Keresés

Részletes keresés

SuperBazza Creative Commons License 2018.06.13 0 0 17500

Eddig minden lépésünk tetszik.

Szerintem Kownacki is el fog menni ha betalál a VB-n.

Előzmény: samp1991 (17499)
samp1991 Creative Commons License 2018.06.13 0 0 17499

"A kis gyapotszedő" után ugy néz ki Majer és Berisha is befutott a célba, mint ahogy Torreira is arra vár hogy az Arsenal szalagját átszakítsa 30 millióért(3 év alatt kifizetendő)

Ha Quaglia megy Zaz jöhetne helyette... én nem bánnám.

solo_la_samp Creative Commons License 2018.06.12 0 0 17498

10 gólnál jár a meg zajló b ligában. Ez ott jóindulattal középszer. Q- nak semmilyen szinten nem alternatívája. Negyedik számú csatárnak Kowa mögé esetleg. Ha Q-t elengedjuk, minimum Balo szint kell a pótlására .

Előzmény: Törölt nick (17497)
Gianluca Vialli Creative Commons License 2018.06.11 0 0 17496

Nekem eddig tetszik a mercato. Ahogyan Solo írta is a Ungheria Blucerchiata csoportba, végre okosan és időben igazolunk. Eddig az összes szerzeményben látok fantáziát. Én Q-t is elengedném, a Parma meg hozzon össze egy rutinos retro csapatot, tele tapasztalt játékossal. A lényeg hogy az első szezonban megragadjanak a ligában. Zapatát én nem engedném el, pláne a rivális bergamóiaknak.. Duvánban sokkal több van szerintem, nagyon hasznos egy ilyen erőcsatár elől. Caprarit engedném el inkább.

solo_la_samp Creative Commons License 2018.06.10 0 0 17494

Szerintem a koaszovói srác tud játszani hátrább is.

 

Én örülnék Balo-nak, bár most más nevek örögnek, Ha Q megy helyére Eder jöhet, Zapatat vinné az Atalanta, a helyére most Zaza neve merült fel. Kettejük (Zaza, Balo) közül nyilván csak az egyik jön, az lesz a "nagy hal" az idei mercatoban.

Előzmény: SuperBazza (17492)
SuperBazza Creative Commons License 2018.06.10 0 0 17492

Jaja, utánaolvastam én is.

Ezek az igazolások előrevetítik Torreira és Praet távozását.

Mondjuk azt nem értem, hogy Gaston mellé minek hoznak még két embert a posztra.

 

Csak én kezdek beleszeretni ebbe a Balotelli pletykába?

Előzmény: solo_la_samp (17491)
solo_la_samp Creative Commons License 2018.06.10 0 0 17491

U21 horvát válogatott, ígéretesnek tűnik, ahogy Berisha is. Neki 25 éves korára van 235 (az 7 komplett szezon!!!) felnőtt meccse, el elődöntő stb. Kész játékos. Viszont mindkettő trequartista hivatalosan szóval Giampinak megint kell majd matekoznia.

Előzmény: SuperBazza (17490)
SuperBazza Creative Commons License 2018.06.10 0 0 17490

Hát nem tudom.

Amíg ilyen játékosokat "nevelünk ki" mint amilyeneket az elmúlt időben addig kurvára nincs szükségünk az Inter kölcsönszarjaira.

Termeljünk ki belőlük egy csomó pénzt és ennyi.

 

Ez a Majer dolog honnan jött? Nem is olvastam még róla.

Előzmény: Törölt nick (17488)
SuperBazza Creative Commons License 2018.06.09 0 0 17487

A La Gazzetta dello Sport értesülései szerint az Inter és a Sampdoria megcserélné egymás közt Bartosz Bereszynski és Eder Martins játékjogát.

Ebben az esetben a Nerazzurri Skriniar után újabb hátvédet szerezne a Blucerchiatitól, a kezdőből véglegesen kiszoruló támadót pedig két és fél szezon után küldenék vissza Genovába.

 

Hányszor jöttünk már ki jól az Interrel üzletelésből?

Ne azért csináljuk csak...

solo_la_samp Creative Commons License 2018.06.08 0 0 17485

Igen, Nizzában volt két "tiszta" éve 55 meccs 33 gól de bármikor robbanhat. Viszont ja jól értem lejár a szerződése tehát csak fizuban kene megegyezni vele. Persze hülyén nézne ki nálunk valaki 2,5-3 milliós fizuval...

 

Cooley sztem jó lesz csak kell meg vagy 5 védő.. 

Előzmény: Törölt nick (17484)
solo_la_samp Creative Commons License 2018.06.08 0 0 17483

Újra napirenden van  a bohóc nagy kedvence Balo.  A Parma  pedig lassan a fel csapatot vinné. 

Előzmény: Törölt nick (17482)
Gianluca Vialli Creative Commons License 2018.06.05 0 0 17479

ne legyen igazam, de szerintem konkrétan teljesen új csapatot kell építenie Giampinak. Ha Viviano megy akkor nyilván jöhet helyette egy rutinos stabil kapus. Védelemről már esett szó, itt azért Silvestre-t én megtartanám, nem kerül ő nagy kiadásba ráadásul az ő rutinjára mindig szükség van.

 

KP szerintem szintén szét lesz kapva: Praet, Torreira távozása egyértelmű, de én még idevenném Linettyt is. Én Giampi helyében most kiszórnám az összes olyan peremembert akikre évek óta nincsen igazán szükségünk. ( neveket nem is írok annyi van)

 

A támadószekció is veszélyes szerintem, az tény hogy a kis lengyel srácnak most már sokkal több szerepet kell adni, hogy ki lesz mellette az már más kérdés. Nyilván ha marad akkor Duvánt is erőltetni kell. Caprari is érdekes lehet, bár számomra összességben eléggé súlytalannak tűnt a szezonban.

Valamint ahogyan tavaly is elmondtam a szezon előtt ( nem jött be) Q-ra már nem lehet építeni a csapatot. Tényleg meglőtte a góljait, sok tizit is bevágott, de összességében főleg a vége felé, látszott hogy meccsekre el tud tűnni az öreg. A nagyon lendületes támadásokhoz ( feltéve ha lesznek) ő már nagyon kevés dinamikában. Nagyon örülnék ha kifognánk egy jó korban lévő a ligában már bizonyított igazi gólvágót.

 

ami nekem még nagy hiányérzetem volt a szezonban és remélem a következő idényben ez fog változni: szabadrúgás gólok ( Torreira néha bevágott 1-2 az igaz), de még több kéne. Valamint a szögletek utáni fejesgólok, akár egy magas középhátvédtól.. ez nálunk évek óta hiánycikk sajnos.

solo_la_samp Creative Commons License 2018.06.05 0 0 17478

A védelembe pedig a gambiai hústorony, Colly erkezhet Genkbol

Előzmény: SuperBazza (17477)
SuperBazza Creative Commons License 2018.06.05 0 0 17477

A Sky Sport Italia értesülései szerint a Sampdoria hamarosan hároméves szerződést köthet a Red Bull Salzburg koszovói válogatott támadó Valon Berishával, aki 13 gólt és 11 előkészítést jegyzett az elmúlt idényben.

solo_la_samp Creative Commons License 2018.06.02 0 0 17476

Az egyértelmű, hogy a védelemmel komoly gondok voltak, de a legjobbakat (Silvestre, Bere) azért sajnálnám. Na meg egy kis állandóság sem ártana hátul.

 

Összeraktam én is az elmúlt évek best of Sampdoria-it. Én is az idén játszott 4-3-1-2-ben raktam fel a fiúkat.

 

                                                 Romero/Viviano

De Silvestri/Bere - Silvestre/Mustafi  - Skriniar/Gasta - Ziegler/Strinic

      Mannini/Palombo – Torreira/Fernando – Obiang/Lucchini

                                                  Cassano/Soriano

                                         Pazzo/Eder – Q/Gabba

 

Nem szarral gurító csapatok lennének :))

Előzmény: Törölt nick (17475)
solo_la_samp Creative Commons License 2018.06.02 0 0 17474

Teljesen új vedelem lesz. 

 

Strinic már off

Ferrarit nem vesszük meg 13 millióért

Silvestre parma v SPAL

Bereert már sorban állnak

Murruert is érdeklődik a parma

Regini , Sala kuka

 

Gyakorlatilag a 22 éves Andersen marad...

 

 

 

 

Előzmény: SuperBazza (17473)
SuperBazza Creative Commons License 2018.06.02 0 1 17473

Silvestre is biztos távozik.

Na őt nagyon sajnálom. Sokkal jobb játékos lett mint amit vártam tőle.

SuperBazza Creative Commons License 2018.06.02 0 0 17472

Mondjuk Torreira éppen csere az Uruknál úgyhogy lehet pályára sem kerül. De akár meg is sérülhet ott.

 

Mondjuk én olasz csapatnak nem adnám. Nem is értem mit szarakodunk velük, adjuk el külföldre a jókat.

Előzmény: solo_la_samp (17471)
solo_la_samp Creative Commons License 2018.06.01 0 0 17471

Az Inter Santont és egy általuk 10 m-re taksált primaveras tehetséget adna Bere-ert :DDD

 

Mondjuk én a Torreira Bere stb dealekkel tuti megvárnám a vb-veget. Nem tudom hova kell sietni. Ha vmelyik villantana valamit , egy psg , arsenal stb simán letenne 50 mihályt Torreira-ert.

Előzmény: Törölt nick (17468)
solo_la_samp Creative Commons License 2018.06.01 0 0 17470

Jaaaaaaa persze, a napoli pl 50 misit kap Jorginhoert egyben....

Előzmény: Gianluca Vialli (17469)
Gianluca Vialli Creative Commons License 2018.06.01 0 1 17469

csapjon hozzá még 25 misit aztán lehet is vinni a srácot. Azért vicc hogy hogyan árazzák be a mi játékosainkat, de ha nekünk számolnak be egy Caprarit stb akkor bőven 10m felett kezdődnek az összegek.

 

amúgy azt valaki mesélje már el nekem hogy ilyen Juventus, Inter, Milan, Napoli szintű csapatok akik a nemzetközi kupa szereplésekből, bajnokságban elért helyezésekből, tv, szponzor pénzekből stb brutál összegeket akasztanak le, miért szívatnak minket ilyen feltételekkel ( részlet fizetés x év múlva miegymás)

ezt csak ilyen Samp szintű csapatokkal tudják eljátszani gondolom. ha rajtam múlna az összes játékosunkat a PL-be adnám el, ott korrekt üzletek vannak egyben kifizetve a játékos ára, azonnal.

Előzmény: solo_la_samp (17467)
solo_la_samp Creative Commons License 2018.06.01 0 0 17467

A Napoli hozzácsapna meg égy 10-est ha mi odaadnánk Bere-t os....

Előzmény: samp1991 (17464)
samp1991 Creative Commons License 2018.06.01 0 0 17466

                                         Romero / Viviano

 

Bere/De Silvestri    Silvestre/Mustafi  Gastaldelo/Skriniar   Strinic

 

       Gabbiadini/Soriano         Torreira/Fernando              Eder/Correa

 

                                          ANTONIO

 

                       Pazzini/Muriel             Q/Pozzi

solo_la_samp Creative Commons License 2018.06.01 0 0 17465

Nálam Q; Eder, Soriano, Silvestre, Romero, Palombo, Gasta....e basta!

 

Ha már így pörög a topic, összeszedhetnénk az elmúlt mondjuk évtized legjobb A és B csapatát!

 

Írjatok két komplett kezdőt  (A 3 éves belepő limit nélkül.)

 

 

samp1991 Creative Commons License 2018.05.31 0 0 17464

Torreira kivásárlási ára 25milla

a Napoly adna érta 30-t??!!, amit több év alatt fizetne ki.

 

- érdeklődünk Soriano-ért, a Lazio-val egyetemben, bár 15 milla az ára

- Ferrari-ért érdeklődik a Sevilla

- Tosca, román védő, aki kiesett a Beneventóból, visszatérne a Betis-be de lehet nálunk leparkol

samp1991 Creative Commons License 2018.05.31 0 0 17463

Eder, Muriel, Q, Soriano, és (Mustafi/Gabbiadini/Romero)

Gianluca Vialli Creative Commons License 2018.05.31 0 0 17462

Nálam a lista: Eder, Romero, Silvestre, Gastaldello, Soriano. a sorrend nem lényeg, hirtelen ők jutottak az eszembe.

Előzmény: magyarbasi (17461)
magyarbasi Creative Commons License 2018.05.31 0 0 17461

Romero, Silvestre, és Q is, ha a 3 szezont lehet 1+2-ben is számolni. Pazzo is csak két szezont volt nálunk, Palombo lehetne még, aki szóba jöhet, de őt meg - Capitano ide vagy oda - sajnos képtelen vagyok jó játékosnak nevezni. 

Előzmény: Gianluca Vialli (17460)
Gianluca Vialli Creative Commons License 2018.05.31 0 0 17460

és pontosan ezért sajnálnám Viviano távozását mert az egy kezemen megtudom számolni mondjuk az elmúlt 5 évből azokat a játékosokat akik lehúztak nálunk minimum 3 évet ezzel valamilyen szinten az állandóságot képviselve. És akikről  ki merem jelenteni hogy jó játékosok voltak, valamint egyáltalán emlékszem rájuk:)

 

tényleg ha már itt tartunk, ha nem is az elmúlt 5 évből hanem mondjuk 2010-től ha kéne csinálni egy TOP5 listát azokból a játékosokból akik itt voltak nálunk minimum 3 évet és jó játékosoknak tartjátok őket nektek milyen nevek jönnének ki?

 

Nekem még gondolkodnom kell ezen: Cassanot és Pazzinit nem ér mondani haha.

Előzmény: Gianluca Vialli (17459)
Gianluca Vialli Creative Commons License 2018.05.31 0 0 17459

mindenben egyetértek. az ember már névvel ellátott mezt sem mer venni. Tavaly évközben gondolkodtam egy Schick-esen, mondván ez a srác lesz az új Dybala.. a többi már történelem. Aki nálunk lehúz 2-3 évet szinte már klublegenda státuszba kerül.

 

Praet 100% hogy úgy építette fel a karrierjét az ügynökével karöltve, hogy az Anderlechttől távozva maximum 2 évet tölt nálunk. Megtanul olaszul, tapasztalatot és nevet szerez magának a ligában aztán dobbant. Az oké ( igazából nem oké) hogy tranzit klub vagyunk, de itt már nem arról van szó, hogy csak a világ klasszis aspiráns srácok távoznak, mert azzal tényleg nincsen baj ahogyan Torreira esetében sincs szvsz. A játékos menne, a tudása megvan a továbblépésre, nekünk sem jön rosszul a pénz, mindenki boldog. De az tényleg vicc hogy aki nálunk letud 2-3 jó meccset, már remeghetünk hogy kopogtat érte  mondjuk az Inter. Strinic esete erre a legjobb példa.

 

Tök irreveláns téma, de a szezon utolsó 1-2 hónapjában már annyira belefásultam ebbe a kilátástalanságba amit a csapatunk focinak hív, hogy teljesen elment a kedvem a meccsek nézésétől is. A nyári mercato ugyanez. Ha valaki a VB-n jól teljesít már ürítheti is ki az öltözőszekrényét Genovában. Annyira érzem hogy augusztus közepétől kezdve itt fogunk b.zmegolni, mert az eladott játékosoknak nem lesz még minőségi pótlása, aztán az utolsó utáni pillanatokban fogunk kapkodva idecsábítani valami Serie B-s csodagyeret ilyen olyan posztra. Giampitól meg a " nekem nem ezt ígérték" nyilatkozatokat olvasgathatjuk. És minden évben ugyanez a lemez. Ferrero újra elfogja mondani ugyanazokat a mondatokat, hogy ez a mi szezonunk lesz és ez a cél meg az a cél stb. Tök unalmas!

Előzmény: magyarbasi (17458)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!