Keresés

Részletes keresés

nused Creative Commons License 2008.12.18 0 0 211
Sajnos legkorábban 2010-ben fog megjelenni, Ballmer említette a Telstra konferencián. Ezért van ilyen érdeklődés a 6.5 iránt.
Előzmény: abirsalma (210)
abirsalma Creative Commons License 2008.12.18 0 0 210
Kicsit le vagytok maradva srácok :) 2009-ben már jön a windows mobile 7 olyan újításokkal mint a multitouch screen (mint iPhone-on) és még sorolhatnám
nused Creative Commons License 2008.12.18 0 0 209
A nevéből adódóan inkább csak finomítanak a 6.1-en, talán a legjelentősebb változás a 16 millió színes megjelenítés. Ezt már sokan várták...
Előzmény: geek levi (208)
geek levi Creative Commons License 2008.12.17 0 0 208
Kíváncsi leszek rá :)
kabalaa Creative Commons License 2008.12.17 0 0 207
"A Windows Mobile 6.5 várhatóan a jövő februárban megrendezésre kerülő Mobile World Congress alkalmával mutakozik be hivatalosan."
Előzmény: Törölt nick (206)
kabalaa Creative Commons License 2008.12.17 0 0 205
így van! meg veszel egy új konfigot és fél év múlva a feléért tudod eladni! A mobilok és minden hardver termékek ára rohamosan csökken az újabb termékek megjelenésével!
loller30 Creative Commons License 2008.12.17 0 0 203
WM 6.5-ösről van a kép, jó ez a hexagonális megoldás:)
loller30 Creative Commons License 2008.12.17 0 0 202
Windows Mobile 6.5... kicsit Zune-osra sikeredett Hm:)
loller30 Creative Commons License 2008.12.17 0 0 201
Mindig folyamatosan csökkennek az elektronika-informatika területén az árak, így az ilyen telefonok esetében is.

Tuti hogy még elterjedtebb lesz hónapokon belül...
kiskovacs99 Creative Commons License 2008.12.15 0 0 199
nem vagyok egy guru én sem, a lényeg, h ezek operációs rendszerek, mint a windows, linux. csak mobilra. ennyi:) És a windows mobile a legelterjedtebbb+legjobb, mint ahogy az asztali gépeknél is. de ha neked csak az kell, h office legyen, akkor ide katt, és ezek mind tudják, és jó cuccok is.
Előzmény: Törölt nick (198)
kiskovacs99 Creative Commons License 2008.12.15 0 0 197
Hát figyelj, a symbian-os telókra (Nokia) is tudsz tenni ilyeneket, de mégiscsak a windows mobile-s gépek a jók ehhez, mert az a "természetes környezete". Na meg jobb is, mint a többi. Az apple osx-ről nem is beszélve, mertz az egy... telókat találsz neten több helyen, ha gondolod linkelek vmi oldalt, ahol van leírás. De alapvetően nézz szét a HTC, Mio, SE, stb oldalakon.
Előzmény: Törölt nick (196)
myguide Creative Commons License 2008.12.13 0 0 195
megvettem az első PDA mat:))
HTC Cruise...
egy darabig biztos leköti a szabadidőm...
Tom-Tom térkép van hozzá, érdemes elindítani sztetek, vagy maradjak a rigó nál?
a PNa-n énmegyek van..
ha van tapasztalatotk ezzel a vassal kapcsolatban, örülnék, h megosztanátok velem:)

Üdv!
KawaBazsy Creative Commons License 2008.12.12 0 0 194
Sziasztok!


PDA-t szeretnék vásárolni. Nézegetem egy ideje a kínálatot, bújom a tesztoldalakat, informálódom. Be akarok ugrani a Speedshop-hoz is 7végén, h testközelből ismerkedjek a kínálattal. A készüléket navigálásra, s internetezésre használnám. Főleg ez utóbbira, mert elkezdtem tőzsdézni, s nem akarok semmiről lemaradni, ha nem ülök szgép előtt. Nomost nagyjából már képben vagyok előnyök/hátrányok tekintetében, de kíváncsi lennék a véleményetekre, h szerintetek melyik készülék a bestbuy per pillanat a fenti feladatokra. A HTC touch HD az mindent tud, de elég húzós az ára.. 100 E körül meg egyik gépnek a felbontása kicsi, a másik meg nem bővíthető, úgyhogy nincs még favoritom. A segítséget előre is köszi!
RodrigeZZ Creative Commons License 2008.12.11 0 0 193
Pda képességekről. Nekem Ipaq rx5940-em van. 2GB ram-mal
A windows alapú pda-k alapsoftvere egy pocket-word, excel és outlook. mindegyik a nagy testvér állományait is kezeli. létezik hozzá szinkronizáló progi, amivel 2 nagy számítógéphez lehet szinkronizálni usb-n, vagy kékfogon (pl. otthoni+munkahelyi) Gyárilag beleraktak egy Worldmate nevű akármit, ami a világ városainak időjárási adatait tudja letölteni a netről 5 napra előre,+a valutaárfolyamokat, mértkékegységátváltó, meg mittomén mi. Olyan utazási segédféle dolog.
Wifi gyárilag, Skype létezik pda-ra is, külföldről sokszor telefonálok vele.
Amit még gyakran használok, az a szótár. Van egy metro nevű progi, ami a nagyvárosok tömegközlekedésében segít eligazodni. (beírom a célt, aztán kiírja, mikor, mire kell átszáni).
rengeteg progi létezik pda-ra, sok ingyenes is. Navigációhoz IGO fut gond nélkül. a gyári TOM-TOM-ot legyalultam.
Telefonáláshoz viszont telefont használok. Jó páran panaszkodtak, hogy nem az igazi. A híváskor felugró üzenet navigáció közben zavaró tud lenni., meg a képernyő is kisebb. Szinkronizálni meg a telefon is tud.

R.
Előzmény: myguide (191)
myguide Creative Commons License 2008.12.11 0 0 192
Olvastam sennsei hsz-át. van olyan cég, ahollehet tesztkészüléket kérni 2 hétre..
csak hát nem találtam meg, pedig jól hangzik a dolog..
nem kellene kiadnom még 80-at sem, csak azért, h kipróbáljam, és ha nem tetszik mégsem, a fiók mélyén porosodjon...
myguide Creative Commons License 2008.12.11 0 0 191
GPS-em van, telóm is.. Engem a PDA készülék PDA-s képessége érdekel.. bár vészhelyzetben használható navigációval..
Keruu Creative Commons License 2008.12.11 0 0 190
És nem csak balesetveszélyes, hanem marha drága is. Igen nagy adatforgalmat tud generálni egy hosszabb út.....
Előzmény: uborkaa (188)
borderbrother Creative Commons License 2008.12.11 0 0 189
Ami néma az nem olyan... Csak gondolj bele hogy ha vezetsz akkor nem nézed folyamatosan a telefont hogy merre menj mert az elég baleset veszélyes lenne. Viszont hogy ha mondja hogy merre fordulj és hol kényelmesebb is.
Előzmény: Keruu (187)
uborkaa Creative Commons License 2008.12.11 0 0 188

Ezt találtam az iPhone 3G GPS-ről:

a telefon ezirányú tudása a benne található GPS kihasználtsága a google maps-ban csúcsosodik ki. Állandó internet kapcsolatra van szükség a térképek letöltése végett, ahogy már megszokhattuk több féle módozatban / map, satellite, hybrid /. Saját pozíciónkat egész jól megtalálja ha megtalálja, de egy N95-ös ugyanilyen tudása fényévekkel jobb.

Keruu Creative Commons License 2008.12.11 0 0 187
Valós GPS, ami beszél hozzád??? Ami néma az már nem is igazi?:-D
A tervezés is igazából a szoftveren múlik.... nem magán a GPS-en.
Előzmény: borderbrother (186)
borderbrother Creative Commons License 2008.12.11 0 0 186
Ha megnézed pl egy omniának milyen GPS rendszere van akkor már az IPhone-t messziről el fogod felejteni! Ezeknél a telefonoknál valós GPS van vagyis beszélhozzád és útvonalat tervez. Segítek ilyen egy igazi GPS
Előzmény: ey11 (182)
ghostcar Creative Commons License 2008.12.11 0 0 185
Nagyon gyanítom, hogy ezt az infót nem tapasztalati úton szerezted be.:) Volt a kezeim között iPhone, a GPS használhatósága kritikán aluli. Azért a google map, mint gps szoftver elég satnya.
Előzmény: ey11 (182)
Keruu Creative Commons License 2008.12.11 0 0 184
Szerintem nem is kérdéses, hogy pda telefon vagy pedig pna.
PNA-t szinte csak azok használnak akik nem nagyon hajlandóak megtanulni a pda-k kezelését.
Pedig egy pda-ban sokkal de sokkal több lehetőség van, és hát a szoftverfrissítések...
Előzmény: borderbrother (180)
borderbrother Creative Commons License 2008.12.11 0 0 183
Hát nem tudom te mire gondolsz! Az IPhone-nál szerintem csak egy szimpla térkép funkció van, ami egy google map ami navigálás szempontjából semmi, de ha te ezzel tudsz közlekedni akkor gratulálok! Apumé az Igohoz hasonlít!
Előzmény: ey11 (182)
ey11 Creative Commons License 2008.12.11 0 0 182
Szerintem a legjobb GPS-e az iPhonnak van ! Én már próbáltam és még nem tévedtem el !
obamamama Creative Commons License 2008.12.11 0 0 181
Hát igen, ha valaki gps-t meg telefont is tervez venni, érdemes összevonni a kettőt:)
Előzmény: borderbrother (180)
borderbrother Creative Commons License 2008.12.11 0 0 180
Ebben teljesen egyet tudok érteni! Apámnak van WM-es mobilja és már GPS-nek tudja használni. Ha ezt nézzük hogy egy normál GPS, rendszerrel meg mindennel együtt, 50nél kezdődik szóval ezt belekalkulálni elég jól ki lehet jönni és így még jobban megéri egy ilyen okos telefon!
Előzmény: obamamama (178)
Keruu Creative Commons License 2008.12.11 0 0 179
WM-re sokkal több program érhető el, ingyenesen és fizetősen is. Szerintem jobban megéri WM-es mobilt venni mint másmilyent. Ezen felül rendszeresen frissítik ezeket a progikat ami más platformokról nem igazán mondható el.
obamamama Creative Commons License 2008.12.11 0 0 178
Én próbáltam már symbianon meg WM-en is a navigációt. Előbbivel se volt problémám, de a Windowsos nekem jobban bejött.
Keruu Creative Commons License 2008.12.11 0 0 177
Lehet, hogy van, de én is az IGO-t használom és ha egy rendszeresen frissülő szoftvert szeretnél ezt ajánlom.
És tudtommal az IGO csak WM-re érhető el.
Előzmény: asztalravissza (176)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!