Keresés

Részletes keresés

petiho Creative Commons License 2011.11.29 0 0 297

Nem csak te valószinő mások is elégedettek lenénnek !

És nemcsak férfiak

Előzmény: Törölt nick (296)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.29 0 0 296

wein Creative Commons License 2011.10.21 0 0 294

szerintettek



Diesel20 Creative Commons License 2011.01.24 0 0 293

Szerintetek? ;)

 

 

 

pisti_25_amator Creative Commons License 2005.09.02 0 0 291

En elegedett vagyok a farkam meretevel. Szerintetek?

http://kep.tar.hu/pisti25/50125975#2

Trutnov Creative Commons License 2005.09.01 0 0 290
Az enyém 12/5, s elégedett vagyok vele. Sőt ha nem az enyém lenne, talán szerelmes is lennék bele :))
vastag_r Creative Commons License 2004.07.21 -1 0 289

up :)

Szóval emlékeim szerint ama RTL Klubos show után olyan 115-ös átlag jött ki.

Érdekes persze, hogy utána napokig 20-30-al magsabb értéket vallott be ITT is :)

De ez most off volt.

 

Nem harci állapotban "röhejesen" kicsi, de nem aggódok ezen, tudom, hogy mit tudok akcióban :)

kicsin
Előzmény: halfingi (288)
halfingi Creative Commons License 2004.06.26 0 0 288
Nekem valóban "az életem függne" azon a "pár centin", igen. Már ha tényleg olyan egyszerű lenne "hozzáadni". Persze aki minimum átlagos, vagy pláne nagyobb, az lehet hogy ezt nehezebben érti meg. Az IQ tesztről: mennyi is az országos átlag? Azt tudom, hogy a 100-as pontszám az átlagra van "belőve", de magyar vagy nemzetközi, vagy amerikai? Ha amcsi, akkor még el is hiszem hogy tényleg annyi. :]
Előzmény: vastag_r (287)
vastag_r Creative Commons License 2004.06.22 0 0 287
Találtam pár adattáblázatot az aggódók kedvéért:
http://www.altpenis.com/penis_news/penis_size_survey.shtml
http://www.coolnurse.com/penis_size.htm
http://www.edu.uni-klu.ac.at/~amiklaut/dr_nick/answe19a.htm -> So the average penis length is 15.64 cm. The average girth is 12.28 cm.

ui.: ezt teszem többek között azért, mert oly nagy szeretettel adnak egyesek pár centit magukhoz, mintha az életük függne rajta.
Ez kb. olyasmi, mint az IQ teszt utáni versengés volt. Az országos átlag felett volt mindenkinek legalább 10-el...:D

halfingi Creative Commons License 2004.06.12 0 0 286
www.extra.hu/Penile

vagy a kiran által lentebb megadott linken is le van írva gondolom

Előzmény: Törölt nick (285)
Törölt nick Creative Commons License 2004.06.05 0 0 285
Szia halfingi!

Légy szíves mondd el, mi az a jelqing vagy fejés! Sokat segítenél vele.

Előzmény: halfingi (284)
halfingi Creative Commons License 2004.06.05 0 0 284
Elvileg a "jelqing" vagy "fejés" növeli a vastagságot.
Előzmény: In_Nominus (283)
In_Nominus Creative Commons License 2004.06.02 0 0 283
Én elégedett vagyok vele, de a vasatagságon hogy lehet változtatni pozitiv irányban?
Előzmény: halfingi (282)
halfingi Creative Commons License 2004.05.31 0 0 282
Csinálgattam egy ideig, talán nem eleget, és nem elég sokáig, az lehet a baj... Eredmény nuku... (leszámítva azt, hogy "edzés" után egy ideig nagyobb méretű az ernyedt állapot). Sajnos nekem hiányzik az ehhez szükséges egyedüllét, mármint a napi rendes edzéshez... Na mindegy, ha elköltözök szülőktől még megpróbálkozom vele.
Előzmény: janijani (280)
Kurtafarkú kismalac Creative Commons License 2004.04.29 0 0 281
Igazad lenne, ha egy jól meghatározható dologról lenne szó. Azt azonban nem olyan egyszerű jól meghatározni, hogy ebben mekkora az átlag, mert sok férfiember van a világon, de olyan egy sincs, aki mindenkiét pontosan megmérte volna. Ezért csak többé-kevésbé reprezentatív "felmérések" eredményét ismerhetjük, esetleg néha azokat is torzítva. Jómagam is hallottam már olyat, hogy 16 cm az átlag, de olyat is, hogy a "magyar átlag" 13,4 cm. Na, most akkor hány mikron is az átlag? :-))
Előzmény: Fásult (271)
janijani Creative Commons License 2004.03.08 0 0 280
Van-e már valakinél eredmény?
Crave21 Creative Commons License 2004.01.16 0 0 278
Aloha!

Amint végeztem a vizsgákkal, leírok néhány technikát, amiket én szoktam csinálni. Most sajnos nincs időm, 1 hét múlva, mailben mindenkinek válaszolok...

ÜDV!

Előzmény: furaember (275)
furaember Creative Commons License 2004.01.16 0 0 277
Mostmar akkor ne tartoztasd magad, ird ide mert a noi orgazmus is nagyon erdekes!
Előzmény: HatfaludyFeri (276)
HatfaludyFeri Creative Commons License 2004.01.16 0 0 276
Szép jóestét Mindenkinek!
Most jutott eszembe egy, a témához szorosan kapcsolódó dolog. De talán keresek inkább egy másik topicot, ami a női orgazmussal kapcsolatos, mert szerintem a mondanivalóm oda jobban illik.
Előzmény: furaember (275)
furaember Creative Commons License 2004.01.16 0 0 275
Szia Crave21,

Nem tudsz valami jo forrast, ahol most elerhetoek az altalad emlitett farok novelo technikak? Felkeltette az erdeklodesemet amit irtal.
A farkam merete egyebkent kb 17 cm, es sosem panaszkodtak a lanyok. De miert ne legyen nagyobb? :-))

Előzmény: Crave21 (273)
Crave21 Creative Commons License 2004.01.13 0 0 273
Kedves Kiran!

Ezúton szeretném megköszönni a (közvetett) segítséged (és ezért is kapcsolódok valamelyest a topic témájához) a farokméretnövelős - topicban felmerült honlapod kapcsán.

Hogy kicsit részletezzem a dolgot, és tisztázzam az esetleges félreértéseket: nem írtam abba a topicba, de beleolvasgattam, még régebben. Megtetszett az ötlet, ugyan elégedett voltam a farkam akkori méretével is (akkor kb 18 cm), de szerettem volna kipróbálni, hogy működik-e a módszer. A honlap címe asszem www.extra.hu/meret volt, szerintem már nem elérhető, de nagyon hasznos információk voltak ott, a fent említett témával kapcsolatban, technikák, tippek, különböző fizetős oldalakról leszedett anyag.

Szóval kíváncsiságból kipróbáltam - persze nem egyszer, vagy hébehóba, többé-kevésbé (ahogy időm engedte) rendszeresen (mondjuk heti 2-3szor átlagban), és meglett az eredménye! 18-ról 21 centire nőtt a méretem, vastagságra is több lett. Az eredmény látható a vetélkedő a fiúknak c. topicban.

Tehát a kedves topiclakóknak tudom javasolni a módszert, amit Kiran lentebb említett, mert tényleg használ, nem kuruzslás meg hasonlók. Persze ez csak annak szól, aki elégedetlen. Akinek nincs rá szüksége, annak bocs az OFFért :))).

Esetleg ha tanácsra van szükség, lehetőségeimhez mérten szívesen válaszolok.

És még1x köszi Kiran. Eddig nem találtam rá alkalmat, hogy ezt így elmondjam neked.

Üdv:

Crave21

Előzmény: Törölt nick (269)
Noemee Creative Commons License 2004.01.12 0 0 272
v kriszta
Csatlakozom. Én is ilyenekkel érvelek. Ha pedig a méretet félreteszem, jön az, hogyan lehet az illető férfivel együttélni. Az se könnyű téma:)
De ha a méretet nézem, abban igaz hogy sokat segített a fórumon található sok szám egy része hiteltelen, de jobbára hiteles, mégsem változott a régi véleményem, amit már 2 éve kialakítottam és mondok is itt, kb az ami a tied is.
Előzmény: v kriszta (270)
Fásult Creative Commons License 2004.01.12 0 0 271
Tetszik az írás.

"az ő méretük a tökéletes átlagban van, ami valahol 13-16 (17) környékén mozog"

Átlag: mindig egy szám, nem pedig egy intervallum. Ebben az esetben 14,5 (15).

Előzmény: v kriszta (270)
v kriszta Creative Commons License 2004.01.12 0 0 270
:) mennyire érdekes és igaz amit írtál kiran!!!

Én is olvastam ilyesmikről és hasonlóképp látom a dolgot.
Meg vagyok néha döbbenve milyen ökörségeket írnak, mondanak egyesek.

Én is direkt utánanéztem ilyen "méretes" adatoknak és több statisztikai adat alapján is azt kell mondanom, hogy ti férfiak nem hisztek a saját szemeteknek...:)
Miért kell azt hinni, hogy A méret valahol a 20 centinél kezdődik?
Valószínűleg azért sír itt és más topicban sok férfi, mert kicsinyli a sajátját.
Amikor kiderül, hogy az ő méretük a tökéletes átlagban van, ami valahol 13-16 (17) környékén mozog, akkor elmosolyodom. És akkor nem beszéltünk a vastagságáról :) az mindig homályba vész.
Mit tudnak ezek, ha csak a farkuk mérete aggasztja?

De ha csak a hosszt néznénk, akkor is mit ér az egész?
Ha az adott férfi iszik, dohányzik, vagy ne adj isten erőszakos? Azért mert "nagy" szerszámmal áldta meg a genetika, attól még nem jó partner. Legalábbis nálam.

Egy férfi, egy ember nem az intim mérete alapján válik jó, vagy rossz partnerré.
Ráadásul iszonyatosan meg lehet sérteni ilyen dolgokkal embertársainkat (kismellű nő esete pl.)
Aki kineveti, lenézi a másikat ilyen dolgok miatt az maga a sajnálnivaló.

Egyébként is nekem 1 ujjam is elég ahhoz, hogy örömet szerezzek magamnak, ha kell, nem kell ahhoz a fél karom!

Előzmény: Törölt nick (269)
Fásult Creative Commons License 2004.01.10 0 0 268
Kedves Qrorudi!

Kösz szépen. :-)

Nagyon kevés topic van a HUSZ-on (a perverzeket leszámítva persze), ahová még nem kalandoztam el. A "Hogyan tartsuk vissza" c. topic ezen kevesek közé tartozik. Hál' Istennek, nincs szükségem rá. Nem tudom, miért hiszed, hogy füllentek, van rá valami okod? És nekem lenne rá okom? Ha nem lennék őszinte, akkor beírtam volna, hogy 20 cm a micsodám, és tök elégedett vagyok vele. Egyáltalán, mi értelme van a HUSZ-on füllenteni? Na mindegy. A lényeg, hogy kicsit árnyaltabbá válik a kép, és jobb bőrben érzem magam. Legalábbis azon vagyok.

Üdv mindenkinek: (egyre kevésbé) Fásult

Előzmény: Qrorudi (263)
janijani Creative Commons License 2004.01.10 0 0 267
Qrorudi
Hibáztam,hamut szórok a fejemre,és biológiából beíratom az egyest.
De most kijavítom.Nem lónak hanem csikónak.
10telettel:janijani
Előzmény: Qrorudi (264)
halfingi Creative Commons License 2004.01.09 0 0 266
B.sszus, én örülnék ha akkora lenne mint neked, persze ha úgy lenne, biztos akkor is elégedetlenkednék... :]
Nagyon jól értem miről beszélsz, de szerintem neked semmi okod rá, mert nem térsz el szignifikánsan az átlagtól... de megértem, hogy az, hogy elég sok 3-4 centivel nálad nagyobb farok is járkál a világban (nem beszélve a nagyobbakról, de azok már kevesebben), az zavar téged, illetve kevesebbnek érzed magad... érthető. De nincsenek gondjaid a sexszel, így tényleg olyan a dolog, mint az, ha valaki azért "sír", hogy nem olyan magas, mint szeretné. De azért az nem normális, ha valakin elhatalmasodik ez az érzés.
Előzmény: Fásult (260)
Sz. Balázs Creative Commons License 2004.01.09 0 0 265
Elégedett vagyok.

Annál is inkább, mivel az elégedetlenség kicsinyít.

Qrorudi Creative Commons License 2004.01.09 0 0 264
Kiran mester!

remelem olvasod ezt!

janijani asztaltars elkovetett egy hibat, amikor azt irta, "akkora, mint egy lonak".
Te oly mertekben tajekozott es racionlis elme vagy, hogy megkerlek mutass be valami bizonyitekot a kedves elegedetlen topiklakoknak, hogy a legeslegkisebb lofasz is sokkal nagyobb, mint embernek valaha is lehet!

talan ez egy kicsit hatna a lof* utan sovargokra

:-))))))))))))))))))

tisztelettel

ui: ha sikerul, akkor felteszem a szaktopikba az osszes MANIX leirasat :-) (sot a tapasztalataimat is melleirom)

Qrorudi Creative Commons License 2004.01.09 0 0 263
kedves Fasult!

Igen pont arra van szukseged, hogy tenyleg befejezd a lelkizest!

az egyetlen kerdesedre valaszolok:
onnan gondolom, hogy ha nem lenne nalad nagyobb farku ferfi (peldaul 3 eset: tied a legnagyobb, nincs mas ferfi rajtad kivul vagy egyeszeruen soha nem halottal mas mereterol (peldaul en nagyon sokaig, mert nem erdekelt)), akkor nem lenne problemad. egyszeru logika. Ha nem lenne osszehasonlitasi alapod, akkor nem lehetne kicsi sem... es akkor nem lenne problemad.

orulok, hogy leirtad, hogy semmi, de semmi problemad. ha megis fullentettel volna, akkor javaslom, hogy keress magadnak mas problemat es latogass el a hogyan tartod vissza? c. remek topikba, ahol nagyon hasznos (es kellemes) dolgokrol van szo es egyszer sincs leirva az, hogy cm, mert nem erdekes.

Q

Előzmény: Fásult (260)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!