Keresés

Részletes keresés

matej nyikolajevics Creative Commons License 2006.11.16 0 0 675
te mint értelmiségi élhetnél környezetkimélőbben is. vannak többször használatos táskák. me aztán hogy a faxba mész a tubesért tüntetni tescos zacsekkel a kezedben?
Előzmény: Egy értelmiségi (672)
Egy értelmiségi Creative Commons License 2006.11.11 0 0 672

Teljesen igazad van. Ezen a szatyor dolgon én is kiakadok. A legszörnyűbb, hogy még mi érezzük magunkat kínosan, mert balhézunk egy szaros zacsiért. De igenis balhézni kell, ha az ember kifizet 50-60 ezer forintot egy nagybevásárlásra, akkor tegyék már bele valamibe, ne szórakozzanak 50 forintos zacsikkal.

 

Amikor lerohan az ember a sarki "vegyesbe" akkor az 5 kiflit elviszi még kézben is, de egy nagybevásárlásnál már nem.

 

Mi már hagytunk ott emiatt púposra tömött bevesárlókocsit a Tesco pénztáránál.

Előzmény: Satinette (671)
Pávek úr Creative Commons License 2006.10.13 0 0 669
A pénztárosnő büszkesége

Népszabadság • R. T. • 2006. október 13.

 

Egy új korszak kezdete Ózdon?

 

A görögdinnyét, mintha csak focilabda lenne, a lábával terelgette a pénztár felé az egyik fiú. A többiek eléálltak, takarták, miközben megpróbálta a futószalag pultja alatt kigurítani.

Z757 Creative Commons License 2006.10.03 0 0 668
Nofene, felár nélkül kaptál húst, oszt még reklamálsz???
Előzmény: nagyész (663)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.03 0 0 667
de miért vetted meg?
Előzmény: nagyész (663)
digicat Creative Commons License 2006.09.17 0 0 666
Hozzá kell szokni, hogy piacgazdaság van, ennek pedig az a következménye, hogy a kínálat követi a keresletet.
Amíg nagy tömegek a józsefvárosi kínai piacról élnek, addig nem szabad csodálkozni, hogy más cégek sem azt kínálják, amit pl. Angliában.
Én is szívesebben vásárolnék olyan élelmiszeráruházban, amilyeneket Párizsban láttam, de amíg az van, hogy azok is a szart veszik, akiknek nagyon telne jóra is, addig egy cég sem fog olyan minőséget kínálni mint nyugaton, mert nagyon ráfizetéses lenne.
nagyész Creative Commons License 2006.09.16 0 0 664
Ez bizony nincs így! A multik környezetében tönkrementek a kis üzletek, amelyek meg megmaradtak, azoknak az árai olyan csillagászatiak, hogy rendszeres bevásárlást náluk csak az országbitorló milliárdosok végezhetnének, ha nem derogálna nekik a plebs közé leereszkedni.
Előzmény: digicat (662)
nagyész Creative Commons License 2006.09.16 0 0 663
No azért a Kaiser's sem kutya! Vettem én már ott penészes reszelt sajtot (, amit a reklamációm után sem tüntettek el a polcról!), ehetetlen füstölt tarját (,igaz az ára kedvezményes volt) és még sorolhatnám, de az utolsó dobás volt a csúcs, az olasz gyártású penne tészta, melyből a kifőzéskor gyönyörű szép szárított svábbogár úszott fel a víz felszínére. Ha jobban belegondolok, akár benne is maradhatott volna a csőtésztában és észre sem vettük volna, hogy mitől olyan ízletes a rakott penne ...
Előzmény: vermeer (-)
digicat Creative Commons License 2006.09.16 0 0 662
Aki nem szereti a Tesco-t, miért megy oda? Ez a legjobb tiltakozás.
Most már sok választási lehetőség van nemzetközi láncoktól kezdve a magyar láncokon át a családi vállalkozásokig.

Nem tudom ép ésszel felfogni, hogy egyesek miért idegesítik magukat azzal, hogy olyan helyre mennek ahol nem szeretnek lenni, mikor rengeteg más helyen megkaphatják ugyanazt.
Előzmény: p-simon (652)
Boldog ember Creative Commons License 2006.09.16 0 0 660

Miért lenne érdekes?
Az sem véletlen, hogy a magyar rizsnél 30%-kal olcsobban árulja az amerikai génmanipulált rizst!
Ja kérem TESCO GAZDASÁGOS Korményszóvivőnk van!!!
Előzmény: Törölt nick (651)
p-simon Creative Commons License 2006.09.16 0 0 659
a vevők és az eladók között statisztikailag ugyanolyan arányban vannak bunkók és nembunkók. csakhogy tudomásul kellene már venni, hogy az eladók élnek a vevőkből, és nem fordítva. egyébként lehet, hogy az általad bunkónak gondolt vevő (akinek egyébként ezer baja lehet, egészség, család, bank, apeh, milófasz) éppen meg akarta venni a fél áruházat, és valamelyik magát okosnak képzelő vagy sértett személyzet beszólása miatt sarkon fordul és elmegy máshová, az üzlet meg ugrott. nem vagy te isten, nem látsz bele senki fejébe, úgyhogy ne akarj igazságot tenni. ne felejtesd el, négyszázezer munkanélküli van, és lesz még több is...
Előzmény: ericka (649)
p-simon Creative Commons License 2006.09.16 0 0 657
oké, ha valahol bajba kerülsz, (vagy rokonod-haverod), csak írj ide, majd együtt kitalálunk valamit (ez jobb, mint a fogyasztóvédelem, a kisember harca az arctalan rablók ellen...)
Előzmény: Törölt nick (656)
p-simon Creative Commons License 2006.09.16 0 0 655
egyébként úgy vélem, hogy a polgári engedetlenségnek ez a módja elég hatásos, sehol sem fognak veled tahóskodni, pökhendiskedni, ha tudják, hogy ilyesmi előfordulhat viszonzásul (ha meg valaki csak szórakozásból csinál ilyesmit, az sajnálatos, de annak nem kell az én tippem, van neki magától is)
p-simon Creative Commons License 2006.09.16 0 0 654
nem járok tescoba, csak adtam egy tippet azoknak, akiket esetleg átb.sznak. és feleslegesen feltételezgetsz, meg személyeskedsz...
Előzmény: Törölt nick (653)
p-simon Creative Commons License 2006.09.16 0 0 652
nem tüntetni kell, magyaroszágon nem működik a nyílt demokrácia. ki kell kérni a pálpusztait a pultnál és beb.szni a nőifehérnemű közé...
Előzmény: Törölt nick (651)
ericka Creative Commons License 2006.08.02 0 0 649

Én nem vagyok se Tesco párti, se Tesco ellenes, csak annyit szeretnék elmondnai, ne csodálkozzatok, ha az eladók néha bunkók, vagy lekezelőek, meg hasonlók. 8,5 órában csaknem minimálbérért dolgoznak, van, hogy kajálni nem tudnak elmenni, mert éppen egyedül van az adott területen. És ehhez még hozzájön az, hogy higyjétek el, a vásárlók is tudnak tahók és érthetetlenek lenni. Csak egy példa: mért  a liszteknél, meg a húspultba kérdezi meg a kedves vevő, hogy van-e ventillátor és mennyiért. S ha nem kap rá választ, megkérdezi;mért, maga nem itt dolgozik?

És nincs olyan multi, ahol minden olcsóbb, mint máshol.

Ez az állapot sose fog javulni, csak romlani.

q'e scalpel Creative Commons License 2005.12.21 0 0 648
Nem értem, mi lenne itt az ingovány?
Úgy tudom, hogy a topicnyitó - márcsak származása miatt sem! - támadási iránya egészen más volt: nevezetesen a GB-ben tűrhető, alsó-, közepes árfekvésű, de megbízható nagyáruház-hálózat, a mi lebecsült piacunkon gagyival, kétes minőséggel, a higiénia hiányával, megalázó kiszolgálással, inkonstans árukészlettel és borzalmas árukezeléssel „villog”. „Jó ezeknek a csóró keletieknek így is, moslékot a disznóknak!” –vélik.
Előzmény: gázárkommandó (647)
gázárkommandó Creative Commons License 2005.12.21 0 0 647
Ejnye-ejnye, tudhatnátok, hogy aki a Tescot szidja, az ingoványos területre tévedhet... :D

http://tesco-stores.jobs.cz/en/his.html

History

Tesco was founded by Jack Cohen, who served with the Royal Air Force during the First World War. After returning in 1919, 21 year old Jack invested 30 pounds of his reward for military service to buy surplus food stockpiles and he opened a little stall in East London. On the first day he had a four pound turnover and one pound profit. Little by little, his business started to boom and Jack expanded to other markets all over London. He also began wholesale trade.

The first line of Cohen brand goods placed on the market was Tesco tea. In 1924, the name which the company later took on as its corporate name emerged. The name Tesco contains the initials of the owner of the firm, Mr. T. E. Stockwell, who supplied the firm with tea and of the initials of Jack’s surname – Cohen.
Előzmény: vermeer (-)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.21 0 0 646
A leírtaknak legalább akkora realitásértéke van, mint annak, hogy a kazincbarcikai kórház lefolyójából megyó ráolvasására eltűnik a vízkő.
Előzmény: Kinky (636)
kábelbúvár Creative Commons License 2005.12.21 0 0 645

Multik 1más közt:

 

Egyelőre nincs megállapodás a Tesco és a Coca Cola között a jövő évi beszállításról, a tárgyalások jelenleg is tartanak. Rossz esetben kikerülhet a termék a hipermarketből- értesült a Figyelő.

vermeer_ Creative Commons License 2005.11.19 0 0 644
Nem tenném be a dízeles Passatomba.
Előzmény: goldnadel (643)
goldnadel Creative Commons License 2005.09.11 0 0 643
Ne sziggyátok a tescot,a valami 160FT környéki tescogazdaságos étolaj
felesbe keverve gázolajjal,és a VW-dizel nagyon szereti.
Végre egy környezetkimélő áruház.
:O)))
kwikzilver Creative Commons License 2005.09.11 0 0 642
Úgy tudom, hogy steelfish (is) persona non grata.:-)) Azt hiszem, hogy jól tudom. Fordulj vermeerhez!
Előzmény: Kőtörőtörpe (641)
Kőtörőtörpe Creative Commons License 2005.09.11 0 0 641

steelfishnek : Teskós brikett az orbányákból. Smitt mariska gyűjtögeti, dolomit helyett....

 

Előzmény: Törölt nick (637)
kwikzilver Creative Commons License 2005.09.04 0 0 640

Nono!

Csak ne annyira egálban!

 

Itt az általános magyar, a kádári csóró hagyományokban gyökerező igénytelenség, a zombi beletörődés, a nyomorúság kényszere, a kiskereskedelem stupid privatizációja (anno), az infrastrukturális hátér lerohadtsága, az ellenőrzési rendszer korrupciója, dilettantizmusa, a vonatkozó törvények cseppfolyóssága stb. vagyon a háttérben.

Előzmény: ninive3 (639)
ninive3 Creative Commons License 2005.09.04 0 0 639

a fosan fletó miatt

a tekkó meg a vik miatt

 

kwikzilver Creative Commons License 2005.09.04 0 0 638
Ezek valóban döbbenetes tények!
Előzmény: Törölt nick (637)
Kinky Creative Commons License 2005.09.03 0 0 636
Az árú...
...az rövid "u", csak jelzem.
szavatossága lejárt, hiányos a kínálat. A nagymama hulláját elcserélik a kórházban, a temetőben a temetkezési vállalkozó ellopja a sírkövet és ismét eladja másnak, majd ismét ellopja, a taxis átállítja a taxiórát, mocskos, züllött, ragacsos a város
...de sebaj, majd jön Orbán, a kellő súllyal mindenkit megkér, hogy a hullaelcserélgetést, a sírkőtöbbszörellopást, a taxióratekergetést, a város-züllesztést azonnal hagyják abba, és lőn abbahagyás!
Hogy ti mennyire hülyék vagytok, bazze...

a miniszter kémnőkkel enyeleg, lop a polgármester, csaló a miniszterelnök...
Na, ezekkel viszont nem tudom, mit lehetne csinálni.
Előzmény: Törölt nick (632)
b.73 Creative Commons License 2005.09.03 0 0 635
Régen a tesco volt a borzalom ma már az OCSINY (auchan)
özv. Bitera Sándor Creative Commons License 2005.09.03 0 0 633

steelfish, bevallom én is nagyon el vagyok keseredve. Alig várom, hogy 2006-ban az orbán lerúgja a tesco feliratot a tescoról, és kiírja rá, hogy 521. számú KÖZÉRT, ahol készségesen fogják kiszolgálni a kedves vásárlókat - kenyérjegy ellenében. 

 

:o)) 

Előzmény: Törölt nick (632)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!