Keresés

Részletes keresés

pluhi1 Creative Commons License 2018.12.25 0 0 25597

Szia te magad intézted a reklamációt vagy megbíztál egy céget aki ezzel foglalkozik? 

Előzmény: drp1 (25595)
pluhi1 Creative Commons License 2018.12.21 0 1 25596

Mina már nem ott van elköltözött de ugyanott a sétányon a szállodai 210euros ár helyett 130 euróra alkudtam le a repülős utat ugyanúgy hétfő reggeli indulással. Desert valami van kiírva ha valakit érdekel naama bay.

Előzmény: Törölt nick (25586)
drp1 Creative Commons License 2018.12.20 0 0 25595

Most kaptam pénzt. Dél-Amerikából EU-ba

Előzmény: pluhi1 (25592)
drp1 Creative Commons License 2018.12.20 0 0 25594

Nem. Ha eu-ból indul vagy eu ba érkezik...

Előzmény: pluhi1 (25592)
pluhi1 Creative Commons License 2018.12.19 -1 0 25593

Aki most utazik ma 3 óra feletti késénél ha nem időjárás vagy hasonló körülmény miatt késik az indulásunk jár kártérítés amit vissza érkezéskor lehet benyújtani távolságtól függ légvonalban hány km. Most beszéltem egy irodával akik 20% Sikerdijjért ezekkel foglalkoznak. Nem kell hozzá jegyzőkönyvet felvetetni. 

pluhi1 Creative Commons License 2018.12.19 0 0 25592

Szerintem az csak eu-n belül érvényes. Eu -ból eu ba repülésnél. 

Előzmény: drp1 (25591)
drp1 Creative Commons License 2018.12.19 0 0 25591

 3 vagy 4 óra késés után, attól függ, hány km, már járna kártérítés...

Előzmény: pluhi1 (25590)
pluhi1 Creative Commons License 2018.12.19 0 0 25590

Már itt vagyok a reptéren de a tervezett 7.15 ös indulás helyett  12 órát írnak.  Éljen az air cairo:) 6 órán belül tuti elindul hogy ne fizessenek kártérítést. 

 

pluhi1 Creative Commons License 2018.12.18 0 0 25589

Köszönöm, a részletes beszámolót és a segítséget :)

Előzmény: Törölt nick (25587)
tibikoko Creative Commons License 2018.12.18 0 0 25588

Szia!

19.-én megyünk . Milyen az idő és a víz?

Ott észrevehető valamilyen formában a keresztényeknél ünnep karácsonyt? 

Előzmény: Sharm.El.Sheikh (25582)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.17 0 0 25587

Ahol én fizettem be az utat az a  Trips House, de a többi is hasonló árban van, találsz bőven a sétáló utcán.

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.17 0 2 25586

Ha a Ghazala Gardens-be mész, akkor nagy valószínűséggel a Ghazala Beach strandján fogsz fürödni. tehát amikor átmész a Ghazala Beach hotelen, és kiérsz a parti sétányra, ott jobbra fordulsz, és kb 100m múlva ott egy pult (előtte illatbolt)utazásokat árul. A srácot Mina -nak hívják ( https://www.facebook.com/mina.nasiif?fref=pb&hc_location=friends_tab  ). Én itt fizettem be a legtöbb utazásra. Ritka barátságos, rendes gyerek, jól tud angolul, és oroszul, de valószínű még más nyelven is. Előtte az illatszerboltos, (aki inkább kinéz négernek, mint arabnak, amúgy núbiai) tud németül, nekem az szokott néha fordítani, ha elakadok az angollal. Olaszul beszélővel sajnos még nem találkoztam. Az utazási iroda árai nagyon jók, viszont a vevői legtöbbje orosz és ukrán. Engem nem zavartak, nem volt velük semmi gond. A Kairói út busszal 50-60 dollár, vagy euro volt, és benne volt a svédasztalos ebéd, és az összes múzeum belépő. De csak akkor ajánlom, ha bírod a strapát, mert elég kalandos az út. Úgy néz ki, hogy úgy 23-24 óra körül elkezdik összeszedni az embereket egy kis busszal, először azokat akiket ki kell vinni a reptérre vízumért (Kairóba már kell a vízum - 20 dollár - és több helyen is megnézték), aztán mikor összejön a csapat, akkor úgy éjjel 1-2 óra körül felrakják őket a menetrend szerinti buszra. Itt mindenki helyre szóló jegyet kap, de azért volt egy kisebb-nagyobb vitám pár bennszülöttel akik a helyemre pályáztak, de nem hagytam magam. Úgy reggel 8 körül odaér a busz, és ott vár az idegenvezető. Pisiszünet egyszer volt 6 óra alatt. Utána egész nap rohangáltunk, volt egy 1 órás hajózás a Níluson, de ez külön 10-15 euro volt, de nem volt kötelező, nem is erőszakoskodtak, nem úgy mint az illatszerbolttal, amit lehetetlen volt elkerülni. Mivel én mindenképpen akartam illatszert venni, nem is nagyon bántam, és mivel régebben rutinos Isztambulba járó voltam, sikerült is úgy a felére, vagy harmadára lealkudnom. Amúgy tényleg fantasztikusan jó illatú parfümöket vettem, gyönyörű díszdobozban, el voltak ájulva tőle itthon. Elég jól sikerülhetett az alku, mert kifelé már nem is nagyon köszöntek, és még egy pohár vizet se adtak. Nem nagyon bántam mert utána megvettem a sarki boltban, szintén kemény alku után. Voltunk a Kairó múzeumban, ennek az ára benne volt az útban, viszont a fényképezéshez kellet jegyet venni, de nem volt drága. Mivel Mina tudta, hogy az angol nem erősségem, itt külön engem várt egy németül tökéletesen beszélő öreg arab (ez szintén benne volt az árban). Nagyon jól elbeszélgettünk, mindent megmutatott, mindenre tudta a választ, ennél értelmesebb emberrel még nem nagyon találkoztam Egyiptomban. A végén adtam neki 10 euro-t, de el se akarta fogadni, azt hiszem nagyon túlfizettem. A piramisoknál aki akart elmehetett lovas kocsikázni, körbevitték őket a piramisok körül 2 dollárért, kb. fél óra volt. Én inkább fényképezgettem. Utána elmentünk szfinx nézőbe, majd kötelező jelleggel papirusz üzem látogatás, majd kötelező papirusz shopping 5-10x árért. Én inkább kihagytam, lett belőle elég nagy sértődés, láttam az arcán az idegenvezetőnek. Ha az anyját szidtam volna szerintem könnyebben elviseli. Ezek után szerencsésen lekéstük a menetrend szerinti buszt, de összedobtunk fejenként 15 dollárt, és elhozott egy toyota kis busz. Hajnal 5 órára értem a szállodába. Az egész út iszonyú strapás volt, és nagyon kevés idő jutott arra ami engem igazán érdekelt. Ennek ellenére nagyon örülök, hogy elmentem, de ha elmegyek még egyszer akkor ott maradok Kairóban 2-3 napot. Az biztos, hogy felejthetetlen élmény volt, ha nem is egészen pozitív értelemben.

neo007 Creative Commons License 2018.12.17 0 0 25585

a dollár mindég jobb...

ha egy naposra mész cairoba esküdtesd meg a céget akivel megyel,  hogy nem mentek "papiruszüzembe" meg "parfümériába" ! ! !  😀😀

a miértjét tudod...ha nem akkor részletezhető😀

 

Előzmény: pluhi1 (25583)
pluhi1 Creative Commons License 2018.12.17 0 0 25584

Megyek, 12.19.én. Ghazala Gardens 1 hét.

A piramosokhoz a buszos útba tud valaki segíteni, mert ahogy láttam csütörtök és hétfőn van legalábbis amit láttam, de kérdés 24-én lesz e hétfőn, a csütörtöki korán kelést kihagynám, mert szerdán is korán kell kelnem a 7:15 ös induláshoz.

pluhi1 Creative Commons License 2018.12.16 0 0 25583

Gondolkodom, hogy kimegyek szerdán 19-26 ig, egyedül utaznék.

Dollárt vagy eurót érdemes inkább most vinni?

A kairó piramisok egy napos utazás szervezetten, busszal kb milyen költséggel számoljak most, mennyire éri meg a hosszú utazás?

Ghazala Gardens vagy beach-et néztem ki Etivel mennék.

Köszönöm.

 

Sharm.El.Sheikh Creative Commons License 2018.12.15 0 1 25582

Itt vagyunk karácsonyra.Ha vkit érdekel vmi, írjon.

A levegő nappal 24-27C , a tenger 23-25C, felhőt tegnap láttunk kb 5 percig szűrte a napfényt.

Ami itt a telet jelenti az az,h korábban sötétedik s a nap ereje du 4 felé csökkenni kezd.

Egyébként az egész város karácsonyi őrületben van, már a reptér is fel van díszítve.

Jól mutatnak a karácsonyfát helyettesítő feldíszített pálmafák!

Róna Tas Ákos Creative Commons License 2018.11.18 0 0 25581

Köszönjük a korrekt tájékoztatást.

Úgy tűnik megélénkült a turisták beáramlása Sharm El Sheikh-be.

 

Előzmény: zsuzso100 (25580)
zsuzso100 Creative Commons License 2018.11.18 0 0 25580

Mikor odaérsz, már ki vannak osztva a szobák. Mostanában elég sokat tettek a Resortba, októberben és júniusban is, akik oda fizettek, gyakran oda kerültek. Bár júniusban szerintem csaknem teltház volt. Októberben már a 8-as blokk egy része is nyitva volt, onnan szívás, mert a tenger felőli lépcső le van zárva.

A bejelentkezés nem túl bonyolult. Egyrészt a recepciónál van egy pult, ahol be lehet jelentkezni, de pl a Fellinibe, Fajitasba akár napközben is be tudsz, az étteremben...ezek általában nincsenek tele.

Előzmény: tocko18 (25577)
neo007 Creative Commons License 2018.11.18 0 1 25579

tedd publikussá emailedet , vagy irj az enyemre ha gondolod ,  és küldök infot.

itt diohéjban...

 

robogoberlés:

-a metro üzlet mellett,  az olds mark előtt párszáz méterre...

-taxi odavisz.

-jó társaság.

-nemzetközi jogsit valtsd ki itthon. (kétezer forint csak, kuldik postán...)

-letétbe ottkell hagyni 100-200 dollart .visszaadják...

-az autokölcsönző mellett van. nem egy cég a kettő de az is okés...

 

 

Előzmény: tocko18 (25577)
Sharm.El.Sheikh Creative Commons License 2018.11.17 0 0 25578

Nem kell bízni,m szinte sosincs tele a Plaza így a Resort csak az utazási ügynökségek árlistáján működik.

Mondjuk nem árt a Mahara Club tagság,de megy ez nélküle is.

Az egyes kezdődő szobaszámok vannak legközelebb a tengerhez,bár a mi esetünkben a -ha jól emlékszem - 200.. torál sea view volt s közel a tengerhez , medencéhez , de így messzebb az étteremhez.

Ha vki nem annyira kényes a kajára, italra ( mert az bizony ...)  ill. ügyesen tud bejelentkezni a 4 a la carte étterem egyikébe valamint szereti a sok színes halakkal , korallokkal teli tengert s nem nagyon akar bejárni Naama Bay-be , old market-ba annak ez a hotel tökéletes választás.

Előzmény: tocko18 (25577)
tocko18 Creative Commons License 2018.11.17 0 0 25577

Igen elolvastam mindent a szállodáról,így elvileg tudjuk mire kell számítani.Igyekszünk majd a tippekkel élni amit leírtak.
Remélem minden rendben lesz :S
A robogó nekünk is jó ötletnek tűnik.Esetleg olyan infó,hogy masszázsárak,robogóbérlés árak(hol érdemes),ha ezekről tudtok néhány szót az szuper lenne.
Bízom benne ,hogy áttesznek minket egy kis zsetonért cserébe a Plaza-ba,tudtok jó szobaszámokat?



neo007 Creative Commons License 2018.11.16 0 2 25576

üdv.

az alattad irt hozzászolo épp erről a hotelről irtale tapasztalatait.

ami teljesen okésan leir mindent.

koszönet is neki érte...

 

már le is foglaltátok az utat ? ?

jo előre😀

 

 kis plusz hozzá

közlekedésileg:

a szállodacsoport jo bent van a főuttol. nincs "átmenő forgalom" elfelé menet csak az ott dekkelő taxisokbol lehet valasztani.  ők mindég tobbért visznek mintha a forgalmas uton áll meg egy taxi melletted és ő erölteti rád magát...😀

 

béreljetek motort (robogot 2személyes) több napra...

 

 

Előzmény: tocko18 (25573)
Vén Halász Creative Commons License 2018.11.16 0 1 25575

Az Invia nem utazásszervező hanem csak közvetítő. Már irodák útjait árulja. A jelezett szállodák az ETI útjai, Red Sea hotel lánc tagjai. Ott fizeted be az utat ahol akarod, lehet az Inviánál is vagy bármelyik legközelebbi utazásim irodában, teljesen mindegy, egy az ára. 

 

Előzmény: tocko18 (25573)
Róna Tas Ákos Creative Commons License 2018.11.16 0 1 25574

Az Inviáról az a véleményem,h kizárólag a tripadvisort olvasom.

Az menjen a Resort Plaza-ba , akit leginkább a tengervilág érdekel.

Arra ez a legjobb hely.

Amit tudni kell mindentől távol van.

Előzmény: tocko18 (25573)
tocko18 Creative Commons License 2018.11.16 0 0 25573

Kedves Fórumozók!

2019.06.14-28 két hétre szeretnénk párommal elutazni Sharm Resort vagy Sharm plaza-ba.Rengeteg hozzászólásotokat olvastam,mind nagy segítségemre volt.
Van esetleg aki akkor megy majd?
Illetve érdekelne véleményetek az Invia-ról.

zsuzso100 Creative Commons License 2018.11.06 0 4 25572

Sharm Resort/Plaza - 2018.10.19.-26.

 

Pénteken hazaérkeztünk az őszi utazásunkról. Most úgy alakult, hogy a megszokottól eltérően egy hétre mentünk (szeptember-október hónap kint a kedvencem, ilyenkor ha tehetem 2 hétre megyek) és sajnos kevésnek, rövidnek bizonyult az 1 hét. :(

Bécsből indultunk, Győrből a Pegazus reptéri transzferrel mentünk. A repülő kb 1/3-a magyar volt, ezen kívül szlovákok és természetesen osztrákok. A repülőtérről a hotelba külön busszal mentünk a szlovákokkal, a repülőtéren kis eligazítást tartott a magyarul beszélő idegenvezető. A hotelba becsekkolás flottul ment, miután már tudtam, mi a menete, így az elején kitöltöttem a papírt, leadtam, nem volt náluk Mahara karszalag, így megkértek, hogy a recepción jelezzem és ott kaptam. Elmentünk ebédelni, majd utána hozták a bőröndünket...hozták volna, mert láttam, hogy az enyém leszálláskor ott volt, aztán mégse. Valaki összecserélte az enyémmel, hasonlóan fekete lehetett neki, szivárványos pánttal. Viszont meglehetősen gyorsan intézkedtek, éppen átöltöztünk strandolásra a szobában és hamarosan meg is kaptuk a jó bőröndöt (MINDIG teszek a kézibe egy fürdőruhát és sznoricuccot, pont az ilyen és hasonló esetek miatt.)

Aztán irány a törölközőért, nagy örömömre a júniusi kedvenc pincérünk pont ott volt, meg is ismert, így lefoglaltuk az esti vacsit is a Fajitas étteremben.

Másnap pihenés volt és persze délután ellátogattunk a kihagyhatatlan Farshába. Júniusban is helyi busszal voltunk, így tudtuk, hogy kb 10 font/fő az ár. Az első buszos 5 $-ért akart elvinni minket, hiába mondtuk, hogy az sok...végül nem engedett. Na nem baj, jó idő volt, ráértünk. A Farsha még mindig csodálatos, nagyon szuper hely, mindenkinek nagyon ajánlom, aki Sharmra megy! Ez egy domboldalban lévő kávézó, isteni fresh juice-okkal, teákkal, koktélokkal, gyönyörű kilátással, relax zenével. 16.20 körül értünk ide, de már legalább félig volt a hely. Visszafele bementünk az Old Marketbe kicsit körülnézni, vásárolni. Ajánlanám, a két árust, akinél vásároltunk, de sajnos nem tudom elmondani, merre is jártunk...talán visszatalálnék, ha újra arra járnék, de ez sem biztos, mert mentünk jobbra-balra...

Másnap ismét ellátogattunk a Blue Hole-hoz, nagyrészt helyi vendégekkel utaztunk, nagyon kedvesek és közvetlenek voltak. Hazafele még megnéztünk egy kanyont Dahab mellett, ez is érdekes volt, fentről csodás kilátással. Júniusban pont ramadán alatt voltunk, akkor nem sokan voltak, most Blue Hole tele volt, részemről kellemesebb volt amikor nem voltak ennyien.

Következő napon egy félnapos programot terveztünk csak be, a szárazföldi Ras Mohamed programra mentünk. Ez egy természetvédelmi terület, gyönyörű helyekkel, nekem jobban tetszett, mint a hajós verzió.

Délután még volt kis idő sznorizásra is a hotel partján. Sajna murénával nem találkoztam össze, nagyrészt a Bin Laden móló irányába úsztam el.

Kedden pedig jött a nagy program, a Petra. Na, ez fantasztikus, de iszonyatosan elfáradtunk hazafele. 1-kor keltünk és 11 körül értünk vissza. Kisbusszal, majd Tabától hajóval, Aqabából pedig nagy busszal utaztunk. A nagy buszon orosz idegenvezetés volt és mondták, hogy minket az angol Petránál vár, kicsit bonyodalmas volt, de megtaláltuk az idegenvezetőt. Azt gondoltam, hogy Petránál a csúcs a kincstár épülete lesz, DE a kanyon fantasztikus volt, a formák, a színek, a magasság...leírhatatlan. És amikor a kanyon ívei között előbújt a Kincstár kis részlete, majd egyre több, csodálatos volt. Lehetett menni a kanyonban lovaskocsival is, de elég gyorsan haladtak és én sajnáltam is szegény állatokat. A helyi fiúk felkínálták, hogy fel lehet menni a magaslatra, onnan képet csinálni a Kincstár épületéről, nem éltünk vele, nem tudom, mennyi lett volna. Mentünk tovább a kanyonban és felmentünk egy másik magaslatra, egyedül biztos nem találtuk volna meg az utat, más nem is ment fel, csak mi az idegenvezető segítségével. Aztán vissza az étterembe feszített tempóban, mivel kötve voltunk a hajóhoz. Kicsit késve értünk, de így is volt fél óránk ebédelni, aztán irány haza. Elfele jó volt a megszakítás, hogy nem végig busszal mentünk, hazafele lehet jobb lett volna egyben, de erre semmiképp nem lett volna lehetőség. Taba és Aqaba ki-beléptetés elvett egy kis időt, de aránylag gyorsan haladtunk.

Maradt két napunk sznorizni, pihenni...szerdán este vacsora után elmentünk Naama Bay-be. Fél 5 körül le is zárták a mólót, piros zászlót tettek ki, gondoltam másnapra tuti elmúlik. Nem így lett, esélytelen volt bemenni bárhol is, óriási hullámok voltak, egy idő után a bal szomszéd mobilmólója fel is adta a szolgálatot. Így aznap csak pihenés és napozás volt és csodáltuk a különleges időjárást, hol szürkébe hajló felhőzet volt, hol kitisztult, de a hullámzás nem hagyott alább.

A hotelról júniusban írtam bővebben, így ezt most nem tenném meg. Ez volt az első hotel, ahova visszamentem, amiben jelentős szerepe volt az árának is - hazaérkezésem után 2 héttel foglaltam is újra. Azt gondolom, hogy egy kellemes, barátságos szálloda, ahol a személyzet nagy része nagyon kedves, nem a műkedvesség volt, mint sok helyen. Ezúttal semmiféle vízellátásbeli probléma nem volt, ha kettőt kértem, kettőt kaptam, szobába is készítettek be, a parti bárban júniusban 1 fő volt, most voltak 3-an, a másik két parti étteremben kb a korábbi létszám volt. Most kicsit többet voltunk a főétteremben is (ebédre sose mentünk fel), én javulást látok. Bár aki kulináris élvezetekre vágyik, ne ezt a szállodát válassza, igaz vannak foglalós éttermek, amiket mindenképpen érdemes kipróbálni. A Via Veneto ismét elmaradt, majd legközelebb. A főétterem szerintem rendezettebb, mint nyáron, jobban figyelnek a rendre, alig beléptem az étterembe, a pincérünk már integetett, hogy foglalja az asztalt és hozta az innivalót, amit csak első napon mondtunk, mire odaértünk az étellel, már ott várt az ital, a parton is szó nélkül hozták a következőt, ha látták, hogy elfogyott. A tengerparti mosdóban a pulton virágdíszítés, ami nagyon feldobta.

Tehát én ezen a héten a júniusi héthez képest javulást láttam. Ez a szálloda ennyi pénzt bőven megért. (390 €/fő/1 hét), csodás zátony, hangulatos épületek, szép kert, nagyon barátságos személyzet, aki a kaja miatt megy, illetve döntő szempont, ajánlom máshova menjen. Mindig jól laktunk, finomak voltak, de nem volt hatalmas választék, bár ha belefoglaljuk a foglalós éttermeket, akkor már ez sem állja meg a helyét. Betegek most sem lettünk, tehát ettől sem kell feltétlenül tartani, pedig én mindig eszek mindent, nem viszek pálinkát, csapvízzel mosok fogat...és semmi. :)

Az út ETI útja volt, Dive Hard Tours-nál foglaltuk, a fakultatív programokat pedig Lidonál.

Sharm.El.Sheikh Creative Commons License 2018.11.04 0 0 25571

"mert igenis ott pont nincs semmi , csak homok😀"

 

Ez kifejezetten téves információ,m van korall s halak is s mint említettem teknős(család)

Persze nem Sharm Plaza

Előzmény: neo007 (25569)
Sharm.El.Sheikh Creative Commons License 2018.11.04 0 1 25570

hát érdekes , amit írsz

de mindenek előtt egy fontos dolog: "halyókikötő" helyesen hajókikötő

 

Ami az érdemi részt illeti a Ghaláról nekem Frank Underwood mondása jut eszembe: "Location, location, location!"

Természetesen,aki az egyre fogyatkozó korall-ok miatt menne SSH-be az inkább menjen a Sharm Plaza-ba. Na itt van minden,amit szem kíván!Kivéve teknőst! Az a Naama Bay-ben van! Mi legutóbbi utunk ( 4. a Ghazalába!) alkalmával is találkoztunk - mint mindig!

 

Egyébként kéretik nem lenézni azokat,akik például azért mennek SSH-ba,m ott még novemberben is jó meleg van ( nemcsak 100 évenként!) és hihetetlenül meleg a víz s nem szeretnek pontonokról bemászni a vízbe,m mondjuk idősek s mozgásszerveik már nem alkalmasak létramászásra.

 

Szóval egy kis beleérző képesség nem lenne hátrány,m a Balaton októbertől jó esetben májusig úszásra,fürdésre nem alkalmas. 

Előzmény: neo007 (25569)
neo007 Creative Commons License 2018.11.04 0 0 25569

nem "inkább " hanem "akár" .  vagyis  akár a balatonon is lehetne az aki egy homokos partu strandon nyomul. . . 

és mivel itt abban az időben felkapott volt a szálloda azert irtam h jo tudni , tisztába lenni a dolgokkal. . . mivel legtobben aki sharmba megy és nemnagyon kiván más szálloda( igy fizetős) strandjára elzarándokolni,  annak fontos a szállodája korallos partszakasza. .

mert igenis ott pont nincs semmi , csak homok😀

balra eluszva két szállodát már van. tovább uszva meg már elég szép is. . . 

szembe meg jobra meg halyókikötő vagyis inkább csónakok. . . a járulékos dulgaikkal😀 

de aki rápillant a googleterkepre láthatja. . . 

eldöntheti h megfelel e neki . mert balra jol eluszva az öböl 

mentén a meredek sziklás partu részig. ott tényleg szép. és ott már nincs "strand" alig van furdőző a meredek part miatt. . . 

én is nyomulásra buzditok. 

motorberlésre !

meg a világitotoronynál lévő sokakszerint legszebb kegjobb partszakaszra. (konnyü a taxisnak is elmondani hova vigyen. )

Ghazala, jo mert olcso .egyböl ott a központ (este éjjel csak kilép az ember és shopingol) átlagos jo a személyzet , baksis adása nélkül is normálisak. . . 

 

Előzmény: terelasz (25567)
Sharm.El.Sheikh Creative Commons License 2018.11.03 0 0 25568

BUD-SSH-BUD járaton ital pénzért van,egy pohár tea 2 EUR

igaz az 1 db kiflit, piskóta szeletet tartalmazó egység csomag mellé adnak egy 2 dl-es Juhayna gyermek gyümölcsnektár

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!