Keresés

Részletes keresés

gyuszek Creative Commons License 2011.09.22 0 0 243

De, biztos mernek, csak már gondolom nem olyan nagy szám. Meg a hideg is jön.

Dewwi Creative Commons License 2011.09.20 0 0 242

Dewwi

 

Kihalt a topik ? Senki sem mer szoknyát viselni ?

gyuszek Creative Commons License 2011.06.23 0 0 241
Szerda du mentem a fő-téren. Két csajt hallottam beszélgetni: -Odanézz, szoknya van rajt. -DE JÓÓÓ! KB 20 perc múlva szintén 2 csaj! -Odanézz, de jó szoknyája van! Az OBI-ban egy ürge megkérdezte! -Ez szoknya? Pincér vagyok? A tescoban a tintapatronos csajok rám köszöntek. De már nem akartam visszaköszönni, mert már elhagytam őket. Pedig így utólag belegondolva, jó lett volna leállni velük beszélgetni.


gyuszek Creative Commons License 2011.06.18 0 0 240

Tegnap éreztem, hogy jópáran megnéznek, de nem szólt senki. Bár tuti, hogy páran röhögtek a hátam mögött. Viszont a kik-ben egy 40-körüli eladó megkérdezte, hogy ez valamilyen munkához kapcsolódik, vagy egyéni ruházat. Elnézést kért, h tolakodik a kérdésével, de neki nagyon tettszik. Azt mondta, nagyon jól áll a szoknya.

435 Creative Commons License 2011.06.08 0 0 239

Ma fehér rövidújjas inget fehér szövetszoknyát és beige szinű combfixet vettem fel

435 Creative Commons License 2011.06.06 0 0 238

Reggel csak a farmerszoknyát vettem fel egy kis titokzoknival.Most voltam ebédelni ebben még semmi érdekes ,de amíg oda-vissza megjártam; kb 20 percet voltam a napon szó szerint pirosra csípte a nap a lábszáramat.Ilyen harisnyában még nem fordult elő egyszer sem.

435 Creative Commons License 2011.06.05 0 0 237

Akkor úgylátszik mégis csak terjed a szoknya

Előzmény: gyuszek (236)
gyuszek Creative Commons License 2011.06.05 0 0 236

Szerintem hanyagold a női tangát, meg a rózsaszín felsőt. Taliztam ma a volt barátnőmmel. Jóban vagyunk, igy bemutatta az új pasiját. A csaj kiakadt a szoknyán, le is fényképezett. a pasijának bejött. Mondta, h lehet hogy ő is vesz majd. :-)

Előzmény: Leila125 (234)
435 Creative Commons License 2011.06.04 0 0 235

Leírtam már azt is az első pár napon furcsálották bizalmatlanok voltak és hűvösek de néhány nap után kivívtam a lányok elismerését mind szakmai mind emberi tekintetben. Nem foglalkozom a férfiakkal nem nagyon álok szóba velük én járom a magam útját.Nem voltak lelki gondjaim először furcsa és szokatlan volt szoknyát húzni de inkább kellemes mint idegesítő úgy kb 1 hét után már arra sem kellett figyelnem ,hogy hogyan ülök le ( összezárt combokkal ) én csak röhögtem az izzadó verejtékezö férfiakon ők izzadtak én meg tök kényelmesen elvoltam, nem izzadtam hanem szellőztem alulról is.A szűk szoknyához tegnap leírtam tanga alsót veszek fel amúgy pedig rendes alsónadrágot hordok a tanga alsónál az felvan emelve a lágyékomhoz a két valami pedig vissza van nyomva a hasüregbe.Igen megvagyunk mint már ezt is leírtam május vége felé hozzám költöztek a picivel

Előzmény: Leila125 (232)
Leila125 Creative Commons License 2011.06.03 0 0 234

Leila125 Creative Commons License 2011.06.03 0 0 233

Sziasztok!

 

Egy pár kép rólam. Mi a véleményetek? illetve ti szerintetek melyik ruhában mennyek ki az utcára? Sajnos jelen pillanatban nem tudtam jobb képeket csinálni.

Leila125 Creative Commons License 2011.06.03 0 0 232

Szia!

 

Köszi, a válaszokat, igaz már egy két dolgot leírtál, de én még kérdeznék tőled, ha nem bántalak meg. Érdekelne, hogy mit szóltak a munkahelyeden, amikor először mentél be szoknyában?  A férfiakkal való tapasztalataidról még nem igen írtál leszámítva a szilvesztert. Voltak lelki vívódásaid, és hogyan dolgoztad fel (tudom, hogy most hogyan állsz az egészhez, de gondolom ez nem így volta a kezdetek kezdetén)? Azért egy szúk szoknyában csak látszik az ember micsodája, azt, hogyan tűnteted el? Meg van még a barátnőd? Jól kijöttök?

Üdv.

Előzmény: 435 (231)
435 Creative Commons License 2011.06.03 0 0 231

Ne csak nézegesd a topikot ( ez nem képeskönyv ) hanem olvasd végig leírtam hogy kezdtem szoknyát viselni. A felső ruházatom csak ing póló pulóver nem pedig blúz mindig fél vagy edző cipőt viselek. Azt is leírtam .hogy a szűk szoknyák alatt ( ceruzaszoknya és a szürke szoknyám alatt egy tangát viselek ) de ezt is leírtam már , hogy a kolléganőim tanácsolták. nem festem magam nemlakkozom a körmeimet mindíg rendesen tisztálkodom , nem szabad azzal foglalkozni , hogy a mellettem álló hölgy is ugyanolyan szoknyát, harisnyát visel mint én vagy " nocsak az itt álló hölgy nő létére nadrágban van én meg férfi létemre szoknyában vagy télen ugyanúgy fázik a mellettem álló hölgy is mint én " mert akkor bármit csinálhatsz az izgalmi állapot elindul. A kép feltöltés nagyon macerás egy kép általában 5-600 kb os tömöríteni kell 100 kb alá és már nagyon rossz a minősége és még eztis kb 50 perc alatt tölti fel

Előzmény: Leila125 (230)
Leila125 Creative Commons License 2011.06.03 0 0 230

Sziasztok!

Már nagyon régóta nézegetem a topikot de csak most vettem rá magam, hogy írjak is.

Magamról annyit, hogy 35 éves vagyok és amióta az eszemet tudom mindig is szerettem női ruhába öltözni. Számomra teljesen érhetetlen, hogy a lányok bármilyen ruhát felvehetnek (itt azokra gondolok amiket nekünk fiuknak készítettek) és senki nem szólja meg őket, ha meg fordítva van már egyből melegnek tartanak. Sok esetben sokkal kényelmesebb egyes női ruhadarab viselése ugyebár szoknya is ilyen. Amikor tehetem átöltözök ilyenkor hiába vannak női nadrágok akkor is inkább a szoknyát veszem fel. A mindennapi öltözködésbe is kezdem már belevonni a női ruhadarabokat úgy, hogy olyanokat választok amik kicsit talán fiúsak.  Voltam már kint az utcán is beöltözve talán majd egyszer mesélek erről is. 435-öst kérdezném, hogy a szoknyához mindig félcipőt veszel fel? Furcsa nekem ez hisz úgy érzem, hogy a szoknyához nem illik az ilyen cipő, legalább egy alacsony magas sarkú menne hozzá. Gondoltál már arra, hogy esetleg így mennél? Azt már sokat olvastuk, hogy alúra mit veszel fel de felülre mit szoktál? Azok is női darabok? Tangát vagy bugyit hordasz? Hogyan tűnteted el azt a részed aminek nem kéne látszania szűk szoknya esetén? Tudsz feltenni olyan képet ami utcán készült rólad és nem csak a szoknyád látszik (a régieken kívül)? Ja és szoktad magad festeni is, körmeid? Különben hogyan jött ez az egész, hogy így öltözz? Bocsi a sok kérdésért. Természetesen mások véleménye is érdekel ezekkel a kérdésekkel kapcsolatban.

Üdv.

435 Creative Commons License 2011.06.02 0 0 229

Tegnap vásárolni voltunk mind a ketten vettünk egy-egy ceruzaszoknyát térdig érő szűkitett fazonút  hátulslicceltet.Ma reggel abba jöttem dolgozni fehér hátulcsíkolt harisnyanadrágot húztam hozzá.

435 Creative Commons License 2011.06.01 0 0 228

a 165 -ös hozzászólásomban van egy kép öltözés közben

Előzmény: gyuszek (227)
gyuszek Creative Commons License 2011.06.01 0 0 227

Miért nem csinálsz magadról egész alakos képeket? Tök kíváncsi vagyok hogyan áll.

Előzmény: 435 (226)
435 Creative Commons License 2011.06.01 0 0 226

Ma fehér rövid szoknyát és fehér combfixet és fehér rövid ujjú inget vettem fel de most még ígyis melegem van.

435 Creative Commons License 2011.05.31 0 0 225

Ne félj nem kötelező de az életben legalább egyetlen egyszer próbáld ki először furcsa érzés inkább szokatlan de 35-40 fokban ez a nyerő

Előzmény: Istenes János (222)
435 Creative Commons License 2011.05.31 0 0 224

Tegnap is és ma is a kis hagymaszoknyámat vettemfel nagyon tuti kis szoknya de szaladni vagy kocogni nemlehet benne mert az alja be van szűkítve alá combfixet húztam. Tegnap délután elkellett mennem a gyógyszertárba a picinek gyógyszerért Vivien oda adta a kerékpárját , hogy azzal menjek, el is mentem de nagyon kemény volt szoknyában combfixben biciglizni teljesen kilátszott a combfixem a csipke szegélye a csupasz combom. Ma úgy döntöttem, hogy veszek magamnak is egy bringát

gyuszek Creative Commons License 2011.05.29 0 0 223

Miért?

Előzmény: Istenes János (222)
Istenes János Creative Commons License 2011.05.29 0 0 222

hát a szoknya viselését inkább kihagynám..

gyuszek Creative Commons License 2011.05.29 0 0 221

Pont azért írtam, mert olvastalak a múltkor.  Nekem a hosszú szoknyák jönnek be. Belefeledkeztem a gyakorikérdésekbe, és nem vettem észre, h írtál. Jól elment az idő.

Kikapcs, mert reggel meló.

Előzmény: 435 (220)
435 Creative Commons License 2011.05.29 0 0 220

A múltkorában szóba jött ez a tanga téma a szűk szürke szoknyámmal kapcsolatban a kolléganőim javasolták a viselést de ezt leírtam. Az előbb elfelejtettem leírni,hogy Vivitől kaptam kb 2 hete egy térdigérő selyemszatén bőfazonú szoknyát aminek tüll az alja tök kényelmes mert bőfazonú

Előzmény: gyuszek (219)
gyuszek Creative Commons License 2011.05.29 0 0 219

Ja és a tangát tudom javasolni. Kényelmes.

gyuszek Creative Commons License 2011.05.29 0 0 218

Szerintem jók. Ha ez én léábaim lennének, én is mutogatnám. A magassarkús képről ha nem tudnám, h a tiéd, azt hinném, h női láb. Buknék rá. :-)

Előzmény: 435 (217)
435 Creative Commons License 2011.05.28 0 0 217

Szerinted milyen virgácsaim vannak mert azthiszem a múltkori képre is azt írtad hogy formás és a lányok unszolására készítet magassarkús kép ?

Előzmény: gyuszek (216)
gyuszek Creative Commons License 2011.05.28 0 0 216

Végig az járt a fejemben, hogy vajon mi lehet a véleményük. Nem olyanra gondolok, h melegnek gondolnak vagy sem, hanem, hogy vajon jól áll -e ez az összeállítás. Tetszik az embereknek, vagy ízlésficamosnak gondolnak. Ez volt rajtam:

http://kepfeltoltes.hu/view/110528/DSC01938_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/110528/DSC01937_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Fekete utcai tangás papucssal. Ismerőssel nem találkoztam. Egyébként kényelmes volt a viselet.

Előzmény: 435 (215)
435 Creative Commons License 2011.05.28 0 0 215

Igaz, hogy háttal nemkezdünk mondatot de hát igen becsajoztam méghozzá mindjárt kettővel Vivien és Bernadett ( Vivien kislánya ) múlthét kedden hozzám költöztek. Most itt laknak. Az az igazság ,hogy nekem még szokatlan hozzá szoktam az úgymond a szabadsághoz időnként nagyon vegyes érzéseim vannak. Teljesen megváltozott minden hozzá szoktam,hogy akkor és azt csinálok amit és amikor akarok ha úgy tartotta kedvem 23 órakor bekapcsoltam a hifit és egy kissé megdöngettem a hangfalakat de ezt már napközben sem nagyon lehet Berni miatt.Szokatlan,hogy este vacsoránál együtt vagyunk, főzés mosogatás stb korábban ha megéheztem csináltam egy szendvicset vagy rendeltem egy pizzát vagy akármit most hajjaj vége a szabadságnak, de térjünk vissza a témához amúgy vettünk már jónéhány ruhadarabot együtt és egymásnak is nemrég kaptam Vivitől egy rövid hagymaszoknyát egy sötétlila szoknyát hozzá világos lila harisnyanadrágot ( magának is vett egy ilyen szerelést ). kialakítottuk a "sportos"stílusomat is : póló farmermini üvegszálas harisnyanaci edző cipővel ja , kaptam tőle egy világosbarna miniszoknyát is de ezen a héten egész tegnapig fehér szoknyát hordtam fehér vagy beige szinű harisnyanacival vagy combfixxel amúgy teljesen véletlen mikor mit veszek a szoknya alá ritkán tervezem meg,hogy na holnap ezt és ezt veszem fel olyankor még este kikészítem a szoknyát harisnyát inget cipőt szerdán például fehér szoknya és fehér combfix volt rajtam ma viszont harisnyanacit vettem fel, az elmúlt két vasárnap eggyütt voltunk templomba a második alkalom után amikor Vivi is eljött már a férfi tagok is elfogadtak rendesen társalgunk. szeretem a combharisnyát is.Na Gyuszek milyen érzés volt nyíltan kimenni az utcára át menni egy szmszéd városba szoknyában ? Megnéztétek a magassarkús képet ? A múlthéten volt a nagyduett c. műsor amikor a Peller mariannék voltak műsoron volt mögöttük 4 táncoslány fehér blúzban és egy sötétebb barnás miniszoknyában félhangosan megjegyeztem milyen klassz kis miniszoknyáik vannak Vivien beígérte hogy az egyiket megszerzi ajándékba majd meglátom mi lessz belőle.

gyuszek Creative Commons License 2011.05.28 -1 0 214

Csütörtökön én is felvettem a szoknyát. Elmentem a szomszéd városba a tecsóba vásárolni. A szemem sarkából figyeltem az emberek reakcióját. Nem volt különösebb reakciójuk az embereknek. Néhányan követtek a tekintetükkel, de ennyi semmi több. Ja meg hétfőn is szoknyában voltam egyboltban. Az ürge először lefelé nézett, és csak amikor elkezdtem vele beszélni, akkor emelte fel a tekintetét a ruhámról.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!