Keresés

Részletes keresés

anilla Creative Commons License 2002.02.12 0 0 236
:)) Ejnye! Szép álmokat itt is!:) Nemsokára követlek!
m.v.
Előzmény: dzsu-li (235)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.12 0 0 235
most nincs rajtam szintesemmi:)))
na, kezdek búcsúzkodni:)
szia, hogyfogokholnapfelkelni
Előzmény: anilla (234)
anilla Creative Commons License 2002.02.12 0 0 234
Meg persze a neccharisnya:))
m.v.
Előzmény: dzsu-li (233)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.12 0 0 233
na, már megint egy közös pont!:)
gondolok még a testvéreink nagy korkülönbségére:)
Előzmény: anilla (232)
anilla Creative Commons License 2002.02.12 0 0 232
Kicsapódott a kazein...:(
Nem messze, szomszéd ucca!:)
m.v.
Előzmény: dzsu-li (231)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.12 0 0 231
meleg volt a kefír?:)
én szeretem. én a kelkáposztát nem szeretem. meg a finomfőzeléket.
te mennyire laksz a munkahelyedről?től?:)
Előzmény: anilla (230)
anilla Creative Commons License 2002.02.12 0 0 230
:)) Vigyázz, az ilyen másolásokért könnyen kimoderálnak!:))
Én kefírrel készitettem a salit, és melegen öntöttem rá........nagyon sz@r lett...:(
Én is szeretem a zborsófozeléket! A paradicsomos káposztát pedig utálom. És Dzsu?:)
m.v.
Előzmény: dzsu-li (229)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.12 0 0 229
dzsu-li válasz erre | adatok | e-mail 2002-02-12 00:45:13 (10876)

:)
az enyém meg főzeléknek készült, de kiderült, nincs liszt.:)
nem, ez nem aluljárós, hanem igazi csörgőóra, amit úgy tudsz leállítani, hgoy egy kallantyút arrébb tolsz, és akkor megállítja a kis nyelvet, ami két kis lábosfedőhöz veri magát folyamatosan. tudod, miről beszélek, nem?:)
[előzmény : (10873) anilla, 2002.02.12 00:38]

Előzmény: anilla (228)
anilla Creative Commons License 2002.02.12 0 0 228
Amit az aluljáróban árulnak?:)
Én ma fr. salátát csináltam, de még ezt is elszúrtam...:(
m.v.
Előzmény: dzsu-li (227)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.12 0 0 227
igazából nem, de vmiért azon jár néha az eszem, hogy kelek fel holnap. de menni fog azért: itt van előttem egy olyan igazi csörgőóra, nagyon brutális! nem találtam másikat.
most nekiálltam párolt zöldborsót zabálni:(
Előzmény: anilla (226)
anilla Creative Commons License 2002.02.12 0 0 226
8-ra...:(
Álmos lettél?:)
m.v.
Előzmény: dzsu-li (225)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.12 0 0 225
azt kihagytad, hogy hányra mész!:)
Előzmény: anilla (224)
anilla Creative Commons License 2002.02.12 0 0 224
projekt manager:)) Kibovitett titkárno-funkció: tolmácsolás, banki ügyintézés, szálloda foglalás, levelezés, etc.
m.v.
Előzmény: dzsu-li (223)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.12 0 0 223
hát igen, 8-ra megyek. ilyen marketingeskedés:) nagy vonalakban. fordításra csak használnak:)
és neked nagy vonalakban??
Előzmény: anilla (222)
anilla Creative Commons License 2002.02.12 0 0 222
Na, igy már jobban néz ki!:))
Télleg, holnap hánykor mész dolgozni? És mit fogsz csinálni? (Forditasz, vagy mi a munkád nagy vonalakban?)
m.v.
Előzmény: dzsu-li (221)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.12 0 0 221
5?
9:)))
Előzmény: anilla (220)
anilla Creative Commons License 2002.02.12 0 0 220
És most mennyi a 10-bol?:))
m.v.
Előzmény: dzsu-li (219)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.12 0 0 219
hát nemtom:)
Előzmény: anilla (218)
anilla Creative Commons License 2002.02.12 0 0 218
Dedede! Biztos van Heineken is:) Ugye jössz??
m.v.
Előzmény: dzsu-li (217)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.12 0 0 217
na várjcsak várjcsak, és akkor HA elmegyek, akkor én nem is ihatok??:)
Előzmény: dzsu-li (216)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.12 0 0 216
milyen cseles milyen cseles! még a végén beadom a derekam:)
Előzmény: anilla (215)
anilla Creative Commons License 2002.02.11 0 0 215
Jaj, dehogy is, tanusithatom, hogy Dzsu ANTIALKESZ!! Pláne akkor leszek hiteles, ha pénteken ezt IRL is bebizonyitod:)
m.v.
Előzmény: dzsu-li (214)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.11 0 0 214
most mér állítasz be úgy mint egy alkeszt?? ezt más is olvashatja ám!!!:)
nappal nem szoktam:)
Előzmény: anilla (213)
anilla Creative Commons License 2002.02.11 0 0 213
Igen, szegény A_férj már kidolt, igy garázdálkodhatok még egy kicsit...:)
És igen, jobban is hat igy. Borászok: Dzsu füle most erre van kihegyezve:))
m.
Előzmény: dzsu-li (211)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.11 0 0 212
híres pécskörnyéki (villányi pl.) borászok vannak a tvben. bock meg gere megilyenek. csak a lényeget nem hallottam, vmi bortörvény:)))
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.11 0 0 211
hát persze, úgy jobban hat:)))
ezek szerint maradsz még?:)
Előzmény: anilla (210)
anilla Creative Commons License 2002.02.11 0 0 210
Irónia? Ne izéjj már!!
Akkor lassan kortyolgasd:)
m.v.
Előzmény: dzsu-li (209)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.11 0 0 209
na ez vmi iróniaféleség óhajt lenni??:)))
még kb. 1,5 deci.:)
kutyu nem kapott, bár tegnap nyalt egy kis likőrt:))) de a bort nem szereti:)
Előzmény: anilla (208)
anilla Creative Commons License 2002.02.11 0 0 208
És mennyi van még?:) Vaklahogy éreztem, hogy nem vagy az a megrögzött alkesz:))

Kutyu: csak nem kapott o is egy kupicával???
m.v.

Előzmény: dzsu-li (207)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.11 0 0 207
hát, mi is hárman voltunk, egy üveg borra:)
de ők alig ittak, és itt maradt rám a fele!
addig tuti nem megyek alunni, amíg el nem fogy, ollyan finom.
elég közel van nekem minden, az má igaz.
kutyika köszöni jól van, itt kucorog mellettem, nem tom hogy lehet ennyit aludni!:)
Előzmény: anilla (206)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!