Keresés

Részletes keresés

Rolexfan Creative Commons License 2024.01.18 -15 0 56953

Aki a farkáról tesz be képeket gyakran a topikokba, az ugye dugni akar. Te a puncidról tettél be elég sok képet, gondolom te is dugni akarsz. Vagy csak hergeled a férfiakat, ami eléggé elítélendő a véleményem szerint.

Előzmény: Homok_tovis (56952)
Homok_tovis Creative Commons License 2024.01.18 0 5 56952

Mint nő, ebben a topikban, nem hiszem, hogy bizonygatnom kellene, hogy tőlem származnak a képek. Ha nem hiszed, így jártál. Megtisztelem a fórumot, hogy a férjemen kívül másnak is megmutatom magam, és még erre föl cetlizgessek… A kivágott kép, teljesen másra utalt…

Előzmény: Törölt nick (56951)
Törölt nick Creative Commons License 2024.01.18 -2 0 56951

????

Tudom mit raktam be és hova, oda is írtam mit mutat a kép.

Nem is értem, mit szerettél volna ezzel? Elmondanád? Mert nem azt raktam oda hogy az én szőrös puncim... meg hasonlók.

 

Csak felvetettem egy lehetőséget, nem tudom mi olyan nagy dolog benne. Ez pattogás?

Raksz be képet mint sajátot, akkor mi a baj ha felírsz egy nicket hozzá?

Nem arcot, elérhetőséget.... úgy is ott a nicknév, nem hiszem hogy fáradság egy cetli...

 

Nem is értem pont egy "Nő" háborodik fel a helyett hogy valószínűleg kevesen vannak így ez a topik nekik szólna, nem jobb ha nem kell úgymond versenyezni a netes képhuszárokkal?

Előzmény: Homok_tovis (56947)


Homok_tovis Creative Commons License 2024.01.18 0 3 56950

Elég szegényes volna az életem, ha irigykedem kellene erre…

Előzmény: Tényleges (56948)
Tényleges Creative Commons License 2024.01.18 -4 1 56948

A sok irigy megmondóember leamortizálta a topikot.

Homok_tovis Creative Commons License 2024.01.18 -2 1 56947

Most egyébként én azt sem értem, hogy te napok óta mit pattogsz itt. Inkább ne raknál fel képet…

Ha hiszed, ha nem, nő vagyok, és nem fogok neked itt megfelelni. 😉

Előzmény: Törölt nick (56946)
Törölt nick Creative Commons License 2024.01.18 0 1 56946

Látom komoly takarítás volt itt.

Szóval csak csajok tehetnek be ide képet, az meg nincs itt csak hazug faszok.

 

Lehetne hogy akkor a berakott képek mellet egy hitelesítő cetli legyen felírva rá a nickneve?

Ami nem ilyen azt meg szintén lehet akkor egyből törölni.

 

Tényleges Creative Commons License 2024.01.18 -4 0 56945

Az első + 

Rolexfan Creative Commons License 2024.01.18 -10 3 56944

Nagyon jó dugni is egy puncit, de nekem óriási élmény, ha érzem a vonaglását és hallom az élvező hangját egy nőnek, ha nyalom. Aztán jöhet a farokra húzás és szinte azonnal élvez a nő.

Előzmény: Homok_tovis (56943)
Homok_tovis Creative Commons License 2024.01.18 -1 3 56943

Ha jól nyalnak akkor természetesen igen.

Előzmény: Rolexfan (56942)
Rolexfan Creative Commons License 2024.01.18 -9 1 56942

Pedig puding próbája az evés, punci próbája a csikló hosszas nyelv-izgatása. El tudsz élvezni nyalástól?

Homok_tovis Creative Commons License 2024.01.18 -2 2 56941

Inkább kihagynám. 🙂

Előzmény: Rolexfan (56940)
Rolexfan Creative Commons License 2024.01.18 -9 1 56940

Próbáljuk ki :)

Előzmény: Homok_tovis (56939)
Homok_tovis Creative Commons License 2024.01.18 -3 2 56939

Csúnya lett volna azért a kolléganőért fizetni, kb az a te szinted. Egyébként meg nyalnád te utánam a 10 ujjad. 😉

Előzmény: Rolexfan (56938)
Rolexfan Creative Commons License 2024.01.17 -14 2 56938

De az is lehet, hogy az illető, akit te öreg emberezel, rád se nézne,  nemhogy fizetne neked :)

 

Az erotika, a szexuális vonzalom nem "igényesen fazonigazitott" punciból indul, hanem egész másból. Amúgy a pénz, amit itt előszeretettel emlegetnek minimális szerepet játszott a fotózásban, kolléganő fotózásnál, pedig egyáltalán szóba se került. 

Előzmény: Homok_tovis (56937)
Homok_tovis Creative Commons License 2024.01.17 -3 6 56937

Kolléganő a borotvát nem ismeri? Egyébként sokat gondolkodtam azon - néhány hölgy kivételével -, hogy mi vitte rá őket arra, hogy egy idősebb embernek megengedje ezeket a képeket, illetve a testiséget? Van az a pénz? Nálam nem volna…

Előzmény: Rolexfan (56936)
SenkiSemmi Creative Commons License 2024.01.17 -2 6 56933

Miért ne lehetne kritizálni, észrevételt megfogalmazni, vagy véleményt nyilvánítani? Ez egy nyilvános felület (még mindig), így a képek megosztása magával hozza azt is, hogy az emberek megfogalmazzák, nekik mit közvetítenek a képek.

Hogy milyen egy jó kép? Ez egy jó kérdés, mert függ attól is, ki és milyen szempontok alapján értékel egy-egy képet. Viszont az igazán jó képek egyszerűek, letisztultak, minden felesleges, zavaró dologtól mentesek, a témát, a mondanivalót emelik ki, azt állítják a figyelem középpontjába. Önmagában a témától semmilyen kép nem lesz jó, érdekes, vagy izgalmas.

Az erotika nem pusztán a meztelenségről szól, hiszen minden ember más és más, másként éli meg a szexualitását, a szexhez való viszonyát, ami rengeteg árnyalatot jelent. Nem lehet kijelenteni, hogy csupán egyetlen elképzelés, vagy megvalósítás a helyes, vagy az elfogadható.

Az itt látható képek az én meglátásom szerint csupán tárgyként jelenítik meg a nőket, ami bennem visszatetszést kelt. A képeknek nincs hangulata, tartalma, mondanivalója. Minden kép egyben tükrözi a képet készítő ember személyiségét is.

Senki nem kötelezhető arra, hogy az általa készített képeket megossza egy olyan felületen, ami az ő megítélése szerint nem megfelelő a számára. Mindenkinek joga van eldöntenie, hol osztja meg a képeit, melyik az a felület, ami szerinte a legjobb megjelenést biztosítja a képeinek.

Tényleges Creative Commons License 2024.01.16 -12 3 56932

+hát.

Előzmény: Rolexfan (56930)
Dr.Mabuse Creative Commons License 2024.01.16 -9 2 56931

micsoda combok .. jó lenne közéjük kerülni

kissé szőrös a karja.. lehet, culáger egy kőművesbrigádban 

bár, a műkörmöt elnézve ..a fángli helyett csak a főnök faszát markolássza

Előzmény: Rolexfan (56930)
Dr.Mabuse Creative Commons License 2024.01.16 -8 6 56929

á lófaszt 

nem áll már föl a vén kujonnak, csak a mancsával matat rajtuk

Előzmény: Törölt nick (56928)
Törölt nick Creative Commons License 2024.01.16 -6 6 56928

Ugye megdugtat puncit popsit nem csak ujazgatod ezeket a ribancokat? 

Előzmény: Rolexfan (56927)
purgatorial Creative Commons License 2024.01.16 -4 4 56926

Ha jol emlékszem, egyszer már kiakarták a HUSZból macskázni.

Előzmény: Képvilágosító (56919)
Siccki 1234 Creative Commons License 2024.01.16 -10 7 56925

Miért kellene irígykedni egy vén faszra? Azért mert valami komcsi és/vagy fidesznyik kiemelt nyugdíjas és kihasználja egyes nők anyagi helyzetét? Mert ha a képeken szereplők valamelyike nem adott rá engedélyt, hogy a képeit közszemlére tegyék akkor nagyon megütheti a bokáját. Személyes véleményem, hogy ha hébe-hóba feltenne egy-két képet akkor senkinek nem lenne vele baja, de ő nap mint nap telehány egy csomó topikot a ,,csodálatos" képeivel és azt képzeli, hogy ő a tökéletes.

Törölt nick Creative Commons License 2024.01.16 -3 10 56924

A topik címe valóban: Az én puncim

De .... ha arra várunk hogy ennek megfelelő képek kerüljenek fel lehet is törölni, mert nem lesz itt senki!!!

 

Én úgy használnom az adott topikot hogy leírom: Nem én vagyok.... esetleg miként készült egy kis izgalmas körítés ha van, nem kitalációt- ezt jó lenne másnak is tartani.

 

Fogadjátok el hogy a legtöbb regisztráció itt férfi (legalábbis annak született mert néha nehéz ezt mondanom rájuk), már az is nagy szó ha saját szexpajtása képét teszi be! Mert a legtöbb kamu képes buzeráns aki arra veri a kis farkát hogy pasik dicsérgetik, meg írják mit tennének vele.... gondolom beleéli magát, vagy hasonló

A topikok címén is végigfutva borzalom, a fele homokozó, de ami nem, még oda is faszokat meg szőrös seggeket raknak be.

 

Szóval jó az ha vannak itt saját készítésű ponci képek, azt mondom elmegy, az biztos hogy Rolexfan inkább faszrahúzná a pinákat a helyett hogy újazgatja (((-:

 

Olyan topikot meg ami meg nőknek szól hogy tegyenek be valamit, halott ügy itt! Ne legyetek naivak pasik fognak ráugrani a témára.

Vagy akkor kell egy egyszerű igazolás papírra kirakja niknevét a punci mellé ez valamelyet biztosíték lenne.

De nem lesz ilyen jelentkező, amikor valaki kéri akkor el is tűnik egyből akihez ezt intézte.

Tényleges Creative Commons License 2024.01.16 -13 4 56923

Még egy irigy.

Képvilágosító Creative Commons License 2024.01.16 -6 8 56922

 

1., nem képeket,  hanem JPG-ket rak ki - a publikációk "képeknek" nem nevezhetők -> ipari hulladékok

 

2., ez "Az én puncim" szekció  -    érted? -  te (is) agyhalott ?   ->>    a pinaturkász papíron pasas

 

Valamelyik előző posztban írt az állítólagos "egyetemi végzettségéről",   nem fogom kikeresni....

Kellene tudni értelmezni a topik témáját....

Előzmény: vaksivakond (56920)
Kody 1981 Creative Commons License 2024.01.16 -5 11 56921

Rolex bácsi!Hány évig fogod még idepakolni azokat az igénytelen, gusztustalan, turkálós képeidet?

Te még egy csinos,jó alakú nőt is képes vagy visszataszítóan bemutatni. Gratulálok!

Előzmény: Rolexfan (56918)
vaksivakond Creative Commons License 2024.01.16 -15 5 56920

Igazából a sok nyafogót sem értem, komolyan ennyire nem lehettek óvodások. Jó képeket tesz fel? Jó képeket. Netről letöltött más képei? Nem.

Innen meg nem hogy örülnének az emberek, hogy lehet nézegetni a csajokat, nem, bele kell kötni, főleg olyanok akik amúgy még semmit nem tettek hozzá a dolgokhoz.

 

Képvilágosító Creative Commons License 2024.01.15 -5 11 56919

Én a moderátorokon is csodálkozom, hogy nem b@sszák ki innen az önjelölt vakuvillogtatót.

Mint ahogy ""Az én mellem" és "Az én popsim" topikokból is...

Dr.Mabuse Creative Commons License 2024.01.15 -8 1 56915

ejj milyen homlokos pinája van a tésasszonynak 

ahogy kidülleszti a terülj-terülj asztalkán kinyalnám oszt bedugnám a lompost, basznám ezerrel

Előzmény: Rolexfan (56904)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!