Keresés

Részletes keresés

Ben_Synthetic Creative Commons License 2005.01.03 0 0 10
Én is így vagyok, dec 17-én kötöttem. Hívtam őket azt mondták hogy továbbították a matávnak és minden OK. Hívtam a matávot, mondták hogy 27-én kapták meg a szerződésemet, most már csak várni kell hogy hívjanak a beszerelés miatt. (gondolom amíg a technikus kollégák kijózanodnak a szilveszteri mámorból :)
Előzmény: brioska (9)
brioska Creative Commons License 2005.01.03 0 0 9

dec elejen kotottem online szerzodest naluk, szolgaltato valtas kereteben. (dec31.en jart le elozo) egybol kuldtek a pdf-t, de azota semmi.

irtam nekik 1 hete emailt, h mizujs, de nem reagaltak ra.

meoboss Creative Commons License 2004.12.27 0 0 8
A telefonos üfsz. valóban jó az országos átlaghoz mérten. Persze ott is van ügyfélcentrikus és az előfizetőt kis butuskának néző technikus, mint minden vállalatnál, de nincs várakoztató zene, általában azonnal felveszik és a mailre 30 percen belül megjön a válasz.

Ami(aki) nekem az Externetben nem tetszik az az ügyvezető igazgató, aki rettenetesen el van szállva magától, olyan ki ha én nem, millomos apuka milliomos fia stílus. Persze hálaég ez az előfizetők irányába nem látszik!
Előzmény: sammakko (5)
meoboss Creative Commons License 2004.12.27 0 0 7

Igen a dialuppal valóban sok gond volt egyes területeken régebben. Ugyanis azt csinálták, hogy alvállalkozóknak adták ki a behivómodemek üzemeltetését, ami egyes területeken nagyon jól ment, mert értett hozzá a vállalkozó, máshol meg kevésbé jól. Kb. egy éve ezt a rendszert megszüntették és az Enternettől bérelnek behivóportokat.

 

Az ADSL meg más tészta, mert az az előfizető és a szolnoki központ között a Matáv hálózatán megy, amit meg azért egész jó. Szolnokon meg értenek hozzá nem beszélve a Pantelről és a GTSről, ahonnan a nemzetközi sávszélt veszik.  

Előzmény: palmer_jass (3)
Joule Creative Commons License 2004.12.27 0 0 6
Nálam egy év alatt hibátlan az Externet ADSL.
Egyébként a dial-up os is kíváló volt náluk, (miután normális modemet használtam).
Vonalbontás NULLA! Csatlakozás ELSŐRE.
-J-
sammakko Creative Commons License 2004.12.26 0 0 5

Nekem két éve van szerződésem náluk. Ez alatt az idő alatt kb. 3-szor volt kimaradás, egyik sem volt túl hosszú. Szerintem nagyon korrektek.

 

Van telefonos support, és segítenek is, bár engem néha hülyének néztek. (vagy csak én éreztem ezt...vagy tényleg hülye vagyok :)) ) Viszonylag gyorsan válaszolnak minden ügyes-bajos e-mailre.

 

üdv.

sammakko

Előzmény: NeoXon (4)
NeoXon Creative Commons License 2004.12.16 0 0 4

Tudna meg valaki irni valami infot errol a cegrol? Hany szazalekos kb. eves szinten az elerhetoseg, mennyire vannak kimaradasok, lehet -e a supportot hivni bajos ugyekben, stb.?

Csak mert megrendeltem most ezt az 1 megabites elerest 1 eves szerzodessel 8900-ert, es jo lenne tudni, hogy mibe vagtam bele :)

 

Koszi elore is!

palmer_jass Creative Commons License 2004.12.08 0 0 3
Nekem volt pár rossz tapasztalatom a dial-up-os szolgáltatásukkal, konkrétan szar volt.
Az ADSL-jük már majdnem egy éve megy nálam, az pedig probléma mentes.
Meg vagyok vele elégedve. Nincsenek kimaradások, mindíg gyors, nincs agyonterhelve (mint ahogy a Chellóról hallottam időnként, bár az kábelTV-s), szóval merem ajánlani.
Egyébként az Externet novemberben emelte az ADSL hozzáférések elérhető maximális
sebességét, de a díjakat nem.
384 Kbps -> 512 Kbps
512 Kbps -> 1024 Kbps
768 Kbps -> 1500 Kbps
1500 Kbps -> 3000 Kbps
Nekem bejött. :-))))
Netizen Kane Creative Commons License 2004.01.28 0 0 2
Már van.
Előzmény: uhuhu (0)
via86 Creative Commons License 2002.06.16 0 0 1
Én például nem voltam nagyon elragadtatva a dialupos szolgáltatásuk minőségétől, amikor kirúgtam őket a francba.
Előzmény: Törölt nick (-)
uhuhu Creative Commons License 2002.06.16 0 0 0
És egy másik nagyon fontos kérdés:

IGAZ AZ HOGY BUDAPESTEN NINCS EXTERNET ADSL????

Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.16 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Akinek vannak tapasztalatai az ExterNet ADSL szolgáltatásával kapcsolatban, az kérem írja meg ide!

Ugyanis nem tudom, hogy milyen a szolgáltatás minősége. Mondjuk az ExterNet Dialupos szolgáltatásásól eddig még rosszat nem hallottam, de az ADSL tudtommal más technika.

Várom segítségeteket!
gizmo-h

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!