Keresés

Részletes keresés

break2 Creative Commons License 2002.11.14 0 0 8
gszd 4ever
Variola Vera Creative Commons License 2002.11.14 0 0 7
Jut eszembe, metálfanzine-ek közül a Cold Showert is ismerem.
Előzmény: Variola Vera (3)
Variola Vera Creative Commons License 2002.11.14 0 0 6
Szóval akkor te is egy régi arc vagy :-)
Előzmény: Fafara (5)
Fafara Creative Commons License 2002.11.14 0 0 5
milyen jó volt amikor még fiatalok voltunk
de csúnyán megöregedtünk
bezzeg a mi időnkben! :))
Előzmény: Variola Vera (4)
Variola Vera Creative Commons License 2002.11.14 0 0 4
Egyébként való igaz, tényleg senki nem olvas már fanzine-eket, mert nincsenek is (legalábbis én nem nagyon találkozuk már velük), mindenki áttért az internetre, ami nem is baj igazából szerintem. Ezt a topic-ot is abszolút csak a nosztalgiázás miatt hoztam létre, hogy a "régi arcok" összegyűljenek, és elmondhassák, hogy milyen jó volt, amikor még fiatalok voltunk, és lám milyen csúnyán megöregedtünk :-)
Előzmény: fene_vad (0)
Variola Vera Creative Commons License 2002.11.14 0 0 3
Metálfanzinek közül egyedül a Neurotripsiát ismerem, azt is csak látásból.
Előzmény: Variola Vera (2)
Variola Vera Creative Commons License 2002.11.14 0 0 2
Én azért az alternatívot hoztam fel, mert csak azt ismerem. De persze belefér a metal is, csak ahhoz én sajnos nem tudok hozzászólni.
Előzmény: Ayreon (1)
Ayreon Creative Commons License 2002.11.14 0 0 1
Csakis alternatív fanzine témában dobtad fel azt a topicot, vagy a 80-as, 90-es évek rock-metal zenei fanzinjei is beleférnek ebbe, mint pl: Rattle Inc., Metal Mirror, EZL fanzine stb.
Ha ez is belefér isteni ötlet, sőt egetrengető, ha nem, akkor:(
fene_vad Creative Commons License 2002.11.14 0 0 0
ma kb. 0 ember olvas fanzint...
Variola Vera Creative Commons License 2002.11.14 0 0 topiknyitó
Már régóta tervezem elindítani ezt a témát, de csak mostanra érett tetté a gondolat (mely egy előző gondolat halálából született:). Itt lehet eszmét cserélni a 80-as, 90-es évek "alternatív" fanzine-es kultúrájáról. Meg lehet vitatni a legfontosabb dolgot, miszerint már csak alig fél év, és itt a tavaszutó, megjelenik az Isten Malaca második száma. Talán választ kaphatunk arra a kérdésre is, hogy ki a menőbb csávó, Rácz Misi vagy Bucó? Miben reménykednek a búvárok a 21. században? Mit dúdol mostanában Horváth Róbert (Lalala)? Az én nem Egó? Milyen pályát futott be az undok karrierista Brodek? NOE bárkáján helyett kap-e az alacsonyabb rendű kultúra? Szereti-e még Izsi a Nepimilt? És az óbudai arcok? Alkoholista-e már Vizler Tibcsó? Van-e már Kecskésnek TB-kártyája, vagy ó, minek? Hogy végezte Bihari Balázs, a Pepsi-takony-életérzés megéneklője? Meg persze komoly dolgokról is lehet beszélgetni.

Szeretettel várok mindenkit, akinek a fenti mondatok jelentenek valamit. És persze annak örülnék a legjobban, ha az érintettek is megszólalnának.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!