Keresés

Részletes keresés

csin Creative Commons License 2003.01.16 0 0 43
Okés!
Marcirosszcsont: lopik, de mindent amit meg lehet enni, és amit normál állapotban egy macska nem fogyaszt. Úgy mint: pogácsa, pattogatott kuki, csoki(!), csokis croissan, stb.
Továbbá rendszeresen garázdálkodik a fürdőszobában, mindent elcsór a kád széléről, ezt már több tonnányi lefolyódugónk bánta,és néhány apróbb tárgy: szemöldökcsipesz, fülpucoló, vattapamacs. Lapockáig nyúlkál a padló közepén lévő lefolyóban, egyszer leszedte a tetejét, és úgy eldugta, hogy hetekig nem találtuk. Pedig még a bútorokat is elhúzigáltuk.
Terrorakció keretében foglalja el esténként a lepihenni vágyók párnáját, de csak akkor amikor az illető éppen dőlne ama bizonyos párnára. Addig jó neki a takaró is.
További helyfoglalásokat ad elő a mosógép dobjában, a konyhában tevékenykedő emberkék vállán. Ez utóbbit kaja közben is képes előadni, s mikor a kaja közelit az éhes száj felé, pofátlanul belenyúl, és elmancsolja onnan a finom falatot. Persze a saját kajájával csak fociedzéseket tart.
A többi cicót rendszeresen orvul megtámadja, lehetőleg sarok mögül, kanapé mögül. Lendületből ráugrik áldozatára, majd mikor az frászt kap és sikít, és mi is frászt kapunk és sikítunk boldogan odébb áll.

A legnagyobb rosszcsontság, hogy mindezt tök ártatlan pofával adja elő! :o))

dmaya Creative Commons License 2003.01.16 0 0 42
Na igen :) Barátnőmnek kevésbé tetszett, visítozott is hogy szabadítsam meg a gonosztól, de annyira röhögtem, hogy képtelen voltam megmozdulni :)
Ma reggel az egyik cipőmet akarta behurcolni a szekrény mögé + lerántotta a billentyűzetet + az éjszakáról megmaradt csirkenyakat az ágyon akarta elfogyasztani és rájött, hogy a rádión van egy kerek izé amit ha csavargat zúgni kezd és én veszett ideges leszek tőle :) Tegnap felmászott a virágtartóra és lelökte az ott tartózkodó poharat (a virágot csak azért nem mert idejében észrevettem). Tényleg nem unatkozunk mellette :)
Előzmény: Tibbe (34)
Lord Iffy Creative Commons License 2003.01.16 0 0 41
csak ha képet is mutatsz róla! ;O))
Előzmény: csin (38)
Tibbe Creative Commons License 2003.01.16 0 0 40
Mivel rosszcsontok pályáznak, minden rosszcsont-történetet szívesen látunk ; főleg, ha kettő és félről van szó!!!!!
Előzmény: csin (38)
Babyboo Creative Commons License 2003.01.15 0 0 39
szerintem lehet, már egy vadászgörény is van, meg rengeteg cicafun :)
Előzmény: csin (38)
csin Creative Commons License 2003.01.15 0 0 38
Cicákkal nem lehetne indulni? Nekünk van két és fél cicánk, de felérnek egy falka kutyával! :o))
Babyboo Creative Commons License 2003.01.15 0 0 37
Hát itt szoros a verseny :) nem panaszkodhatunk úgy látom, mindenkinek kijut az áldásból.. :)
Ördi olajevéséről eszembe jutott még két eset..

Trefike: Tejesdoboz kirágása, kifolyt tej megivása, nyilvánvaló laktózintoleranciából fakadó következmények elhelyezése anyósjelölt aznap vásárolt!! szőnyegére.

Teoka: Vendégségben a földre helyezett (lévén az ő kutyájuk az udvaron lakik, eszükbe sem jutott, hogy ételt nem tartunk a konyhakövön) húsleves elfogyasztásának kezdeményezése. (egy ideig békésen ettünk és beszélgettünk, mikorra meghallottuk a lefetyelést. (a maradékot az udvaron lakó kapta :))

Ördögpirula Creative Commons License 2003.01.15 0 0 36
ÖRDI
Belső építészet:
-ágy sarkainak lekerekítése(nehogy gazdi megsérüljön)
-tapétázás idejének eljövetelére való apró kis utalások
-nagyszoba szőnyeg 3/4 beborítása földdel
-szobakuka kiborogatása,pzs felaprítása,a szoba teljes területén
-ebéd után konyhakőre letett,hülnivágyó olaj egész terjedelemben való elfogyasztása,majd sírás,hogy sok,fájapoci,és 5-6 laza mozdulattal az étkező 5-6 különböző pontjaira történő kihelyezése
-étkezőasztalról narancs lepofozása,előszobában történő szétlapítása,nemkevés lé kiséretével...

Tulajdon elleni vétség:
-előlhagyott sminkeszközök elfogyasztása(spirál,ceruza,rúzs,labello...lánykutty)
-könyvtári könyv gerincének eltávolítása(most megölte,vagy kifilézte?)
-szőregér 4 részre történő elhalálozása,de csak a kék,mert a piros,sárga,zöld a kutyáé,kék a gazdié volt
-erkélyre kihelyezett lábosban lévő sült pulykacomb elfogyasztása,csont és lábas tisztára mosogatása,fedő visszatolása,majd hajnalban üvöltve közölni,hogy sétaidő van,mert ugye a zsír kenyér nélkül.....
-Fűfej(harisnya+fűrészpor+fűmag) zöldellése után megölése,halálnem:szétrázás az egész szoba területén...2x
-teknősök kihalászása,kissé megcsócsálása
-Roxy duplarúdjának megszerzésére történő kísérlet,eredmény nyusziketrec végigrángatva a szobán+1 benne lapító nyuff
-Bionet zöldkagyló kivonat kapszula dobozának +szerzése,kinyitása,88db kapszula elfogyasztása
-nyúltáp,malactáp rendszeres lopkodása
-csokoládé lopkodás,a leglehetetlenebb helyekről is
Ajcsi:
-videó távirányító elfogyasztása,elemek gondos eldugása után
-fotóalbum szélének sorminta készítése

huh....most több nem jut eszembe
ÖP

Előzmény: Ördögpirula (24)
Biscuit Creative Commons License 2003.01.15 0 0 35
Ma semmi rosszcsontság nem történt. Aggódom. Csak nem beteg a Sütikém?
Előzmény: Tibbe (34)
Tibbe Creative Commons License 2003.01.15 0 0 34
dmaya
ahogy a beszámolód olvasom, nem lehet nálatok sem unalmas , egyhangú az élet, és ki hinné, hogy nem is kutyusról volt szó, hanem vadászgörényről..
A " rosszcsontságból" minden kedvenc kiveszi ezek szerint a részét!
....de hát azárt vannak!
A BÁRMI MÁS;_..a barátnőd végigkergetése a lakásban, különösen tettszett.
Előzmény: dmaya (25)
Biscuit Creative Commons License 2003.01.15 0 0 33
Naná, hogy nem rosszcsontok. Az én Sütirosszcsontom sem rosszcsont, csak szórakoztatóan rombol. De mi imádjuk, nagyon-nagyon. Tudja is, remélem.
Előzmény: yaqza (31)
Ammandina Creative Commons License 2003.01.15 0 0 32
Kölcsön-kenyér visszajár: tegnap a mi franciaágyunk közepére pisilt a kutyánk kutyabarátnője. Elég jól megjegyezte, hogy a múlt héten a mi kutyánk csinálta ugyanezt náluk;o)
yaqza Creative Commons License 2003.01.15 0 0 31
Ja, es Boldizsar nem teljesen rosszcsont, kerteszkedni pl. abszolut jo ertelemben szokott.
Viragallvanyra feltamaszkodik, novenyekrol szaraz leveleket legarcsalja. A zoldnek rossz az ize vagy nem tudom miert, de nem kell neki....
yaqza Creative Commons License 2003.01.15 0 0 30
Boldizsar nevu kutyusom tettei:
Akarmilyen rongyot, parnat mindig a vackaba cipel, es jol megrag. A zoldsegtartorol lelopja a hagymat es a krumplit, a hagymat meg is eszi neha, a krumplit csak osszeragja :) Es ez meg csak az alap napi elfoglaltsaga:)

Egy regebbi kutyusom:
Betegsegbol adodoan fajt a torka, hat fajdalomcsillapitonak megette a furdoszobank ajtofelfajana also 30cm-et, vhogy kinyitotta a wc-ajtot, es az cseszerol leragta az uloket.
Asszem' ez mar boven belsoepiteszet kategoria :)

Biscuit Creative Commons License 2003.01.15 0 0 29
A cipôgyalázás az egy teljesen külön kategória. Hétvégén veszek egy olyan cipôszekrényt, amit nem tud kinyitni. De jaj nekünk, ha elöl hagyunk egy-egy pár cipôt. Az kb olyan, mintha azonnal kidobtam volna. Érdekes, a cipôevés hullámokban tör rá a Sütirosszcsontra, hónapokig semmi, aztán naponta. Nagyon szereti a bôrcipôket, de a magas sarok is bejön neki, mert azt olyan jól lehet rágicsálni.
Előzmény: dmaya (25)
Biscuit Creative Commons License 2003.01.15 0 0 28
Minden, ami műanyag, veszélyben van. Sütirosszcsont imádja a műanyagot. CD-tokok, mobilok, távirányítók, bevásárlószatyrok, WC-kefe, öngyújtó (életveszélyes). Kivételt képeznek azok a műanyagok, amiket kifejezetten kutyáknak találtak ki: a sípolós játékaira nagyon vigyáz, ha véletlenül megrágicsálódik, már nem szereti annyira, tegnap például kifejezetten undorral nézett a kicsit megrágicsált csirkéjére.
Előzmény: Ammandina (27)
Ammandina Creative Commons License 2003.01.15 0 0 27
Ellent kell mondanom: A Rosszcsontok a(z új) kanapéra is szeretnek hányni;o)
Előzmény: Lord Iffy (26)
Lord Iffy Creative Commons License 2003.01.15 0 0 26
(Észrevettétek már, hogy a Rosszcsontok csak szônyegre szeretnek hányni?)

:O)) igen. nállunk szőnyegpadlót kellet cserélni ősszel.:O)

BELSŐÉPITÉSZET:
(bár nem túl vandál, nem maradandó és könnyen orvosolható...)
fürdetés után fél óra könyörgés után sem hajlandó megrázni magát a fürdőszobában. bezzeg az előszoba az teccik neki.
kiváltképp eső, sár, hó, kosz után.
gazdának meg pluszfeladatok: felmosás, hütőszekrény lemosás, lambéria lemosás, fal ujrafestése. :O))

Előzmény: Biscuit (23)
dmaya Creative Commons License 2003.01.15 0 0 25
Háhá! Kis naiv :) Adnék egy kis ízelítőt, remélem nem haragszatok meg, hogy belepofátlankodok.

Alap rosszcsontságok: párom vadiúj bakancsából egy nap elteltével a talpbetét kicibálása, papucsok elhurcolása (akkora a papucs mint ő), számítógépre való ugrálás és onnan felkúszás az íróasztalra, hétvégén hajnalban ajtó kaparás, Wc kefe elcsórása (kitoltam vele, felraktam a csőre)

Lakásfelújítás, belsőépítészet, kertrendezés: igaz társasházban lakunk, de azért sok növényünk van amiből jónéhányat kipusztított már a bestia, bejárati ajtón lévő tapéta apránként való lecibálása, falvédő időnkénti kaparászása.

Tulajdon elleni bűncselekmény: karácsonyra kapott hajszárító vezetékének szétrágása, telefontöltő cincálása (szerencsére időben rajta kaptam), ruhák kisajátítása (belebújik, majd mélyen alszik), zoknik állandó elhurcolása (egész raktár van belőlük a szekrény mögött).

Szexuális élet: Na, erről egyenlőre nem tudok beszámolni.

Bármi más: konvektorra való felkúszás és onnan mindent lelökdösés, különböző dolgok behurcolása az általa kialakított bunkerba, reggeli lábrágcsálás amikor én még aludnék kicsit, vendégek megtámadása alattomos módom (előbb szaglászik, majd jól beleharap az illetőbe), kedvenc barátnőm kergetése késő este a lakásban (amikor nálunk alszik).

Na, hiszel már nekem? :))

Előzmény: Tibbe (18)
Ördögpirula Creative Commons License 2003.01.15 0 0 24
Ördi + 1 angyal ,mások szerint....:)
Most fáradt vagyok,de elkezdem majd felidézni a cseppetsemhosszú listát,a 9 év alatt elkövetett dolgairól!:)
ÖP
Előzmény: asta (20)
Biscuit Creative Commons License 2003.01.14 0 0 23
ALAP:
- bankszámlakivonat-rágás
- rámarás a céges pecsétre (elkoboztam, még idejében, egyszóval csak GARÁZDASÁG KÍSÉRLETE)
- ajtókaparás 1x életében, de akkor hatékonyan
- szép új kötött pulóverbôl stratégiailag fontos szál kihúzása kb 3 méter távolságra

BELSÔÉPÍTÉSZET
- WC-fal kaparászás, festés eltávolítása
- sáros bunda falba törlése
- csöpögôs szakáll maszatjainak csak vegyileg tisztítható ruhadarabokra kenése, fontos esti jelenés elôtt 2 perccel

BÁRMI MÁS
hajléktalan-ürülék elfogyasztása, majd nagyszülôk jelenlétében szônyegre hányása
(Észrevettétek már, hogy a Rosszcsontok csak szônyegre szeretnek hányni?)

HA ezt a fórumot egy nemkutyás elolvassa, meg lesz róla gyôzôdve, hogy mi mindannyian egy ocsmány disznóólban élünk. Pedig nem.

Előzmény: twentyfive (22)
twentyfive Creative Commons License 2003.01.14 0 0 22
A munkahelyemen szoktam nagyokat vigyorogni magamban, amikor a kedves kuncsaftok számlamásolatot kérnek tőlem, mert a kutyájuk megrágta, miután a postás bedobta a ládába, csak nem rendesen, félig kilógott. De szinte mindegyik kötelességének érzi, hogy a kutyáját is mentse: "egyébként még sose volt ám vele gond", "pedig a postást meg sem ugatja ám!" :))))))
Előzmény: Lord Iffy (21)
Lord Iffy Creative Commons License 2003.01.14 0 0 21
LAKÁSFELÚJÍTÁS, BELSÔÉPÍTÉSZET, KERTRENDEZÉS
mi próbáltunk felujitani. ők meg leujitani. együttes erővel ketten mig eltávoztunk este hatkor vásárolni, nyolcig kirángatták a falból az újonnan bekötött vezetékeket. még jó hogy szakaszosan lett bekötve, ugyhogy csak a ház egyik oldalát kellett ujra.:O))

TULAJDON ELLENI BŰNCSELEKMÉNYEK
ja és akkor nem is emlitettem még az utifutit, ami az udvarban áll. a párom már harmadszorra szerel rá csatlakozó kábelt. valahogy mindig elveszik róla.:O))

ismeretlen tettes kategória, bár a kör szűkítve van az elkövetőket illetően!
hát nállunk nagy ismeretlenség nincs, vagy az egyik, vagy a másik. de általában összedolgoznak.:O)

Előzmény: Tibbe (19)
asta Creative Commons License 2003.01.14 0 0 20
"Dömi nem is lehet rossz..." Ez igaz. Ő egy angyal, ördögnek öltözve.:O))
Előzmény: Lord Iffy (15)
Tibbe Creative Commons License 2003.01.14 0 0 19
-Ó, nálam már a csomagtartó át van alakítva kutyaszállitásra...ezért csak a vezetéket rágicsálták még szét, igy hiányos a hátsó világítás.
De ez is közös munka eredménye
-ismeretlen tettes kategória, bár a kör szűkítve van az elkövetőket illetően!
Előzmény: Lord Iffy (15)
Tibbe Creative Commons License 2003.01.14 0 0 18
Egy vadászgörény is lehet rossz?
-Nem hisszük!
Előzmény: dmaya (17)
dmaya Creative Commons License 2003.01.14 0 0 17
Sziasztok!

Nagyon tetszik a topic, jókat mosolygok rajta :)

Nekünk ugyan nics kutyánk csak vadászgörényünk, de bátran kijelentem, hogy felveszi a versenyt a kutyukkal :)

Lord Iffy Creative Commons License 2003.01.14 0 0 16
1. ALAP ROSSZCSONTSÁGOK
- a bedobott prospektusok álltalában cafatokban végzik szerteszét az udvaron.:O))

Lord Iffy Creative Commons License 2003.01.14 0 0 15
a végeredményt tudom illusztrálni. (absztrakt kreativ rajz a motorháztetőn a'la nyolc kutyaláb.:O))
sajnos az elkövetés észrevételekor _mikoris hazaértünkkor vigan szunyokáztak a kocsi tetején_ nemigazán az volt eszemben hogy a fényképezőt keressem.:O))
ez volt az az alkalom mikor egy állatvédő tuttkó feljelentett volna, ugyanis brutálisan megraktam őket. na azóta mégcsak nem is néznek a kocsira.:O))
Dömi jófej fazon volt. Vili kicsit helyrerakta falkasorrend témában, de aztán megbékültek. Dömi nem is lehet rossz. nem olyan.:O)))
Előzmény: Tibbe (14)
Tibbe Creative Commons License 2003.01.14 0 0 14
Igen...lécci fényképpel illusztrálni a motorháztetőt is....melyik volt az elkövető?
A nyomozás ismeretlen tettes miatt felfüggesztve?
Dömike nem csinált rosszat mikor ott voltatok, nála csak a jóságot lehet "illusztrálni? "

Előzmény: Lord Iffy (5)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!