gyanussá válni. :-D

 

Öcsisajt, azé mer' olyanokat mondanak neked, amitől viszket a füled, még lehet az az igazság. Azt meg ugye tudjuk, hogy ennél különbeket is mondtak Isten emberei, a hozzád hasonlóknak, mint amit most neked mond Cserfa.

Előzmény: kamo777 (292)
esefi Creative Commons License 2005.01.06 0 0 293

Ha külföldi lenni és nem érteni magyar, akkor keresni valami jó nyelvtanárt!

 

Mit nem teszek én?

Előzmény: kamo777 (289)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!