:)) Vigyázz, az ilyen másolásokért könnyen kimoderálnak!:))
Én kefírrel készitettem a salit, és melegen öntöttem rá........nagyon sz@r lett...:(
Én is szeretem a zborsófozeléket! A paradicsomos káposztát pedig utálom. És Dzsu?:)
m.v.
dzsu-li válasz erre | adatok | e-mail 2002-02-12 00:45:13 (10876)
:)
az enyém meg főzeléknek készült, de kiderült, nincs liszt.:)
nem, ez nem aluljárós, hanem igazi csörgőóra, amit úgy tudsz leállítani, hgoy egy kallantyút arrébb tolsz, és akkor megállítja a kis nyelvet, ami két kis lábosfedőhöz veri magát folyamatosan. tudod, miről beszélek, nem?:)
[előzmény : (10873) anilla, 2002.02.12 00:38]
igazából nem, de vmiért azon jár néha az eszem, hogy kelek fel holnap. de menni fog azért: itt van előttem egy olyan igazi csörgőóra, nagyon brutális! nem találtam másikat.
most nekiálltam párolt zöldborsót zabálni:(
Igen, szegény A_férj már kidolt, igy garázdálkodhatok még egy kicsit...:)
És igen, jobban is hat igy. Borászok: Dzsu füle most erre van kihegyezve:))
m.
hát, mi is hárman voltunk, egy üveg borra:)
de ők alig ittak, és itt maradt rám a fele!
addig tuti nem megyek alunni, amíg el nem fogy, ollyan finom.
elég közel van nekem minden, az má igaz.
kutyika köszöni jól van, itt kucorog mellettem, nem tom hogy lehet ennyit aludni!:)