Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2015.05.03 0 0 297

Szia! Szivesen leveletnék veled! Irj mailt

Előzmény: MorcosPanna (270)
Törölt nick Creative Commons License 2015.04.16 0 0 296

Szervusz Zöldfenyő! Én Yary (Éva) vagyok. Fent vagyok az oldalon, email címemet is megtalálod. Viszont hiába keresem a Te email címedet, nem lelek rá. Most pár hete próbálkozom én is levelezőtársat, társakat keresni, de ez idáig hiába. Pedig én is egyedül vagyok, nekem is szükségem lenne valakire, valakikre,  akivel meg tudom osztani örömömet, bánatomat. Sok témában nyitott vagyok. Ha úgy gondolod, szívesen veszem bejelentkezésedet. További szép napot. Üdv: Éva

Előzmény: Zöldfenyő (173)
Törölt nick Creative Commons License 2015.04.14 0 0 295

Szervusz Ködvirág! Olvasom, hogy már 6 éve keresel levelezőtársat. Én csak most a hetekben kezdtem el nézegetni, de én úgy vagyok vele, ahogyan Te. Nagyon nehéz. Az a tapasztalatom, hogy "félünk" egymástól, pedig ha már pár mondat erejéig nem írunk, akkor senki sem fogja megismerni egymást. Természetesen útközben derülnek majd úgyis ki bizonyos dolgok, hogy megy  vagy nem. Szerintem akkor sem kell megsértődni, úgy gondolom mindenki tartson egy kis önkritikát, s akkor rá fog jönni, hol hibázott. Ha úgy gondolod érdemes lenne megpróbálni, szívesen írhatunk egymásnak. Témáim: olvasás, kirándulás, film, állatbarát vagyok, utazás. Yary néven megtalálsz, egy pár helyre fel is tüntettem az email címemet. További szép napot.

Előzmény: Ködvirág (11)
Törölt nick Creative Commons License 2015.04.11 0 0 294

Szervusz Péter! A fiatal korod ellenére szívesen leveleznél egy kicsit idősebb lev.partnerrel? Három évvel idősebb fiam van,  most érettségizik. Kedvelem a fiatalokat, és én is - igyekszem fiatalos gondolkodást felelni.  Nyitott vagyok mindenre,  utazás,  sport,  állatkedvelő vagyok.  Ha úgy gondolod tetszik a fent  leírtak, akkor az eva. magyary@gmail.com e-mailen meglesz. Üdvözlettel : Éva

Előzmény: uthanga (254)
Törölt nick Creative Commons License 2015.04.10 0 0 293

Szia Miami! Szívesen levelezek Veled. Én is elég magányos vagyok. Nyitott vagyok mindenre,  kivéve a politikát.  Facebookon,  Messengren,  Viberen is fent vagyok.  Email címem: Éva. Magyary@gmail.com ha úgy érzed,  szívesen veszem "soraidat". Üdv:Éva (Yary) 

Előzmény: Micuki (262)
Törölt nick Creative Commons License 2015.04.10 0 0 292

Az előbb írtam Neked.  Facebookon és Messengren is megtalálsz . Sőt Viberen is. 

Előzmény: kabakos0123 (274)
Törölt nick Creative Commons License 2015.04.10 0 0 291

Szervusz Kabakos!  Én is levelezőtársat keresek. Minden témába nyitott vagyok,  kivéve a politikát. Érdeklődési köröm : sport,  könyv,  utazás,  film. Yary néven ismerhetsz. Évának hívnak. Állatbarát vagyok. Van egy kutyám és egy macskám. Ha úgy gondolod a leírtak alapján szeretnél levelezni,  szívesen belevághatunk. Üdv:Éva

Előzmény: kabakos0123 (274)
Törölt nick Creative Commons License 2015.04.08 -1 0 290

Szia. Szívesen leveleznék veled.

Mail címet ha megadsz kezdhetjük is. :)

Előzmény: MorcosPanna (270)
Törölt nick Creative Commons License 2015.04.07 0 0 289

Szia, Éva vagyok, de  úgy is ismerhetsz, hogy Yary. Az üzenetedből az tűnk ki, hogy levelezőtársat keresel. Csak azt nem írtad meg, hogy elektronikus úton, vagy borítékos levélben. Én személy szerint a Viberen vagy a Messengeren szoktam csetelkedni. Ha ez megfelel Neked, akkor légyszíves válaszolj. Minden témára nyitott vagyok (romantikus könyvek, sport, utazás legyen az belföld vagy külföld, állatkedvező vagyok, van egy kutyám és egy cicám is. Kivéve a politikától tartózkodnék. Email: eva.magyary@gmail.com 

Ha úgy értékeled üzenetemet, hogy esetleg megpróbálnál velem "csetelni", úgy kérlek írjál.

Előzmény: kabakos0123 (274)
Törölt nick Creative Commons License 2015.04.07 0 0 288

Szia Krisztate! Én egy picit idősebb vagyok nálad, de gondolom nem lenne probléma. Levelezőtársat keresek, mert én is - mint Te - egyedül érzem magam. Az emberek többségének szüksége van barátokra, kikkel tud egy pár szót vagy esetleg bővebben is levelezni. Nyitott vagyok minden féle témában, kivéve a politika. Engem az utazás, a sport, állatok

(kutya, macska), mert ez a kettő van nekem, nekünk. Ha úgy érzed - mivel írtad is -, mindenben nyitott vagy, várom válaszodat. Email címemet megadtam, most már csak Tőled függ, hogy jelentkezel. Üdv: Yary

Előzmény: Törölt nick (286)
Törölt nick Creative Commons License 2015.04.06 0 0 287

Szervusz MorcosPanna! Szivesen "csetelek". Én is egyedül érzem magam, nekem is szükségem lenne egy beszélgető társra. Az üzenetedből ítélve, komolynak tűnsz. Tehát lehet veled mindenről csevegni. Email címem: eva.magyary@gmail.com (viberen és messengeren is!). Üdv: Yary

Előzmény: MorcosPanna (270)
Törölt nick Creative Commons License 2015.04.06 0 0 286

Szervusz Krisztate! Olvastam az üzenetedet, megadom az email címem, szívesen "csetelek" veled.Email: eva.magyary@gmai.com Én is Szegeden születtem. Egy kicsit erről is el lehet beszélgetni.Üdv: Yary

Előzmény: krisztate (269)
Törölt nick Creative Commons License 2015.04.06 0 0 285

Szia, ha tegezhetlek. Yary vagyok. Szívesen csetelek Veled. Gondolom, úgy mint Te, én is egyedül érzem magam és én is keresek valakit, valakiket, akivel, akikkel tudok társalogni. Mindenről lehet beszélgetni, kivéve a politikát. Üdv.

Előzmény: MorcosPanna (270)
Törölt nick Creative Commons License 2015.04.06 0 0 284

MorcosPanna-nak. Én Yary vagyok, olvastam az üzenetedet, s szívesen "csetelek" veled, ha megengeded, hogy tegezzelek. Velem mindenről lehet beszélgetni, kivéve a politikát.Üdv: Yary

mocskosferj Creative Commons License 2015.04.02 0 0 283
szia szivessen leveleznek veled. pl hobbirolakar a sprotrol ( szemei edzo vagyok) zenerol. ha gondolod irj mailt de ne ijedj meg a cimemtok))))) mocskosferj@freemail.hu
Előzmény: torkati (272)
kabakos0123 Creative Commons License 2015.03.25 0 0 282

email cimem,:  kabakos@citromail.hu

Előzmény: vöröske3 (279)
kissksara Creative Commons License 2015.03.22 0 0 281

Sziasztok!

Levelezőtársat keresek , olyan borítékos-papíros levelezésre gondoltam (: Budapesti vagyok, de mindenkivel szívesen beszélgetnék. Érdekel a művészet, a zene, a könyvek, az irodalom, a sportolás, a filozófia, a pszchiológia és a biológia meg még sok minden más. Ismerj meg ! :D 

e-mail címem: skksxxy@gmail.com 

Törölt nick Creative Commons License 2015.03.14 0 0 280

Van kedved beszélgetni? Küldtem mailt de még válasz nem érkezett..

Előzmény: MorcosPanna (270)
vöröske3 Creative Commons License 2015.03.13 0 0 279

Szia! Én szívesen leveleznék veled. Írj a szaboevi551@gmail.com -ra, ha gondolod. :) 

Évi

Előzmény: kabakos0123 (274)
Törölt nick Creative Commons License 2015.03.12 0 0 278

Levelezőtársat kresek 30-46 éves korig nőket.

Csak olyanok akik télleg komolyan is gondolják.

Törölt nick Creative Commons License 2015.03.10 0 0 277

Csak mert nem érkezett vissza válasz levél..

Előzmény: MorcosPanna (276)
MorcosPanna Creative Commons License 2015.03.10 0 0 276

igen:-)

Előzmény: Törölt nick (273)
Zéta11 Creative Commons License 2015.03.07 0 0 275

Szia!

 

luapus@outlook.de

 

Irjál! 

Előzmény: torkati (272)
kabakos0123 Creative Commons License 2015.03.07 0 0 274

sziasztok. én egy 39 éves fiu vagyok, és hölgyet keresek levelezőtársnak.

Törölt nick Creative Commons License 2015.03.05 0 0 273

Szia. Küldtem mailt ..megkaptad?

Előzmény: MorcosPanna (270)
torkati Creative Commons License 2015.03.04 0 0 272

50-es nő vagyok és férfi levelezőtársat keresek akivel lehet beszélgetni, filmről, zenéről hobbiról

stb.

BunnyNo1 Creative Commons License 2015.03.03 0 0 271

Sok a feltétel, kevés a varázserő.

Előzmény: krisztate (269)
MorcosPanna Creative Commons License 2015.03.03 0 2 270

Sziasztok!

 

Mint oly sokan, én is levelezőtárs után kutakodom az Interneten. Sajnos nem sok sikerrel eddig. Újabb próbát teszek, hátha egyszer találok valakit, aki nem csak 1-2 hétben gondolkodik, és nem lép le szó nélkül.

 

Ha szeretnél egy titkos világot, ahol tabuk nélkül lehet beszélgetni, ha szükséged van a szürke hétköznapokban egy kis vidámságra, fényre, változatosságra, ha van olyan, amit mással nem tudsz, vagy nem mersz megbeszélni,ne tétovázz!!  Írj.:-))

 

Úgy gondolom , ki hány éves, nem lényeg, a kor  csak egy évszám. A test változik, a lélek örök. Ami fontos számomra az őszinteség, a kölcsönös megértés, hogy egy hullámhosszra tudjunk kerülni, legyen közös témánk.

Csak akkor ragadj billentyűt, ha tényleg komolyan is gondolod:-) Elegem van már a népvándorlásból, a kamusokból, angolosan távozókból:-))

 

köszönöm, hogy elolvastad.

krisztate Creative Commons License 2015.01.24 0 0 269

Sziasztok!

Postai levelezőtársat keresek, akik csak hölgyek személyében fogadok el. 21 éves, szegedi lány vagyok. Kortól és témától függetlenül, bármiről szívesen beszélgetek. 
Megbízható és jó hallgatóság vagyok, jó a problémamegoldó képességem és a kommunikációs készségem.
Címcsere csak privátban: krisztate@freemail.hu

Krisztina

 

Danus30 Creative Commons License 2015.01.17 0 0 268

Szép napot!


31 éves fiatalember vagyok, aki szeret sok mindenről beszélgetni és új embereket megismerni. 25 és 40 között bárkivel leveleznék elektronikus úton. Csak annyit kérek, hogy olyan emberek jelentkezzenek, akik a második levél után nem adják fel, köszi.
Érdeklődési területem: Filmművészet, fotózás, irodalom, pszichológia, pedagógia, természet, néprajz, történelem, és ami szóba kerül.
Részemről kizárva: politika, egyház, előítéletesség, egó, divat. Ezekhez vagy nem értek, vagy nem szívesen foglalkoznék velük.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!