Keresés

Részletes keresés

ColinCrazy Creative Commons License 2002.05.17 0 0 129
Akkor álljon itt újra a fotója! (Olyan messze van már az első oldal, ahová eredetileg beszúrtam)
Előzmény: Kinga18 (127)
Balthazar Creative Commons License 2002.05.16 0 0 128
Kinga!

Ezeket a képeket el tudnád küldeni emailben?

Kinga18 Creative Commons License 2002.05.16 0 0 127
Minden út Szervét Toborhoz vezet.:-))))))
ColinCrazy Creative Commons License 2002.05.16 0 0 126
Látom, ezt a topicot is sikerül SzT irányába ferdíteni. :-))
Előzmény: vincere (125)
vincere Creative Commons License 2002.05.16 0 0 125
Hát ezért akarom én megnézni... Örülök, h. neked tetszett!
Előzmény: Prophecy (124)
Prophecy Creative Commons License 2002.05.16 0 0 124
Anconai szerelmesek: Jó kis darab, könnyed esti szórakozás.

Szervét ugyanolyam macho-t játszik benne mint a Valami Amerikában...

Előzmény: vincere (122)
Kinga18 Creative Commons License 2002.05.16 0 0 123
Szia!

Én is tuti megnézem még egyszer így nyári szünet előtt,bár nem jutottam jegyhez,valami pótszékes- vagy állójegy csak jut nekem is.Annyira jó, hogy múltkor végigröhögtem az egészet, neked is biztos tetszeni fog!

Kinga.

vincere Creative Commons License 2002.05.16 0 0 122
Én is vártam Szervétet, a kedvenc darabomat játszotta éppen, az Ancónai szerelmeseket.

Szia, pluszpont-hegyek neked :-))) Én 24-én megyek az Anconaira, még nem láttam, alig várom!

Előzmény: Kinga18 (121)
Kinga18 Creative Commons License 2002.05.16 0 0 121
Sziasztok!

Én is ott voltam vasárnap a VA buli.Nekem nagyon tetszett, sőtt, még Gianni is ott volt a Fantasztikus Európából.Én is vártam Szervétet, a kedvenc darabomat játszotta éppen, az Ancónai szerelmeseket.Szerintem szörnyen néz ki Győző kopasz fejjel.Én főleg fényképezkedtem velük és aláírásokat kértem. A rendező nagyon jó fej!

Balthazar Creative Commons License 2002.05.16 0 0 120
Én is tervezem még, hogy újra megnézem.
eddig asszem csak kétszer láttam.
vincere Creative Commons License 2002.05.15 0 0 119
Még ebben a hónapban megnézem újra a filmet, akkor majd odafigyelek ezekre a részletekre!
Előzmény: Balthazar (118)
Balthazar Creative Commons License 2002.05.15 0 0 118
Pedig a filmben azért sokkal dagadtabb volt.
te is megfigyelheted.
Akkora hasa van ott, hogy csak úgy reng.
ma a találkozásokban volt vele valami riport amiben alsógatyában meg tüllkosztümben rohangált.
Ott is látszott, hogy leadta.
Amúgy a Hujber Ferin meg a filmben csomó zúzódás, horzsolás, heg van.
Észrevetted?
Nem hiszem hogy a nagy akciójelenetek között törte volna össze magát. :))))))))
vincere Creative Commons License 2002.05.14 0 0 117
Győző nekem eddig is elég unszimpi volt, de vasárnap aztán a kopasz fejével, a mellkasát láttató atléta + bőrdzseki kombinációban végképp betett. Saját bevallása szerint leadta a 13 kilót, amit a film miatt kellett felszednie, ezt én nem vettem észre...

Bocs, Vincere kigonoszkodta magát mára!

Előzmény: Balthazar (116)
Balthazar Creative Commons License 2002.05.14 0 0 116
Én voltam.
Hujber abban a csiricsáré sárga ingben elég érdekes látványt nyújtott.
Győző meg kopaszon. :)))))))
Nekem is tetszett a buli.
Végül a kordonon belül többen voltak már mint kint. :)
vincere Creative Commons License 2002.05.13 0 0 115
Ide is beírom:
Vasárnap Szervét Tibor és Pindroch Csaba is játszott színházban, ezért nem voltak ott a Valami Amerika party-n. Szemétség!!!
vincere Creative Commons License 2002.05.13 0 0 114
sziasztok,

Tegnap ott voltam a fantasztikus Valami Amerika-bulin!!! szerintem már a helyszín is jó választás volt, a koncert mellett volt Kék majom étterem, egyéb szolgáltatások, volt egy igazi kék majom is...
A szereplők közül Oroszlán Szonja, Szabó Győző és Hujber Feri voltak csak ott, nagyon hiányoltam Szervét Tibort!!! A Venus és a Bonbon adott koncertet, nagyon jó hangulatban.
Voltak nyereményjátékok, sms-ben kellett elküldeni a válaszokat, végül minden sms megjelent a kivetítőn, erre felbuzdulva beindult a fiatalok kreativitása. A kormányt szidalmazó/dícsérő és egyéb politikai üzenetek mellett azért a témáról is szó volt, de láttam "Könnyű Esti Sértés-t akarok!" üzenetet is... Hiányolták Szervét Tibort (nem én vagyok tehát az egyetlen rajongó), Pindroch Csabát is, sőt, Kaszás Attilát is...
Lényeg az, h. nagyon jót buliztam, igazából élőben játszott és énekelt mindenki, a Valami Amerika c. dalt duplázniuk is kellett. Alig várom már, h. újra lássam a filmet!

Volt ott más is, aki erre jár?

vincere Creative Commons License 2002.05.08 0 0 113
Kösz az infót!
Előzmény: Balthazar (112)
Balthazar Creative Commons License 2002.05.07 0 0 112
Vasárnap Valami Amerika party lesz a WestEndben.
Lesz Bon Bon ,Venus koncert kiegészülve Oroszlán Szonjával.
Biztos jó buli lesz.
Én biztos ott leszek.
chrta Creative Commons License 2002.05.07 0 0 111
verőfényeset!

tegnap a plázában láttam szegeden, meglehetősen családias hangulatban, kb hatan voltunk az egész teremben.. :((
de a film qrva jóó.. :)))))
és amin meglepődtem (azon túl, hogy végre egy jó magyar film, amit végigkacagtam): a meseautós ónodi eszter alakítása volt. a lány egészen fejlődőképes! :))
K.

odson forja Creative Commons License 2002.04.26 0 0 110
hajnye! tényleg. (pedig nekem inkább esetem Ó.E. mint O.Sz., igazán emlékeznem kellett volna:)
Előzmény: Youwine (109)
Youwine Creative Commons License 2002.04.26 0 0 109

De bizony! Ha emléxel, volt egy zuhanyozós jelenet Ónodi Eszterrel, Szervét Tibi rá is izgút, na annak a legvégén a mellbimbók is megvillantak egy pillanatra. Monnyuk, a Szonnya télikabátban is cekcisebb, mint Eszti mesztelenül.

Előzmény: odson forja (108)
odson forja Creative Commons License 2002.04.26 0 0 108
Ez egy remek szórakoztató film, és nagy fegyvertény, ha sikeres is. Mondom ezt annak ellenére, hogy nekem pár dolog nem tetszett benne, főleg a zenék (az elején túl sok vacak brittney-utánérzés videoklippforgatás, erőtlen Vénusz-szám, szvsz gagyi és hosszú BonBon, múltból előráncigált Udvaros-Presser? dal -egyébként hangulatos, de miért nem valami originál?), meg kicsit erőltetettnek éreztem, ahogy lekeverték a buli hangjait a szereplők beszédével kontrasztba. Jó szereplők, könnyedség, jól ülő poénok. Az I love Budapest jobb film pl., de ha a siker igazolja, akkor ez egy járható út, és őszintén örülnék, ha ilyen magyar filmek sűrűn mennének a Plazamozikban, a művészekben meg pl "Balra a nap nyugszik" félék (abban is Szabó Gy. volt, ha jól emléx, remek film)

apróság, de utólag visszagondolva meglepett, mintha nem lett volna még egy fedetlen női mell se:) magyar filmben ritka az ilyesmi.
HanzimániÁkos Creative Commons License 2002.04.25 0 0 107
Nem válaszolni szeretnék a nyilván költői kérdésre, de én azt is szívesen megnézném (megkövezek, ha elárulom, hogy én még a VA-t sem láttam?), már csak a statisztaként szereplő öttusázók miatt is.
(Amoda tettem be Neked BP-képeket! CC)
Előzmény: ananova (106)
ananova Creative Commons License 2002.04.24 0 0 106
vajon miért?? :)
Előzmény: Prophecy (105)
Prophecy Creative Commons License 2002.04.19 0 0 105
Én azon lepődtem meg, hogy már viszonylag régóta vetítik a "VA"-t és még mindig teltházzal megy...

A mérföldekkel nagyobb költségvetésű Hídemberre pedig alig bírnak összeszedni nézőket.

Előzmény: tepoe (104)
tepoe Creative Commons License 2002.04.19 0 0 104
Még mindig tízezres nézőszámokat produkál Pesten. Engem egy kicsit meglep a dolog, de biztató a jövőre nézve.
Előzmény: pg_breki (99)
h8 Creative Commons License 2002.04.17 0 0 103
Nem olvastad el a hozzászólásokat. A kezdeti (imho: túlzott) lelkesedés után már csak a film _kapcsán_ írtak, szereplőkről, színházakról, stb.

BTW Bacsó Péter azt mesélte, felkérték a folytatás forgatókönyvének megírására (mit kezdenek a megnyert pénzzel, hogy állnak neki leforgatni a filmet), de valószínűleg nem csinálja meg - ha jól vettem ki a szavaiból -, bár nagyon jól elkészített munkának tartja a V.A.-t.

Előzmény: Puller Istvan (102)
Puller Istvan Creative Commons License 2002.04.14 0 0 102
Nem genyázni akarok, de tényleg lehetséges az, hogy ehhez a filmhez százkét (102) darab, egymástól különböző hozzászólás fűzhető? Tegnap megnéztem, de a jegyszedő dialektusa egy kicsit mélyebb nyomot hagyott bennem. Mi megy itt?!
Andrew911 Creative Commons License 2002.04.14 0 0 101
Sziasztok!

Nem tudjátok honnan lehetne letölteni a "Tépj szét" kilpjét?
Már keresem egy ideje,de nem lelem sehol...

Ciao:

Andrew

ananova Creative Commons License 2002.04.02 0 0 100
Hát akkor én elvinném ezt a százast! :)

Csaba nagyon jó volt a Komédiások c. darabban, amit vasárnap láttam.
De a többiek is természetesen.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!