Keresés

Részletes keresés

RMCR Creative Commons License 2012.04.10 0 0 5650

Másik képről való, de az is eléggé kékes árnyalatú volt. Photoshoppal szineztem át.

Előzmény: HOP-120 (5649)
HOP-120 Creative Commons License 2012.04.10 0 0 5649

ez a homlokfal másik buszról való,vagy az "eredeti képről"  és lekicsinyítetted, "átszinezted"?
Ha igen milyen progival festetted át?

Előzmény: RMCR (5647)
HOP-120 Creative Commons License 2012.04.10 0 0 5648

így tényleg jobb.Az egyik közösségi oldalra is feltöltöttem ott írta az egyik ismerős,hogy nagyra sikerült a homlokfal.át akartam alakítani de kíváncsi voltam az itteni véleményekre is.
de ez tényleg jobb!

Előzmény: RMCR (5647)
RMCR Creative Commons License 2012.04.10 0 0 5647

Szerintem jól mutatna rajta, csak a gumicsíkot a homlokfalhoz kéne igazítani :)

 

HOP-120 Creative Commons License 2012.04.10 0 0 5646

Persze nyugodtan!

Előzmény: RMCR (5645)
RMCR Creative Commons License 2012.04.10 0 0 5645

Én is csináltam egy S94-et, a Te képedből. Ha megengeded feltöltöm.

Előzmény: HOP-120 (5644)
HOP-120 Creative Commons License 2012.04.10 0 0 5644

Annyira nekem se tetszik ez a verzió.Egy ismerősőm kért meg arra,hogy rakjam rá ezt a homlokfalat..

Előzmény: colossal404 (5643)
colossal404 Creative Commons License 2012.04.10 0 0 5643

Elég randán néz ki egy bagy buszon ez a "ferdeszemű" homlokfal, az eredeti, a vízszintes vonalvezetésével sokkal jobban passzol hozzá. De ettől függetlenül érdekes.

Előzmény: HOP-120 (5642)
HOP-120 Creative Commons License 2012.04.09 0 0 5642

Viszont kívánom! :)
Ma megtaláltam az új S94F-et!

 

Előzmény: eMPet (5641)
eMPet Creative Commons License 2012.04.09 0 0 5641

HOP-120 Creative Commons License 2012.04.08 0 0 5640

Sajnos nem sikerült eltalálnom a csuklósnál a méreteket.
OFF
Igen ez nagy előny :)
ON

Előzmény: eMPet (5632)
siófoki35 Creative Commons License 2012.04.08 0 0 5639

A mini hannus az nagyon beteg :D

Előzmény: eMPet (5637)
colossal404 Creative Commons License 2012.04.08 0 0 5638

Heh, jó kis trükk, tetszik! :D Csak így tovább, egész jók is szoktak születni ebből az összevagdalós módszerből :D

Előzmény: eMPet (5635)
eMPet Creative Commons License 2012.04.08 0 0 5637

Egyszerűbb megoldás a marhaságok egy csokorba szedéséhez:

 

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.355422917832593.80059.100000946637778&type=3&l=106eccde24

eMPet Creative Commons License 2012.04.08 0 0 5636

Még valami: A legtöbbször azért nem sikerül úgy sorozatot lőnöm, hogy egy az egyben illeszthető legyen két kép. Ekkor pacsmagolni kell... :-)

Előzmény: eMPet (5635)
eMPet Creative Commons License 2012.04.08 0 0 5635

Sorozatot lőttem, azaz itt 4 képet.

A hosszú az a legközelebbi eleje és 3. vége, míg a rövid az a legtávolabbi eleje és legközelebbi vége egybemosásával keletkezett.

Eleje = ebben az esetben a látható vége.

 

Hasonló módszerrel plusz egy kis átfestéssel volt régebben "budafoki hévem" is:

 

 

Előzmény: colossal404 (5634)
colossal404 Creative Commons License 2012.04.08 0 0 5634

Szabadna olyat kérdeznem hogy a bal oldali képen hogyan pótolod a villamos által eredetileg kitakart hátteret? Mert ahol hosszabbítva van a jármű ott oké, takarja a hátteret méginkább, de rövidítésnél még nem ismerem a trükköt...
Amúgy jók lettek, a másodikon kellet egy kis idő mire leesett hogy mi a változtatás :)

Előzmény: eMPet (5633)
eMPet Creative Commons License 2012.04.08 0 0 5633

Új tanulókocsikat tesztel a BKV:

 

eMPet Creative Commons License 2012.04.08 0 0 5632

A kijelzőt rögtön észrevettem, de az alacsonypadlót nem. :-)

A hosszabb változatban volt a csukló mellett kétoldalt egy-egy "lemezelt" felület, kábé annyival kellene hosszabbra venni és akkor 17 méteresnek elmegy. Március végén voltam Kecskeméten, szépen karbantartott az ottani járműállomány.

Előzmény: HOP-120 (5631)
HOP-120 Creative Commons License 2012.04.07 0 0 5631

Regió csuklós:
(mivel páran azt mondták,hogy túl hosszú,így rövidítettem rajta,de lehet túl sokat..

--->

Rövidítettem,alacsonypadlót kapott illetve nagyobb kijelzőt.

HOP-120 Creative Commons License 2012.04.07 0 0 5630

:D
az IK-nál szerintem kicsit nagy a B és C tengely közötti távolság.De tetszik :)
A Rába tökéletes! ;) Látom nem régi kép a Rákóczi Utca  építkezéséből látszik..

Előzmény: eMPet (5629)
eMPet Creative Commons License 2012.04.07 0 0 5629

Akkor csinálni kell. Én is betörök a helyi piacra: :-)

 

 

 

Előzmény: HOP-120 (5623)
eMPet Creative Commons License 2012.04.07 0 0 5628

Nem akartam belőle 3-tengelyest, habár lehetne. :-)

Előzmény: HOP-120 (5626)
eMPet Creative Commons License 2012.04.07 0 0 5627

A 2. ajtó kétszárnyú és egy ablakkal hosszabb a busz. :-)

 

Előzmény: vt976 (5624)
HOP-120 Creative Commons License 2012.04.07 0 0 5626

Bár szerintem ez három tengelyes akart lenni csak az utolsó tengely lemaradt róla?

Előzmény: HOP-120 (5625)
HOP-120 Creative Commons License 2012.04.07 0 0 5625

A B tengely előrébb helyezte.

Előzmény: vt976 (5624)
vt976 Creative Commons License 2012.04.07 0 0 5624

Ezen mi az átalakítás? (Mert én nem igazán láttam MAN buszokat eredetiben.)

Előzmény: eMPet (5620)
HOP-120 Creative Commons License 2012.04.07 0 0 5623

Egy ilyet én is kieszeltem csak nincs  alkalmas képem hozzá. :D

Előzmény: eMPet (5621)
HOP-120 Creative Commons License 2012.04.07 0 0 5622

Ez az EAG kerek lámpákkal nagyon jó :D

Előzmény: eMPet (5619)
eMPet Creative Commons License 2012.04.07 0 0 5621

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!