Keresés

Részletes keresés

elmo101 Creative Commons License 2004.01.15 0 0 34
Csak csoportképpel tudok szolgálni,külön nincs képem.
Előzmény: szabotazs (32)
elmo101 Creative Commons License 2004.01.15 0 0 33
A miénk 1 éves múlt novemberben,szuka,fehér,a bal szeme fölött van 1 nagyon pici fekete folt.Kiskunhalason lakunk,ugyhogy elég messsze.Kiállításra jársz a tiéddel?
Előzmény: szabotazs (32)
szabotazs Creative Commons License 2004.01.14 0 0 32
Szia :-))

Igen, Bubu a nagy röfi :D
Köszi,napról napra jobban gyógyul de még lépcsőzni nem tud. Mindig kézben viszem le a nagyságos úrat :-))
Sajnos még nem az igazi mert nem örül úgy mint szokott.Viszont már jó nagyokat és jó büdiket pukizik :DD Holnap lesz egy hete, hogy itthon vagyok vele, csak pipilni viszem le és ez is max 4-perc.
Te merre felé laksz, mert kiváncsi lennék a kutyusodra. Nagyon sok bullist ismertem meg :-)) és ha tudom ezt bövitem is.
Tiéd hány éves és milyen szinű? Irhatnál többet a bullidról!!!!!!!!!
Ha van képed róla elküldhetnéd, vagy betehetnéd.

Szia :-))

Előzmény: elmo101 (31)
elmo101 Creative Commons License 2004.01.14 0 0 31
Átérzem,amit mondasz:felraksz nagy nehezen 1 csomó képet az imádott kutyudról és rá se bagóznak általában,pedig min.el kellene ájulniuk,e-mailek özönét várnám stb.Szóval ismerős.
Nem tudom hol olvastam és egyáltalán jól emlékszem-e,a malacod neve:BUBU?
Amúgy remélem tényleg javul szegény coc!!
Ja és cuki ez a kölökkép.
Előzmény: szabotazs (29)
szabotazs Creative Commons License 2004.01.14 0 0 30
szabotazs Creative Commons License 2004.01.14 0 0 29
Mégegyszer köszönöm az érdeklödésedett és a jó kivánsákodat.
A másik topicban érdekes módon senki semm kivánt jobbulást és gyugyulást eddig, még a fotókra sem reagáltak.
Mindenesetre ez egy kicsit sziven vágott.

MALACOK

MALACKÁK

RÖFI KUTYÁK

Ezeket tegnap találtam :D

Előzmény: elmo101 (27)
szabotazs Creative Commons License 2004.01.14 0 0 28
Köszi szépen :-)))

Hópihe

A saras kép már nem az én kutyám :-)))

Előzmény: elmo101 (27)
elmo101 Creative Commons License 2004.01.13 0 0 27
Ja és mihamarabbi jobbulást a malacodnak, és GUZMI cocus is együttérzését fejezi ki!!!!!
elmo101 Creative Commons License 2004.01.13 0 0 26
A miénk "hobbis malac",ui. a hobbinkon a kertek őrzője(bármennyire is furcsa lehet ez egy cocusnál)
Láttam a képeket a kutyról a Netboardon,aranypofa!
Előzmény: szabotazs (25)
szabotazs Creative Commons License 2004.01.13 0 0 25
Szigorúan csak hobbi malac!!!

:-)))

Előzmény: elmo101 (24)
elmo101 Creative Commons License 2004.01.13 0 0 24
Köszi az infot és a tanácsot!Nem kell 1 sánta malac?/NA JÓ EZ CSAK VICC VOLT/Majd megírom mi lett vele.
A tiéddel foglalkozol:őrző-védő?Hobbikutya?Munkára?Vagy csak tetszik a fajta?
Előzmény: szabotazs (21)
szabotazs Creative Commons License 2004.01.13 0 0 23
szabotazs Creative Commons License 2004.01.13 0 0 22
Előzmény: szabotazs (21)
szabotazs Creative Commons License 2004.01.13 0 0 21
Sziasztok :-))

Szoktam a pataknál is sétálni :-)) én egész pontosan, a Gyönygyösi sétányon van egy Plussz közért és pont mögötte lakom :-))
viszont már több malaccal ia összefutottam a pataknál, természetesen telefonszám csere meg kutya simizések. Ha netán majd meglátsz és a te Stafid semm olyan vad akkor dumcsizhatnánk :-))
A kutyám fehér mint irtam én meg vöröses-bronzos hajú vagyok. A malacom majd felismered nagyon fogja stirölni a kutyáidat :-)) rohanna hozzájuk meg netán egy picit oda is vakkantana :-))

Hát igen a lába :-((((
héba-hóba sántitott csak a bal hátsó lábára, nem mindig!!!
Szaladt a labda után és utánna nem birt rálépni a lábára. Néha még vakkani is hozzá. Gyaloglásnál is enyhén sántitott.
Elvittem a Dokihozés kimaszirozta a szakadást. Semmi röngen amin én egy picit csodálkoztam dehát nem én vagyok az orvos :-))
Megállapította, hogy elszakadt a szallag és mikor kiugrik a térde nincs mi vissza húznia.
Elmondása szerint ez lehet egy rossz mozdulat (ami ellen nincs védelem) másrészt az elhizás miatt mert szerinte egy picit el van hizva.Én viszont tudom, hogy nincs elhizva, igaz, hogy 30-kg de akkor sincs elhizva. Láttam én már tényleg malac malackát :-(( az el volt hizva.
Na mindegy, a baj megtörtént, ez a lényeg
Szerencsére elég nyugodtan itt fekszik mellettem és már le tudom állitani mikor újból el kezd pörögni.
Ja igen, a Doki véleménye szerint mindenképp javasolta a műtétet mert még fiatal és erössen gátolta volna a mozgásban, ugyhogy szerintem vidd el te is nehogy úgy járjál ahogy én :-(( szurkolok, hogy műtét nélkül is rendbejöjjön a bullid lába!
Hát röviden ennyi :-))

majd jelezd légyszi, hogy mi van a malacoddal.

Köszönöm, sziasztok!! :-))

Ezt tegnap elött találtam!!!!!!!!!!!!!!!

href="http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=7899&forum=15">ANGOL BULLTERRIER, AVAGY A MALAC TOPIC...

elmo101 Creative Commons License 2004.01.12 0 0 20
Szia!Mi történt a malacod ínszalagjával,vagyis,hogy mitől szakadt el?
Nekünk is van /többek közt/egy malacunk/na nem mangalica/és egy pár napja sántít a jobb hátsó lábára.Előzmény nincs,külsérelmi nyom nincs.
Ja és milyen tünetei voltak?
Előzmény: szabotazs (18)
majola Creative Commons License 2004.01.12 0 0 19
Szia, én is a Plazánál lakom. Két amstaffom van, és bizonyára gondosan kerüljük egymást.:) Kani a malacod? Fehér? A kutyafuttatón sétáltok, vagy a lakótelepnél?
Előzmény: szabotazs (18)
szabotazs Creative Commons License 2004.01.12 0 0 18
Sziasztok.
Az én kis malacomat most csütörtökön műtöttég, mert elszakadt a térdénél az inszallag. Csóri malacka azóta egyfolytában csak pörög , hogy a lábához hozzá férjen :-(( Tegnap este 11-kor ma hajnali fél kettőkot hagyta abba a pörgést.Most is itt pörög mellettem :-((
A kisdisznóm 5-éves és nagyon sokan megállitanak az utcán, hogy megsimizzék és, hogy megdicsérjék mert elég szép kis disznó :-)) hogy egy kicsit dicsekedjek :D
Meglepően sokan szeretik!!! Csak kevés primitiv ember torzúl el a malacomon. Én viszont büszke vagyok rá! Igy, hogy öregszik már jobban rá kell figyelni, hogy ne támadjon más kutyára de kijelenthetem,hogy imádja az embereket!!!
A többi malac gazdának üzenem, hogy ügyeljenek rá mert mindent megesznek. Turó rudit zacskóstúl stb. Emiatt is műtötték sajnos: szivacso,t olajosrongyot, fémlemezt, és spárgát operálzak ki a gyomrából!! Pedig ügyeltem rá rendesen. Rengeteg malac ismerösre szert tettem, ugyhogy örülnék én is egy nagy randinak :-))
Én itt lakom a D. Plázánál és itt is van kettő és kb 4 a közelben.
Hát röviden ennyi :-)) üdv a többi malac kazdinak!!!
Rémes volt a mai nap
Elöször is a malac éjfélkor hagyta abba a pörgést, majd hajnali kettőkor újból elkezdte majd egy óra pihenés után ismét felpörgött.
Negyed négy körül.
Reggel arra keltem, hogy sirva pörög miközben ömlik a lábából a vér :o (tappancs) hűű iszonyatosan megijedtem anyám szegény el is sirta magát mert 1 pillanatra tehetetlenül éreztük magunkat. Gyorsan kötéseket tettünk a lábára. (két hátsó)
és egész egyszerüen háttal felfektettem az ágyikóra és finoman simizgettem miközben szegényke örjöngve sirt. Hát mit mondjak elég keményen indult a mai nap.
Szerencsére ez az ágyas buli jól müködig mert ez volt múlt Csütörtök óta, hogy nem pörgött egésznap. két három kemény rászólásnál már abba hagyja a pörgést :-))
A ragtapasz meg tenyérnyi helyen kidörzyölte az érzékeny pört szegény Bubukán :-((
Ezen a héten is itthon maradok és vigyázok a szemem fényére.
Láttátok ma volt az Animal P. malacos dokumentum film :-))
Ha valaki nem látta én megtudom szerezni. Iszonyatosan aranyosak voltak :-))

Na mára ennyi, minden malacnak izmos egészséget kivánok!! (a kazdiknak is )

scarbor Creative Commons License 2003.11.04 0 0 17

Egy kicsit lemaradtam,sorry:o)

Szoval,tudok tenyesztot,akinek vannak gyonyoru Bulljai:o)

Törölt nick Creative Commons License 2003.08.23 0 0 16
na, holnap a kutyusok is szurkolnak Zsoltinak! vau
Törölt nick Creative Commons License 2003.08.07 0 0 15
vau-vau
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.24 0 0 14
hát, attól függ.. miről lenne szó?
Előzmény: scarbor (12)
sip pista Creative Commons License 2003.07.24 0 0 13
márminthogy itt. aranyosak:-)
Előzmény: Törölt nick (11)
scarbor Creative Commons License 2003.07.24 0 0 12
szia Albert!
Ha meg mindig venni akarsz bull terriert,tudok ajanlani egyet.Irj ide,ha meg erdekel:o)
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.24 0 0 11
www.chambrenoire.com/021/ bull_terrier/012.htm - itt van több is
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.24 0 0 10
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.24 0 0 9
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.24 0 0 8
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.24 0 0 7
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.24 0 0 6
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.24 0 0 5
nekem a világosbarna foltos tetszik, de nagyon ám, szeretnék is egyet, hol lehet venni egy szép példányt? Mennyibe kerül kb?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!