Keresés

Részletes keresés

nemo_d Creative Commons License 2004.09.06 0 0 2786
Jól emléxel:o)
Előzmény: _Danna_ (2785)
_Danna_ Creative Commons License 2004.09.06 0 0 2785
Viszont ha emlékeim nem csalnak, akkor asszem szentesi és ott is kezdte a pólózást... de nem esküdnék meg rá, csak ez vhogy beugrott...
Előzmény: nemo_d (2783)
Babee Creative Commons License 2004.09.06 0 0 2784

"Neked sem tűnt fel, hogy a vizipolo cikke egy rosszul másolt cikk a Heves Megyei Hírlap Online oldaláról? Merthogy az UTE-BVSC meccset eme program szerint kétszer is lejátszák"

hát,hogy őszinte legyek,megláttam,bemásoltam,nagyjából átfutottam és ennyi:))

nem mentem bele annyira részletesen,hogy ki-mikor-hol:)))Egyébként meg nem szoktam nézni a Heves Megyei..... -t :)))

Nemtom,hogy megyünk-e,vagy vki megy-e,lehet,hogy 1ik nap lenézünk,nemtom

Előzmény: golyo29 (2782)
nemo_d Creative Commons License 2004.09.06 0 0 2783
Tudtommal már versenyszerüen nem játszik. Max. hobbyból.
Egyébként elég sokszor feltűnik ám vizilabda meccseken.
Előzmény: golyo29 (2780)
golyo29 Creative Commons License 2004.09.06 0 0 2782
Neked sem tűnt fel, hogy a vizipolo cikke egy rosszul másolt cikk a Heves Megyei Hírlap Online oldaláról? Merthogy az UTE-BVSC meccset eme program szerint kétszer is lejátszák...

Amúgy nekem is Imrek mutatta meg a hibát.
Ti lementek amúgy hétvégén erre az egri tornára?
Előzmény: Babee (2781)
Babee Creative Commons License 2004.09.06 0 0 2781

Torna Egerben
2004. szeptember 5.

Felkészülési tornát rendez péntektől a Brendon-ZF-Eger férfi OB I-es csapata. A bajnokság előtti esemény a Fenstherm-kupáért zajlik nyolc együttes részvételével. A török bajnok Galatasaray mellett hét OB I-es csapatot láthatnak a nézők szeptember 10–12. között a Bitskey Aladár Uszodában. Gerendás György az egriek edzője elmondta: "Pénteken két mérkőzést játszanak a két négyes csoportban szereplő csapatok. Szombaton napközben egy találkozóra kerül sor, majd este a két csoport első és második helyezettjei játszanak elődöntőt. Vasárnap délelőttre a helyosztó találkozók maradnak. A felkészülésünk rendben halad, egyedül Bálint hiánya (a játékos a junior válogatottal készül) és Fülöp "szokásos" sérülése okozhat gondot. Ő ezúttal motorozott egyet és jelenleg égési sérülésekkel Szécsi Zoli édesanyja Csorba Éva -aki neves plasztikai sebész- kezeli. Olimpiai bajnok kapusunk természetesen megérdemelt pihenőjét tölti -ha jól tudom a hétvégén a Balatonnál horgászott-, de ez nem jelent gondot, mert abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy az olimpiai bajnok válogatott első és harmadik számú kapusa is nálunk játszik, tehát Jászberényi véd majd a tornán." A Brendon-ZF-Eger az A-csoportba kapott besorolást a Szeged, a Szentes és az OSC társaságába. A B-csoportban a Galatasaray, a Szolnok,az UTE és az BVSC mérkőzik majd.

A Fenstherm-kupa programja, szeptember 10., péntek, 10.00: Galatasaray – Szolnok. 11.00: OSC – Szeged. 12.00: UTE – BVSC. 13.00: Brendon-ZF-Eger – Szentes. 15.00: UTE – Galatasaray. 16.00: Szentes – Szeged. 17.00: Szolnok – BVSC. 18.00: Brendon-ZF-Eger – OSC. Szeptember 11. szombat, 9.00: UTE – BVSC. 10.00: Szentes – OSC. 11.00: Szolnok – UTE. 12.00:Brendon-ZF-Eger – Szeged. Elődöntők, 17.00: A-csoport 2. – B-csoport 1. 18.00: A-csoport 1. – B-csoport 2. Szeptember 12. vasárnap, 9.00: A-csoport 4. – B-csoport 4., 10.00: A-csoport 3.– B-csoport 3. 11.00: A 3. helyért (az elődöntők vesztesei). 12.00: Fenstherm-kupa döntője (az elődöntők győztesei).

 

by zizipolo

golyo29 Creative Commons License 2004.09.06 0 0 2780
Oké, azért írtam, hogy nem tudtam róla...
Azt nem tudod, most is játszik még valamelyik csapatban?
Előzmény: nemo_d (2779)
nemo_d Creative Commons License 2004.09.06 0 0 2779
"pl Kárász Zénó, bár lehet hogy ő is pólózik valahol, csak én nem tudok róla...)."

Ő versenyszerüen pólózott a Vasasban.
Előzmény: golyo29 (2778)
golyo29 Creative Commons License 2004.09.05 0 0 2778
Kicsit nehéz volt megtalálni, de nagyon jók ezek a képek.

Íme egy kis beszámoló a szentesi tornáról, ahogyan én láttam:

Egyik legjobb haverommal, Kicsivel lerándultunk Szentesre, mert úgy hallottuk, valami tornát rendeznek odalennt (nem mellesleg Kicsi szeretett volna találkozni újra a szentesi edzőtáborban általa megismert lányokkal...) Lennt megtudtuk, hogy a XIII. Európai Vízilabda Csapatok Találkozójára (SAS Torna 2004) mentünk tulajdonképpen le, amit immáron tizenharmadik alkalommmal rendezték meg 22 csapat részvételével Szentesen 2004 augusztus 13-15. között ezt a tornát, bár bevallom én először rándultam le eme őrült, de rendkívül szórakoztató tornára. Szórakoztató volt, mert itt nem az eredmény, hanem a részvétel, illetve a jó hangulat volt a fontos szinte mindenki számára. Volt itt sok-sok vízilabdás bajnok (pl Sugár Sándor, Kiss Csaba), pár nemzetközi csapat (pl Moszkva, Litvánia), no meg lelkes amatőrök is (pl Kárász Zénó, bár lehet hogy ő is pólózik valahol, csak én nem tudok róla...). A jó hangulatot természetesen a rengeteg elfogyasztott sör és tömény pia szolgáltatta. Én szombaton voltam lennt Szentesen és bizony már aznap láttam olyan pólósokat, akik alig álltak meg a lábukon (mint pl Szirányi Balázs) illetve olyanok, akik jó kis sztorikkal szolgáltak. Sanyi például elmesélte, hogy itt annyira nem komoly a játék, sőt van olyan, aki tökéletesen kidől szombatra, no meg vasárnapra, így gyakran előfordul, hogy ha nincs ki valamelyik csapat, akkor a nézők közül ugrik be a vízbe játszani.(Erre jó példa volt, hogy a haverom, Kicsi is beszállt két meccsre is játszani szombaton.) Szóval örömvizipóló volt a javából. A legnagyobb élményem az Istenek - Édesvizi Planktonok meccsén volt, ahol az első és a negyedik negyedben még egy strandlabdával is tudtak "komoly" meccset játszani a vízben lévők. De a legjobban a csapatnevek tetszettek (pl Csővázas Droidok, Bajnok Fókák, Lámák, Hét Vezér, Keleti Veszedelem, Amatőr Sasok, Egri Éden, Ivarlegendák, Kanizsai Bakterok, Körkutyák) bár ehhez a strandvízilabdás tornákon már megszoktam. Sajnos nem tudtam lennt maradni vasárnapra, pedig nagyon megnéztem volna pár embert, hogy vajon hogy bírták a vasárnapi napot. Mindenesetre az tuti, hogy jövőre újra ott a helyem a SAS Tornán és nem csak egynapos túra gyanánt, hanem a bulik miatt is...
Előzmény: Selliz (2777)
Selliz Creative Commons License 2004.09.05 0 0 2777
Most találtam a SAStornáról képeket, hááááát .... érdekesek:DDD
http://www.szentesinfo.hu/mozaik/
Ott katt a sporthírekre és picit lejjebb lesz a SAS torna:))))
Jó kép nézegetést!:)))
Előzmény: kevlárpók (2774)
golyo29 Creative Commons License 2004.09.05 0 0 2776
Sziasztok!

Jövő hétvégén Egerben lesz megint előkészületi torna, ahol szerepel a BVSC és az Eger is. Gondolom lementek, ezért azt szeretném megkérdezni, hogy mely napokon mentek le és ha több napra mentek le, akkor hol szálltok meg, mert esetleg én is lenn maradnék szombat éjszakára. De vasárnapra tuti, hogy lemegyek, ez nem is lehet kérdéses!
Babee Creative Commons License 2004.09.01 0 0 2775

"Ibolya Tomi barátommal"?:)))))))  kész:))

Póki!

 

azt kapod () amit látsz,...... azt amit látsz... :)))))))

és különben is,várj 1 kicsit.))))

Előzmény: kevlárpók (2774)
kevlárpók Creative Commons License 2004.09.01 0 0 2774

"BABEE VAGYOK,ÜGYES VAGYOK:))))"

 

Légyszíves pontosíts!:)))))))))))

 

Az, naaaaagy boldog ország... :D

 

Ja, hogy egy kicsit ne legyünk már off, megjegyzem, Szentesen lent volt ezen a buli-tornán a Miki, Vikk, meg az Öcskös. Csapatnevük:MANSZ (remélem jól írtam:) ) kiegészülve Hegével, Baluval, Hosival, Katona Norbival, Dumival, ... asszem minden meccset megnyertek, kivéve a Körkutyák (köztük Márkó+Csabi) ellen, ami egy lezsírozott döntetlen lett:)))))))))) Bár Szentesen azt kell mondjam az eredmény, meg a meccsek voltak a leglényegtelenebbek... :) A meccsen kívüli részekről meg inkább nem beszélünk, ugye Babee?;))) Egyébként mint nagy szentesi kilátogatott a strandra még az "Ibolya Tomi barátom" is!

Előzmény: Babee (2772)
Babee Creative Commons License 2004.08.31 0 0 2773
Ja és mi egy NAGY BOLDOG ORSZÁG VAGYUNK:)))))))))))))))))))))
Előzmény: Babee (2772)
Babee Creative Commons License 2004.08.31 0 0 2772

épp rád akartam szólni,hogy kEbbe amit akarsz,aztán látom,hogy én írtam el:))

mind1

BABEE VAGYOK,ÜGYES VAGYOK:))))

Előzmény: kevlárpók (2771)
kevlárpók Creative Commons License 2004.08.31 0 0 2771

Tudtam h bele fogsz kötni, és kijavítasz! Leesett amikor elküldtem, csak aztán mennem kellett a géptől és már nem tudtam pontosítani. Ezennel megteszem:

 

BABEE! VÁRJ EGY KICSIT! :))

 

Egyébként mit KEPJEK BE? :P :))))))))))))))))))

Előzmény: Babee (2769)
Babee Creative Commons License 2004.08.31 0 0 2770

az ui lemaradt:)

 

tehát

 

ui: KEBBE .....!!!:)))

Előzmény: Babee (2769)
Babee Creative Commons License 2004.08.31 0 0 2769

Jólvan,ha megoldjuk ügyesbe,akkor megoldjuk:)))veled én nem kötexem:)))

Szentes ist ein ....:)))))

 

PÓKI!!VÁRJ 1 KICSIT!!!

Előzmény: kevlárpók (2768)
kevlárpók Creative Commons License 2004.08.31 0 0 2768

:)))))))))))))

 

SZENTES FOREVER!

 

Jah, láttam én is most este a tv-ben a reklámot:) Sima ügy! Megoldjuk ügyesbe!:))

Addig meg csak azt tudom Neked mondani, hogy:

 

VÁRJ EGY PICIT! :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Előzmény: Babee (2767)
Babee Creative Commons License 2004.08.31 0 0 2767

Póki!

Hát milyen topic-gizda vagy Te,hogy hagyod elsüllyedni eme remek fórumot?:)) Vagy HALJON MEG A HALÁL alapon tök mind1?:))) Végülis igaz,mert nem lehet mindenki mérges szöcske:)))

 

 

láttam a tv-ben a reklámot és 4-5 -e. mit szólsz hozzá???

kevlárpók Creative Commons License 2004.08.05 0 0 2766
Babeekám! Elolvastam és intézkedtem:))
Előzmény: Babee (2765)
Babee Creative Commons License 2004.08.05 0 0 2765
Pókikám,olvasd el a méljeidet,mert nincs icqm és mélt írtam!!!
kevlárpók Creative Commons License 2004.08.03 0 0 2764

Felkerültek a tárra a szombati strandzizis képek is! De előre szólok mindenkinek, hogy a képek "egyesek" megítélése szerint egy kaptafára mennek és csak egy téma körül forognak!!! :))))))))))

 

MALÁTA PATIKA FOREVER! ;)))

Babee Creative Commons License 2004.08.03 0 0 2763
Köszi!puszi!:)))
Előzmény: Selliz (2760)
kevlárpók Creative Commons License 2004.08.03 0 0 2762

:))))))))))))) Lényeg h én értem mit akartam mondani:)))

 

"Csete jófej gyerek,jó beszólásai voltak,hasonló hullámhosszon mozgunk:))))))"

 

Én ezt mindig is tudtam... jófej srác nagyon;))))

Előzmény: Babee (2759)
kevlárpók Creative Commons License 2004.08.03 0 0 2761

Egy kis ON hsz:)

 

Allianz-Hungária Kupa, IV. Baranyai György Ifjúsági Vízilabda Emléktorna

 

Az Egri Vízilabda Klub és a BVSC mellett két külföldi csapat, a katari válogatott, és az Amerikai Egyesült Államokból érkezett San Clemente alkotja az idei mezőnyt.
...

A BVSC pólósai sem adták alább, mint a vendéglátók, sőt ők már a második negyed végére kétszámjegyű vezetésre tettek szert, ráadásul kapott gól nélkül. Az ázsiaiak alig találkoztak a labdával (legfeljebb középkezdésnél), másfél perccel a harmadik hét perc befejezése előtt már 14-0 állt az eredményjelzőn. A fővárosiak agresszív játékkal azonnal letámadták ellenfelüket, mihelyt valamelyik játékosuk labdához jutott, és minden támadást igyekeztek a lehető leggyorsabban góllal befejezni. Nagyon ritkán használtak ki 25 másodpercnél többet a 35 másodperces támadóidőből, megúszásokból, távoli lövésekből, sakk-matt helyzetig kijátszott szemfüles akciókból egyaránt betaláltak, s fél perccel a vége előtt a huszadik gólt is megszerezték, miközben csak kettőt kaptak...

Kora délután ugyanez az azonnali letámadásos taktika ugyanilyen eredményesen működött a fővárosiaknál, és az amerikaiak sem találták meg ennek az ellenszerét. Igaz, ők megúszták „mindössze" 19 góllal, de válaszolni csak egyszer tudtak, noha többször jutottak el a vasutasok kapujáig, a döntő pillanatokban azonban hiányzott az összpontosítás.

Allianz-Hungária Kupa, IV. Baranyai György Ifjúsági Vízilabda Emléktorna, Eger - 1. játéknap:

BVSC - Katar 20-2 (6-0, 4-0, 6-1, 4-1) Vezette: Szilágyi, Pozsgay. Gl.: Nagy S. (5), Guti (4), Zsoldos, Ambrus, Pásztor, Quittner (2-2), Krüzsely, Wolf, ill. Rékasi, Soud.
San Clemente - BVSC 1-19 (0-5, 1-4, 0-9, 0-1) Vezette: Madarasi, Pozsgay. Gl: Moss, ill. Ambrus (5), Nagy S., Pásztor (3-3), Zsoldos, Pozsonyi, Győri (2-2), Simon, Tusa.
Egri Vízilabda Klub - San Clemente 14-4 (5-0, 4-2, 5-1, 3-1)

Egri Vízilabda Klub - Katar 13-7 (5-0, 3-2, 2-3, 3-2)

 

A BVSC és az Eger az elsőségért szállt vízbe, itt a döntetlen a fővárosiaknak lett volna jó, ám csak az első 69 másodpercben (0-0) és az első negyed végén 40 másodpercig (2-2) állt ugyanannyi találat a két csapat neve alatt. Nagy Sándor vezérletével valósággal leigázták a házigazdákat, akik távolról veszélyeztettek volna legtöbbször, ám szinte mindig a kapu közepét célozták meg, naggyá téve a kapust, és a védelmük hibát hibára halmozott. Ez nem vezethetett máshoz, csak súlyos vereséghez, a hét gólos különbség az egriekre nézve hízelgő.

Az érmek kiosztása után különdíjakat adtak át a szervezők. A torna legjobb játékosának az egri Molnár Attilát, a legjobb kapusnak az amerikai Conor Powerst választották. A gólkirályi címet a 11 gólos Nagy Sándor, a BVSC támadója szerezte meg.

Allianz-Hungária Kupa, IV. Baranyai György Ifjúsági Vízilabda Emléktorna, Eger - 2. játéknap:

3. helyért:


San Clemente - Katar 10-10 (3-2, 4-3, 2-3, 1-2)

 

Döntő:


Eger - BVSC 5-12 (2-3, 1-4, 2-2, 0-3)
Vezette: Madarasi, Kelemen. Gl.: Kádár (2), Molnár, Kovács G., Nagy D., ill. Nagy S. (3), Simon, Guti, Tusa (2-2), Pozsonyi, Győri, Pásztor.

forrás: vizipolo.hu

Selliz Creative Commons License 2004.08.03 0 0 2760
Babee!!!!

SztárChat Kemény Dénessel


Augusztus 4-én, szerdán, 14 és 15 óra között Kemény Dénes, az athéni olimpiára készülő, címvédő férfi vízilabda-válogatott szövetségi kapitánya válaszol az Önök kérdéseire.

www.nemzetisport.hu

Jó kérdezgetést!:)))
Babee Creative Commons License 2004.08.03 0 0 2759

HMmm...

mindjárt el is szégyellem magam,h nem fényképeztem avangliont.

Most a kf.. Frikk Ottót,vagy a  rendőrőrmester Pajánt vagy Sugi Sogit kellett volna fényképeznem.Egyáltalán kik ezek az eberek?:)))))))))))))

 

Bakker Póki ezt úgy megmagyaráztad,hogy a 96ik helyezettes dolognál elvesztettem a fonalat:))))

Csete jófej gyerek,jó beszólásai voltak,hasonló hullámhosszon mozgunk:))))))

még akartam írni vmit,csak elfelejtettem:)))

na mind1is:))

Előzmény: kevlárpók (2757)
kevlárpók Creative Commons License 2004.08.02 0 0 2758
Helyes! Sztem biztos fogunk találni "vki-t" aki bevállalná a fuvart!:)))
Előzmény: Selliz (2755)
kevlárpók Creative Commons License 2004.08.02 0 0 2757

"Ha ők is játszottak volna, akkor igenis bejött volna a tippem! :-))))) "

 

Golyó, tudod a ha szócska meg a sport esete... nehogy már neked kelljen erről beszélni....

 

"Azt a "brutális állatot" amúgy Sóskuti Ferencnek hívják... "

Felőlem akár lehetne ő akárki, xszeres olimpiai bajnok, stb, akkor is azt írtam volna h azon a  meccsen egy brutál agresszív állat volt! És neve tudatában sem  változik meg róla a véleményem, de sztem a Kicsinek sem... mert ahogy kinézett a háta, válla, az önmagáért beszél. Most őszintén, minek kell ezt egy strandvízilaszti meccsen??????

 

"Sajnálom, ha ez nálatok esetleg összeesküvés elmélet... "

Ezt nem kellett volna ennyire komolyan venni, nem véletlen volt ott mögötte a szmájli! Egyébként tisztába voltam/vagyok a kivételezettség helyzetével!

 

"A sorrend kicsit más lett, ugyanis az Avanglion lett a bajnok, a Körkutyák, a Pécs és Turbo Rudik csapata előtt. "
"És akkor még egy észrevétel: Nagyon jók a képeitek, csak azt sajnálom, hogy egy kaptafára mennek és csak egy téma körül forognak. :-))))) Andi képei legalább vegyesek, így számomra sokkal élvezhetőbbek, de tényleg jólk a képeitek. "

Golyó, mivel se ez, se a tár nem a mit tudom én melyik nagy nemzetközi csatorna hírmagazinja, ezért engedd már meg nekem, nekünk, hogy bizonyos "kritériumok" alapján ezzel-azzal kivételezzünk, és esetleg ne az egész mindenséget közöljük a neten, hanem csak a számunkra lényeges részletét! (Egyébként meg nézd meg a topic címét!!!) Éppen ezért nekem/nekünk a vasárnapi eredmény a Körkutyáktól kezdődik, akik másodikak lettek (kiütéses alapon, sőt, józan paraszti ésszel is ki lehet következtetni az írásomból h ki az első!) Ja, és én egy árva szóval nem írtam arról h a turbók meg a pécsiek hanyadikak lettek, csak azt irtam h előttük végeztünk, ami megfelel a valóságnak!

De a logikád szerint akkor egy 200 indulós versenyen ha engem a 96. helyezett érdekel, akkor le kell írnom az előtte és az utána lévő másik 199 induló helyezését is? De ugyanezt tudom mondani a képekre is! Minket nem érdekel, pl ez a Sóskuti gyerek, akkor meg minek fényképezzük le? Egyébként örülök, hogy jobban tetszenek az Andi képei! Nincs is ezzel semmi baj, tényleg jók lettek, de engem változatlanul nem érdekel -hogy mást ne említsek- a Sóskuti, akkor meg minek nézzem?

 

Ettől a kis kötekedéstől függetlenül továbbra is kitartás, és mielőbbi visszatérést a kórházból!

Előzmény: golyo28 (2756)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!