Keresés

Részletes keresés

locsemege Creative Commons License 2006.12.08 0 0 172
Tudom, nem ez a kérdés, de miért nem használsz Thunderbird-öt?
Előzmény: linuxk (171)
linuxk Creative Commons License 2006.12.08 0 0 171
Sziasztok!

Az lenne a problémám, hogy SUSE-ban a Kontact levelezőt nem tudom beállítani gmailos cím kezelésében. Tudna valaki segiteni benne. Előre is kösszönöm.
linuxk Creative Commons License 2006.12.08 0 0 170
Köszi, de ott semmi információ nincs!!!
Előzmény: NevemTeve (169)
NevemTeve Creative Commons License 2006.12.08 0 0 169
Itt foglalkoznak ezzel a problémával: http://www.no.info.hu/~kryss/gnu/esr/smart-questions_hu.html
Előzmény: linuxk (168)
linuxk Creative Commons License 2006.12.07 0 0 168
Az hogy a levelező klienst nem lehet beállítani hozzá hogy müködjön (Kontact) állandón elszáll hibaüzenetekkel.
Előzmény: NevemTeve (167)
NevemTeve Creative Commons License 2006.12.07 0 0 167
Ha a szerver pop3 protokollal megy, akkor mi a probléma?
Előzmény: linuxk (166)
linuxk Creative Commons License 2006.12.07 0 0 166
De igen, de pop3-as, és szeretném a leveleimet letölteni és az említett linuxos levelezőt használni hozzá.
Előzmény: NevemTeve (165)
NevemTeve Creative Commons License 2006.12.07 0 0 165
A gmail az nem web-alapú (browser-es)?
Előzmény: linuxk (164)
linuxk Creative Commons License 2006.12.07 0 0 164

Sziasztok!

 

Abban kérném a segítségeteket, hogy Suse alatt a Kontact levelezőt hogy kell beállítani gmail levelező esetén hogy müködjön. Segítségeteket előre is köszönöm.

zoldi Creative Commons License 2006.12.07 0 0 163

Hi! Az Thunderbird üzenetszűrőjében hogyan lehet beállítani azt, hogy egy adott címről érkező levelet továbbítsa egy másik címre, de úgy, hogy a feladó továbbra is az eredeti feladó maradjon? Jelenleg úgy működik, hogy mivel továbbított levélről van szó, ezért én szerepelek, mint feladó.
Köszi!

Cloaca Maxima Creative Commons License 2006.11.28 0 0 162
Sziasztok!
A Thunderbird megnyitása után tök üres a képernyő, korábban a beérkezett üzeneteket láttam külön klikkelés nélkül. Hogy tudom visszaállítani?
Kösz, CM
BézéII Creative Commons License 2006.11.17 0 0 161
Sziasztok!

Hát nem igazán jön össze az importálás.(139.sz.hozzászólás)
Az eml kiterjesztésű leveleket meg tudom nyitni a ThunderBird-del,de bemásolni valamelyik postafiók mappájába már nem sikerül.
Próbáltam importálni az Outlookba,Operába (onnan már simán menne)de sehogy sem sikerül.
Van valakinek valamilyen ötlete?
Esetleg van valamilyen bővítmény amivel importálni tudnám leveleimet?
Előre is köszönöm a válaszokat.

Bézé
e_laca Creative Commons License 2006.11.12 0 0 160
Köszi, ez volt az.
A z új verzió új helyre került, a local alá, azért volt tiszta lap a plugins könyvtár is.
Nem, nem jutott eszembe a FAQ.
Előzmény: NevemTeve (159)
NevemTeve Creative Commons License 2006.11.12 0 0 159
Gondolom a FAQ-ban már nézted a 109-et
Előzmény: e_laca (157)
e_laca Creative Commons License 2006.11.12 0 0 158
> Az about:config-ban java-ra szűrve, mindennek ugyanaz az értéke a két verzióban.

Méghozzá
java.default_java_location_others = /usr/java (ezt is, mé nem lehet egérrel másolni...)
mindkét verzióban, ahol pedig nincs a java.
Most tettem az /usr/java-ra szim.linket, hogy ott is legyen a java, ...nem változott semmi.
A javás lapon "Hiányzó bővítmények" gomb; ha azt megnyomom, "Java Runtime Environment", "Nem áll rendelkezésre", [Kézi telepítés], az pedig http://java.com/en/download/manual.jsp -re irányít.
Előzmény: e_laca (157)
e_laca Creative Commons License 2006.11.12 0 0 157
Sziasztok. Most akkor ez a firefox topik? (Eddig a "Mozilla" volt a kedvenceimben, de abban áprilisi az utolsó beírás.)

Frissítettem a tűzrókát 1.0.5-ről (slackware 10.2 csomag) 2.0-ra.
Az új firefox nem látja az installált java-mat, pedig ott van a szeme előtt, hiszen az 1.0-s is látta és használta.
Az about:config-ban java-ra szűrve, mindennek ugyanaz az értéke a két verzióban.
Hogy lehet mégis megmondani neki, hogy ott a java, használja azt, ne újat akarjon installáltatni?
attila40 Creative Commons License 2006.11.10 0 0 156
Rájöttem:

Thunderbird > Beállítások > Beállításszerkesztő > itt a "network.protocol-handler.app.http" és a "network.protocol-handler.app.https" sorok végét kell a "/usr/bin/opera" - ra (vagy a kívánt böngészőre) módosítani.

Működik, hátha valakit érdekel.
Előzmény: attila40 (155)
attila40 Creative Commons License 2006.11.10 0 0 155
Sziasztok!

Nekem is lenne egy kérdésem:

Hogyan tudom beállítani a Thunderbird (1.5.0.7) alatt, hogy NE a Firefox-ot, hanem az Opera-t nyissa meg, ha egy hivatkozásra kattintok?

Zenwalk 3.0-át használok, a "Kedvenc alkalmazások"-nál ugyan beállítottam, hogy az Opera az "alapböngésző", ennek ellenére a lapok a Firefox-ban nyílnak meg...

Kösz a segítséget, ha van!
locsemege Creative Commons License 2006.11.10 0 0 154
Örülök, hogy rendbejött. :)
Előzmény: törp33 (153)
törp33 Creative Commons License 2006.11.10 0 0 153
Hali!

Asszem megoldódott....a Panda tűzfala nem engedte a kiemnő-bejövő kapcsolatot, engedélyeztem......de azért köszönöm a gyors válasz!!!
egyébként rosszul írtam, persze a kimenő 25ös az smpt 110 port volt!!!
bocsi és köszi mégegyszer....
üdv
törp
Előzmény: locsemege (152)
locsemege Creative Commons License 2006.11.10 0 0 152
A kimenő-bejövő beállítások teljesen egyformák.

Már hogyan lehetnek egyformák, amikor pl. kimenő irányban az SMTP szerver a 25-ös porton érhető el, míg bejövő irányban a POP3 szerver a 110-es porton?

Egyébként kezdd azzal, hogy csinálsz egy freemail-es címre egy account-ot, és saját magadnak küldj levelet akár ugyanarra a címre.
Előzmény: törp33 (150)
locsemege Creative Commons License 2006.11.10 0 0 151
Érdekes, nekem Linuxon hibátlanul működik! :)
Előzmény: törp33 (150)
törp33 Creative Commons License 2006.11.10 0 0 150
Sziasztok!

Remélem tud valaki nekem segíteni. Pár napja használom csak a Mozilla Firefoxot, meg a thunderbirdöt és minden tök oké volt egészen addig, amíg 11.08-án le nem töltött egy frissítést a Thunderbirdhöz - 1.5.0.8. biztonsági frissítés 2006102517 - a telepítés sikeres volt.

no ezek után se kép se hang, mármint se nem tölt le semmilyen üzenet és nem is küld el.
Biztos vele van a hiba, mert a régi OulookExpress simán kapcsolódik. A kimenő-bejövő beállítások teljesen egyformák.

a gépen Panda2007 van, de eddig nem okozott neki gondot......
esetleg van valakinek valami tippje mi lehet a gondja......

köszönöm a segítséget előre is,

néztem a mozilla súgóját, de sajnos minden angol nyelvű.....nincs esetleg valamilyen magyar fórum??? mert egyébként szerintem tök jó program!!!!
törp
BézéII Creative Commons License 2006.11.08 0 0 149
Az OE Import wizard-ja megkérdezi, honnan importáljon (most megnéztem), tehát jó eséllyel menni fog,

Nem megy kipróbáltam.:(
Előzmény: schgy (148)
schgy Creative Commons License 2006.11.08 0 0 148
Úgy nem fog menni.
Ezt inkább az Outloook-kal vagy az Outlook Expresszel próbálnám, de ott is inkább az import funkción keresztül, mint közvetlenül.
Az OE Import wizard-ja megkérdezi, honnan importáljon (most megnéztem), tehát jó eséllyel menni fog, OE-ből meg a Thunderbird importja korrektül fog másolni.
schgy
Előzmény: BézéII (147)
BézéII Creative Commons License 2006.11.08 0 0 147
Úgy próbáltam,hogy az eml fájlt bemásoltam a Helyi mappába,majd elindítottam a programot.
Mindegyik levél megjelent egy a Helyi mappán belül mappaként és azon belül valamelyikben benne volt maga a levél is valamelyiknél meg üres maradt a mappa.
Előzmény: schgy (146)
schgy Creative Commons License 2006.11.08 0 0 146
Foxmailt nem ismerem, a .box formátumot (ha jól értettem a guglit) a Thunderbird valószínűleg nem ismeri. Most letölteni és telepíteni nem igazán szeretném a saját gépemen (hála istennek legalább ezt nem használja itt senki, bár amúgy 6-féle kliensprogramot használunk 3-féle op. rendszeren).
Elvben a Thunderbird-nek az eml formátum jó kellene legyen. Mit jelent, hogy "nem mindegyiket tudom átmenteni"?
Ha az export-ban még minden benne van, akkor kipróbálhatod azt is, hogy előbb valami más kliensbe mented vissza (pl. Outlook, Outlook Express, ...) és ha oda minden bement, akkor onnan már csont nélkül tudsz továbblépni.
schgy

Előzmény: BézéII (145)
BézéII Creative Commons License 2006.11.08 0 0 145
Melyik a másik levelező program?

Foxmail.

Bézé
Előzmény: schgy (144)
schgy Creative Commons License 2006.11.08 0 0 144
Melyik a másik levelező program?
Egy jó pár esetben exportálni sem kell, csak közölni a Thunderbirddel, hol keresse a file-okat (ha nem a default helyen tartottad), ezt meg az esetek zömében a program nevéből meg tudjuk neked mondani.
schgy
Előzmény: BézéII (139)
NevemTeve Creative Commons License 2006.11.08 0 0 143
Természetesen tehetsz a fejrészbe egy "X-Virus: <bytesorozat>" mezőt, de sohasem fog lefutni, tehát nincs értelme ilyesmit csinálni.
Előzmény: BézéII (141)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!