Keresés

Részletes keresés

elevenke2 Creative Commons License 2004.12.09 0 0 88
Hosszutávfutó ma bejelentette az egész pályás letámadást.
Vajk Creative Commons License 2004.12.08 0 0 87

ez jó:)))

és igaz is !

Előzmény: borsosalma (86)
borsosalma Creative Commons License 2004.12.08 0 0 86

Egész pályás letámadás!! Amikor a focista már kifulladt. Hosszutávfutó még birja az iramot

Előzmény: Vajk (85)
Vajk Creative Commons License 2004.12.08 0 0 85
És ki is fog?
Előzmény: borsosalma (84)
borsosalma Creative Commons License 2004.12.08 0 0 84
most kiderülhet
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.24 0 0 83

Bizony. Volt róla topic is (tán több is), de ennyi orbános közül egy rossz index keresővel sajna nem tudom kikeresni.

Előzmény: Vajk (82)
Vajk Creative Commons License 2004.11.24 0 0 82

? ez már elő volt eccer rángatva?

 

És se feljelentés, se bukás?

 

 

Előzmény: Wic (79)
Vajk Creative Commons License 2004.11.24 0 0 81

:)) szerinted neki mi maradt hornék után?

:))

 

 

Előzmény: vibor (74)
nehazudj fidesz Creative Commons License 2004.11.24 0 0 80

oké, Tóth kormánypárti politikus.

de hogy én? :-O

Előzmény: Wic (79)
Wic Creative Commons License 2004.11.24 0 0 79

csak 4-től.

az mszp kapva kapott egy ilyen ügyön, oszt előrángatták O.V. 6-os kartonját... ki tudja honnét, hanyadszor.

Előzmény: nehazudj fidesz (78)
nehazudj fidesz Creative Commons License 2004.11.24 0 0 78

Bocs, ez nem fáradtságra utaló jel?

Mert ha belegondolunk, akkor nem kevesebbet állítasz, minthogy a kormány megbízásából

 

1. Cserhalmi Tyutyu bejelenti MGP ügynöki múltját

2. a balhé miatt Mécs sokadszor beterjeszti a törvényjavaslatát

3. emiatt Kőszegi Gábor meghívja egy rádióműsorba Tóthot

4. Tóth felveti az ügynökvádat

5. én topikot nyitok róla

 

Cserhalmi-Mécs-Kőszegi-Perjés (Kossuth adófőszerkesztő)-és én itt a kis monitoro melőtt?

ennyi ideje lenne  a kormánynak összeesküvésekre?

Előzmény: Wic (76)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.24 0 0 77
Például amit az elvtársak nem daráltak le és az első 2 kormány alatt sem takarítotak el. Lehet vagy 0-1 db. :)
Előzmény: dekóder (75)
Wic Creative Commons License 2004.11.24 0 0 76

aha. tehát előszedni egy volt ügynök aktáját és susogni arról, hogy ki lehetett. ez a terelés, amit a kormány csinál, mivel a KÁP kampány közepette a fidesz növelte az előnyét?

 

szép....

 

Előzmény: Timna (48)
dekóder Creative Commons License 2004.11.24 0 0 75
Például?
Előzmény: vibor (74)
vibor Creative Commons License 2004.11.24 0 0 74
Kövér (is) jól kitakarított mindent.
Előzmény: tvonitu (69)
Profán Béni Creative Commons License 2004.11.24 0 0 73

off

Ne zárd ki a lehetséges kimenetelek közül a "nem" többségét.

on

Előzmény: Timna (66)
soltika Creative Commons License 2004.11.24 0 0 72
Duma, soha sem volt igaz csak eljátszották a jónép előtt a színházat.
Előzmény: tvonitu (69)
Uránusz Creative Commons License 2004.11.24 0 0 71

Na egeeen éppen ez a gond: "nyoma veszett" ez mit is jelenthet???! Sok mindent. Mert nem konkretice azt jelenti, hogy lezúzták, elégették... hanem nem lelhető fel... ezért kerülhet elő (na, hogy miért pont pl. MN-útján?:) szóval kiesik a csontváz a szekrényből... Ezért is nem lehet nyilvánosságra hozni... mert a szekrények kulcsra vannak zárv és a kulcs ki tudja kinél van éppen...:(

Ezért (is!) aljas az egész...

Előzmény: tvonitu (69)
soltika Creative Commons License 2004.11.24 0 0 70
Mán kiderült régen. Amikor 2000-ben a Vityáék 90 évre akarták volna titkosítani az egész hóbelebancot a Kenedi János kvázi "zászló" fedőnevű III/IV-es ügynöknek nevezte az ÉS-ben.
A Vikék vissza is vonták a törvényjavaslatukat hogy ne verjen nagyobb hullámokat az ügy.
A híresen pereskedő Orbán egy mozdulatot sem mert tenni a helyreigazításért.
Előzmény: Timna (66)
tvonitu Creative Commons License 2004.11.24 0 0 69
Valamelyik tv-híradóban hallottam ezt az adatot, miszerint 70%-kának nyoma veszett.
borsosalma Creative Commons License 2004.11.24 0 0 68
Már láttam olyan foci/politikai meccset aminél az egész pályás letámadás nyerő volt.Ügyes csapat kapitány és hosszutávfutó kondició egyidejüleg szükségeltetik hozzá.
Előzmény: Timna (66)
Vajk Creative Commons License 2004.11.24 0 0 67

Viktornak az aktáját(ha volt) már kiszedték régen...

 

Csak nem mindenhonnan?

:)

 

Előzmény: Timna (66)
Timna Creative Commons License 2004.11.24 0 0 66
csak annyit mondok hogy az mszpnek mindenképp támogatásvesztése fog származni a KÁP ügyből, bár igazad van hogy 2006ban kéne inkább kiderülnie Orbánról ha egyáltalán van minek kiderülnie :)
Előzmény: Profán Béni (50)
kábelbúvár Creative Commons License 2004.11.24 0 0 65

mi lenne ha en meg azt javasolnam hogy CSAK az egyhazi besugokra terjedjen ki a torveny?

 

Azt valszeg nem támogatná az MDF

 

+ tán a Fidesz se....

Előzmény: alfredoo (61)
nehazudj fidesz Creative Commons License 2004.11.24 0 0 64

a bíróság tudomásom szerint nem ártatlanságot vagy érintetlenséget mond ki, hanem az átvilágító bírók azt mondják, hogy az illető  nem szerepel a rendelkezésre álló anyagban,

Kondor ügyében meg azt mondta, hogy a népszava dokumentumai nem bizonyítják az újság állítását

Előzmény: alfredoo (62)
nehazudj fidesz Creative Commons License 2004.11.24 0 0 63

Van ebben igazság, meg belekötni való is :))))

 

Talán amikor Csurka ismerte be az ügynökmúltját, akkor derült ki, hogy róla pl. semmilyen dokumentum nincs.

Emlékszem 89-ből, hogy zártplatós ifák ingáztak közhivatalok, pártszékházak, meg a csepeli papírgyár zúzdája között.

 

Talán senkit nem érdekel, hogy Balogh József Nagypofon utcai lakos ügynök volt, de a vezető politikusok múltja talán nem közömbös.

 

Én nem lepődnék meg a kommunistázó jobbosokon, mert az elmúlt 15 évben számtalan példát láttam arra, hogy a leghangosabban gyűlölködőkről mindig kiderült, hogy a lelkiismeretük rossz.

 

A mi családunkban egyetlen miépes van, akinek a Magyar Fórum a Bibliája, Bayer és Bencsik a szellemi tápláléka és állandóan kommunistázik.

Azt már beismerte, hogy titokban párttag volt, azt meg még nem, hogy jelentett is, és azt meg nem tudja, hogy mi tudjuk.

Véletlenül tudtuk meg, amikor a megyó-botrány volt.

Előzmény: tvonitu (60)
alfredoo Creative Commons License 2004.11.24 0 0 62

tvonitu

 

ha 70% anyag 'elveszett' akkor a birosag milyen alapont mondja ki egyes szemelyek artatlansagat, erintetlenseget? kondor katalinra gondolok!

Előzmény: tvonitu (60)
alfredoo Creative Commons License 2004.11.24 0 0 61

kb

 

azt nem ertem hogy az egyhazi szemelyeket eliminalo javaslat indoklasa miert ne lehetne barki masra alkalmazhato?

 

peldaul az ujsagiro tarsadalomra.

 

ez az egeesz meglehetosen aalsaagos.

 

mi lenne ha en meg azt javasolnam hogy CSAK az egyhazi besugokra terjedjen ki a torveny?

Előzmény: kábelbúvár (53)
tvonitu Creative Commons License 2004.11.24 0 0 60
Az a baj, hogy állítólag a titkos ügynökök listájának 70 százalékának "nyoma veszett". Ha nyilvánosságra hozzák a megmaradottak névsorát, valahol ez is igazságtalan, mert rajtuk veri el a port a társadalmi közutálat, miközben nagy részük sunyít. Szerintem a fideszben és az egyházi személyek közül, de ugyanígy a MIÉP-ben, kisgazdáknál is lehetnek érintettek. Meglepődnénk a sok "kommunistázó" "jobbos" előéletén. A rendszerváltás utáni kissé "akasztós" hangulatban értékeltem azokat az embereket, akik igenis felvállalták az MSZP-tagságot és nem rohantak "kikeresztelkedni" a templomba... Mint a lányom akkori tanitónénije, aki a lelkes mozgalmárból hirtelen átváltott karácsonyi betlehemesdibe. Undorító volt.
Vajk Creative Commons License 2004.11.24 0 0 59

akkor biztosan sovány is, hiszen kövér(lászló) nem lehet

 

Előzmény: borsosalma (56)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!