Keresés

Részletes keresés

BoGar Creative Commons License 2006.08.29 0 0 670
X-race moto-t. Köszi, amiket írtál!
Előzmény: jenli (669)
jenli Creative Commons License 2006.08.29 0 0 669

Bogar ! X-Tremet vagy X-Racét akarsz . Magasságban nincs kölönbség . Supermoto vagy enduró ???

 

Figyelj !!! a supermotó tipusokról teljesen lazán lefog érni a lábad  . Még az endurórol is leérne az egyik lazán , de az azért magassabb . És ha megszokod , akkor 1 láb bőven elég a földre letenni , a másik ugyis a sebváltón van vagy a féken .

 

Én azt mondom hogy ha egy láb jól leér ,picit oldalradöntve ,az bőven elég . Egy enduróró másnak sem ér le aindkét lába .

 

Az én Husabergemhez aztán meg létra kell ...

BacsiTibi Creative Commons License 2006.08.28 0 0 668
Ma láttam egy eladó Senda X-treme (asszem SM) fekete színben, 2005-ös, állítólag 200km van benne. Elhozható 350e Ft-ért kereskedőtől.
Ha valakit érdekel, akkor megadom, hogy hol van. Azt még elárulom, hogy Bp.től néhány km-re.
Szerintem nagyon korrekt ára van!

BacsiTibi
Előzmény: BoGar (667)
BoGar Creative Commons License 2006.08.28 0 0 667
A szinét már tudom. Narancs. Mert azzal feltünő leszek és remélhetőleg így jobban észrevesznek. A többit még nem tudom. Intézni kellene ár hitelt. Ha az meglenne, már venném is. :D
Lábnyújtó gyakorlatról már lekéstem az én 26 évemmel.
Előzmény: fiktív (666)
fiktív Creative Commons License 2006.08.28 0 0 666

 

Akkor hajrá Bogár! Majd felveszel 1 vastag talpú valamit! + sok lábnyújtó gyakorlat..:-)

 

Mikorra tevezed a vételt? Milyen színű lesz?

BoGar Creative Commons License 2006.08.28 0 0 665
Igazából azért kérdeztem, mert kipróbáltam haver motorját, és azon azért kevesebb hiányzik, mint a te Apriliádon hiányzott. A haver Derbijén ugyanis úgy annyi hiányzott a jobb lábam letételéhez akkor, amikor a bal lábam lent volt, mint amikor a tieden rendesen fent ültem. (Nem tudom érthető-e, de amikor a motor meg van döntve, akkor levegőben lévő lábamnak messzebb kellene lennie a földtől, mint amikor rendesen ülök. Ergo a Derbi akkor kisebb és jobb. Nagyon hajlok arra, hogy mégis megveszem azt.)
Előzmény: fiktív (662)
fiktív Creative Commons License 2006.08.28 0 0 664

Jenli!

 

Kösz az infót, igazából tegnap mentem városon kívül és egy ilyen nem tudott lehagyni sehogysem. Az apriliával voltam. Csak olyan szép hangja volt, az enyém meg kibírhatatlan....

Előzmény: jenli (663)
jenli Creative Commons License 2006.08.28 0 0 663

fiktív !

Senda 125 téma , szoval : 4T motor , méghozzá a Yamaha XT 125 ös -ből .

A 2006előtti modellekbe a blokkot a Derbi gyártotta de az XT -ről koppintotta .

2006 -tól már eredeti Yamaha XT motor van benne , szal tök ugy az mint egy Yamaha .

Berátomnak van egy XT 125 -e és ezek amocik kb 100-110et mennek végbe . (áttételtől függően )

De 100%-ig megbízható.......

fiktív Creative Commons License 2006.08.28 0 0 662

Bogar!

 

Nem váltok mocit. egyenlőre, csak kíváncsiság.

 

Szerintem nem ok, ha nincs lenn mind 2 lábújj alatti talppárna legalább!

Kocsik között kanyarodsz, soxor le kell rakni a lábat, 1 lábon eldőlhetsz..stb, veszélyes így.

Ha engem kérdezel, baj, ha nem ér le!

Próbáld ki ha tudod menet közben, ha úgy érzed menne, lelked rajta!

Előzmény: BoGar (660)
BoGar Creative Commons License 2006.08.28 0 0 661
Egyébként erről az egy lábas dologról mi a véleményed?
Előzmény: fiktív (658)
BoGar Creative Commons License 2006.08.28 0 0 660
Csak nem váltasz 50-ről 125-re?
Előzmény: fiktív (659)
fiktív Creative Commons License 2006.08.27 0 0 659
Ki tudja, hogy a 125 4T Senda mennyivel tud menni?
fiktív Creative Commons License 2006.08.27 0 0 658
Sajna nem.
Előzmény: Törölt nick (657)
Törölt nick Creative Commons License 2006.08.26 0 0 657
köszi mindkettőtöknek, ez elég biztatóan hangzik. amúgy nekem is mondták már ezt is, azt is, meg rémtörténeteket, hogy mi történhet, ha csak az egyik láb ér le mert túl magas a motor. esetleg nem állítható a sendák telóútjának hossza?
BoGar Creative Commons License 2006.08.26 0 0 656
Nekem is mondták ezt, meg azt is, jobb ha le ér a két lábam. Mindenesetre én annak szeretné hinni, hogy elég az egy láb. :D
Előzmény: jenli (655)
jenli Creative Commons License 2006.08.26 0 0 655

 

Simán leér a lábad , és az bőven elég a csak az egyik lábad ér le .

 

Nekem is elősször csak az egyik lábanm ért le , de úgy hogy kicsit oldalra csúsztam az ülésen . és így is kényelmes .

BoGar Creative Commons License 2006.08.25 0 0 654
Én próbáltam már haverom X-treme mociját. Kb 10 centi hiányzik ahhoz, mindkét lábam leérjen. Én 163 cm magas vagyok, és 60 kiló. Tehát szerintem neked már rendesen leérne a lábad.
Előzmény: Törölt nick (653)
Törölt nick Creative Commons License 2006.08.25 0 0 653

sziasztok. a közeljövőben tervezek 50ccm-es mocit venni, és két típus tetszett nagyon meg, az egyik az aprilia tuareg, a másik meg a derbi senda. kizárólag aszfalton használnám, és múlt évezredbelit szeretnék. viszont elég alacsony vagyok (168cm (65-68kg)), ami miatt úgy tűnik a tuareg szóba sem jöhet. valaki tudna nekem segíteni annyiban, hogy leméri, hogy normál állapotban mekkora egy senda ülésmagassága? illetve ha ráülök, mennyit menne lejjebb? tudom, többféle típus is van, de egy nagyjábóli szám is már nagy segítség lenne. vagy melyik típust válszzam ilyen adottságokkal?

 

köszi

jenli Creative Commons License 2006.08.23 0 0 652

1 ,A kipufogó jól van rajta a motoron (hengeren ) ?????????????????????????????????????,

 

Én a kipura gyanakszom , mert ha a hangja is más , mélyebb lett és a menetdinamikája is megváltozottt , akkor az lehet .

pl : kilyukadt , léketkapott , az egyik csavar kiesett a hengerfelfogatásnál , vagya könyökcsőnél , vagy a kipufogóban bellül ment szétt valami , kiégett valami lemez ....

 

2 , az is lehet hogy valahol falsot szív . légszűrőt ellenőrizzed hogy helyén van e , és a légszűrő szívócsonkját is ellenőrizd hogy nem e repedt , és a helyén van e  .

 

3 , Még nézd meg azt is ,hogy a gyerty jól be van e tekerve a hengerfejbe .

egyik barátomnál fordult elő 2szer is , hogy a gyerty meglezult , elméjjült a hangja , és a motor is lomhább lett . Aztán egyszer csak kilőtte a gyetyát :D :D :D

 

Meg azt is hogy ha hengerfejet tartó 4db tőcsavar nem lazult -e ki .

 

ennyit tudok így látatlanban .

 

Vidd el akkor egy másik Derbi szervízbe , most már nagyon sok van az országban . A legtöbb kereskedőnél ven szerelőműhely is , és általában értenek is hozzá .

Vegy jó szakszerelő biztos tud segítteni . Az tuti , mivel új motor ......

Előzmény: 'cube (650)
BacsiTibi Creative Commons License 2006.08.16 0 0 651

Szerintem próbáld meg itt a fórumon "senda" néven szereplő kereskedő srácot megkeresni akár telefonon, akár e-mailen. A HSZ-ok között megvan mindkettő.

Szerintem segít szívesen.

Előzmény: 'cube (650)
'cube Creative Commons License 2006.08.15 0 0 650
Sziasztok!

Én 1 Gp1 tulajdonosa vagyok.A történetem a következő lenne.Májusban vásároltunk 2 mocit az egyik vidéki kereskedőtől.Az én motorom körülbelül 1 hónappal korábban lejött mint a cimborámé.300 kilométer után kivetettem belőle a fojtást,és ő is ugyanígy tett az ő motorjával.1 darabig tökéletes is volt mind a 2 motor.Egyik esti motorozásunk alkalmával,menetközben valami meghalt az övében,mert hírtelen sokkal erősebb,és mélyebb hangja lett a mocijának.Van 1 jellegzetes "torokhangja" mintha farsot szívna valahonnét ...ettől a perctől kezdve elvesztette a dinamikáját a motor,elindulásnál nem akar elindulni,majd körülbelül 20-km/h-tól kilő mint a hülye.
Többször visszavittük szervizbe,ott azt állítják megégett a kuplung,amit őszintén szólva hülyeségnek tartunk,mert sosem húzattuk,hegyen nem jártunk ,kétszemélyel sem motoroztunk vele.Gyanítom hogy szét sem szedték,mert ahogy hallottuk szerelési szempontból elég problémás a motor.A másik amiért szerintünk nem a kuplung a hunyó,hogy hidegen tökéletes ,viszont ahogy üzemi hőmérségletre melegszik,kissé elfogy a dinamika.

Remélem valaki vágja hogy mitől lehet ez.

Segítségeteket előre is köszi

Üdvözlettel

- cube -

Derbinito Creative Commons License 2006.07.23 0 0 649

Sziasztok!

 

Van egy eladó Derbi Atlantisom.

Ezen a linken megnézhetitek! Kellemes kis motor!

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=707783&command=ugras&screenwidth=1152

Minden jót!

 

 

sirarcheer Creative Commons License 2006.06.25 0 0 648
Igen.
Oda vittem ahol vettem.
1 nap alatt megcsinálták. Rendesek voltak.
Előzmény: jenli (647)
jenli Creative Commons License 2006.06.25 0 0 647

Tuning nélküli robogón a 80 az nagyonjó , ha még az órát is kiakasztja az meg főleg . Yamaha Aeroxok sem mennek többet alapban , Keevay sprtrobogó meg 70et megy végbe szal a 80 az nagyon jónak számít .

Gyorsuláson lehet javíttani esetleg könnyített kuplunggörgőkkel. estleg sportkipuffl..... de ezt a szervízben tudják legjobban , hogy mit érdemes .

 

A Derbinél szervizelték ????

sirarcheer Creative Commons License 2006.06.24 0 0 646
Órát megcsinálták.
Vakcső volt.
Gép megy van elég ideje felmegy 80ra, lejtőn kb 90 /óra 80ig mér, de utána hagytak még helyet hogy tovább menjen/.
A gyorsulásán kell javítani még.
Előzmény: jenli (645)
jenli Creative Commons License 2006.06.22 0 0 645

Hogy megy a gép ??????

fojtás most lesz kiszedve ?

milyen fojtás volt benne ? vakcső a kipufogóban ?

a seb. mérő óra nem megy ? lehet hogy csak megakadt , ezen a mechanikuson nem lehet nagy baj .

Előzmény: sirarcheer (644)
sirarcheer Creative Commons License 2006.06.20 0 0 644
Üdv!
Elértem végre az ezer km-t, most adtam le szervízbe.
Viszont megállt a km órám.
Ez egyedi eset, vagy másnak is előfordult már?
Normogo Creative Commons License 2006.05.30 0 0 643
Köszönöm!
Előzmény: rsds (642)
rsds Creative Commons License 2006.05.30 0 0 642
Előzmény: Normogo (640)
rsds Creative Commons License 2006.05.30 0 0 641

 

Előzmény: Normogo (640)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!