Keresés

Részletes keresés

Austin_Powers Creative Commons License 2006.04.27 0 0 207

kicsit emlékeztetnek a tavalyi Bilbaora

zeuszka Creative Commons License 2006.04.27 0 0 206

Több gól esett ma, mint a 4 BL elődöntőn együttvéve, és több fordulat is.

A végén azt a szabadrúgást azt hittem, hogy Jones be fogja kapni...

GDávid Creative Commons License 2006.04.27 0 0 205

nagy grat!

 

ilyen meccset ritkán lát az ember.

AZ-Fan Creative Commons License 2006.04.27 0 0 204
Hihetetlen meccs volt, gratula!:)
Ramos_ Creative Commons License 2006.04.27 0 0 203
erre én is ennyit tudok csak kinyögni
Előzmény: angyalhentes (193)
rage Creative Commons License 2006.04.27 0 0 202

A Middlesborough UEFA meccsei egyedül többet érnek, mint az egész BL együttvéve :) Mondjuk kell ehhez egy gólerős csatársor, meg egy gólerős védelem is

:)

despota2000 Creative Commons License 2006.04.27 0 0 201

Vagy kettővel...

 

Szép volt Boro!

Előzmény: angyalhentes (189)
Viva Napoli! Creative Commons License 2006.04.27 0 0 200
Nagy gratula! Remélem ti nyeritek a kupát, megérdemlitek!
angyalhentes Creative Commons License 2006.04.27 0 0 199
Csak elobb ossze kell szedni egy haromgolos hatranyt a huszadik percre. :)
Előzmény: Attilio (198)
Attilio Creative Commons License 2006.04.27 0 0 198
...ha a döntő is ilyen lesz... :)
angyalhentes Creative Commons License 2006.04.27 0 0 197
Erre nemigen van mit mondani.
zeuszka Creative Commons License 2006.04.27 0 0 196

Hát boldogan gyakorlok önkritikát, végül is az első cserével McClaren is megtette :DDDDDD

Hihetetlen. Az egész kurva BL-ben nem volt ilyen meccs.

Teddy_KGB Creative Commons License 2006.04.27 0 0 195
Gratulálok a csapatnak, ekkora bravúrt 1x is nehéz csinálni, nemhogy kétszer. A döntőben (is) hajrá BORO!
Feyd-Rautha Creative Commons License 2006.04.27 0 0 194
...
angyalhentes Creative Commons License 2006.04.27 0 0 193
Ez kesz.
a szurkoló Creative Commons License 2006.04.27 0 0 192
4-2
Viva Napoli! Creative Commons License 2006.04.27 0 0 191
Na meg lesz ez! Már csak 1 kell az üdvösséghez :)
zeuszka Creative Commons License 2006.04.27 0 0 190
És már 3-2
Előzmény: angyalhentes (187)
angyalhentes Creative Commons License 2006.04.27 0 0 189
3-2, hihetetlen.

Van ra egy fogadasom, hogy ez a Goian gyerek jovore mar egy idozonaval nyugatabbra jatszik.
a szurkoló Creative Commons License 2006.04.27 0 0 188
3-2
Előzmény: angyalhentes (187)
angyalhentes Creative Commons License 2006.04.27 0 0 187
Na, mar 2-2.
Előzmény: zeuszka (186)
zeuszka Creative Commons License 2006.04.27 0 0 186
Hasselbaink, bazmeg. Amúgy is gyengén játszik, ez meg nevetséges...
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.27 0 0 185
Előzmény: angyalhentes (183)
Viva Napoli! Creative Commons License 2006.04.27 0 0 184
2:1 re vezet ellenetek boróban a steaua...
angyalhentes Creative Commons License 2006.04.27 0 0 183
En ugy emlekeztem, a Boro nekik is kolcsonadta. De valoszinuleg tevedek.
Előzmény: Törölt nick (182)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.27 0 0 182
Maccarone szerintem nem játszott a Bolognában. Az Empolira, a Parmara és a Sienára emlékszem.
Előzmény: angyalhentes (179)
Wolfhauser Ottokár Creative Commons License 2006.04.27 0 0 181
Izgalomhegyek!
angyalhentes Creative Commons License 2006.04.27 0 0 180
A PL-ben iden egyertelmuen elnyerte a legjobb kerettel a legszarabb eredmenyt elero csapat cimet.
Előzmény: Törölt nick (178)
angyalhentes Creative Commons License 2006.04.27 0 0 179
Maccarone, aki nem erezte magat jol Bolognaban. (Milanoba meg nyilvan nem hivtak.)
zeuszka Creative Commons License 2006.04.27 0 0 177

Hát én McClarent sose favorizáltam, az tutifrankó. Ez a Boro gazdag csapat, egy meglepően normális elnökkel, és az egyik legjobb utánpótlásneveléssel a Premiershipben, ebből ennyit tud csak kihozni 4 év után.

Vajon a Steaua költségvetésének hányszorosa a Boróé?

Előzmény: a szurkoló (173)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!