Keresés

Részletes keresés

Courage the cowardly dog Creative Commons License 2002.09.02 0 0 174
Tegnaptól további új részek, skacok!!!
Láttátok a 1000 years of Courage-ot? Elég beteg... :)))))))

"I'm not gettin' out of this chair!" :)))))))

AmethanA Creative Commons License 2002.08.16 0 0 173
Az előbb már megpróbáltam itt hozzápofázni, de szar ez a izé. Notehát. Én teljesen rákattantam most a káridzsra, mindig be van ütemezve a napi programba, bár a reggelit ált. lekésem a hajnali hazaérkezés miatt. Nagyon jók!!! Ma volt a Zalost, tegnap a Magic Tree... Imádom azt a rózsaszín dögöt!!!:))))
"Oooh... I hope this works!"
Courage the cowardly dog Creative Commons License 2002.08.16 0 0 172
Naja...
Régebben már volt némi polémiánk ezügyben itt a topicon, hogy ti. hozzánk a meglévő epizódoknak csak a töredéke jut el. Kerestem már többször is Courage-ot videókazettán, hátha árulják az egész sorozatot, de csak az általunk már orrvérzésig játszott epizódokkal találkoztam a kínálatban. Egyszer már bemásoltam egy epizódlistát valahonnan, de ezen a linken olyanok is vannak, amiknek még a címe sem ismerős.
Tenni ugyan nem tudunk semmit, de reméljük, egyszer (majd, talán, csak még megérjem) hozzánk is eljutnak az újabb részek...

STUPID CARTOON NETWORK! YOU MADE ME LOOK BAD... :)

Előzmény: Lordaeron (171)
Lordaeron Creative Commons License 2002.08.14 0 0 171
Klikk ide és pukkadjatok meg (velem együtt) a méregtől.

Ps: hülye cartoon network! :(

TV maci Creative Commons License 2002.08.14 0 0 170
Nem tud valaki valamilyen progit mondani amivel jelentősebb minőségromlás nélkül lehet bedigizni videofelvételt? jelen esetben courage részekről van szó! 195 perc káridzs!! viszonylag jó minőségben. Előre is köszi!!! Tévémaci
Előzmény: Slint (169)
Slint Creative Commons License 2002.08.13 0 0 169
én láttam egy új részt, lehet hogy nem új, de nekem az volt az a címe, hogy MIssion To The Sun, nem volt valami nagyon jó.

Az nem lenne jó ha a magyarok is megvennék, mert a szinkron biztos szar lenne, és ugye a hangok pedig anynira jók, hogy totál elrontaná az egsézet, szerintem.

Előzmény: Courage the cowardly dog (167)
Benno Creative Commons License 2002.08.13 0 0 168
OFF:

Doggy, mail ment!!!

ON

Előzmény: Courage the cowardly dog (167)
Courage the cowardly dog Creative Commons License 2002.08.12 0 0 167
Mi történt, srácok/lányok? Senki sem néz már Courage-ot? A www.cartoonnetwork.com-on most le lehet tölteni a végefőcím zenéjét, én mindig szétröhögöm az agyam, amikor meghallom. STUPID DOG!!! :))))))))))))))))))
Mit szólnátok hozzá, ha az M1 megvenné a sorozatot, és lemenne magyarul is? :)

The things I do for love...

TV maci Creative Commons License 2002.07.11 0 0 166
Felfigyeltetek már az indiai doki akcentusára? (meg az összes többi szereplőre)
Előzmény: Slint (165)
Slint Creative Commons License 2002.07.11 0 0 165
de
Előzmény: AmethanA (162)
Slint Creative Commons License 2002.07.11 0 0 164
Meg az ahogy azt mondja hogy

"I'm sorry. No dogs allowed."

nem merne senki vele ellenkezni, annyira tárgyilagos, kijelentő.

Annyira zseniális

Előzmény: claret (163)
claret Creative Commons License 2002.07.10 0 0 163
a Magic Tree gyönyörű rész..
Katz-ot is nagyon bírom: ahogy beszél (ahogy a Katz Kandy-ban azt mondja:"Dog"), meg az a zene hozzá :)
Előzmény: Courage the cowardly dog (157)
AmethanA Creative Commons License 2002.07.10 0 0 162
Ugye, ezt a sírást nem gondoltad komolyan?:) Nagyon aranyos, de mostanság nem adják az új részeket. Vagyis délután nem. Délelőtt sajna munkából kifolyólag nem látom:(
Nekem a nagy kedvencem még mindig Freaky Fred. Dilworth télleg nem normális:))))))
Előzmény: Slint (159)
Slint Creative Commons License 2002.07.10 0 0 161
na ez a hörcsögös rész meg nekem hiányzik
Előzmény: Courage the cowardly dog (160)
Courage the cowardly dog Creative Commons License 2002.07.10 0 0 160
Ez a Serpent of the Evil River sajna nekem még hiányzik, de most már qrva kiváncsi vagyok rá.
A Magic tree-ben szerintem is az a legzseniálisabb jelenet, mikor Courage felüvölt, és darabokra törik a nap; valami egészen művészi, akár még egy Bergman-filmben is megállná a helyét! :) A másik hasonló jelenet a Doc Gerbilben van, amikor a hörcsög üldözi Courage-ot a csatornában, aztán meg a folyón, és közben egy női hang énekel egy egészen lírai szólódallamot. Dilworth lehet, hogy egy kicsit beteg, de van művészi vénája! :)
Slint Creative Commons License 2002.07.10 0 0 159
A Magic Tree valami hihetetlenül zseniális, és egyben drámai, én majdnem sírtam miközben néztem.

A Clutching Foot az szar, azt én sem kultiválom.

Megint láttam a Serpent Of The Evil Rivert, ez a Dilworth csak egyre betegebb lesz...:-))

Előzmény: Courage the cowardly dog (157)
TV maci Creative Commons License 2002.07.10 0 0 158
Azért az mégis szomorú, mikor a Courage világba üvölti a fájdalmát, mikor meglátja a kivágott fát. A fa kicsit olyan, mint egy nagyapa mikor már a halálán van és elbúcsúzik a családjától, de már tök nyugodt. Egyébként nekem is bejön :-)))
Előzmény: Courage the cowardly dog (157)
Courage the cowardly dog Creative Commons License 2002.07.10 0 0 157
Ez a Nowhere TV, amikor Le Quack hipnotizálja a két vénséget.
Nekem akkoris a The magic tree of Nowhere a kedvencem! Aranyos, és valami emberszeretet sugárzik belőle :)))
Előzmény: TV maci (156)
TV maci Creative Commons License 2002.07.09 0 0 156
Vajh melyik az a rész amikor a Muriel szólásává válik a háudijúdijúúúúdiúúú és a Muriel zsonglőrködik motorkerékpárral meg stb-vel. Sajna renceresen lemaradok az elejéről és nem tudom hogy mit nézek...Előre is bocs a fárasztásért!
Egyébként a Clutching Foot hangulata ami megfogott, ez a alkoholtilalom ideji gengszter feeling, meg ahogy le "fat woman"-ezte a Murielt (egyébként minden tiszteletem a Murielé:-)
TV maci
Courage the cowardly dog Creative Commons License 2002.07.05 0 0 155
A Clutching Foot tényleg elég szar, illetve vannak benne aranyos részek, de 500-adszorra már idegesít. Nekem a Mega Muriel the Magnificent nagyon bejött, meg a Courage meets the mummy. Sajna alig tudom nézni az új részeket, már megint melózok mint állat... :( A Family Business is nagyon aranyos, pont azt szeretem, amikor ilyen optimista és humánus a végkicsengés.

Bla-bla-bla! Where's my dinner?! :)

AmethanA Creative Commons License 2002.07.04 0 0 154
Clutching Foot... utálom. Azt mindig elkapocs, amúgy megnéztem, House of Discontent, asszem.
Előzmény: TV maci (153)
TV maci Creative Commons License 2002.06.28 0 0 153
Bad Hair Day asszem(nem biztos), többször (2-szer) láttam már, szerintem nem a legislegjobb... a legislegjobb a house of disconnect meg a The Clutching Foot, nem bírtam felkelni utána...
Couragenak van barátnője? Ha igen, hogy nézhet ki? :-))
Előzmény: AmethanA (150)
bivisz Creative Commons License 2002.06.27 0 0 152
Legbetegebb rész eddig: Freaky Fred...nagyon perverz...Courage és Dilworth (az alkotó) attól még zseniálisak...
Slint Creative Commons License 2002.06.26 0 0 151
A SErpentet én is láttam, valami egészen elképesztően beteg, durva, agresszív, nem is értem hogy ezt gyerekeknek hogy adhatják le, de egyébként nekem annyira nem tetszett
Hiányzott belőle a humor
Előzmény: AmethanA (150)
AmethanA Creative Commons License 2002.06.26 0 0 150
Nem, az is új széria, de mondom, hogy én már nagy részét láttam tavaly tavasszal-nyáron, merhogy akkor is adták egy ideig.
Tegnap volt a Serpent of the evil river. Nagyon beteg!
Volt egy rész, amiben Eustace anyja elrabolt embereket, és hajnövesztővel kente őket, és nagy szőrkupac lett belőlük, az mi volt? Mert csak a végét láttam.
Előzmény: Slint (149)
Slint Creative Commons License 2002.06.20 0 0 149
A Family Business az régebbi rész, nem?
claret Creative Commons License 2002.06.19 0 0 148
én is pont ma láttam ezt a részt. "rat, give me a hug" :)
Előzmény: AmethanA (147)
AmethanA Creative Commons License 2002.06.19 0 0 147
Nna, ma láttam a Dr. Zalostot. Már ha az, amelyikben egy vörös hajú tag szomorúságbombákat lövöldöz egy lánctalpas erődből... Gáz:) Nekem tetszett.
Az említett fekete-fehér tagos, amelyben Eustacenak farmerkodnia kell, az a The House Of Disconnect, vagy mi.
Előzmény: Lordaeron (145)
AmethanA Creative Commons License 2002.06.17 0 0 146
Hmm... én azt se láttam. Le vagyok maradva:(
Lordaeron Creative Commons License 2002.06.17 0 0 145
Dr Zalost hogy tetszett? Kicsit nyomasztó a zenéje.

Azóta nem láttam új részt.

A kedvenceim az újak közül: Courage the fly, Nowhere TV, Courage in the big city, Mission to the sun

Azt furcsállom, hogy az emberarcok örökké visszatérnek (kopasz pali, a you fool csávó, a hentes az Area 51-ből, Bigfoot anyja, az ejtőernyős hölgy, a malac etc...)
Miért nem rajzoltak új figurákat?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!