Keresés

Részletes keresés

OrvosiSegédHologram Creative Commons License 2014.09.27 0 0 12683

Ezen tervek alapján ugyanúgy állni fog a sor az autópályán... Remélem amikor 4-5 ember meghal mert egy román kamionos ledarálja a sort akkor nem lesz felelős... (eddig is nagyon nagy mázli volt hogy nem történt ilyen)

RJancsi Creative Commons License 2014.09.26 0 0 12682

Nem vagyok forgalomtechnikus, de néhány kérdés felmerült bennem (ld. a képen).

 

Előzmény: Mentat (12681)
Mentat Creative Commons License 2014.09.25 0 0 12681

Itt van egy részletesebb kép az Iparos úti csomópontról.

Jó sok lámpa lesz, ha össze lesznek rendesen hangolva, akkor jó lesz szerintem.

 

http://bacsistvan.hu/wp-content/uploads/2014/09/M7-csom%C3%B3pont.jpg

 

 

3x megszólaló kakas Creative Commons License 2014.09.25 0 0 12680

Most látom csak, nem 3, hanem 4 lámpa.

 

Előzmény: 3x megszólaló kakas (12679)
3x megszólaló kakas Creative Commons License 2014.09.25 0 0 12679

 

Az érdi lehajtónál nem látom , hogy mi változik meg a mostanihoz képest.

Az látszik, hogy az eddigi 2 lámpa helyett,  3 lesz, amíg elérjük a törökbálinti utat.

Ez így szerintem nem gyorsítani fog, hanem lassítani.

Előzmény: Mentat (12678)
Mentat Creative Commons License 2014.09.25 0 0 12678

A tervezett M7-M0 csomóponti csatlakozás.

 

 

A pirosat már én rajzoltam bele, szerintem az is kellene nagyon.

Úgy nem csak a BP-központ, hanem a BP dél irányú forgalom is el tudna oszlani az Iparos úti csomópont és e között.

 

Vélemények?

Törölt nick Creative Commons License 2014.09.20 0 0 12677

A többszörösen kizsigerelt alvállalkozók csak így voltak képesek megcsinálni, és még örültek ha kifizették őket.

 

Műszaki ellenőrzés nem volt, csak a saját zsebüket tömték, meg áttolták a pénz egy részét a kézilabdára.

 

Gondolkozni kéne! Mi a fenéből vettek volna 100 milliókért szuper játékosokat, akkor amikor a város csődben volt. Az állam átvállalt 14 milliárdot.

 

Emberek, ok és okozat.  Teljesen világos minden.

Előzmény: 3x megszólaló kakas (12676)
3x megszólaló kakas Creative Commons License 2014.09.19 0 0 12676

Még nincsen fél éve sem, hogy "elkészült" a csatornázás Érden.

Viszont már van olyan csatornafedél rész, ahol már negyedszer szakad be az út.

Aztán megint betömik, leaszfaltozzák és egy hónap múlva, megint beszakad.

Egészen a végtelenségig.

 

Ez a szar munka, amit a fidesz férgek csináltak nem ér semmit.

Hol a felelős, hol a felelősségre vonás?

Sehol.

A fidesz férgek mindent megtehetnek, mert totális diktatúra van.

 

Forradalmat kell csinálni, minél előbb!

Törölt nick Creative Commons License 2014.09.08 0 0 12675

" folytatni fogja azt amit el sem kezdett.."

 

Az érdligeti alközpont közösségi házzal, rendőr örssel,  postával és Lidl üzlettel már nyolc éve ígéret.

A  Bem-téri új posta, üzletek szolgáltatások úgyszintén.

Egy új iskola, a toldozgatott iskolák helyett ígéret.

A minőségi utak a tákolmányok helyett ígéret.

A javuló közbiztonság ígéret maradt szintén.

A helyi közlekedés kisbuszokkal hatalmas cumi volt...sokan be is vették.

 

A virágzó kertváros a csúcs duma...nézzen körül mindenki.. örökösen foltozgatás az utakon, szeméthegyek a városon kívül és belül. toporgása Duna part ügyében/téglagyár/.

 

Helyette lakópark fenn, pöcegödrök lenn. Ingatlanadó emelés feszt, magas csatornadíj, Kiglancolt városközpont, ...hagyjuk az egészet.

 

A duma az megy ezerrel. 

Előzmény: 3x megszólaló kakas (12674)
3x megszólaló kakas Creative Commons License 2014.09.08 0 0 12674

 

Az M7-es érdi lejárójánál elkészült az új nagyberuházás.

A hirdetőtábla, amin a polgi mester közli velünk, hogy folytatni fogja azt, amit még el sem kezdett.

Dübörög a diktatúra.

 

TimiT Creative Commons License 2014.08.03 0 0 12673

Sziasztok!

SOS szeretnék pro-kontra infokat Érd madaras nevű utcáinak környékéről!
Szeretnénk oda költözni, de rengeteg rosszat olvastam már róla (igaz ezek kb 2 évvel ez előtti infok, amit találtam).
Azóta változott a helyzet vagy még mindig kerülendő környék???
Talajvíz, közbiztonság, kisebbségi helyzet, boltok, ovi, suli, csatorna + aszfaltozás stb stb...

Köszönöm! :)

Báxli Creative Commons License 2014.08.01 0 0 12672

Az önkormányzat kb. 5 napja pucoltatta ki a csapadékelvezető árkot, és mosatta át az átereszeket... Éjjel egy rohadék házi sittel próbálta eltömíteni a frissen kitisztított árkot... Érd - felső, 2014... Balkán...

3x megszólaló kakas Creative Commons License 2014.06.09 0 0 12671

 

Még a csatornázás elején felhívtam a figyelmet, hogy ha nem alapozzák alá a csatornafedél betonrészeit akkor ez a rész mindig meg fog süllyedni, elválik a bekötőcső és a szennyvíz kimossa a talajt mellőle.

Ekkor üreg keletkezik és beszakad az út.

Úgy kell elképzelni mintha valaki házat építene, de alapozás nélkül.

Javítani nem lehet, csak felszedni az egészet és megcsinálni az alapot először, aztán rátenni a csatornafedél betonrészeit.

A „javítás” itt érdiesen azt jelenti, hogy feltöltik a gödröt, aztán leaszfaltozzák.

Ez így egy-két hónapig tart, aztán megint beszakad az út, mert a probléma, az alap hiánya nem szűnik meg.

Érden bár a pénz megvolt hozzá, mégis ilyen gányolmány munkát végeztek el.

Az erre rendelkezésre álló pénz, gondolom valakiknek a zsebében kötött ki.

Ahogy ez lenni szokott egy ilyen végtelenül korrupt diktatórikus országban.

A rákötések most zajlanak, és természetesen egyre több helyen fog beszakadni az út.

Gyors munka, (azért mert elmulasztották az alapozás megcsinálni), nagy pénzért ( zsebekben

kötött ki a pénz nagy része), szar minőségben.

Ez a fénykép egy ilyen beszakadást mutat itt Érden a sok közül. Az érdekessége, hogy már egyszer ki volt javítva az elősző beszakadás miatt. Ez már a „javítás” utáni második beszakadás.

És ennek nem fog vége lenni soha, mert ez a gány munka nem javítható, csak ha felszedik az egészet és újra megcsinálják rendesen.

Saját magatokat dicsőítő Fidesz férgek!

Ennyit ér a ti munkátok:

Báxli Creative Commons License 2014.06.01 0 0 12670

Pontosan az a bajom, hogy így nevetségessé válik az egész... hogy használja e valaki nem tudom... bár kellene.  De! ha a rosszakaró polgár is ezt látja, komolytalanná válik az egész, és röhög rajta... Jól telepített álkamera is lehetne hatásos, (még olcsó is) ha nem virítana róla, hogy nincs használva. Erre céloztam.. Hogy hová, mennyi pénz folyt el nem tudom, de így aztán még a látszata sincs meg, hogy valami hasznos dologra folyt volna el...

Előzmény: ügyefogyottérdi (12668)
XANTIi Creative Commons License 2014.06.01 0 0 12669

Az Ercsi-úton a sportpálya bejárata melletti kamera pont a szelektív hulladékszigetre néz. (Nézne!)

Ehhez képest fényes nappal, rendszámos autóból kurjantják ki a szakadt sezlonyt, törött TV-t és köbméternyi autóalkatrészt.

Amíg ilyen mértékben leszarják a Fényestekintetű Vezetőink a város dolgait, addig persze pofátlanul kihasználják egyesek ezt. A feszítés egy átadási ünnepségen az megy. Meg a jutalom a félig sem elvégzett kötelezettségekért.

Magyarország jobban teljesít! 2014.

ügyefogyottérdi Creative Commons License 2014.06.01 0 0 12668

Kedves fórumozó,nos igen 100 milliós nagyságrendű összeget pacsáltak el 2010 és 2014 között a nyakunkon pöffeszkedő amatőrök amit biza hasznosan is fel lehetett volna használni.

 

sajnos a hozzánem értő érdijai lakosság benyelte a jól propagált maszlagot,hogy van kamera biztonság is van.

 

A valóság azonban az,hogy van pár kiépített kamera hely, van pár olyan kamera is,amit adatvédelmi szabályokkal ellentétes módon a rendőrségi épület állampolgárok által is gyakorta látogatott helyére telepített monitorokon figyelnek az ügyeletben levő rendőrök és van olyan hely,ahova jelentéktelen összegű álkamerák lettek behelyezve demonstratíve. ha ezeket a felszereléseket összegszerűleg matekozzuk,akkor csak az összeg töredékének a számadatat kerül ki az anyagi ráfordításra,mert a többit haveri és baráti alapon történt visszaosztásra és jutalmakra osztogatták szét maguk között az illusztris most is köztünk járó és fölöttünk döntéshozatali joggal felkent emberek. CSAK! ez az érdi népet nem érdekli. Egyet tud hajtani a buta lakos,hogy van kamera,akkor van biztonság.

 

Én csak azt kérdezném, ha valakinek van TV készüléke,de nincs áramja és antennája akkor tudja nézni a tv műsort?

 

ha erre a választ bárki megadja akkor megértheti,hogy ez a kamera rendszer így egy nagy rakás .......amire egy nagyrakás pénzt elírtak,mint ahogy már sok másra is az elmútnyócév alatt.

 

Ideje lenne ebben és sok másban is a lakosságnak végre gondolkodni és nem csak tudatlanúl szájalni. Értem ez alatt,hogy az érdi igazi lakosnak kellene gondolkodni,a bevándorlóknak,gyütt-menteknek meg a dunyhaembereknek meg fülelni figyelni és elmélkedni. Nem csak azért kell érden lakni,mert itt van a házam és kész.

Előzmény: Báxli (12667)
Báxli Creative Commons License 2014.05.31 0 0 12667

Tévedtem! Az Érdi Újság legutóbbi számában nyilatkozta TMA, hogy a kamerarendszer 100 millióba került (nem 80), és az idén továbbfejlesztik 22 millióért....

A feltett képen azonban látszik, hogy a kutya sem nézi... Különben feltűnt volna, hogy benőtte az ecetfa...

Erre így kár még 22 milliót ráfordítani...

Előzmény: Báxli (12664)
Moonclown Creative Commons License 2014.05.24 0 0 12666

Persze de láttad már a Kőrösit meg a Gárdonyit?És összehasonlítod a többivel?

 

Szabad iskolaválasztás van, ha így is úgyis kocsikázik nem sok szülő akarja egy romhalmazba vinni a gyereket...

 

 

Előzmény: csekmet (12657)
ÖregMackó Creative Commons License 2014.05.20 0 0 12665

Ebből is csak a lóvét szedték ki, a visszaosztás a fontos a többi már nem.

Előzmény: Báxli (12664)
Báxli Creative Commons License 2014.05.20 0 0 12664

 És a sikeres feltöltés örömére, egy másik kép is... bár nem ebbe a topikba való... egy köztér figyelő kamera bújik a fa lombja mögött... (kétvasút közt - sétáló utca)  A fa benőtte, nyílván nem is nézi senki, ha egyáltalán működik... de legalább az illúziója lenne meg, hogy a pár éve 80 millióért telepített rendszert valaki, valahol nézi, a mi biztonságunk érdekében...

Báxli Creative Commons License 2014.05.20 0 0 12663

 Köszönöm... valamikor sok képet tettem fel, de már elfelejtettem a módját... Nos itt a termés...

nagydajab Creative Commons License 2014.05.20 0 0 12662

Miután kiválasztod a képet, A kép mellett lesz egy beillesztés gomb, azt is nyomd meg csak úgy lesz látható :) 

Előzmény: Báxli (12661)
Báxli Creative Commons License 2014.05.19 0 0 12661

Hát ez nem megy...

Előzmény: Báxli (12660)
Báxli Creative Commons License 2014.05.19 0 0 12660

Na talán most csatoltam...

Báxli Creative Commons License 2014.05.19 0 0 12659

Nem biztos, hogy a képen jól látszik, de ez mind kalászos gabona... sőt, érés előtt áll... Tudjuk, hogy a MÁV-nak nem erőssége a személy és teher szállítás... lehet hogy ez egy profilváltás? áttérnek a gabona termesztésre? Érd-felsőn mindenesetre bíztató a termés.

nagydajab Creative Commons License 2014.05.18 0 0 12658

"mert a Kőrösibe akarnak sokan menni akik csak tehetik a terület közelsége miatt. Szóval van baj bőven."

Van bizony, mert aki meg qrva messze lakik a Körösitől az meg oda tartozik. A haverom a Gárdonyitól pár utcára lakik de mégis a Körösibe tartozik. Aki ezt a kiosztást meg csinálta azt nem anya szülte.

Előzmény: csekmet (12657)
csekmet Creative Commons License 2014.05.18 0 0 12657

Nos az is egy nagy tévedés, hogy kevés a gyerek és kvázi ezért kellett összevonni.  Ugyanis a "harmadannyi" szöveggel ezt mondod. Sokkal több gyerek van mint a "ti" korotokban, mert a beköltözők zömében fiatalok és gyerekekkel.

 

Az összevont iskola visszaesett, nincsenek eredmények a versenyeken, rossz a hangulat a tanárok között és a szülők egy része elvitte a gyerekét. Most meg lasszóval fogták a gyerekeket a beiratkozáskor, mert a Kőrösibe akarnak sokan menni akik csak tehetik a terület közelsége miatt. Szóval van baj bőven.

Előzmény: Moonclown (12649)
Moonclown Creative Commons License 2014.05.06 0 0 12656

Sziasztok,

 

ma futni voltunk  a lőtéren Parkvárosban és az ösvényen 8-9 kismalac és az anya jött velünk szembe.Meglepődtünk ennyir e közel  a lakott részhez, de persze örültünk is.Kérlek szóljatok másnak is, nehogy baj legyen belőle, mi a szembe jövő kutyásoknak már jeleztük.

nagydajab Creative Commons License 2014.05.05 0 0 12655

De a rendőrök bekanyarodnak. Őket ilyen apróság mint kötelező haladási irány nem feszélyez :)

Előzmény: Moonclown (12654)
Moonclown Creative Commons License 2014.05.05 0 0 12654

Sőt ha  akörforgalomból kijőve akarsz bekanyarodni akkor az kötelező haladási irány megsértése (nekme 5 ropim bánta), mert a felfestés nem látszik, a táblát meg  a fa takarja el...

Előzmény: Báxli (12652)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!