Keresés

Részletes keresés

HHapci Creative Commons License 2002.04.24 0 0 787
Van JVC ben is olyan amelybe három lemezt lehet berakni, csak az a nagy különbség hogy a DMP3-ban többet.
Különbenis már nagyon tele volt a hócipőm a lemezcserélgetésekkel pedig 10-es táram volt. És akkor a karcolódásokról nem is beszéltem, mert ugy az autóban jobban előfordul mint az szobában.
SzaboZE Creative Commons License 2002.04.24 0 0 786
Én tudok! Asszem a pio készitette, hat lemezt egymás után be lehet adagolni a cd tunerbe! A kivehetőség egy dolog, ettől még a rádió bent marad az autóban!

SzaboZE

Előzmény: tobo (785)
tobo Creative Commons License 2002.04.23 0 0 785
ez nem tuner kerdese, a lenyeg az, hogy iszonyatosan praktikus, mivel barmikor ki be tudod pakolni, es felreertes ne essek, ezt plusszba az autoradio melle kell megvenni, mint egy cd-tarat, csak ezen sokkal tobb zene van. Nem tudok olyan cd-tarrol amin lenne tuner...

Előzmény: SzaboZE (784)
SzaboZE Creative Commons License 2002.04.23 0 0 784
Nyugi, mindjárt jön a válasz, hogy de a DMP3 mennyivel többet tud, mennyivel jobb és olcsóbb... Én még mindig azt mondom, hogy amig a DMP3-ban nincs tuner, addig nálam nem játszik. Egyszerűen luxus beépíteni külön x ezerért egy autórádiót, mert nincs tuner.

SzaboZE

Előzmény: Wartburg311 (783)
Wartburg311 Creative Commons License 2002.04.23 0 0 783
Sziasztok!

Hétvégén megnéztem az autómat, de sajnos 1 cm hijján nem fér bele a DMP3 készülék, satelit előlappal meg túl drága. Most néztem egy nagyker árlistát, ahol a Kenwood KDC-MP6090 autórádió+CD
(4x47 W teljesítmény, Digitális tuner, RDS, Manuális MASK rendszer, Másolt és újraírható CD lejátszása, MP3 lejátszás, 2 RCA kimenet) kapható
87487,50 Áfás áron!!! Szerintem nagyon jó ár! A totalcar-on van egy teszt róla. Az érdekes az, hogy a Kenwood.hu-n nem is létezik a készülék. Esetleg van valakinek ilyen készüléke? Tapasztalatok?

Üdv: Szabolcs

VBR Creative Commons License 2002.04.20 0 0 782
Nem tudok tippet adni sem a tipusokrol, sem az arrol. Bocs.
Előzmény: z_s (781)
z_s Creative Commons License 2002.04.19 0 0 781
Van kesz CD changer szimulator ALPINE radiohoz, es meg nehany tipushoz.

A meg nehany tipusban nincs veletlenul Blaupunkt? van-e valamilyen elozetes tipp az arfekveserol?

laci

Előzmény: VBR (760)
GuMiSZu Creative Commons License 2002.04.17 0 0 780
h
mpdm Creative Commons License 2002.04.15 0 0 779
Vissza fogom tenni, megnézni!
Holtboztos, hogy a bass- treble nem volt benne, csak az equalizer......
Előzmény: VBR (773)
digiMUSIC Creative Commons License 2002.04.14 0 0 778
MINDEN AMI ZENE
MINDEN AMI FILM

www.digiMUSIC.hu

VBR Creative Commons License 2002.04.14 0 0 777
A lejatszo kiirja az aktualis firmware verziot:
Ver1.20: A SW Setup Menu jobb felso sarkaban.
Ver2.0Q (Beta): A Menu bal felso sarkaban.
Előzmény: tobo (776)
tobo Creative Commons License 2002.04.14 0 0 776
van lehetőség arra, hogy megnézük, milyen firmware van épp a lejátszón?
otto1964 Creative Commons License 2002.04.13 0 0 775
Analóg föld bekötve,de igy is zajos.Beszéltem a Densional,volt már több probléma a kerettel.Megoldást keresik.Ha BP-n járok beviszem majd a szervizbe. Köszi.
tobo Creative Commons License 2002.04.13 0 0 774
otto: van a beépítő keret carport csatiján egy ojan, hogy analóg föld, azt, ha nincs bekötve, érdemes lenne... ld. a leírást.

más. volt ugye gondom nekem a lejátszóval, carhosttal, mindkettőt korrektül, gyorsan(!) megcsinálták, csak ajánlani tudom mindenkinek a terméket :) számomra kiderült, hogy a support is tökéletes.

Előzmény: VBR (773)
VBR Creative Commons License 2002.04.12 0 0 773
mpdm!

Nem tudom melyik beta firmware-t probaltad ki. A legfrissebb (2.0Q)-ban benne van a hangszinszabalyozas. A regi managerrel keszitett legtobb file-t ez a verzio kezeli. Amiben nem kompatibilis az a MyRadio, a config file egyes reszei.

Előzmény: mpdm (772)
mpdm Creative Commons License 2002.04.12 0 0 772
Béta Firmware (ver. 2.0)

Nem rossz! Teccik a logo mp3 lejatszasa, szimpi a lejátszási mód változása (de mi lesz velem jukebox nélkül?!).
Útálom, hogy nincs meg a hangszínszabályozás, valamint elönyös lenne ha el lehetne tüntetni a megjelenítsre nem érdemes könyvtárakat (nem a delete-re gondolok). Bár mivel még a manager nem kezeli a playdisplay fájljait, stb. így még nem tudni mi sül ki ebböl.

Mindenesetre HAJRÁ Dension.....

Ja, én visszatettem a régi (1.20) firmware-t :-((

VBR Creative Commons License 2002.04.11 0 0 771
ICTUS!

Az uj beta szoftverhez frissultek a config file-k is. Toltsd be ujbol a J_Vol -t, es ismet a hangerot allitja.

Nem probaltam a lejatszasi pozicio bugot, de felirtuk, megnezzuk, vegeleges szoftverben javitjuk.

CD-Changer:
Egy fekete doboz, kb mint az FM-ado. Ket stereo RCA, egyik hang bemenet, a masik kimemet. Ide jon a hang egy esetleges CD-changertol, es innen megy tovabb a hang a fejegyseg fele. Ket 15polusu csatlakozo, egyik a fejegyseg fele, a masik egy esetleges CD-changer fele a vezerles. Es egy harmadik csatlakozo, ami a DMP3 CarHostra csatlakozik.

Előzmény: ICTUS (767)
otto1964 Creative Commons License 2002.04.10 0 0 770
a lejátszó egy erősitőre van kapcsolva /1:1/Rádió nélkül.Szobai körülmények közt is kipróbáltam,akksiról táplálva a beépítő kereten keresztül megvan a zaj.Nélküle tökéletesen mükszik zaj nélkül.
sjesz Creative Commons License 2002.04.10 0 0 769
Otto!

FM modulátorral használod?

Előzmény: otto1964 (762)
SzaboZE Creative Commons License 2002.04.10 0 0 768
"Ez a CD changer szimulátor hogyan néz ki? Ebbe is megy a két RCA, és egy telefonkábel a DMP3-ból, mint az FM adónál? "

Ez engem is érdekelne továbbra is! Csak DMP3-mal műxik?

SzaboZE

Előzmény: VBR (764)
ICTUS Creative Commons License 2002.04.10 0 0 767
Hali Dension!
Most a Beta N verziót probáltam. Lenne nehány észrevételem:

1. Kedvesek vagytok, hogy mellékeltek egy csomó konfigurációs file-t, de egy rövid leírás arról, hogy melyik mire való hasznos lenne. Nem mindegyiket lehet kitalálni a rövidítésből.

2. Bejött új menüpontokként a high/bass pont, de eltűnt az equalizator. (Tudom cfg fileban megvan.) szvsz az equalizátor menupont fontosabb, mint a bass/high, ti 5-ből négy eq. állásban úgysem lehet állítani a bass/high pontokat. Amellett nekem nagyjából megfeleltek a preset lehetőségek. (izlések és pofonok.)

3. A Jog_Vol funkció most a basszust tekergeti. :(((

VBR!
Nem tudom probaltad-e a lejatszási pozició bugot. Nálam ha a piros gombbal kapcsolom ki, majd a joggal be (mág tápelvétel sincs), akkor tök más számot kezd el lejátszani. (My Radio módban)

Üdv:Ictus

Előzmény: VBR (766)
VBR Creative Commons License 2002.04.09 0 0 766
Ha a föld, táp, gyujtas vezetekeket viszed at parhuzamosan az teljesen korrekt. A DMP3 hang kimenetet hova akarod kotni? A gyujtas helyett jo lehet meg, ha a radio antenna vezerlo jelet kotod a DMP3 in_use bemenetere, ekkor nem a gyujtas kapcsolja a DMP3-at, hanem a radio bekapcsolasa.

A DMP3 hang kimenetet valamilyen line bemenetre, vagy FM-ado, MC adapter stb -re kell kotni.

Előzmény: tobo (765)
tobo Creative Commons License 2002.04.09 0 0 765
hali, annyi lenne a kérdésem, hogy lehetséges-e az, hogy a carhostba ne a hátsó csatlakozón működtessem a lejátszót, hanem szivargyujtóról?

Ha ez nem ok, akkor az jó-e, ha a megfelelő kábeleket (föld, táp, gyujtás, stb) az autórádióról párhuzamosan átviszem a carport csatlakozóba és úgy dugom rá a carhostot...

ennyi lett volna mára:)

bye

VBR Creative Commons License 2002.04.09 0 0 764
Ha kaphato lesz a CD changer szimulator, akkor az megjelenik a honlapon is.

Dension Szerviz Tel:463-0470

Dension

Előzmény: Kunci (761)
otto1964 Creative Commons License 2002.04.09 0 0 763
Valaki tudja a Dension Service telefonszámát?
otto1964 Creative Commons License 2002.04.09 0 0 762
Szisztok.
A beépítő keretemen keresztül használtam a lejátszót.Eleinte semmi zaj nem volt , aztán fokozatosan -Kb:3 hónapon keresztül- egyre nagyobb generátorzaj keletkezett.Ma már álló motornál is elviselhetetlen a hang.Szivargyujtós tápnál és 220 voltos adapterel tökéletesen mükszik. Ötlet,vagy irány a szerviz?
Kunci Creative Commons License 2002.04.09 0 0 761
Az Alpine CD changer szimulátor már megvásárolható? Mennyibe kerül? Sajna néhány hete megvettem az FM adót, de úgy néz ki, ha lesz kábel is, átváltok arra. Tényleg, a Dension-nál nem lehet valahogy beszámítani egy alig használt FM adót az Alpine CD changer árába?

Ez a CD changer szimulátor hogyan néz ki? Ebbe is megy a két RCA, és egy telefonkábel a DMP3-ból, mint az FM adónál?

Köszi,
Kunci

Előzmény: VBR (760)
VBR Creative Commons License 2002.04.09 0 0 760
A fejeken varialni igazabol nem lehet, jelszintekröl beszeltem.
Van kesz CD changer szimulator ALPINE radiohoz, es meg nehany tipushoz. Nyar elejere tobb tipu is forgalomba kerulhat, ha nem lesz veluk problema.
Előzmény: R3D+ (759)
R3D+ Creative Commons License 2002.04.08 0 0 759
a jól beállítás alatt a fejek beállitását érted, vagy csak a jelszinteket?
igéretes a Cd Charger változat is, azzal hogy álltok?
Előzmény: VBR (758)
VBR Creative Commons License 2002.04.08 0 0 758
MC adapter eseten az atviteli sav tulajdonkeppen a teljes hi-fi sav 20-20KHz. Igazabol ebben az esetben a magneses fejek nemlinearis torzitasai nyomjak ra a belyeget a hangminosegre, de jo beallitassal nem igazan hallhato.
Előzmény: R3D+ (757)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!